Balık Burcu 2008 Yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akrepstyl
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 715
Yaş: 38
Kayıt: Çrş 22 Ağu, 02:07

Balık Burcu 2008 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen akrepstyl » Prş 31 Oca, 15:36

BALIKLAR'IN YAŞAM KALİTESİ YÜKSELİP VARLIKLI DOSTLARININ SAYISI ARTACAK. Romatik ve alıngan Balıklar, dostluk kapılarının ardına kadar açılacağı bir yıla giriyor. Yaşam kaliteleri yükselecek ve sosyal bağlantıları prestijli bir boyut kazanacak..

2008 size dostluk kapılarını açacak ve tüm olanaklarını sunacak. Karizmatik bir çevre sizi bekliyor. Amaçlarınıza uygun kişilerle tanışacaksınız. Yaşam kaliteniz yükselecek. Size şaşırtıcı gelecek teklifler karşısında bocalamalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi yeni hayatınıza kanalize edeceksiniz.

Önemli kapılar açılacak

Bu yıl sosyal konumunuzun kariyerinizi etkilemesi sizi yukarılara taşıyacak. Yeni çevrelere girecek ve yeni dostlarınız sayesinde önemli kapıların açıldığını göreceksiniz. Sosyal bağlantılarınız ve becerileriniz hareket kazanacak. Yaşam kaliteniz hızla yükselecek. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız da destek verecek. 7 Ocak-7 Şubat tarihlerinde size fayda sağlayacak kişilerle tanışacaksınız. Bu dönem ilişkilerinizi gözden geçirmek için çok uygun olacak. 7 Mart-21 Mart döneminde beklentilerinizin çok yüksek olması nedeniyle yavaş ve temkinli hareket etmelisiniz. 14-22 Haziran günlerinde işle ilgili herhangi bir girişimden kaçınmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerden gelebilecek sorunlara hazırlıklı olmalısınız.

Köklü değişimler olacak

1 Temmuz-16 Eylül arasında; işyerinizde köklü değişimler söz konusu. Bazı arkadaşlarınız işten ayrılabilir. 13-21 Temmuz döneminde bir arkadaşınızın desteği ile önemli bir iş başarısı sizi bekliyor. Gayrimenkul ve maddi ilişkilerinizle ilgili yazılı anlaşmalar yapabilirsiniz. Yine bu dönemde partnerinizle paylaşımlarınızın artacak.

Geçmişi fazla büyütmeyin

Yeni yılda sağlığınızı etkileyecek kişisel fobilerinizden kurtulacaksınız. 1-15 Ocak tarihlerinde takıntılarınız yüzünden bunalıma girmek istemiyorsanız; geçmişi gözünüzde fazla büyütmeyin. Mart ayında zihinsel bir yorgunluk yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolünde vitamin desteği almanız gerekebilir. Sakin olup, uzun yürüyüşlere çıkarak hem zihninizi hem de vücudunuzu zinde kılabilirsiniz.

BEKARLARA CİDDİ BİR İLİŞKİ GÖRÜNÜYOR

Balık kadını için aşk: 2008'de aşk hayatınız ciddiyet kazanıyor. Evli olanlara uyum içinde bir beraberlik söz konusu. Bekarlar için de ciddi ilişkiler var. Bazılarınız yeni bir aşka kavuşacak ve yeni bir beraberliğin temellerini atacak. Yılın ilk günlerinde, eski sevgiliniz veya eşinizle yeniden biraraya gelme olasılığınız var. Düşlerinizin gerçekleşmesi olasılığı sizi heyecanlandıracak. Birçok olayın başlangıcı; bu ilişkilerinize bağlı gelişecek. Ocak ayında yanılgılar ve anlaşmazlıklar söz konusu. Yalnızsanız; 7-21 Mart tarihleri arasında aşk kapınızı çalabilir. Yaşam standardı yüksek ilişkiler için fırsat kollayacaksınız. 15-23 Mart döneminde eşinizle aranızdaki sorunları tartışmak zorunda kalabilirsiniz. Yıllardır unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi; çözümlenmesi gereken olaylara zemin hazırlayacak.

ROMANTİK İLİŞKİLER İÇİN UYGUN DÖNEM

Balık erkeği için aşk: Ocak ve şubat aylarında kalbinizi aşka kapatıp, yakınlarınızın sorunlarına çözüm aramak için koşturacaksınız. 19 Nisan-28 Mayıs tarihlerinde ise; gönül ilişkilerine dair hayatınızı etkileyebilecek önemli kararlar almaktan sakınmalısınız. Bu dönemde etrafınızdaki varlıklı kişilerden biri sizinle tatlı tatlı flört edecek. Onun size yaklaşımı gururunuzu okşayacak. 14-22 Haziran döneminde yeni bir ilişkiye başlamaktan kaçınmalısınız. 1 Temmuz-1 Eylül tarihleri arasında ise romantik ilişkiler ön planda olacak. Siz aşka her zaman çok önem veren bir kişi olduğunuz için bu dönemde duygularınız yoğunlaşacak. Evliyseniz; 30 Ağustos-13 Eylül döneminde eşinizin işi veya sağlığıyla ilgili problem çıkabilir. Bekarlar ise yılın son aylarında kendisinden yaşça büyük biriyle evlenebilir.

YALNIZ KALMAYI TERCİH EDECEKLER

Sezgi güçlerinin yüksekliği sayesinde zaman zaman duygusal çalkantılar yaşayan Balıklar, 1 Temmuz-16 Eylül tarihleri arasında hayata analizci bir gözle bakacak. Düş güçlerinin yoğunluğu ileyüksek enerji potansiyelleri; hareketli bir dönem geçirmelerine zemin hazırlayacak. Kendilerini fazla yormadıkları müddetçe sağlıklarıyla ilgili bir problem yaşamayacaklar. Yaz aylarında yoğun iş tempolarını yavaşlatıp, kendilerini kampa çekecekler. 16 Ağustos'tan sonra genel birsağlık kontrolünden geçmeleri gerekebilir. 2008'in son aylarına doğru da sosyallikten ellerini eteklerini çekip, kendileriyle başbaşa kalmak isteyebilirler.

BALIK (20 ŞUBAT-20 MART)

Kişisel özellikleri: Düşünceli, duyarlı, sezgi sahibi olmak, düş gücüyle duygularına kapılmak
Yönetici gezegeni: Neptün
Rengi: Yeşil
İhtiyaç duyduğu özellik: Fikirlerini düzene sokmak
En büyük özlemi: Hislerini ifade edebilmek
İyi yönleri: Manevi açıdan güçlü olmak, duyarlılık, sadakat, ince düşünceli olmak, fedakarlık, iyi niyet
Kötü yönleri: Hayalperest, sessiz, çekingen, ruh hali değişken
En iyi anlaştığı burçlar: Yengeç-Akrep
Hiç anlaşamadığı burçlar: İkizler-Başak-Yay
İdeal meslekleri: Ressam, yazar, aktör, şair, denizci
Uğurlu günü: Perşembe

ÖNEMLİ GÜNLER

Aşkta hareketli günler: 7-21 Mart, 1 Temmuz-1 Eylül
Aşkta zorlayıcı günler: 15-23 Mart, 19 Nisan-28 Mayıs, 14-22 Haziran, 30 Ağustos, 13 Eylül
İşte hareketli günler: 22 Nisan, 18 Mayıs, 13-21 Temmuz
İşte zorlayıcı günler: 7 Ocak-7 Şubat, 7-21 Mart, 14-22 Haziran

BALIK ÜNLÜLERİ

Seray Sever, Aydan Şener, Beyazıt Öztürk, Kutsi, Sibel Turnagöl, Ferhan Şensoy, Füsun Önal, Işın Karaca, Vivaldi, Marlon Brando, Ursula Andress, Elizabeth Taylor, Frederic Chopin, Ornella Mutti, Suna Yıldızoğlu, Salvador Dali


Hayat Benim İstediğime Rol;İstediğime Yol Veririm


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön