Haritada Juno

haritada juno, Juno burçlarda, burçlarda juno, juno evlerde, evlerde juno, doğrum haritasında juno, juno burç nasıl bulunur, juno nedir

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Misafir_Akrep

Haritada Juno

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 24 May, 19:03

Resim

Haritada Juno

Doğum haritasında Juno nedir? ne anlama gelir? Etkileri nelerdir? Juno nasıl bulunur? Doğum haritasında juno ve tüm özellikleri


Mitolojide Juno

Roma mitolojisinde baş tanrı Jüpiterin kız kardeşi ve eşi, aile ve doğum başta olmak üzere birçok alanda tezahürü ve ilgisi bulunan, eski ve güçlü bir tanrıçaydı. Yunan mitolojisindeki Hera'nın Roma mitolojisindeki dengi olarak da tanımlanabilir; aynı Hera gibi onun da kutsal ve sembolik hayvanı tavus kuşudur, ve yine Hera gibi başında taç ile tasvir edilirdi.

Etrüsk mitolojisindeki tanrıça Uni'nin ismini Latince bu tanrıçanın ismi olan Iunodan alır. Tanrıların kralı Jüpiter'in karısı ve tanrıların kraliçesidir. Aynı Jüpiter gibi şimşek gönderebilir. En önemli Roma tanrılarından Mars'ın da annesidir. Roma tarihi boyunca çeşitli dönemlerdeki olaylar Juno'ya atfeledilir veya çeşitli olaylarda yer aldığı iddia edilirdi.

Juno yaratıcı gücü ve hayatı, gençliği sembolize eder, doğum ile ilişkilidir. Ayrıca Jüpiter ve Minerva ile birlikte Capitol Üçlemesini oluştururdu. Juno'nun ayların başına rastlayan, tanrıçanın farklı yönlerine, tezahürlerine adanmış birçok kült günü mevcuttur; 1 Şubatta Juno Sospita, 1 Martta Juno Lucina ["(o ki) ışığa/aydınlığa getiren (kadın)" -ki bu kutlamaya veya bayrama Matronalia denirdi-, 1 Haziranda Juno Moneta ["(o ki) uyaran (kadın)", 1 Ekimde Juno Sororia olarak kutlanır.

Diğer mitik figürlerle ilişkilendirilmiş bazı kült günleri ise ayların birinci gününe rastlamazdı. Juno'nun en rağbet gören ve yaygın olan tezahürü Juno Regina yani "Kraliçe Juno" idi. Juno Moneta tezahürü ile Roma İmparatorluğunun ekonomisini korurken, Juno Lucina olarak, doğum ve aile ile ilgili yönlerini vurgular, "çocukları ışığa (veya aydınlığa) getirir"di. Ayrıca Pomona yani meyve tanrıçası olarak da literatürde yer almıştır.

Juno ve kadersel eş

Juno (Hera) ‘ nun, Venüs ile özellikleri benzer nitelikler gösterir. Ancak Venüs başlangıçtaki çekicilik ve aşık olmayı temsil ederken, Juno izlenip izlenmemesi gereken bağlılık hakkında bilgi verir. Juno evlilik ve ortaklıkla bağlantılıdır. Daha fazla detaylı bilgiyi Juno'yu daha yoğun bir şekilde incelediğimiz asteroidler bölümünde bulabilirsiniz.

Doğum haritasındaki Juno, haritamızda hayatımıza ortaklık edecek duygusal partner hakkında bilgi vermektedir. Bunu daha alışıldık anlamı ile evlenilecek olan kişi olarak yorumlamak daha doğru olur. Astrolojik haritada evlilik diye bir kavram yoktur. Ancak, 1 yıldan fazla bir arada olduğumuz, bir solar döngüyü geçirdiğimiz kişilikler hayatımızda baskın enerjiler olarak seçimlerimize dahil olmuş kabul edilirler. Daha kolay anlaşmak adına biz buna Evlilik diyelim. Zaman zaman bazı kişilerde ise Juno evlilikten sonra yaşamımızın nasıl şekilleneceği konusunda da bize sağaltıcı bilgiler verebilir,

Juno horoskopumuzda, kaderimizde eğer varsa ileride yaşamımızı sürdüreceğimiz eşimizin/veya eşlerimizin / karakteristik özelliklerini de açıklayabilir. Örneğin eşinizin ana karakteristik özellikleri, evlilik sırasında size davranışları veya evliliğin nasıl bir süreç içinde devam edeceği Juno’ nun diğer gezegenler ile bağlantıları araştırılarak bulunabilir .

