Burçlara Göre Kadınların Erkeklerden Bekledikleri

Burçlara Göre Kadınların Erkeklerden Bekledikleri

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Burçlara Göre Kadınların Erkeklerden Bekledikleri

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 19 Kas, 02:59

Resim

Burçlara Göre Kadınların Erkeklerden Bekledikleri

Koç Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Koç kadını bir erkekten korunmayı, gözetilmeyi beklemez. O, yaşamında kendi yolunda giden güçlü bir kadındır. Bu yolda ona eşlik edecek, kendisi gibi güçlü bir arkadaş ister. Ona sunacağınız romantik bir akşam yemeği, doğal güzellikler içinde dinlenme tesisinde tatil tekliflerine sıcak bakmaz.

Birlikte izleyeceğiniz bir basket maçı veya Bungy-jumping gösterisine ise koşarak gelir. Şefkat ve sevgi yerine ihtiras ve cinselliği tercih eder. Kendisi gibi aktif, güçlü ve özgür erkekleri sever.Bir spor karşılaşmasında takımın as oyuncusuysanız ve, o da izleyiciler arasında ise mutlaka size aşık olacaktır.

Karşı koyamayacağı teklif: "Paraşütle atlama kurslarına gidiyorum, sen de gelir misin?"


Boğa Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Boğa kadını önce aşk ve sevgi ister. Sonra ise hiç kuşkunuz olmasın "para" diyecektir. O, yaşamın güzelliklerinden olabildiğince yararlanmak isteyen hayat dolu bir kadındır. Bunun için de er veya geç paranın gerekli olacağını bilir. Çalışkandır, beraber olduğu erkeğin de çalışkan olmasını ister. Onun için birlikte kazanılan servet, birlikte tadılacak güzelliklerdir. Doğayı, hayvanları, çocukları ve bu zevkleri de onunla paylaşacak erkekleri çok sever.

Karşı koyamayacağı teklif: "Akşamki davetten önce bir kuyumcuya uğramaya ne dersin?"


İkizler Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Bu havai kadını sürekli aynı kişiyle aynı çatı altında yaşarken görmek zordur. Bu yüzden kıskanç bir erkekle asla beraber olamaz. Onun ufak tefek flörtlerine göz yumacak biri ile rahat eder. Bu, onun için bir oyundur. Bu oyunu onunla paylaşacak erkeklere hemen ilgi duyar.

Bunun yanı sıra kendisi ile uzun uzun konuşup tartışacak zeki ve kültürlü erkeklere de hayır demez. Çünkü bu zeki kadının sürekli beyin jimnastiği yapması gerekir. Ruhu her yaşta genç kaldığı için orta yaşlarında genç erkeklerle beraber olmayı sever. Ömür boyu seyahat ve flört edebilecek bir erkeğe hayır demez.

Karşı koyamayacağı teklif: "Bu hafta sonu bensiz bir tatile ne dersin?"


Yengeç Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Yengeç kadını, bir erkekten; önce kendine, sonra da çocuklarına baba olmasını bekler. Ailesine ve evine düşkündür. Bu konularda saygı ve anlayış bekler. Sevdiği erkeği evinde ağırlamaktan hoşlanır. İlle de bir restauranta gitmek için onu zorlamayın. İyi bir ahçıdır.

Problemlerini kendi başına çözebilecek kadar güçlü olmasına karşın ona yol göstermenizden hoşlanır. İhmal edilmeye tahammülü yoktur. Aksi halde başka limanlara sığınabilir. Ufak tefek kaprislerine göz yumarsanız sizi daha çok sever.

Karşı koyamayacağı teklif: "Bu akşam evde kalıp nefis bir yemek yapalım mı?"


Aslan Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Aslan kadını bir erkekten önce saygı bekler. O bir kraliçedir. Eleştirilmekten nefret eder. İltifatlara ise bayılır, özellikle başkalarının yanında olursa! Onu çadırla seyahat etmeye veya mütevazi bir restauranta götürmeye çalışmayın. O, herşeyin muhteşem olmasını ister. Başarıyı sever, başarılı erkekleri de...

Çekingen ve romantik erkeklerden hoşlanmaz. Onun sevgisinden önce saygısını kazanırsanız size aşık olması uzun sürmez.

Karşı koyamayacağı teklif: "Şehrin en saygın ve güzel lokantasında bu akşam yer ayırttım. Bana eşlik eder misin?"


Başak Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Başak kadını için her erkek çözülmesi gereken bir vakadır. Bu yüzden kendinizi hemen ele vermemeniz gerekir. Sizi çözmesi ne kadar uzun zaman alırsa o kadar uzun süre beraber olursunuz. Ona boşuna kendinizi anlatmaya çalışmayın. O, sizin hiç bilmediğiniz yönlerinizle uğraşır ve kısa sürede kendinizi psikolog sandalyesinde hissetmenize yol açar.

Başak kadını ile beraber olacak erkeklerin her şeyden önce zeki olmaları gerekir. 24 saat beraber olsanız da size mektup yazabilir. Bu oyuna katılıp mektuplarına cevap yazarsanız ömür boyu yazışacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Karşı koyamayacağı teklif: (Yazıp gönderirseniz daha etkili olur.) "Bir satranç partisine ne dersin?"


Terazi Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Terazi kadını uyumlu bir beraberlik ister. Beraber olacağı erkeğin karakteri, aile yapısı, eğitim düzeyi, boyu, kilosu kendine uygun olsun ister. Şayet uzun boyluysa siz de orta boylu, bu, onun için problem teşkil eder. Futbol maçı seyrederken bağırıp çağıran, konuşurken sesini yükselten erkeklere tahammül edemez.

Kendine uygun olduğunu düşündüğü erkekle hemen evlenmek isteyebilir. Çünkü onun için uyumlu beraberlik evlilik demektir. Sanatçı veya sanata ilgi duyan erkekleri sever. Sanatçı olmasanız bile ara sıra resim yapıp bir enstrüman çalıyorsanız, size hayranlık duyar.

Karşı koyamayacağı teklif: "Benimle evlenir misin?"


Akrep Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Akrep kadını tutkuludur. Bir erkekten çok fazla şey beklemez. Hatalarıyla, kusurlarıyla sevmeyi bilir. Katlanır, görmezlikten gelir. Ama ihaneti hiçbir zaman affetmez. Akrep kadını ile beraber olan erkek şanslıdır. Çünkü başka hiçbir kadın onu bu kadar sevemez. Şanssızdır. Çünkü onu aldatırsa ömür boyu sevilmeden yaşar.

Karşı koyamayacağı teklif: "Senden başka hiçbir kadının olmadığı bir adada yaşamaya ne dersin?"


Yay Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Ana diliniz, doğduğunuz ülke farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir. Yay kadınları yabancı erkekleri sever. Sporcuları da... Çünkü sağlam kafanın sağlam vücutta olduğunu bilir. Bunalımların, derin sorunların adamıysanız yanına yanaşmayın.

Kıskanç erkeklere tahammül edemez. Çünkü sizinle beraberken başka bir erkek arkadaşı ile seyahate gider, art niyet gözetmeksizin. Özgürlüğünü kısıtlayacak olursanız en son görüşmeniz telefonla uluslararası elveda görüşmesi olur. Sizden kaçabilmek için mümkün olan en uzak ülkeye gitmiştir.

Karşı koyamayacağı teklif: "You can go your own way."


Oğlak Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Oğlak kadını ile beraber olmak için beklemeniz gerekir. Muhtemelen o da sizi uzun zamandır bekliyordur ama bunu hemen belli etmez. Acele ederseniz kaçar. Sizi tanıması ve güven duyması için zamana ihtiyacı vardır. Gerçekçidir, boş hayallere bel bağlamaz. Kısa süreli heyecanlar peşinde koşmak yerine uzun süreli sağlam ilişkileri tercih eder.

Sorumluluk sahibi, sevecen, sıcak kanlı, mizah anlayışı olan erkeklerden hoşlanır. Aniden alınan kararlardan, son anda yapılan planlardan hoşlanmaz. Onu bir yere davet etmek istiyorsanız bunu en az bir hafta önceden yapmanız gerekir.

Karşı koyamayacağı teklif: "Bir yıl sonra evlenmeye ne dersin?"


Kova Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Tutucu ve kıskanç mısınız? O zaman bu kadına yaklaşmayın zaten siz de onu uzaktan bile görseniz imkansız olduğunu anlarsınız. Çünkü Kova kadını dış görünüşü ile bile tutucu insanları çileden çıkartabilir. Romantizm en son başvurmanız gereken silah olmalıdır. Romantik bir aşıktan çok, macera sever bir arkadaşla beraber olmayı tercih eder. Onu elde etmenin tek yolu arkadaşlığını kazanmaktır.

Sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekir. Çünkü nerede, ne zaman, ne yapacağını kestiremezsiniz. Çok çabuk aşık olur ve çok çabuk bıkabilir. Bu kısa sürede dostluğunu kazanabilirseniz uzun süre sizinle beraber olur.

Karşı koyamayacağı teklif: "Ne zaman istersen beni ara."


Balık Kadını Erkeklerden Ne Bekler?

Bu romantik, hassas kadını hafife alırsanız büyük bir yanılgıya düşmüş olursunuz. Çünkü; o hülyalı bakışları, yaşlı gözlerinin arkasında her tür zorluğun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadını saklar. Onu elde etmek için en kötü gününüzde yanına gidin. Hemen kendinizi iyi hissetmeniz için elinden geleni yapmaya başlar. Balık kadını için yardım etmek, aşık olmak demektir.

Yaptığınız hataları bağışlar, kaprislerinize, huysuzluklarına ses çıkartmaz ama ona kabalık ederseniz; yüzünüze gülmeye devam ederken yavaş yavaş uzaklaşır ve siz nasıl olduğunu anlamadan hayatınızdan çekilip gider. Bu ayrılık sonrası ağlayıp üzüleceğini umarsanız yanılırsınız, çünkü hafızası çok güçlü değildir.

Karşı koyamayacağı teklif: "Lütfen bana yardım et"


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cmt 19 Kas, 17:05

kral sağol,özelikle karşı koyulmayacak teklifler,işe yarayabilir:)bunları taktikmi bilelim acaba :)

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 23 Kas, 09:02

ya başka burç yokmu, bu bayanlar bana uymuyor, kimisi çok uyuşuk karakterde (terazi), kimisi erkeksi (koç) , kimisi çok alıngan (yengeç), kimisi ihtiraslı - kıskanç(akrep) , kimisi özgür(kova), kimisi çift karakterli(ikizler), kimisi inat(boğa), kimisi değişken ruh hallerinde sürekli (balık), kimisi duygulara değer vermez(oğlak), kimisi fazla sosyaldir(yay)....
yani ya senin paralarını tüketir, ya kıskanılmaya tahammül edemez, duygusallığını anlamaz.... uymuyor hiç biri.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 23 Kas, 17:38

hayatta o yüzden esneme üzerine ve karşılıklı özgürlük üzerine kurulu diye boşuna demiyoruz...yoksa sert sınırlar çizersen kimse kimseye uymaz. herkes egzantrik olmuş durumda önemli olan olduğu gibi olmak sırf birilerini reddetmek adına değil yada egzantrik olma adına değil. Herkes içindeki öz gibi davranırsa orda görecektir ki aslında kimse kimse den farklı değil. sadece senin hamuruna ait enerjiye sahip bir ruh sana çok tanıdık ve kendi dünyandan gelir bu yüzden uyumsuzluklar arayışlar bu yüzden ama şimdi insanlar birbirnine daha zor yaklaşır ve bulur bulsada anlamayabilir çünkü artık insan kendi özünden ayrılmış zıtlıkların kucağı olan EGO ya yenilmiştir...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 23 Kas, 17:47

evet çok doğru söylediklerin :))


TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 23 Kas, 18:11

kadınlarda erkeklerde aynı şeyi bekliyor aslında rahat bırakılıp özgür olacakları ve anlaşılırlıklarını yaşayabilecekleri dünyayı tanıyıp keşfetmeleri sürecine devam edecekleri bir arkadaş:) ama öyle bir arkadaş olmalı ki hiç düşünmeden her zaman evet diyebilmeli...

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1141
Yaş: 38
Kayıt: Pzt 09 Oca, 20:40

ERKEKLERİN DİKKATİNE ! BURÇLARINA GÖRE KADINLAR NE BEKLER...

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzr 23 Tem, 17:25

Çoğu tutarlı
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
eLa
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 214
Yaş: 38
Kayıt: Sal 15 Ağu, 13:43

Okunmamış mesaj gönderen eLa » Sal 29 Ağu, 12:57

AKREP KADINI

Akrep kadını tutkuludur. Bir erkekten çok fazla şey beklemez. Hatalarıyla, kusurlarıyla sevmeyi bilir. Katlanır, görmezlikten gelir. Ama ihaneti hiçbir zaman affetmez. Akrep kadını ile beraber olan erkek şanslıdır. Çünkü başka hiçbir kadın onu bu kadar sevemez. Şanssızdır. Çünkü onu aldatırsa ömür boyu sevilmeden yaşar.

Karşı koyamayacağı teklif: "Senden başka hiçbir kadının olmadığı bir adada yaşamaya ne dersin?"


HaHaHaha SoNu ÇoK DoĞRu KoPTuM (:

Kullanıcı avatarı
nightmare-mystery
Mesajlar: 7
Yaş: 32
Kayıt: Pzt 28 Ağu, 19:32

Okunmamış mesaj gönderen nightmare-mystery » Sal 29 Ağu, 16:11

yaw bu balık burcu tam beni anlatıyo yaaaa bu siteye bayıldım ağlamak istiyorum bide en altta yazan hafızası güçlü deil kısmıda tam benlik çünkü gerçekten hiç bi zaman ayrılırsam arkama bakmambi gün ağlarım ertesi gün :kalpler

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Sal 29 Ağu, 18:08

bir adada yaşamak tamam da hoşuma gider ıssız yeler ama başka birkadın deyince o olmadı işte hem akrebin kıskançlına girer hemde kendine güvensizline akrep burcu insanı kendine güvenen ve öyle kıskançlık kompleksleri olan birisi degildir
ellerine saglık culpa ama okısmını sevmedim lütfen yanlış anlama ben böyle oldunu düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1260
Yaş: 45
Kayıt: Cum 13 May, 19:19

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Sal 29 Ağu, 18:27

Herkes bir şeyler bekliyor. akrep için beklentinin bir anlamı olduğuna inanmıyorum. o neyse onu gösterir zaten. bu tür yazıların onu çok etkileyeceğini sanmıyorum.
Sipahi

Kullanıcı avatarı
masal perisi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 314
Yaş: 39
Kayıt: Sal 15 Ağu, 14:33

Okunmamış mesaj gönderen masal perisi » Sal 29 Ağu, 18:31

AKREP KADINI

Akrep kadını tutkuludur. Bir erkekten çok fazla şey beklemez. Hatalarıyla, kusurlarıyla sevmeyi bilir. Katlanır, görmezlikten gelir. Ama ihaneti hiçbir zaman affetmez. Akrep kadını ile beraber olan erkek şanslıdır. Çünkü başka hiçbir kadın onu bu kadar sevemez. Şanssızdır. Çünkü onu aldatırsa ömür boyu sevilmeden yaşar.

Karşı koyamayacağı teklif: "Senden başka hiçbir kadının olmadığı bir adada yaşamaya ne dersin?"
mea_culpa ellerine sağlık... tam beni analtıyo varya... bir erkekten çok fazla şey beklemiyceğim ve ihaneti asla affetmiyceğim çok doğru, ne ihanet edrim ilişkimde nede bunu kaldırabilirim...tamam kıskancım ama karşı koyamayacağım teklife pek katılmıyorum...
" ÇOK SEVMEYECEKSİN MESELA , O DAHA AZ SEVERSE KIRILIRSIN....
VE ZATEN GENELLİKLE O DAHA AZ SEVER SENİ, SENİN O'NU SEVDİĞİNDEN.....ÇOK SEVMEZSEN, ÇOK ACIMAZSIN.... "

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Sal 29 Ağu, 18:40

akrep burcu insanı sonderece kendine güvenen ve kendinden emin olan birisidirben şahsen öyleyim

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Sal 29 Ağu, 21:25

kadınlar ne beklemezki sadece bu kadar olsa keşke: ) tam her istediğini yaptım oh biraz rahat edeyim dersin elektrikli süpürgeyi elinde bulursun: ) (kanepenin altına kül dökülmüş) alınacak al.

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Çrş 30 Ağu, 10:12

sadece elektirikli süpürgemi olmaz illede paspasta yapılacak yerler :evil:


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Burçlar Hakkında Genel Bilgiler” sayfasına dön