Yengeç Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 36
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yengeç Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:27

YENGEÇLER İÇİN HEM İŞ HEM DE AŞKTA RADİKAL DEĞİŞİMLER OLACAK. 2008 Yengeç burcu için aşkla dolu bir yıl gibi görünüyor. Çok mutlu bir evlilik söz konusu. Kariyerlerinde radikal değişimler yaşanacak. Sağlıkları yerinde olacak.

Bu yıl Yengeçler'n aşk yılı olacak. Karşıt evinize geçecek olan Plütondan güçlü etkiler alacaksınız. Yaşamınızda meydana gelecek değişimler, çevrenizdekileri şaşırtacak. Sürpriz evlilikler gündeme gelebilir, radikal değişimler olabilir. 2008 aşk yıldızının parladığı olağanüstü bir yıl olacak! Size mutluluk veren ve bir ömür sürecek evlilik yapabilirsiniz. Yıl boyunca, tüm olumlu gelişmeler sizi bulacak, eski hayatınızı geride bırakacaksınız. Bu yıl kan bağı olduğunuz kişilerle ilişkilerinize daha radikal yaklaşacaksınız.

2008'de kararlılık ve rekabetin yoğun yaşanacağı günler geçireceksiniz. İşinizde uzmanlaşırken, radikal kararlar alacaksınız. 8-23 Ocak döneminde, ortaklarınızla aranızda sorunlar çıkabilir. 21 Ocak-21 Mart tarihlerinde, uluslararası bağlantılar kuracağınız iş pozisyonları yaratabilirsiniz.

Ufkunuz genişleyecek

6 Şubat-21 Mart günlerinde, yolculuklara bağlı bir tanıtım sizi ön plana çıkartacak. 15-23 Mart arasında, yoğun toplantılı iş ilişkileri içinde olacaksınız. 14-22 Haziran'da iş hayatınızda biraz durgunlaşacaksınız. 10-18 Ekim tarihlerinde yeni bir işe başlangıç yapabilir, yarım kalmış bazı işleri yeniden ele alabilirsiniz.

29 Ekim-12 Kasım döneminde katılacağınız davetlerde, önemli kişilerle tanışacaksınız. Bu sizin, iş alanınızın ve ufkunuzun genişlemesine neden olacak. Bu dönemde, sosyal çevreniz kalabalıklaşacak, kendinizi bu ortamda yeni bir ilişkinin eşiğinde bulacaksınız. 27 Kasım-11 Aralık; mutluluk verici tabloların oluştuğu bir dönem. 8-16 Aralık'ta iş görüşmelerinizle ilgili çok dikkatli olmalısınız. Bu dönemde, tüm masraflarınızı kısarak, beklemede kalmalısınız.

Sinirlerinize dikkat edin

2008 yılında sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamasanız da, küçük ayrıntılara önem vermelisiniz. 1-22 Ocak döneminde tıbbı kontrollerinizi yaptırmalısınız. 7 Mart-6 Şubat arasında küçük sağlık sorunlarınızı basit müdahaleler ile çözeceksiniz. 6 Nisan-14 Haziran döneminde; gündelik yaşam yoğunluğundan dolayı sinirlerinizde bozulma olabilir. Kendinizi dinlenmeye almalısınız. 16 Eylül sonrasında yeni bir egzersiz programına başlayacaksınız. Havadar ortamlarda bulunmaya dikkat edin.

HAYATINIZIN AŞKI KARŞINIZA ÇIKACAK

Yengeç kadını için aşk: Sevgi dolu, şefkatli ve bir o kadar ihtiraslı Yengeç kadınları için 2008; sağlam beraberliklerin yılı olacak. Partnerlerine kalplerini açmakta çok zorlaran bu kadınlar, güçlü sezgileriyle ideal eşlerini bu yıl bulacaklar. Aldatmaktan ve aldatılmaktan nefret eden Yengeç kadınları, aradıkları aşkla yeni yılda karşılaşacak. 7 0cak-7 Mart arasında; partnerinizle aranızda olan sorunları çözerek, mutlu bir ruh hali içine gireceksiniz.

21 Mart-6 Nisan arasında; eşinizin bazı sorunları nedeniyle iş yeri değişimi olabilir ve bu yüzden ayrılıklar yaşayabilirsiniz. 6-20 Nisan arasında, yeni aşklar; kalbi boş olanlar için yıpratıcı olabilir. Bu konuda dikkatli olun. 24 Nisan-5 Haziran döneminde ise yavaş gelişen bir ilişki içinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızı gözden geçirmek için kendinize fırsatlar yaratın.

YENİ BİR İLİŞKİ VE EVLİLİK YAŞANACAK

Yengeç erkeği için aşk: Eğer kalbiniz boş ise, sizi çok iyi anlayacak bir partner ile bu yıl karşılacaksınız. Yalnızlar ise büyük olasılıkla evlenecek. Eğer ikinci evliliğiniz gündemde ise, bu konuda ciddi adımlar atacaksınız. 14-22 Haziran günlerinde duygusal gelgitlerin arasında kalmak istemiyorsanız, romantik hislerinize mantığınızla gem vurmalısınız.

3-17 Temmuz'da aşkınıza ve sevdiğiniz kişiye gereken önemi göstermeyerek onu üzücü tavırlar içinde olabilirsiniz. 21 Temmuz'dan sonra tartışma ortamını ilişkinizden uzak tutmalısınız. Bu dönem muhteşem günler sizi bekliyor. Bazı değişimlere hazır olmalısınız. Yolunda gitmeyen evlilikler ve beraberlikler biterken, süregelen ilişkilerde evlilik gündeme gelecek. 30 Ağustos-3 Eylül'de yakın aile ilişkilerinize yöneleceğiniz için partnerinizi ihmal edebilirsiniz.

YENGEÇ (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Kişisel özellikleri: Kurnaz, sezgi sahibi, duygularıyla hareket eden.
Yönetici gezegeni: Ay
Rengi: Mor
İhtiyaç duyduğu özellik: Hislerini kontrol etme özelliği.
En büyük özlemi: Mutlu bir ev ve aile hayatı.
İyi yönleri: Duyarlı, ince düşünceli, dirençli, terbiye etmeye eğilimli.
Kötü yönleri: Aşırı duygusal.
Anlaştığı burçlar: Akrep-Balık
Hiç anlaşamadığı burçlar: Koç-Terazi-Oğlak.
İdeal meslekleri: Arkeolog, bahçıvan, lokantacı, içki imalatçısı, içki satıcısı, denizle ilgili her tür meslek
Uğurlu günü: Pazartesi.

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 7 Ocak-7 Mart, 8-23 Ocak, 5 Haziran-26 Ağustos, 29 Ekim-12 Kasım.
Aşkta zorlayıcı günler: 21 Mart-6 Nisan, 7-20 Nisan, 24 Nisan-5 Haziran, 14-22 Haziran, 3-17 Temmuz, 13-21 Temmuz.
İşte hareketli günler: 21 Ocak-21 Mart, 6 Şubat-21 Mart, 15-23 Mart, 29 Ekim-12 Kasım.
İşte zorlayıcı günler: 8-23 Ocak, 14-22 Haziran, 13-21 Temmuz, 10-18 Ekim, 8-16 Aralık.

YENGEÇ ÜNLÜLERİ

Türkan Şoray, Reha Muhtar, Sezen Aksu, Aşkın Nur Yengi, Harun Kolçak, Müjde Ar, Sylvester Stallone, Tom Cruise, Bedrettin Dalan, Lady Diana, Kenan Evren, Mireille Mathieu, Nathalie Wood.


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön