Temmuz 2006 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 250
Yaş: 53
Kayıt: Pzt 21 Kas, 14:26

Temmuz 2006 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Çrş 05 Tem, 12:31

Temmuz 2006 Akrep Burcu
Sevgili Akrep Burçları, geçen seneden beri kariyerinizde ve titrinizde oldukça sağlam ve mükemmel bir imaj oluşturuyorsunuz. Öğrenmeye olan hevesiniz ve çok çalışma kapasiteniz yüksek seviyedeki pek çok insan üzerinde iyi bir izlenim bıraktı. Bırakmaya da devam ediyor. Üstelik karar verme yeteneğiniz de ilerledi. Bunların hiçbiri üstlerinizin gözünden kaçmadı ve bu ay ödül ayınız sevgili Akrep Burçları. Bunu en fazla siz hak ettiniz. 25 Temmuz yeniayından hemen sonra size ulaşacak olan haberlere hazırlanın. Bu zamanda iyi bir terfi alabilir ya da yeni bir işe başlayabilirsiniz. Şu anda çalıştığınız yerde kısa bir süredir çalışıyor olsanız bile, daha fazla sorumluluk almaya hazırsınız. Yeni unvanınız göz kamaştırıcı olacak ve üstelik daha fazla otoriteye sahip olacaksınız. Eğer çalıştığınız firmada yeniyseniz bu kadar çabuk pozisyon atladığınıza siz bile şaşıracaksınız. Bu dönemin tadını çıkartın, sevgili Akrep.
Uzun zamandır aynı işte çalışıyorsanız ya da kendi işiniz varsa bütün bunlar sizin için de geçerli. Yıldız haritanıza bakılırsa daha fazlasına hazırsınız. Eğer kendi işiniz varsa iyi bir müşteri yakalayabilir ve böylece hem tecrübenizi hem de gelirinizi arttırabilirsiniz. Eğer işinizi sevmiyorsanız, Satürn'ün konumuna bakılacak olursa işinizden ayrılacak cesareti kendinizde bulacaksınız. Yeni işinizde başlarda çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ama bir yıl sonra şartlar kolaylaşmaya başlayacak. Hayatınızın çok verimli bir döneminden geçiyorsunuz ve bir süre sonra dönüp geriye baktığınızda "Kariyerimde her şeyin oluşması ve değişmesi 2005 yılının ortası ile 2007 yılları arasında oldu" diyeceksiniz. Şu anda Satürn yıldız haritanızın en tepe noktasından geçiyor, onun için hayatınızda hiç yapmadığınız şeyleri yapmaya hazır gibi görünüyorsunuz. Bu durum her 29 yılda bir olur ve bu eğilim Eylül 2007'de sona erecek. Görünüşe göre yeni girişimlere hazırsınız. Şimdiye kadar hiç böylesini yaşamadınız. Bu durum sa Yılancı burcunun burçlarda karakter değişikliğinden kaynaklanan yansımalarından oluşuyor ve dahası yaklaşık üç buçuk yıldır da bu böyle. Bu işe ilk başladığınızda ne kadar fazla çalışmanız gerektiğine şaşıracaksınız. Bunu şimdiden bilmeniz de yarar var. Böylece işe girerken maaşınızı ona göre isteyebilirsiniz! Hepsini son kuruşuna kadar hak edeceksiniz! Ama sakın bu işi gözü kapalı yapabileceğinizi düşünmeyin, durum bunun tam tersi olacak! Satürn çok iyi bir öğretmendir. Yanınızda olarak sizin işinize odaklanmanızı sağlayacaktır. Aslında eğer yeterli konsantrasyonu göstermezseniz sonuçlarına da katlanmak zorunda kalabilirsiniz, çünkü Satürn'ün böyle bir etkisi de vardır. Başarılı olmak için biraz korkmak gerekebilir!

Satürn hiçbir şeyi aniden yapmaz. Satürn'ün değdiği her nokta ince düşünülmüş ve planlanmış olur. Bundan dolayı işinizin zorluğu da hemen ortaya çıkmayabilir ve zamanla zorlaşabilir. Bazen bu o kadar yavaş olabilir ki, zor işlere geçtiğinizin farkına bile varmayabilirsiniz. Bunu anlamanızın tek yolu bir yıl sonra dönüp geriye bakmanız şeklinde olabilir. Bu işi kabul etmenizi Satürn sağlamayacak. Önünüze iş imkânı çıkabilir ama bunu kabul edip etmemek size kalacak. Gelecek tüm bir yıl boyunca inanılmaz bir şekilde çalışmak zorunda kalacaksınız ama bunun ödülleri de o denli büyük olacak. Satürn derslerini hiçbir zaman karşılıksız vermez, ama siz de zaten bu bedeli ödemeye hazırsınız. Satürn'ün ziyaret ettiği kariyer evinizin yöneticisi Aslan burcudur. Aslan burcu eğlence sektörünü yönetir televizyon, tiyatro, sahne sanatları, oyunculuk, müzik, dans ve benzer yaratıcı güzel sanatlar gibi. Bu alanlarla ilgili bir yerde çalışabilirsiniz. Aslan ayrıca çocuklarla ilgili meseleleri ve eğitmenliği de yönetir. Örnek vermek gerekirse çocuk butiği yönetebilir, bebekler ile ilgili bir dergide editörlük yapabilir, ya da bir kreşte eğitmenlik yapmaya başlayabilirsiniz.
Son olarak lüks endüstriler de Aslan tarafında yönetilir yatlar, şampanya partileri ile ünlü gece mekânları, marka giyimler, pahalı bakım salonları ve organizasyonlar gibi. Bu alanların her hangi birinde çalışmayı da düşünebilirsiniz.

Ancak Satürn'ün, Neptün'e karşı gelmesi çok gerçekçi olmanız gerektiğini gösteriyor. Eğer yerinde olmayan bir hayal kurarsanız bu dönüp dolaşıp sizi cezalandırabilir. Onun için yeni işinize başlamadan evvel ön araştırmanızı iyi yapın. Yapmak istediğiniz işi yapan kişilerle görüşün, onların fikirlerini alın. Çok soru sorun ve araştırmalarınız için İnternet'ten yararlanın.
Merkür 4 ile 29 Temmuz arasında gerileyecek, böylece bu dönem yeni iş görüşmeleri açısından olumsuz olabilir. Ortalık yanlış anlamalar ve eksik bilgilerle dolu olacak. Bu karmaşık ortamda yavaş ve dikkatli ilerlemelisiniz. Size her söylenenin üstünden iki kez geçin.
Merkür'ün gerilemeye başlaması 4 Temmuz olacak diye ayın hemen başında anlaşmalar imzalamanız doğru olmayacaktır. Merkür gerilemesinin etkilerini haziran ortasından itibaren hissetmeye başlamış olabilirsiniz. Merkür gerilemesinin en olumsuz etkileri bir en başta ve bir de en sonda görülür. Dolayısıyla 4 ve 29 Temmuz tarihlerinden ve bu iki tarihin arasındaki günlerden mümkün olduğu kadar uzak durmalısınız. Harekete geçmek için en azından Ağustos ayını beklemek bizce de en iyisi! Gibi. Merkür gerilerken gecikmeler, elektronik cihazlarda sorunlar, işleyen parçalarda bozulmalar olması çok olağandır. Bunları belki de Haziranın ikinci yarısından itibaren hissetmeye başladınız bile.

Bu ay özellikle 11 Temmuz dolunayı sırasında seyahat etmek sadece mümkün değil eğlenceli bile olabilir. Eğer seyahat edecekseniz Merkür'ün gerilemesi nedeniyle son dakika değişikliklerini göze almalısınız. Akıntıya uyun. Seyahat biletinizi alırken fikrinizi değiştirdiğinizde ceza ödeyip ödemeyeceğinizi iyice öğrenin. Fakat bu tip sorunlar çıkabilir diye seyahatinizi ertelemeyin. Temmuz seyahat için mükemmel görünüyor, sevgili Akrep özellikle de ilk üç haftası. Bu ay eskiden görmüş olduğunuz ve çok beğendiğiniz bir yere tekrar gitmeyi düşünebilirsiniz. Düşünün uzun bir aradan sonra yeniden gitmek istediğiniz bir yer veya görmek istediğiniz bir kişi var mı? Bu ay tam zamanı! Aşk konusunda ise Temmuz muhteşem görünüyor ( Yengeç ve Balık burçlarının da görüntüsü aynen sizin gibi ). Venüs'ün 18 Temmuz'dan sonra size uyumlu Yengeç'te bulunması ve Mars'ın 22 Temmuz'dan itibaren sizle uyumlu Başak burcunu ziyaret etmesiyle zaman eğlence zamanı olacak. Günlük sosyal programlarınız bir anda dolmaya başlayacak ve yeniden yolculuk ve seyahat imkânıyla karşılaşabileceksiniz.

Mutluluk ve talih gezegeni Jüpiter, geçen sonbaharda Akrep burcuna geçti ama ne yazık ki mart ayından beri geriliyordu. Ama artık 6 Temmuz'dan itibaren düzelmeye başlayacak. Muhteşem! Çok güzel gelişmeler için 6 Temmuz tarihini ve bu tarihin etrafını saran günleri yakından izleyin. Geçen aylarda ne kadar fazla tohum ektiyseniz, o kadar fazla iyi sonuçlar alacaksınız. Önünüze daha fazla fırsatlar çıkmaya başlayacak. Artık akıntının lehinize döndüğünü görmeye başlayacaksınız. Jüpiter, kasım ayına kadar sizinle olacak ve sihrini görmek için daha uzun bir zamanınız var. Hayallerinizi herkese anlatın, sevgili Akrep her anı değerlendirmeye çalışın. Hayatınızın tüm yönleri bu güzel etkiden payını alacak kariyerden, aşka kadar. Eğer biriyle birlikte değilseniz gelecek beş ay, aradığınız kişiyi bulmak açısından son on yılın en iyisi olacak. Çekiciliğiniz her geçen gün artacak. Koşullar sadece aşkı bulmanıza değil, hayatınızın diğer yönlerinde önemli kararlar almanıza yardımcı olacaklar. Tabii Merkür gerilemesi sona erdikten sonra! Şayet birisiyle tek vücut gibiyseniz hayatınız çok istikrarlı, güvenli ve pürüzsüz olmaya başlayacak. Bu kişiyle 8-9 Temmuz hafta sonunda kısa bir otomobil gezisine çıkabilir ve birlikte büyülü eğlenceli vakitler ve saatler hatta geceler bile geçirebilirsiniz.

Bekâr veya evli, olun fark etmez en hoş çıkma akşamınız, Venüs'ün Akrep burcundaki Jüpiter'e göz kırptığı 26 Temmuz gecesi olacak. Bu akşam kusursuz! Ay'ın da Aslan burcunda bulunması gecenin lüks içinde geçeceğine işaret ediyor. Deniz kenarında baş başa güzel bir akşam yemeği hem mükemmel Hemde muhteşem olabilir. Diğer buluşma akşamlarınız ise 29-30 Temmuz hafta sonuna denk geliyor. Bu günlerde Venüs ile Uranüs hoş yenilikler bulmanızı sağlayacaklar. İyi görünün bu hafta sonu kiminle tanışacağınız hiç belli olmaz!
Sizler içinde en mükemmel buluşma akşamları olarak: 6, 13-14, 18, 19, 22, 23, 28 ve 30 Temmuz gündüz ve gecelerini işaret edebiliriz.

Kısaca özetleyecek olursak şayet:

Hayatınızın belki de en önemli işi için görüşme yapacaksınız, ama bu iş inanılmaz sorumluluk ve gayret gerektirecek. Hazır mısınız? Üstlerinize göre hazırsınız! Ancak Satürn'ün, Neptün'e karşı gelmesi nedeniyle çok gerçekçi olmalısınız, hayal gücünüzün gerçekleri bulandırmasına izin vermeyin. Bu iş size hem güç, hem de prestij sağlayacak ama diğer yandan da çok uzun saatler çalışmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz gerekecek. Bu işin çıraklık dönemini aşmanız için en az bir yıl veya çok daha fazla zaman gerekecek unutmayın. Bu dönem içinde ev hayatınız biraz aksayabilir. Yine de bu önünüze çıkmış olan ender fırsatlardan biri olacak, ilk iş görüşmeleriniz kariyer evinizde 25 Temmuz da doğacak olan yeniay civarında olabilir, onun için özgeçmişinizi ve şık görüşme kıyafetinizi hazırlayın iyi ve bol şanslar dileriz!

Kariyeriniz alevlenmeden önce hoş bir şehri ziyaret etme imkânınız olacak. Bu imkân yabancı insanlar ve yerler evinizde doğacak olan yeniay sayesinde gelecek. Dünya haritasını açın ve kendinize yer seçin! Temmuz ayı seyahat açısından yılın en iyi aylarından biri, fakat Merkür gerilemesinin de aynı döneme düşmesi programınızda son dakikada bazı değişikler olabileceğini gösteriyor. Bu ay esnek davranmaya çalışın. Bavulunuza adresinizi yazmayı unutmayın ve uçaktan inerken arkanızda bir şey unutmadığınızdan emin olun. Tüm ay boyunca Merkür uykuda olacağı için eğer bir iş teklifi alırsanız cevabınızı ağustosun ilk haftasına kadar vermemeye çalışın. Böyle önemli bir işe başlarken doğru karar verebilmeniz için arkanızda güçlü bir Merkür istersiniz. İş görüşmelerinizi yaptıktan sonra önceden planlanmış olan seyahatinizi bahane ederek ağustos başına kadar yok olabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan vakti kazanabilirsiniz. Ufukta aşk var mı? Her zaman. Aşkın kıvılcımlarını yaratabileceğiniz en güzel zaman 29-30 Temmuz hafta sonu olacak. Diğer yandan Venüs'ün, Yengeç burcunda ve Jüpiter'in Akrep burcunda olacağı 26 Temmuz'a da bayılacaksınız. Bundan daha iyisi olmaz! Diyor ve sizlerede bol şanslar diliyorum....


:twisted:


Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....


POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 06 Tem, 12:45

gerçektende 26 temuzu bekliyoum: )) umarım bol şansım olur.
verdiğin temmuz yorumları için teşekkürler akKrep.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön