Aşk hayatınızdaki heyecanı burcunuzla yakalayın!

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 412
Yaş: 38
Kayıt: Sal 21 Kas, 15:17
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Aşk hayatınızdaki heyecanı burcunuzla yakalayın!

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Sal 14 Tem, 14:27

Romantizmi doruklarda yaşayan bir Koç Burcu musunuz? Yoksa uçarı bir tip olan ikizler mi? Aşkla ilgili tüm sorular haberimizde...


Koç burcu romantizmi doruklarda yaşar!
Hiç beklemediğiniz bir anda, size ne kadar çekici olduğunuzu söylerse sakın şaşırmayın! Koç Burc'u kişileri oldukça çekici ve etkileyicidirler.
Üstelik ona aşık olmak da bir o kadar kolaydır. Yapısı itibariyle küçük yaşlardan itibaren karşı cinse ilgi duymaya başlarlar. Otoriterdirler, isteklerini gerçekleştirmek için engel tanımazlar. Sürprizlerle dolu Koç Burc'u, aynı zamanda oldukça cüretkârdır. Karşı tarafı, avlanması gereken bir av olarak görür. Özellikle Koç erkekleri için bu davranış, egolarını tatmin etmenin, Koç kadınları içinse, çekiciliklerini test etmenin en iyi yoludur. Aşık olduğu zaman işler değişir. Mükemmel bir aşık olur, ilişkilerine değer verir, romantizmi dolu dolu yaşatırlar. Her ne kadar Koç Burc'u insanı kendi isteklerini ve ihtiyaçlarını ilk sıralara koysa da bu tutumlarından ve hayata olumlu bakışlarından etkilenmemek imkansızdır. Bu burcun kadınları, onur ve güç ararlar ama biraz da uysallık beklerler; çünkü üstlerinde hakimiyet kurulmaya çalışmasından hoşlanmazlar.

Bu hafta burcunuzda neler yaşanacak?


Boğa burcu güvendiği zaman romantik bir aşığa dönüşür!
Boğa Burc'u insanı için aşk ve cinsellik, hayatın önemli bir parçasıdır. Ama bu, onların şıpsevdi olduğu anlamına gelmez. Aksine zor aşık olurlar. Süre onlar için hiç önemli değildir. Siz istemeseniz de o, sizi hayatının kadını olarak görmüşse sonuna kadar ısrarcı olacak, ilişki boyunca da sizin memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Birlikteliğe başlama konusunda ağır ve şüpheci davranan Boğa, ilerleyen zamanlarda karşısındakinden emin olduğu taktirde inanılmaz bir değişim gösterecektir. O kararsız ve zorlu halinin yerini romantik bir aşığa bırakacaktır.

İkizler burcu hem zihinsel açıdan hem de fiziksel açıdan sürekli hareket halindedir. Onlar uçarı tipler!
İkizler için mantık çok önemlidir. İlişki gelişmeden önce, mantık bağının gelişmesini isterler. Fazla duygusallık onlara başlangıçta ağır gelebilir. Bazı şeyleri sürekli dengede tutmak isterler. İkizlerin kapısını açmak güçtür ama bir defa açıldı mı gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılık sizi çok şaşırtabilir. İkizler Burc'u insanları oldukça sosyallerdir. İlişkileri heyecan vericidir. Pek çok insan, onlarla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Gerektiğinde çekici olmayı ve bu çekiciliklerini kullanmayı iyi bilirler. Eğer bu burçtan birisiyle birlikte olacaksanız, değişken bir ruh haline de kendinizi hazırlamalısınız. Genellikle ilgisiz, ulaşılmaz ve zor görünürler. Bu durumda neyin yanlış gittiğini düşünür durursunuz. Aslında buna fazla takılmayın; çünkü kısa bir süre sonra eski nazik ve eğlenceli haline geri dönecektir. İkizler, hareketi ve değişikliği sever. Bu nedenle bir kişiye bağlanmak, onlar için çok güçtür. Birden fazla kişiyi idare etmek ise tam onlara göredir. Üstelik bu planları yaparken karşı tarafa bir şey sezdirmeyecek kadar da yeteneklidirler.

Yengeçler sevgi dolu, şefkatli, aynı zamanda ihtiraslı!
Yengeç Burc'u çok duygusal ve aşık oldukları zaman olaylara dikkatle yaklaşan kişilerdir. Kırılmaktan çok korkarlar; bu nedenle partnerine kalplerinin kapılarını açmakta zorlanır, öncellikle ondan emin olmak isterler. İlişkiye bir kez başladı mı, bunun uzun süreli bir beraberlik olmasını isterler. Yengeç hemen harekete geçmez, çünkü karşılık göreceğinden emin olmak ister. Bu nedenle onları pasif âşıklar olarak görebiliriz. Evcildirler, özellikle evde yemek yemekten ve televizyon izlemekten hoşlanır.

Aslanlar, karşı cins için çok çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden insanlardır!
Romantik ve kolay aşık olan bu kişiler, başlangıçta partnerini ezmekten biraz hoşlanır. Bu durum karşı tarafa ağır gelebilir. İlişki ilerledikten sonra kendilerine karşı tarafa teslim ederler ve ihtiraslı bir aşığa dönüşürler. Aslan Burc'u üyeleri, karşı cins için çok çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden insanlardır. İlişkide egemenliğin kendilerinde olmasını isterler. İlk adımı atmaktan hiç çekinmezler. Çekici ve karizmatiktirler. Karşısındakini özel hissettirirler. Cinsel açıdan yoğun yaşadıkları duygularını zor idare ederler. Aslan Burc'u insanı, partnerinde olumlu şeyleri görmeyi tercih eder. Bu, ilişkiyi destekleme ve geliştirme açısından çok yararlıdır. Bu burcun insanları mümkün olduğu kadar iş dışı tüm zamanlarını eşi ile beraber geçirmek isterler. Aslan Burc'u tüm dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünür, bir süre sonra karşısındakini de, kaybetmek üzere olduğu bir oyunun ikinci yarısında rol aldığını görmeye başlayabilir.

Başaklar saf ve temiz âşıklar!
Başak Burc'unda doğanlar neşeli ve mütevazı tavırlarıyla dikkat çekerler. Duygusal açıdan kendilerine çok güvenirler. Aşk hayatları için hayallerinde çizdikleri biri vardır ve o özel insanı bulana kadar beklerler. Bu özel kişi ile karşılaştıktan sonra ise kendilerini ona adarlar. Bu durumda gösterdikleri gayret ve sabırlı tavrı sizi bile şaşırtabilir. Başak aşık olduğu zaman başlangıçta fiziksel açıdan eşine karşı biraz katı davranabilir.

Terazilerle bulutların üstüne çıkmaya hazır olun!
Doğru partneri buldukları zaman, hayat onlar için anlam kazanır ve her şey toz pembe görünür. Karşısındakinden beklenmedik bir davranış görürse hayal kırıklığına uğrar, bu da yaşadığı heyecanın tüm sihrini bozar. Terazi her zaman sonsuz aşkını vermeye hazırdır. Bir Teraziyi tanımak gerçekten eğlenceli bir deneyimdir. Kendinizi onun yanında rahat hissedersiniz. Mum ışığında bir yemek ve hoş bir sohbet, onun kalbini kazanmayı sağlayabilir. Dinlemeyi ve eşini iyi hissettirmeyi bilirler. Kafalarına birini koydukları zaman çok çekici olabilirler. Neşelidirler ve partnerlerine değer verirler. Seksüel açıdan kendilerinden çok emin görünürler ama bu konuda gösterdikleri mahremiyet şaşırtıcı olabilir.

Akrepler için ya hep ya hiç… kararlı aşıklar!
Pek çok Akrep, dolu dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını, arzuları başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Onun gözlerine bir kere yakalandığınızda bir daha ayıramazsınız. Güçlü bir etkileri vardır; bu etkiden kendinizi kolay kolay alamazsınız. İstedikleri zaman beğendikleri kişinin gönlünü çalmayı başarırlar. Akrep üyeleri seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati önem taşır. Partneri ile birlikte dışarı çıkmaktan büyük zevk alırlar. Sosyal ve eğlencelidirler. Ancak etkileyici bir cinsel hayatı ile ilişki anlam kazanır. Müthiş sevgilidirler. Yasaklar olmaksızın aşklarını yaşarlar. Fırtına gibidirler, sarsılır fakat normale dönmeleri de çok zaman almaz. Sevinçlerini de üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle; bir Akreple beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız.

Yayların müthiş cazibeleri!
Cesur yaylar etraflarına enerji ve heyecan saçarlar. Kalp meselelerine gelince; Yay, kendini aşkına adar ve düşüncelerini açıkça belirtmekte hiç zorlanmaz. Cesur ve çapkındır. Beğendiğini elde edene kadar uğraşır, bundan da zevk alır. İlişki yerine oturduktan sonra duygularını saklamak onlar için oldukça zordur. Kesin olan bir şey vardır; o da eşiniz bir Yay ise, hayatın asla sıradan olmayacağıdır. Sıcakkanlı, ateşli ve romantiktir; flört, doğasında vardır. Müthiş cazibesinden etkilenip davetini kabul etmenizin fazla uzun sürmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Oğlaklar, güvene dayalı bir ilişkileri olduğuna inanırlarsa ihtiraslı ve iyi bir sevgili olurlar!
Duygularını bir süre kontrol altında tutmaya çalışırlar. Bu nedenle romantizmin oluşması zaman alır. Partnerine her geçen gün daha da aşık olurlar, bu arada ona olan güvenleri artar. İlişkinin her bakımdan tadını çıkartırlar. Beğendikleri kişiye arkadaşlık teklif etmeden önce, kafalarında özel bir konuşma tasarlarlar. Eğer duygularında ciddilerse, iyi bir etki bırakmak için romantik bir yemek yiyebileceğiniz lüks bir restorana davet edereler. Oğlakların rahatlamak için güzel sözler duymaya ihtiyacı vardır. Güvene dayalı bir ilişkileri olduğuna inanırlarsa da ihtiraslı ve dünya iyisi bir sevgili olurlar. Çok tutumludurlar; fazla para harcamayı savurganlık olarak görürler. İlişkide istikrar ve mahremiyete önem verirler. Olan bitenlerin başkaları tarafından bilinmesinden hiç hoşlanmazlar.

Kovanın kendine özel bir ihtirası vardır!
Kovalar, gereksiz samimiyetlerden hoşlanmayan kişilerdir. Dış görünüş pek umurlarında olmaz. Onlar ancak zekâlarını tavlayan insanların peşinden ayrılmazlar. Sağlam dostluklar kurmak ister ama iletişim korkusuyla kendilerini geri çekerler. Samimiyet kurmak isteselerde başlangıçta yalnız olmaya ihtiyaçları vardır. Bu, onlar için gerçek bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Kova Burc'u insanlarında güçlü bir manyetik çekim vardır. Bu, onların en kalabalık ortamda bile fark edilmelerini sağlar. Zekidirler, önce düşüncelerinde flört ederler. Duygularını ortaya koymakta zorluklar yaşar. Kovanın kendine has bir ihtirası vardır, bu, onu daha da çekici kılar. Fikirlerini paylaştıkları anda ne kadar yaratıcı cinsel anlayışları olduğunu görebilirsiniz, fakat ilişki hızla ciddileşirse kendilerini geri çekme ihtiyacı duyacaklardır. Kova Burc'u insanı, hayatını biriyle paylaşma heyecanı içinde değildir. Anlayış ararlar.

Balıklar, cinsel ile sevdiklerine daha da bağlanır ve sevdiklerinin üstüne ılık yağmur damlaları gibi damlarlar!
Duydukları sevgiyle bazen kör olur ve partnerlerinin hatalarını görmezler. Aşkı bulana dek pek çok kez, kurdukları hayaller tuzla buz olur ama Balıklar gerçek sevgiliyi aramaktan hiç vazgeçmeler. Aşamadıkları kalp kırıklıklarına rağmen, her yeni aşka umut dolu başlarlar. Partnerini yavaş yavaş keşfederken, kalplerinde oluşan bu hoş karışımın tadını çıkartırlar. Baştan çıkarıcı bir ortam ve sihir yaratmayı severler. Özel günleri, rüya gibi bir yemek ve çok hoş bir hediye ile kutlarlar. Bu aşkın zararlı bir tarafı da vardır. Kısa sürede sevgililerine bağlanırlar ve bu, ilişkide zararlı bir etki yaratabilir. Ancak doğru insanla, kendilerine olan güven ve mutlulukları daha da artabilir.

ekolay.net
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Aşk hayatınızdaki heyecanı burcunuzla yakalayın!

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 14 Tem, 14:39

dedimya..aşk..illaki aşk..

akrep bu konuyu kafasında çözmeden olmuyor..olmuyor..

bu konu her burç için önemli..ama dedimya akrep için ilk sırada..hem de epey açık ara ile:)..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Aşk hayatınızdaki heyecanı burcunuzla yakalayın!

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 14 Tem, 14:42

ve yayların aşk hayatı ne fena öyle..

vefa ki en önemli duygu..aşk vefayı yok mu ediyor yay burcunda..çok fena çok..ama ben yay burcuna güveniyorum..insani duyguları çok önemser çünkü..ve sanırım nasıl ki akrep için aşk büyük sorunsa yay içinde öyle..çünkü sanırım yaylarıda yok debiliyor aşk..

bence bu 2 burç için tehlikeli aşk..

bunların aşkı çözümlemesi şart..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 120
Yaş: 40
Kayıt: Pzr 19 Tem, 13:56
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Aşk hayatınızdaki heyecanı burcunuzla yakalayın!

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Pzt 20 Tem, 20:12

Akrep burcu için bir yerde "hiçkimse kalbini onlar gibi konuşturamaz" diye okumuştum.
Aşk akrepler için herşeyden önce gelir. Aşka bakış açıları çok iddialı zira bu pek çok
insanı korkutabilir. Böyle diyorum çünkü aşkta herşeyi maksimum seviye de yaşamayı
seviyorlar. Sessiz sakin ilerleyen bir ilişki onlara göre değil..
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..


Cevapla

“Astroloji” sayfasına dön