Sevgili arkadaşlar aslında Juno’ nun etkisini her incelediğiniz horoskop veya yıldız haritasında aynı şekilde göremeyebilirsiniz. Juno 5. evde 7. evde ve 9 .evde etkisini gösterirken 1. ev ve 3. evde etkisi bazen hiç de belirgin olmayabilir. Juno aslında horoskopumuzda Venüs’ ün etkileri ile birlikte incelendiğinde tam anlamıyla anlaşılabilir. Venüs ilişkilerimizin tiplerini ve sevgiye bakış açımızı gösterdiği için Juno ve Venüs her ikisi birlikte incelenerek önemli sonuçlar alınabilir.

Venüs Retrograde konumda iken doğan veya Venüs açıları iyi olmayan bir kişilikte ileride evlilikte olabilecek muhtemel etkileri Juno ile incelediğinizde belki de Venus’ un konumu sebebi ile muhtemel ilişkilerinde kötü yargılara varacağınız bir kişiliğin, ruh eşi ile tanışmış gibi yaşayabileceği önemli bir ilişki fırsatını da öngörmemiş olabilirsiniz. Bu pek çok modern Batı Astrologu’nun farkına varmadan yaptığı bir hatadır.

Juno horoskopumuzdaki partner seçimlerimizi göstermesinin yanında, kadın horoskoplarında kadersel olarak eşin kişiliği hakkında bize çok fazlasıyla bilgi verir. Erkek horoskoplarında ise bayan iş ortağı veya birlikte çalışılan bayanları temsil eder. Mars ile olumlu açıları var ise , kişi ne kadar zorlanırsa zorlansın, kaderinde duygusal mutluluğa ulaşacaktır gibi anlamları Juno’ya rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

Jüpiter ile horoskoptaki ilişkileri incelenmelidir. Uzun zaman önce kaybedilen veya unutulan aşkın bir gün gelip yine sizi bulması veya bir türlü kopulamayan ilişkiler bunun yanında da ruh eşi çözümlemelerinde çok fazlasıyla bilgi verir. Juno, kadersel eşi göstermesi açısından önemlidir. Günlük hayatımızdaki gelgeç ilişkileri değilde hayatımızda bizi mutlu edecek kişiliğin gelişini, geliş zamanını veya niteliğini gösterir. Aslında Batı Astrolojisi tarafından hiçbir zaman anlaşılamamış olan Juno, Mars ve Jüpiter ile ilişkilendirilmeli, kadın horoskoplarında ilişki analizlerinde eşin Marsıyla aldığı açıları anlaşılmaya çalışılmalıdır.

Aslında Synastry dediğimiz eş uyum analizlerinde, karmik kader eşini göstermesi Juno’ ya etki eden gezegen transitlerinin, karmik karşılaşmaları geçmiş yaşamdan getirdiğimiz sebebini bilmediğimiz çekimlere sahip eş veya sevgileri göstermesi açısından çok önemlidir. Juno zaman zaman , Jüpiter ve Yay burcu, zaman zaman Mars ve Koç burcuyla birlikte anılırken, unutulmaması gereken şey Terazi burcu ve Venüs ile birlikte anlamlandırılmaması gerekliliğidir. Juno Venüs’ ü ve Terazi burcunu veya 7. evi temsil etmez. Ay ile ilgisi incelenmeli, Ayın evresiyle birlikte yorumlanmalıdır. Horoskoptaki en baskın dişi unsurlardan biri olan Juno, bilhassa erkek horoskoplarında çok daha dikkatli incelenmelidir.

Juno mitolojide Hera olarak da bilinir. Venüs ile özellikleri benzerdir ama venüs başlangıçtaki çekicilik ve aşık olmayı temsil ederken Juno izlenip izlenmemesi gereken bağlılık hakkındadır. Juno evlilik ve ortaklıkla bağlantılıdır.

Doğum Haritasında Juno

Doğum haritasındaki Juno, evlenilecek ya da evlilik ilişkisinde ihtiyaç duyulan partner tipini belirtir. Bu istediğimiz ya da düşündüğümüz bir partner imajıyla karıştırılmamalı. Çünkü bunu doğum haritalarında ifade eden Mars ve Venüs’tür. Bunun yerine Juno’yu aslında ihtiyaç duyduğumuz ve bir evlilik ilişkisiyle sonuçlandırmamız olası bir partner olarak ifade edelim.

Juno hakkında daha fazla detaya girmeden önce şunu açıklığa kavuşturmakta fayda var; Venüs ve Mars haritalarda bizim ideal kadın/erkek eşimiz olarak göz önünde bulundurduğumuz tipleri gösterir. 5. ev romantik ilişkiler kurma eğiliminde olduğumuz insan tiplerini, 7. ev bize ilk evlilik tecrübemizi yaşayacağımız kişinin ne çeşit biri olacağını söyler. (9. ev eğer 2. bir evlilik söz konusuysa bu kişiyi betimler) Juno daha esaslı bir şekilde işlemektedir.

Juno için anahtar sözcükler :

Suistimal edilme (eş tarafından), anlaşmalar, atmosfer, çekicilik, uygunluk, sözleşmeler, boşanma, adaletli olma, terk edilme korkusu, sadakatsizlik, kıskançlık, evlilik, ortaklık, sahiplenme tutkusu, ayrılma, ruh eşi, güven, incinebilirlik, karı(eş) ya da kadın rolü.

Juno Burçlarda :

Juno doğum haritanızda nerede?

Juno Koç’ta

Partner çabuk öfkelenme eğilimde ve agresif bir yapıda olacaktır. Aynı zamanda iddialı ve aktif bir karakterdir. Kelimenin tam anlamıyla ayaklarının altında çim bitmeyen tiplerdir.

Juno Boğa’da

Sabit, kararlı ve inatçı kelimeleri kesinlikle bu tip partneri tarif eder.

Juno İkizler’de

Bu konumda asla sessiz bir tiple evlenmemeniz gerekir. Çünkü aslında sizin ihtiyacınız olan, konuşan, sürekli konuşan bir eştir. Eğer bu kişi çok yönlü ve akıllıysa bunun aynı zamanda size yardımı olur.

Juno Yengeç’te

İhtiyacınız olan hassas, duygusal ve size bakıp ilgilenebilecek bir partnerdir. Ama dikkatli olmalısınız çünkü bu konumda eğer juno sert etkiler alıyorsa siz partnerinize bakmak ve sonsuza kadar onun sızlanmalarını çekmek zorunda kalabilirsiniz.

Juno Aslan’da

Juno aslandayken eşinizin şov dünyasında çalışmasına gerek yok ama yinede gösterişe düşkünlük, oldukça oyuncu ve yaratıcı eğilimler gösterecektir. Ama diğer bir şekilde bu kişi kendini beğenmiş, patronluk taslayan, olgunlaşmamış tavırlar içerisinde biri de olabilir. Özellikle Juno sert açılara maruz kalmışsa, her şekilde utangaç ve bir köşeye çekilmiş tiplerden uzak durmalısınız.

Juno Başak’ta

İhtiyaç duyduğunuz partner, verimli, çok çalışkan ve sağlığınızla yakından ilgilenen biridir. Peki tamam, bazen (ya da her zaman :) ) çok eleştirici yaklaşımları da olabilir. Bu durum özellikle Juno’nun bazı stresli kare, karşıt ya da bazı kavuşum açıları etkisinde kalmasıyla güçlenir.

Juno Terazi’de

Gereksinim duyduğunuz eş çekici, sosyal ve sanatsal duygusu olan biridir.

Juno Akrep’te

Partner ihtiyacı bu konumda duygusal olarak yoğun güçlü ve gizemli bir tipe işaret eder ve kesinlikle yatakta iyi olmalıdır(!)

Juno Yay’da

Partner tamamen farklı bir geçmişi olan biri eğilimi gösterebilir. Ya da bir yabancı olabilir. Yay burcu olmasa da, iyi eğitim almış, uzun yolculuklara çıkmayı seven, çok konuşup az dinleyen bir tip olabilir.

Juno Oğlak’ta

Bu konum oldukça pratik bir eşe ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. İyi bir organizatör olması size işlerinizde yardım göstermesinin yanında bu kişiden duygularını çok fazla dışarı vurmasını beklememelisiniz.

Juno Kova’da

Hepiniz bilirsiniz ki kova insanı özgürlüğüne fanatik derecede bağımlıdır. Gereksinim duyduğunda kendiyle başbaşa kalabilmeyi ister. Sürekli bir beraberlik yerine, aralarla görüştüğü ve anlaştığı biriyle beraber olmayı tercih edecektir. Bu durum Pallas’ında Kova’da bulunmasıyla daha çok önem kazanacaktır. Kısaca bu konumdaki partner ihtiyacınız tamamen farklı ve anlaşılması güç bir kişiliğe işaret etmektedir.

Juno Balık’ta

Bu belki de hayali bir partnerle tatmin olmaya çalışan birine işaret etmektedir. Eğer bu kişi gerçek biriyle evlenir ya da beraber yaşarsa, kendi hayal gücünü kullanarak partnerinin kusurlarını ortadan kaldırmaya çalışacak ya da hayali bir takım meziyetler ekleyecektir. Bu konumdaki kişilerin biriyle evlenirken çok dikkat etmeleri gerekir çünkü onlar için çok üzülebilir ya da onları fazlasıyla korumaya çalışabilirler.

Juno Evlerde :

Juno 1. evde

1. ev basitçe “siz”sinizdir. Burası dünyaya yaklaşımınızı ifade eder. 1. evde konumlanmış bir juno, partnerinizin hayatınızın merkezi olduğunu gösterir. Juno ilk evde aynı zamanda yeni doğmuş bir çocuk saflığı verir. Bu özellikle juno yükselenle 10 derece içinde kavuşum halinde ve aynı burçtaysa doğruluk taşır.

Juno 2. evde

2. ev para, mal mülk ve sahip olunan servetin evidir. Bu konumda muhtemelen evlilikle servetin büyümesi sözkonusudur. Kişiler genellikle eş seçimini bu amaç yolunda yapacaklardır ama tabi ki bu herkes için geçerli değildir. Ama genel olarak şunu söyleyebiliriz ki, bu kişiler çoğunlukla doğru eş seçimi yapmazlar. Evlilikleri kötü gidiyor olsa bile boşanmaktan yana eğilim göstermezler çünkü bu şekilde mahvolacaklarına dair korkuları vardır. Diğer tarafta gerçekten de servet evliliği yapabilirler, bu şekilde zamanlarının çoğunu daha çok birikim yapmak için harcarlar.

Juno 3. evde

Bu evde anahtar sözcük iletişimdir. Burada ilişkiler ya da evlilikler iletişim yeteneğini geliştirmek üzerine olacaktır. Özellikle sextile ve trine gibi olumlu açılar olduğunda bu ihtimal daha da artar. Ama sert açılar bunun tam tersini gösterir. İletişim azalacaktır.

Juno 4. evde

Burada Juno oldukça evcimen ve aile ortamına ve fikrine bağlı bir eş ihtiyacını gösterir. Diğer bir ihtimal ise sizin evlendikten sonra daha evcimen tavırlar içersine girebileceğinizdir.

Juno 5. evde

Evlilik burada yaratıcığı geliştirme yönünde eğilim gösterir. Partner de aynı şekilde yaratıcı özellikler sergileyen, çocuklar, sporlarla, oyunlarla arası iyi çeşitli hobileri olan biridir. Henüz kaygılanmadıysanız devam edin, bu kişiler çok çocukça tavırlar içinde, çalışmak yerine sürekli oynamak ve keyif yapmak da isteyebilirler.

Juno 6. evde

Bu insanlar genelde işleriyle evlenmiş izlenimi verirler zaten büyük çoğunlukla iş arkadaşlarıyla evlenirler. Bu doğaldır çünkü bu evde juno beraber çalışılabilecek bir partner ihtiyacını gösterir. Eğer sert açılar varsa ilişkileri ve iş uyumlu olmaz. Çünkü biri diğerine hükmetme eğilimine girecektir. Eğer eşinizden ayrılmak istemiyorsanız, eşitlik için çaba göstermeniz gerekmektedir.

Juno 7. evde

Juno bu evde tamamen evlilik ya da ortaklık isteğine yoğunlaşır ve bu istek hayatınızın köşe taşı konumuna gelir.

Juno 8. evde

Sizin bir partnerdeki ihtiyacınız cinsel odaklıdır. Ve 8. evde sert açılar almış Juno bu kişinin sahiplenici olduğuna işaret eder. Evlilik ya da ortaklık sayesinde kendinizi yenileyebilir, dönüştürebilirsiniz. Bu istediğiniz ya da istemediğiniz şekillerde gerçekleşebilir.

Juno 9. evde

Sizin partner olarak ihtiyaç duyduğunuz kişi, beraber uzun yolculuklara çıkabileceğiniz, felsefik konular hakkında tartışabileceğiniz biridir. Bu evdeki Juno aynı zamanda bu kişinin sizden çok uzaklarda doğduğuna ya da farklı kültürden biri olduğuna işaret edebilir.

Juno 10. evde

Bu evde juno kariyerinizde ve sosyal statünüzde eşiniz ya da ortağınız yardımını alacağını gösterir. Eğer sert açılar varsa bu yardım durumu sizin isteğiniz dışında da gelişebilir. Eşinizden hoşnut değilseniz bile boşanamazsınız çünkü en büyük kaygınız sosyal statünüz ve kariyerinizde bir kayıp yaşamaktır.

Juno 11. evde

Juno bu evdeyken ilişki sosyal aktivitelere açık bir yapıdadır. Ya arkadaşınızla evlenir ya da evlilik sonrasında ilişkiniz arkadaşlık boyutuna taşınır.

Juno 12. evde

Juno 12. evde düşmanınız olabilecek bir partnere işaret eder (evlilik yada iş) Büyük olasılıkla, yanlış kişilerin etkisinde kaldığınız için suçlayabileceğiniz tek kişi yine sizsinizdir. Bu durum özellikle Juno ya da 7. evin yöneticisi sert açılar aldığında daha fazla dikkat çeker. Partneriniz iyi bir insan olsa bile kendini bir çok durumda kıstırılmış hissedecek ve sürekli olarak sizden yardım talep edecektir.


Kaynaklar:
-Wikipedia
-Oğuzhan Ceyhan
-Kristin Demirci
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 24 May, 19:07

Juno hakkında kişisel birikime pek sahip olmamakla birlikte yazı sonrası bir aşinalığa varmış durumdayım. Sizlerinde bu konuda fikir sahibi olma açısından eklemiş olduğum alıntılı yazılar sonrası bu topicte "Juno" ile ilgili kavramları sorgulamaya ve tartışmaya açalım..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 24 May, 19:09

JUNO'YA DAİR

Astreoidlerin horoscope'larda ki etkisi şüphesiz ne kadar gözardı edilsede oldukca önemlidir. bu astreoidler kişisel haritalarımzda ki yaradanın bize tayin etmiş olduğu kaderin özel yetenek lanalarını, evlilik alanlarını, kişisel gelişim amaçlı tekamül derecelerimizin nerede başladığı ve nasıl sunuçlanacağı, madde ile ruh alanında ne gibi bir yerde olduğumuzu ve ne olamayacağımızı belirlememize olanak sağlayan, bir nevi rehber görevi olan ipuçlarıdır.

juno yani kadersel eş, yaradan herşeyi çiftiyle zıttıyla ve tamamlayıcısı ile yaratmıştır, evrende hiç birşey yoktur ki eşi, zıttı, tamamlayıcısı olmasın, kiisel haritalarımızdaki juno'nun bulunduğu ev, burç ve yapmış olduğu bakış açısı, hayatımızı paylaşmak adına karşı cinsden biriyle nasıl nerde ne gibi durumda karşılaşacağımızı, ve bizi tamamlayan bütünleyen etkileyen işte bu benim eş ruhum dedirtecek kadar beklediğimiz ümit ettiğimiz YÜREK BAĞIMIZIN'ın ezelden tayin olduğu diğer parçamız hakkında bilgi edinmemizi sağlar...

burda herşey doğal gelişir, ne siz idealize edersiniz, ne de o, aynı anda aynı şeyleri düşünür, uygular, hayata geçirir, hani derler ya sus konuşma, gözlerime bak ben anlarım diye işte bu juno böyle bir şeydir, onun o olduğunu anlarsınız hissedersiniz, içinizdeki o yarım diğer yarısını bulmuştur, tamamlanırsınız.

bundan sonra ki aşamalarda ise, her iki tarafında jonu'sunun almış olduğu ve vermiş olduğu etkiye bakarak ortak hayatı şekjillendirirsiniz. ömür boyu birlikte olacaksınız , beraber yaşlanacaksınız diye düşünürsünüz olumlu açılarda, lakin devreye giren başka etkiler nedeniyle aynı gökyüzü altında bir daha karşılaşmamak üzeredec ayrılabilirsiniz, bu da bir kaderdir, aşkın ıstırabı ile denenmeniz olgunlaşmanız gerekiyordur.

yada eş ruhunuz tam zıttınızdır, sen dağınık ben titiz, sen karamsar, ben pozitif ama istek bu doğrultudar, tıpkı mars etkisinde olan birinin kavga ederek iç huzuru mutluluğu bulduğu gibi, neptün etkisinde olan birinin alkol vb. . maddelerle huzuru mutlululuğu bulduğu gibi, juno'nunda bazı yerleşimi mutluluğu eş ruhu partneri zıtlıkta sevdiğini, tartışmalarda sevdiğini öyle tammalandıkalrı gibi...

VE JUNO;

juno bizim eş ruhumuzdur, yani yaradanımızn biz ruh iken bedenleşmeden önce ki gerçek sılamızda bizler için tayin ettiği adem/havva'mızdır. kırsal kesimde yaşayan bir kadın düşünün, ilkel şartlarda yaşıyor, okuma-yazma olanağı kendisini sunulmamış, maalesef bir de erken evlilik yapmış, 19 yaşında dul kalmış, yine ait olduğu çevrede yaşama devam ediyor, kendi çabasıyla okumayı yazmayı öğreniyor, gelecek onun için yok, düşünmeye hayal kurmaya bile ürküyor, öyle ya hayal gücü hep kısıtlanmış...

şimdi;

bu kadın şuanda 52 yaşında, paris'de yaşıyor, evli, 2 çocuk sahibi, paris'in elit sınıfında saygıdeğer bir hanımefendi, moda sektöründe söz sahibi bir işkadını, ingilizce-fransızca ve almanca biliyor, 30 yaşından sonra üniversite eğitimi alıyor. akademik olarak başarılı bir okul hayatı oluyor. ve hepsini ama hepsini o eş ruhuyla karşılaştığı andan sonra gerçekleştiriyor.

geriye bakış;

o hanımefendi, kardeşinin yeni doğan bebeğine bakmak için ankara'ya gidiyor, yolculuk esnasında bir beyle tanışıyor, beyfendi ankara'da bir üniv. de misafir öğrenci, fransız yabancı bi insan, hanımefendiyle göz göze geldikleri an işte juno devreey giriyor, çekiliyor ruhları birbirlerine.

beyfendi türkçe biliyor, hanımefendi o zaman göre normal taşrada yaşayan birinin üzerinde olan normal kıyafetlere sahip, bakımlı değil, ne tırnağı ojeli ne dudağı rujlu... işte aşk için dış görünüş yada etiket değil iç önemli ruh burda bunu anlıyoruz. ankara'da bulunduğu dönem içerisinde sık sık görüşüyorlar dışarda ki o dönem cep tel yok. aralarında iletişim çok kuvvetli, beyfendi sürekli bayanı geliştirecek sosyalleştirecek olanaklar sağlamaya çalışıyor, ki bayanın aç olduğu noktalar bunlar, ihtiyacı olanlar bunlar ki beyfendi bunu sağlıyor.

evlenmeye karar veriyorlar, aile karşı çıkıyor, din-yabancı-kültür farkı vs... fakat aşkları büyük ruhları kopamuyor, beyfendi bayanın yaaşdığı yere gidiyor anlaşıyorlar ve kaçıyorlar, pasaport-vize işlemleri, yıldırım nikahi Türkiye'de evleniyorlar ve Fransa'ya gidiyorlar.

sonuç beyfendi islamiyet üzerine araştırma yapıyor, önceleri aşk için görünsede mantığıyla islamiyeti seçiyor.
beyfendi şuanda fransa'nın çok ünlü bir üniversitesinde profesör(siyaset bilimi)kadının juno'su, 9. evde yay'da, eşinin güneşiyle kavuşumda, eşinin venüsü 9. evde... ve bir sürü destekleyen açılara yerleşimlere sahipler.işte juno böyle bir etki... lütfen mucizelere inanın, tesadüf diye birşey yoktur bunuda bilin, yaradanın yazmış olduğu şeylerdir hayatlarımızn toplamı...SEVGİMLE KALIN

EMEKLİ

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 24 May, 19:13

sevgili efe,
bende nacizane bilgim araştırmalarım dahilinde hazırlamış olduğum
bu yazıyı ilave ettim,eminim daha da netleşecektir juno hakkında ki
sorular...

benim juno'm akrep'te...

ve yine juno bir erkeğin haritasında kadersel eşden ziyade daha çok ortak
çalışma işine gireceği,ortaklık yapacağı,çalışacağı,kadınları temsil eder
ve kadınlardan yana şans ve şansızlığının nedenlerini ifşa eder...

bir erkek için juno'ya eş değer olan astreoid ceres'dir...

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Pzr 25 May, 17:45

juna palas gıbı gezegenlerın nerde oldugunu gosteren sıtelerde hangı evde oldugunu goremıyorum.
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.


emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzr 25 May, 18:00

sevgili dark,astreoidlerin hangi burç ve derecede olduğunu
bir yere not al ve ardından haritanı aç,haritan üzerinde ki derece ve burçları bul,hangi eve düştüğünü bu şekilde öğrenebilrisin....

herşeyi hazır bekleme:)

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 25 May, 18:21

dark yazdı:juna palas gıbı gezegenlerın nerde oldugunu gosteren sıtelerde hangı evde oldugunu goremıyorum.
Ceres ile ilgili yazmış olduğum konunun altında istediğin bilgi var..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzr 25 May, 18:26

hangi evlerde olduğu derken dark,kişisel haritasında hangi evde olduğunu sormuş ben öyle algıladım,

ki hangi evlerde olduğunu ancak astreoidlerin eklendiği kişsel bir harita çıkararak görebilir,

yada yukarıda değindiğim formülle öğrenebilir...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 25 May, 18:39

Tmm bende öyle anladım kuzum: )
Benim orada astro.com dan verdiğim bi uzantı vardı. Direkt Junonun veya diğer astroidlerin hangi eve burca düştüğünü haritada net gösteriyor. Herhalde kendi haritasında bu işaretler eksik olmalı..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzr 25 May, 18:44

hımm şimdi oldu,bende zaten bir önceki mesajımda deemiştim,
başka bir harita çıkararak astreoidlerin gösterildiği bu şekilde
ulaşabilir diye ki astro.com da mevcut bu,astreoid seçeneğini işaretleyerek ulaşabilir...

oldu mu:))

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Pzr 25 May, 18:52

astro comdan baktıgımda alttakı tabloda eros lililt sıron var k harfı sıron dıyor tabloda eros yazıyor.uzantı dedıgın yer neresı efe.

emekli astreodlerın derecelerıne bakıyorum fakat harıtadakı derecelerı bul derken hangısını kasettın anlamadım aynı derecede burc goremedım yada yanlıs yere bakıyorum
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3551
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 05 Eyl, 20:36

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Pzr 25 May, 18:53

darkın horoskopuna el at emekli lüffeen :P

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Pzr 25 May, 18:56

emekli cok emek verıyor hakkını nası odıcez bakalım.o kadar ugrasıyosunkı senı cok yormak da ıstemıyorum bı yandan merak da edıyorum tabı.kendını ıyı hısettıgınde el atarsan horoskopa mutesekkur olurum=) :oops:
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzr 25 May, 18:57

dark yazdı:astro comdan baktıgımda alttakı tabloda eros lililt sıron var k harfı sıron dıyor tabloda eros yazıyor.uzantı dedıgın yer neresı efe.

emekli astreodlerın derecelerıne bakıyorum fakat harıtadakı derecelerı bul derken hangısını kasettın anlamadım aynı derecede burc goremedım yada yanlıs yere bakıyorum
sevgili dark,horoskop analizi talebiniz vardı,
sevgili kedi'nin analizi bitti,dilerseniz bu gece sizin analizinii
mercek altına alalım,hem de sorduğunuz tüm soruları yanıtlayayım emi...

bana kesin doğum bilgilerinizi öm olarak atarsanız sevinirm...

ve aynı zamanda horoskopa dahil olan pek çok ayrıntı vardır,ceres,juno sadece bir kaçı,diğer yıldızlarıda dahil ederek orjinal bir çalışma yapalım...

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzr 25 May, 18:59

dark yazdı:emekli cok emek verıyor hakkını nası odıcez bakalım.o kadar ugrasıyosunkı senı cok yormak da ıstemıyorum bı yandan merak da edıyorum tabı.kendını ıyı hısettıgınde el atarsan horoskopa mutesekkur olurum=) :oops:
estagfrullah,yeter ki saygı ve sevgi çerçevesinde davranalım birbirimize,
bu emeğin karşılığı olarak geçerli hemde fazlasıyla geçerli...


Cevapla

“Doğum Haritası” sayfasına dön