PALLAS - Bulunduğu Ev ve Burçlar

pallas bulunduğu ev ve burçlar, pallas etkileri ve sonuçları, haritada pallas konumları ve sonuçları

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
alev
Mesajlar: 20
Yaş: 53
Kayıt: Prş 31 Mar, 15:29

PALLAS - Bulunduğu Ev ve Burçlar

Okunmamış mesaj gönderen alev » Prş 24 Oca, 23:29

Resim

PALLAS - Bulunduğu Ev ve Burçlar


Pallas burçlarda evlerde açıları zekayı temsil eder. Kendi tanıtma yolundaki engeller. Beyin ve kalbi eşit koşullarda kullanma zorluğunu temsil eder.


PALLAS KOÇ BURCUNDA


Keskin bir aklın vardır sürekli aklına yeni fikirler gelir. Riskli işlere girersin. Amaçlarına ulaşmak için karşına çıkan kişileri ezer geçersin. Fikirlerinle insanalra yardımcı olabilirsin. Düşüncelerini yaymak için insanlara ihtiyaç duyarsın. Ama yalnız başına çalışmayı tercih edersin.


PALLAS BOĞA BURCUNDA


Sanatta karşı yeteneklidir güzelliğe önem verir doğayı koruyan biridir sezgilidir dekorasyon sanat müzik bahçe işleri yemek pişirme konularında yeteneklidir

PALLAS İKİZLER BURCUNDA


Sanat, siyasi ve felsefi alanda dil kullanımı en baştaki aracıdır. Hipnoz ve konuşma terapisi alanında görülür. Sosyalliği; yazıp tartışmak ve direkt konuşmalardır. Yazarlar ve danışmanlar için mükemmel bir konumdur.


PALLAS YENGEÇ BURCUNDA


Odak yeri ev ve ailedir, onlara duygusal destek olup, korumaktır. Rahat ve iyileştirici ortamı sağlar ev ortamında, mükemmel bir ahçı ve yuva kurucudur.


PALLAS ASLAN BURCUNDA


Strateji uzmanısındır çevrenin geniş olması insanların seni beğenmesi için çekici olman gerektiğini düşünürsün yapıcı birisindir insanlara kendi yaptığın şeyleri hediye edersin sık sık hediye vermekten hoşlanırsın sıcakkanlı ve sempatiksindir eğlenceli zaman geçirmeye önem verirsin iyiniyetlisindir diplomatiksindir insanların seni sevmesi ve beğenmesi için tam olarak kendin olmazsın onlara karşı uyumlu davranırsın kendi isteklerinden çok insanların isteklerini önemsersin eğlence moda kozmetik gibi sektörlerde başarılı olabilirsin insanların yeteneklerini çıkartmalarında başarılısındır


PALLAS BAŞAK BURCUNDA


İşinde sezgileri ve merhametiyle ilerler, psişik ve algı konuları ona göredir. Rüya yorumlayabilir, tasvir ve meditasyonda rehber olabilir. Sanatsal yönü, tüy gibi hafifletmek, şiirsel veya ilham verendir. Siyasal açıdan bir barış severdir, insan varlığı ve etkileşiminde aydın görüştedir. Sağlık alanlarında görülebilir. Teknik ve pratik öğretimde iyidir. Ustalığı ayrıntıları görme, tecrübe deneyimleyip, özünü korumadır.


PALLAS TERAZİ BURCUNDA


Anahtar kelime dengedir. Hassasiyet, denge ve kaynaşma temeldir. İlişki terapisi, thai chi tarzda sağlık ya da makrobiyotik alanındadır. Adaletin savunucusudur, barış, uyum ve dengeyi simgeler. Yaşam hevesi, amacı ve aklı sayesinde iş ortağı , iş konusunda amaçlarına ulaşmak için yârdim eder. Davranışları iyileştiren bir inceliğe, sanatsal görüş ve sanatsal yetenek için iyi gözlem yeteneğine, bakış açısına sahiptir.

İhtiyaçlarını ve eğilimlerini bastırmak için kendi gücü ve gönüllülüğüyle grubun gelişmesi için güçlü durumdadır. Sosyal durumlarda resimleri görebilmesi için yetenekleri vardır. Aynı zamanda sosyal problemlerle tutma becerisi arttırır. Terazi ayrıca güzelliğin ve sanatın olduğu yöntemdir. Eğer terazide palas varsa (eğer olumsuz bir durum yoksa) muhtemelen iyi, sanatsal bir zevki vardır, en uygun kıyafetlerin, teçhizatların, aksesuarların ne olduğunu bilecek yetenekleri vardır.


PALLAS AKREP BURCUNDA


Sanatta keskin anlayış hakim. Bilinçaltını geliştirmeye yönelik çalışmalar ona göredir. Karizmatik, yetenekli, ikna kabiliyeti yüksek, strateji ve entrika onu anlatır.


PALLAS YAY BURCUNDA


Resmin genelini görmek onun marifetidir. Din, felsefe ve maneviyat çıkış yoludur. Sanatta evrensel temaları ifade eder, siyasal görüşü ise; gerçek ve zihinsel özgürlüğü savunur.


PALLAS OĞLAK BURCUNDA


Üretken zekası çok gelişmişdir sanatsal alanda özellikle mimari alanda yeteneklere sahipdir heykeltraşlık marangozluk seremik yetenekli olduğun alanlardır az malzeme kullanarak kaliteli şeyler üretebilirsin tanınan ve saygı duyulan biri olabilirsin başarılı olmaya çok önem verirsin planlama organizasyon düzenleme yeteneklerin gelişmişdir masaj ve kemiklerle ilgili iyileştirici bir alanda çalışabilirsin siyasi alanda başarılı olabilirsin özellikle siyasi alanda yürütme alanında çalışabilirsin

Organizasyon ve planlama konusunda çok yetenekli birisindir. Karşına engeller çıktığı zaman bunların nedenlerini hemen görürsün ve kolaylıkla çözersin. Somut olmayan planlarında başarılı olamazsın mutlaka planların somut birşeye dayanmalıdır. Mimarlık alanında yeteneklisindir. İş hayatında devletten yardım görebilirsin. İnsanların neye ihtiyacı olduğunu kolaylıkla saptarsın ve istediklerini elde etmek için onlara yol gösterirsin.

Liderlik özelliklerin gelişmiştir bir gruba yöneticilik yapabilirsin. İnsanlar seni bir otorite olarak görürler yaşları senden büyük olsa bile senin fikirlerine önem verirler senden tavsiye alırlar. Bir sorun varsa onu çözmekten kaçınmazsın kavga gibi durumlarda kaçmazsın. Başkalarının netleşmemiş belirsiz fikirlerini tavsiyeler vererek netleştirirsin ikna kabiliyetin gelişmiştir. Pratik ve realistsindir bazen bu konuda sert bile davranabilirsin.


PALLAS KOVA BURCUNDA


Vizyonu görüş ve ideali sağlamaktır. Vücutta elektrik enerjileriyle ilgili alanlara yatkındır. Sanatsal yanı orjinalde ve de geleneklerde yatmaktadır. Muhtemelen devrimci, insan değerleri savunucusu ve de bireyselliğe saygı duyulması alanında başarılıdır. Sıradan insanların bu ideallerinde yeri yoktur. İçgüdülerin gelişmiştir.


PALLAS BALIK BURCUNDA


Merhametlisindir sezgilerine güvenirsin barışsever uyumlu birisindir


PALLAS 1. evde


Eşitliğe çok önem verirsin sanatla yada sağlıkla ilgili bir mesleğin olabilir ruh halin değişkendir melankolik bir yapın vardır aşk için intihar eden kişilerde bu konum görüşür partnerine kendini adarsın.

PALLAS 2. evde


Maddi bolluğa erişim ve kullanmada yeteneklidir. Sanatsal becerisi pratikte bilincin değerlerinden haberdar olma üzerinedir.


PALLAS 3. evde


Dili spiritüel iyileştirmeleri ve yapıcı sezgileriyle kullanır. Devrimci bir eğitmen ya da çevresel bir eylemci olabilir. Öğrenmeye açık ve heveslidir.


PALLAS 4. evde


Psişik güçleri onu kök ve aile bağlarına yönlendirir. Bilinçaltı akıllığını sanatsal ifade geliştirir. Ev yapımı ve sahipliğinde yeteneklidir.


PALLAS 5. evde


Yapıcı ve orijinal fikirlerin vardır iyi bir yazar olabilirsin sanatsal yeteneklerin vardır kendini sanatsal olarak ifade edebilirsin insanlara kendilerini sanatsal olarak ifade etmelerinde yardımcı olabilirsin insanların sanatsal yapıtlarını pazarlayan yada yayınlayan biri olabilirsin sanatsal faaliyetleri seversin hobilerin vardır insanların hayatlarını güzelleştirebilirsin onların başarılı olmasını tanınmasını sağlayan biri olabilirsin çocuklar senin için önemlidir onlara iyi bir rehber olabilirsin onların sanatsal yeteneklerini keşfetmelerinde yardımcı olursun insanlara yardımcı olmak varolan yeteneklerini ortaya çıkarmak seni mutlu eder


PALLAS 6. evde


Sanatta detaycıdır, organizasyonda verimli sistemleri oluşturur. Sağlıkta akıl vücut gelişiminde çalışır. İşçi haklarında görev alabilir. Günlük iş, sosyal aktiviteleri, resim, desen, örnek seçme yeteneğinin nasıl meydana geldiğini açıklar. İşte yeni yollar, yeni yöntemler bulmak ve yeniden düzenlemek için iyi ve doğru karar verir. Desenlerle uğraşmak için yetenek talep eden işlerle uğraşır.


