Başak - İkizler Uyumu

başak burcu ikizler burcu uyumu, başak ikizler uyumu nasıldır? başak ve ikizler mutlu olabilir mi? başak ikizler uyumu, başak ikizler uyumlu mu, başak ikizler aşk uyumu, başak ikizler ilişki uyumu, başak ikizler ilişkisi, başak ikizler cinsel uyumu

başak burcunun uyum tablosu, başak burcu uyum tablosu, başak burcu en uyumlu burç, başak burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? başak burcu uyumu, başak burcu aşk uyumu, başak burcu cinsellik uyumu, başak burcu evlilik uyumu, başak burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Başak - İkizler Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 20:46

Resim

Başak - İkizler Uyumu

Başak İkizler Uyumu - Başak burcu ile İkizler burcu anlaşabilir mi?

İkinizde tarafsız ve doğruyu arayan Merkür tarafından yönetilmektesiniz. O kadar çok ortak yönünüz var ki, benzerlikleriniz fazla bile gelebilir!

Güneşleriniz birbirilerine 90º dik açı yaptığı için ilişkiniz mücadele ile dolu olacaktır. Çaba göstermeye hazır olun ve bilin ki işe yarayacaktır. İkizler'in büyüsü boyun eğmeyen ruhundadır. Ona göre hiç bir şey imkansız değildir. İnanılmaz derecede becerikli ve zekidir. Her şeyi daha yeni ve iyi bir şekilde yapabilmek için düşünüp durur.

İletişim kurmak ikiniz içinde çok önemlidir. Hissetmekten çok düşünen, keskin zekalı, entelektüel kişilersiniz. İkizler sizden daha esnek, çok yönlüdür, daha kolay adapte olabilir. Siz ise onun gibi daldan dala atlayan dağınık bir tip değilsiniz. Ondan daha konsantre, belli konulara odaklanmışsınızdır. Detaylarda, organizasyonda ve analizde çok kuvvetlisiniz.

Siz toprak elementi olduğunuz için İkizler burcundan daha pratik ve gerçekçisiniz. İkizler insanı pratik olmadığını bilir ve sizin bu özelliğinize hayrandır. İkinizde değişken nitelik olduğunuz için asla kin tutmazsınız. Her şeyi açıkça konuşarak problemleri halletmek istersiniz. Bütün bu özellikler birlikte geçirilecek huzur dolu zamanlara işaret etse de, ikinizde fazla akılcı ve analitik olduğunuz için aranızda kuvvetli bir duygusal bağ olmayabilir. Birinizin yıldız haritasında su gurubundan gezegenler varsa bu açığı kapatabilir.

Şimdi ayrı ayrı kişiliklerinizi inceleyelim. Başak burcu sorumluluklarını çok ciddiye alır. İkizler burcu da sorumluluk alır ama Başak kadar endişelenmez. Başak burçların içinde en eleştirici burçtur, en çok da kendisini eleştirir. İkinizde aşırı sinir ve stresi sonucu benzer hastalıklardan yakınırsınız.

İkinizinde harika yazı yazma ve konuşma yeteneğiniz var. Bir tartışmada İkizler fikrini daha iyi savunabilir. İkizler insanı kelimeleri sihirbaz ustalığı ve yıldırım hızı ile üretir. Hızlı düşünür ve çok hazırcevaptır. Başak ise onun kadar hızlı değildir ama o da düşüncelerini onun kadar iyi ifade edebilir. Siz Başak burcu olarak daha sessiz, entelektüel, derin duygulara sahip bir kişisiniz ve öne çıkmaktansa olayları perde arkasından yönetmeyi seversiniz.

İkizler burcu ile tartıştığınız zaman, siz daha uzun süre dargın kalırsınız. O ise kızgınlık anında söylenen sözlerin üzerinde hiç durmaz. İkinizde konuşmayı sevdiğiniz için konuşarak sorunlarınızı halleder, hemen barışırsınız.

İkizler sevgiliniz sizden daha dışa dönük ve sosyaldir. Siz arada bir yalnız olmak istersiniz. İkizler burcu ise sürekli, her yerde, herkesle konuşmaya ve flört etmeye bayılır. Bir partide onu herkesle flört ederken görseniz de tepki göstermeyin, kötü bir niyeti yoktur, herkesi tanımak istiyordur. Sevgiliniz merakını tatmin ettikten sonra arkasına bile bakmadan mutlu bir şekilde yanınıza gelecektir. Bu huyunu ciddiye almayın ve üzerinde durmamaya çalışın.

İkizler burcu değişikliği sever, hayatının sürekli değişip gelişmesini ister. Bu yüzden kalabalık şehirlerde yaşamayı sever. Şehir dışında, kırlarda sakin bir hayat ona göre değildir. Ani seyahatler, sinema, alışveriş gibi şeylere bayılır. Bazı İkizler kafalarına estikçe taşınır. İkizler oldukça oyuncudur ve aynı anda bir çok şeyle ilgilenmekten zevk alır, bu yüzden de ilgisi dağılır. Başak olarak ona yardımcı olup bir noktaya konsantre olabilmesini sağlayabilirsiniz.

İkizler sevgilinizin hareket ve değişiklik merakı yataktaki en büyük özelliğidir. Onun şakacı ve esprili tutumu sizin utangaçlıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. İkizler insanı sizin dış kabuğunuzu soyduktan sonra tutkulu ve arzulu kişiliğiniz ortaya çıkacaktır.

İkizler burcu zarif, nazik ve incedir. Aynı zamanda duygusal yönden zayıf ve biraz soğuktur. Ne kadar yakınlaşsanız da aranızda görünmeyen bir duvar olduğunu hissedebilirsiniz. İkizler evlense bile bağımsız olmak ve bireysel dünyasını korumak ister.

Birbirinize çok uyuyorsunuz ama bu ilişkide biraz daha romantizm, tutku ve duyguya ihtiyaç var. Birinizin bu eksikleri tamamlamak için uğraşması gerekiyor. Sevgili Başak fazla gerçekçi olmayın ve duygularınızı bastırmayın. İkizler'in esprileri ile gevşeyin ve ciddiliği bırakın. Belki yıldız haritanızdaki başka gezegenler derin duygularınızı açığa çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Duygularınızı serbest bırakın. Bunları aşabilirseniz İkizler ile paylaşacak çok şeyiniz var.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Başak Burcu Uyumu” sayfasına dön