PALLAS 7. evde


Yapıcılığı ile insanlar arası ilişkileri geliştirmeye yönelebilir diğer insanlarla uyum içindedir işbirliği yapmayı sever özellikle evliliğinde uyumlu davranır iyi bir psikolog danışman terapist olabilir samimiyet ve yapıcılık arasındaki dengeyi kurmaya eğilimlidir ilişkilerde taahhüdlerde bulunmaktansa arkadaşlık düzeyinde ilişkiler yaşar çünkü uzun süreli ciddi ilişkilerin onun kişisel üretkenliğin kariyerini olumsuz etkileyebileceğini düşünür iş hayatında bir ortağın olabilir güç sağlamak ünlü olmak kariyerin için aşk hayatını feda edebilir.


PALLAS 8. evde


Psişik konularda ve algılarda açıklık gözlenmekte. Dönüşüm ve güçleri üzerinde çalışmaktadır. Genelde yapılan cinsellik değil, ruhani birleşme önem kazanır. İş ortaklığında iyi bir yerleşimdedir. duygusal hezeyanları çok olan bir kişiliği gösterir. Aşk intiharları , sevgi için kendini kurban etme iç güdüsü Sezgilerin güçlüdür psişik yeteneklere sahip olabilirsin.

İnsanlara finansal konularda iyi tavsiyelerde bulunabilirsin iyi bir yatırım danışmanı olabilirsin. İnsanların iç dünyasını kolayca anlarsın onların bilinçaltına inebilir onlara yardımcı olabilirsin iyi bir psikolog olabilirsin. İş hayatında kısa sürede terfi edersin. İş hayatında kuralların vardır insanlarında bunlara saygı duymasını istersin iş etiği senin için önemlidir. İyi bir idarecisindir ama altlarından çok şey beklersin onlar senin beklentilerini karşılayamayabilirler. İnsanların ne düşündüğünü ne hissetiğini anlarsın sezgilerin gelişmişdir. Çevrendeki insanlar senden tavsiyeler alırlar senin düşüncelerine değer verirler.


PALLAS 9. evde


Eğitimci, siyasal ya da sosyal alanda eylemci olabilir. Yapıcılığını ideolojide, inanç sisteminde geliştirir. Uluslararası başarıya gelebilir.


PALLAS 10. evde


Kaderi onu şöhrete götürür. Kadın haritasında aile yaşamından ziyade kariyer var ise, kendini onun kariyerini odaklar ve adar, katkıda bulunur.


PALLAS 11. evde


Sosyal organizasyonlarda sosyal görüşlere yönlendirip idealleri doğrultusunda hareket eder. Ortak görüşleri politik tarzda savunabilir.


PALLAS 12. evde


Manevi öğretilerde doğal bir anlayışa sahiptir. Kanal oluşturabilir psişik konularda. Sınırda olanlara hizmet edebilir.
PALLAS ASC KAVUŞUM


problem çözme konusunda yeteneklisindir ortağında problem çözme konusunda yetenekli biridir.


PALLAS ASC 45


Orjinal fikirlerin vardır ama fikirlerini insanlar kabul etmezler saçma bulabilirler bu yüzden onlarla sorun yaşarsın insanlar seni anlamazlar.


PALLAS ASC SEKSTIL


problemlerini diğer insanlarında yardımıyla çözersin.


PALLAS ASC SQUARE


çevrendeki insanlar problemlerini çözmek yerine sana daha çok problem çıkarırlar.


PALLAS ASC TRINE


problemlerini diğer insanlarında yardımıyla çözersin.


PALLAS ASC 135


Orjinal fikirlerin vardır ama fikirlerini insanlar kabul etmezler saçma bulabilirler bu yüzden onlarla sorun yaşarsın insanlar seni anlamazlar.


PALLAS ASC OPPOSITE


bir ortağın olduğu zaman problemlerini daha kolay çözersin yeteneklerini daha çok ortaya çıkarabilirsin.


PALLAS MC KAVUŞUM


problem çözmeye dayalı bir mesleğin olabilir ebeveynlerinde problemleri çözme konusunda yetenekli kişilerdir.


PALLAS MC 45


İdealistsindir özellikle iş hayatında yenilikçi davranmak istersin ama insanları ikna edemezsin ailenle aranda sorunlar olabilir.


PALLAS MC SQUARE


ebeveynlerin senin yaşamını yönlendirebilirler.


PALLAS MC 135


İdealistsindir özellikle iş hayatında yenilikçi davranmak istersin ama insanları ikna edemezsin ailenle aranda sorunlar olabilir.


PALLAS JUNO KAVUŞUM


Partnerinle aynı sosyal çevreden olmak istersin zeki bir partner istersin adalete çok önem verirsin partnerinle birlikte yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım eden bir çift olabilirsiniz ilişkilerinde dengelisindir.


PALLAS JUNO SEKSTIL


aynı mesleği yaptığın biriyle ilişkin olabilir partnerine saygı duyarsın ondan aynı şeyi beklersin evleneceğin kişiyle ortak ilgi alanlarınızın olması mümkündür partnerinle aynı işi yapabilirsin ve birlikteyken uyumlu çalışırsınız.


PALLAS JUNO SQUARE


seninle aynı kültürden olmayan bir partnerin olabilir ya da ilgi alanlarınız farklıdır bu yüzden aranızda sorunlar olabilir eğer uyum sağlayabilirseniz iyi bir ilişkin olur.


PALLAS JUNO TRINE


aynı mesleği yaptığın biriyle ilişkin olabilir partnerine saygı duyarsın ondan aynı şeyi beklersin evleneceğin kişiyle ortak ilgi alanlarınızın olması mümkündür partnerinle aynı işi yapabilirsin ve birlikteyken uyumlu çalışırsınız.


PALLAS JUNO OPPOSITE


Senin Üretkenliğini destekleyen bir partner istersin hayatında sosyal olmaya önem verirsin partnerinin sana saygı duyması senin için çok önemlidir seninle ortak zevkleri olan biriyle ilişki kurarsın iş hayatınla evliliğin arasında kalabilirsin.


PALLAS VESTA KAVUŞUM


Zeki ve Yapıcısın kariyerin senin için çok önemlidir kariyerin için evlenmeyebilirsin yada boşanabilirsin eğer evlenirsen ortak ilgi alanlarınız olan sana saygı duyan biriyle evlenirsin aşk hayatında evliliğinde sıcak değilsindir soğuk birisindir hayattaki ideallerin senin için herşeyden daha önemlidir.


PALLAS VESTA SEKSTIL


Yapıcı ve zekisin dinsel alanda bir meslek sahibi olabilirsin cinsellik ilişkilerinde çok önemlidir sana saygı duyan bir partnerle ilişki kurabilirsin.


PALLAS VESTA SQUARE

hayatında bazı karışıklıklar yaşabilirsin iş haytınla ev hayatının arasında kalmak gibi birini seçmek zorunda hissedebilirsin kendini ama hayatında ikisi arasındaki dengeyi oturtman gerekir bu dengesizlikler yüzünden kendini gergin hissedersin.


PALLAS VESTA TRINE

Orijinal ve zekisin dinsel alanda bir meslek sahibi olabilirsin cinsellik ilişkilerinde çok önemlidir sana saygı duyan bir partnerle ilişki kurabilirsin.

PALLAS VESTA 150


partnerinle aranda dinsel bir farklılık yada kültür görüş farklılıkları olabilir bu ilişkide bunlar sorun oluşturur ve bu sorunları çözmek için sen çok fazla çaba sarfedersin ama bu ilişki kişisel olarak gelişmen için sana yardımcı olur.


PALLAS VESTA OPPOSITE


Kariyerin sosyal hayatınla hayatındaki manevi konular arasında ikiye bölünme yaşarsın yapıcı zekan ve sosyal değerlerin gizemli olan manevi yönünle uyum sağlamaz hayatında bu dengeyi kurman gerekir.

PALLAS VESTA QUINTILE/BI-QUINTILE

sosyal ideallerin vardır bu ideallere kendini adarsın içindeki gizli enerjiyi sanat yoluyla ifade edebilirsin çok yapıcı ve üretkensin. Orijinal sanat eserleri oluşturabilirsin.


PALLAS VESTA SEPTILE

6. hissin çok güçlüdür psişik yeteneklerin olabilir medyum olabilirsin sanatta da yeteneklisindir dinsel yönün bir çok konuda ağır basar.
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön