Akrep Erkeğinin Karşı Cinsten Burçlarla İlişkileri

akrep erkeği, akrep erkeğinin diğer burçlarla ilişkisi, akrep erkeği hangi burç kadını ile anlaşabilir

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Nasıl Anlaşır..?
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 27 Şub, 00:57

Resim

Akrep erkeğinin diğer burç kadınları ile ilişkisi nasıldır? Hangi burçla ne kadar anlaşabilir, hangi burcun kadını ile daha iyi bir ilişki yaşayabilir?

Akrep Erkeği - Koç Kadını İlişkisi Nasıldır?

Bir kadının bir erkekten ilk randevuyu istemesi, pek sık olan bir şey değildir. Ancak böyle bir şey olursa, bu kadın büyük olasılıkla Koç burcundandır. Akrep erkeği olarak böyle küstah bir harekete sabır gösteremezsiniz. Dümeni elinizde tutmak ve ne zaman ne olacağını bilmek istersiniz. Kendinden emin Koç kadınıyla evlenmeyi kafanıza koyduysanız, bu olay arkadan gelebilecekler için bir çeşnidir.

Baştan itibaren cinsel olarak iyi anlaşacaksınız, çünkü ikiniz de çok tutkulusunuz. Günlük ortak yaşamda ise, her hangi bir anda savaşın cepheleri oluşabilir. Siz ailenizin reisi olmak istiyorsunuz, ama Koç kadını da yönetici olmaya alışmıştır. Çok hırslıdır ve özel istekleri sizin hoşgörünüzü aşacak düzeydedir. İkinizden biri geri çekilmek zorundadır ve evde hakimiyeti Bayan Koçun alması, küçük bir olasılık değildir.

Akrep Erkeği - Boğa Kadını İlişkisi Nasıldır?

Venüs tarafından yönetilen Boğa kadını ile evlilik ve aile yaşamınız emin ellerdedir. Evini sever ve harika bir ahçıdır, ama hiç evden dışarı çıkmayan bir tip de değildir. Değişime az değer verir, ama bu konuda körleşmiş değildir. Sizin tam tersinize, hiç bozulmadan pes etmesini bilir.

Onun sizde "sadece işi için yaşıyor" gibi yanlış bir etki bırakması olasıdır. Yine de kocası ona emin bir yaşam sunduğunda, işini nasıl hemen bıraktığını görünce şaşıracaksınız. O zaman severek ev kadını ve anne rolüne girer. Çocuklarına aile de güvenlik hissi verir. Bu sizin ateşliliğinizle birleşince çocuklar, ölçülü bir eğitim alacaklar.

Boğa kadınının aşkına kesinlikle güvenilir. Bir kere sizi seçerse, sizinle iyi ve kötü günde bir arada olacaktır. Ufak flörtler ona genelde dokunmaz. Ama gerçek bir kaçamağı kolay kolay affetmez, çünkü hayvanlar âlemindeki sembolü gibi, kandırılmayı sevmez.

Akrep Erkeği - İkizler Kadını İlişkisi Nasıldır?

İkizler kadınıyla birlikte olmak istiyorsanız, ilk önce kendinizi değiştirmelisiniz, ateşinizi dizginlemeli, bazı huylarınızı yok etmeyi öğrenmelisiniz, çünkü İkizler kadını her şeyden önce anlayış ve ilgiye ihtiyaç duyar. Farklı karakterlerinizden ötürü maalesef kavgalara açıksınız. Ama saldırgan hareketlerinizden vazgeçtiğinizde, bu kadının kalbini kazanabilirsiniz.

"Ah, göğsünüzde iki kalp var," bilinen bir Goethe alıntısıdır. İkizler kadını en çok bu özelliğinden acı çeker. O her zaman ikili karakteri arasında tereddüt edecektir. Size karşı da bazen güvenilir ve aşk dolu olacak, sonra tekrar "yabancılaşacaktır". Ondan kendisini anlatmasını istemeyin, yapamaz.

Akrep erkeği olarak karşınızdaki kadının özelliklerini bilmediğinizde yapacağınız şey, olabildiğince enerji depolamaktır. Biraz sabrederseniz İkizler kadınının yıllar geçtikçe olgunlaştığını fark edebilirsiniz. O zaman eğlence merakı biraz dinecektir. Çocuklar bu karar sürecini hızlandırabilir.

Akrep Erkeği - Yengeç Kadını İlişkisi Nasıldır?

Burada astrologlar yine çok eminler: Bütün burçlar içinde Yengeç kadını, Akrep erkeği için en iyi eştir. O, bir erkekte güvenlik arar ve bunu kabul etmekten çekinmez. Eğer koruyucu biriyseniz, Yengecin bütün iyi özelliklerini görürsünüz. Onun için dürüstlük ilk sıradadır. Yengeç kadınları hayatlarında tek bir seçim yaparlar.

Eğer seçilen sizseniz ve onun hislerini ciddiye alıyorsanız, sizi ve ailenizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Her zaman en iyisini verecektir, bunun için ona mızmızlanmayın. Kolayca dengesi bozulabilir, özellikle ihmal edildiğini düşünürse. Eşinin kaçamakları onda bir daha kapanmayan yaralar bırakır.

Hayata heyecan katmak için sürtüşmelere ihtiyaç duyarsınız. Bu yüz den sakın çocuksuz bir aile kurmayın. Ateşli ve heyecan dolu karakteriniz nedeniyle, Yengeç kadınının bağlılığı sizi biraz sıkacaktır. Bunun sonucunda da "firar denemeleri" olabilir. Yengeç kadınınıza gereksiz kuşkular mı vermek istiyorsunuz?

Akrep Erkeği - Aslan Kadını İlişkisi Nasıldır?

Aslan kadını bilindiği gibi çok iddialıdır. Bunun için ona, sadece kazânçlı bir işiniz varsa veya büyük bir miras kalacaksa kur yapın. "Hiçbir şeyim yok" laflarını Aslan kadını hor görür. O, ona bir şeyler verebilecek, gösteriş yapabilecek bir erkekle olmak ister, çünkü sonuçta o "hayvanlar aleminin kraliçesi" dir.

Onun yanında kendinizi kraliçenin yanındaki Prens Phillip gibi hissedeceksiniz: Dekoratif bir ilave. Aslan kadınının yanında durabilmek için çok fazla kendine güvene ihtiyacınız olacak. Sizin kıskançlıklarınız, huylarınız, sahiplenme biçiminiz onun için uygun olmayan şeylerdir. Bu "çocukluk" ları ciddiye almayacaktır.

Ama o sizi boyunduruk altına almak isteyen bir tip değildir. Ona emirler vermezseniz, çok iyi anlaşabilirsiniz. Cinsel açıdan aranızda problem olamaz. Çünkü siz onun aradığı tutkulu eşsiniz. Mesleki konularda ona söz hakkı verseniz iyi olur. Aslan kadınları parlak öğütçülerdir.

Akrep Erkeği - Başak Kadını İlişkisi Nasıldır?

Başak kadınıyla tanışmak bile bir sanat işidir. Tutku konusunda hemen hemen Akrep erkeğinin tam tersidir. Çekingen ve utangaçtır, duygularını belirtmek ona zor gelir. Başak kadınını ateşli, dışa dönük yapınızla korkutabilirsiniz. Güvenmek için çok zamana ihtiyaç duyar. Acele etmeyin, iyi bir dost olun ve ondan işaret gelmesini bekleyin.

Aceleye getirilmiş evlenme tekliflerine Başak kadını çok çekingen bir cevap verecektir. Yani hep sırayla hareket edin, çünkü o prensipleri olan bir kadındır. Aşk onun için pek etkili değildir ve evlilik hayat boyu bir bağlanmadır. Onunla, değerli bireyselliğinizden vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Bunun için belki de size göre bir eş değildir.

Cinsel konuda da problemleriniz olabilir, siz ona göre daha güçlü bir ihtiyaç içindesiniz. En son olarak da sizin "neşeli kaos" unuzla Başak insanının düzenlilik hastalığı karşı karşıya gelecektir. Onun sürekli masanızı toplaması ve bu yüzden hiçbir şeyi eski yerinde bulamamanız sizi öfkelendiriyorsa, çalışma odanızı kilitleyin.

Akrep Erkeği - Terazi Kadını İlişkisi Nasıldır?

"Tokmak metodu" ile bu kadını kazanamazsınız. Onu istiyorsanız, sabır ve hassasiyete ihtiyacınız olacak. Eğer ona çok dengesiz davranırsanız, size olan ilgisini kaybeder.

Onun temel problemi (hem de en önemli meziyeti), bir konuyu çok değişik bakış açılarından inceleyebilmesidir. Nadiren kesin bir fikre sahip olacaktır, özellikle de gönül işlerinde. Oyunun içine hisleri girince, kendini kandırabilir, heyecanının sürüklemesine bırakabilir ve olayları aydınlıkta belki daha farklı görebilir. Terazi kadınıyla birlikteyken güvensizlik taşımayı öğreneceksiniz. Fikrinizde devamlı ayak diremeyin, onun yerine birbirinizin sebeplerini dinlemeyi öğrenin.

Siz, ondan aşırılıkları görmemeyi, o da sizden bir şeye erişmek için hayatta ara sıra karar vermek zorunda olduğunu öğrenecektir.

Akrep Erkeği - Akrep Kadını İlişkisi Nasıldır?

İki Akrep arasındaki ilişkinin nasıl olacağını söylemek cidden zordur. Kesin olan tek şey, bunun dünyevi bir şey olmayacağıdır, klasik anlamda bir aile mutluluğu ise asla. Akrep burcunda doğan iki insan arasındaki ilişkinin daima savaşçı bir karakteri vardır. İki olgun Akrep buluşmuşsa, bundan enteresan bir ilişki çıkabilir. Ama eşlerin ikisi birden veya bunlardan sadece biri burcunun gelişmemiş üyelerindense, fırtına yakın demektir. O zaman çok kötü durumlardan gerçek aile trajedilerine kadar her şey olabilir.

Ama biz şanssızlığı vurgulamak istemiyoruz. Olumlu durumu ele alalım. İkiniz de ne istediğini bilen güçlü kişiliklersiniz. Bu birbirinizin huylarını ve heyecanlarını yumuşatmaya yardımcı olabilir. Belki, günlük olaylarda lider rolünü kimin alacağını belirlemek yararlıdır. Böyle bir "centilmenlik anlaşması" gereksiz kavgaları önleyebilir. Sekste iki Akrep asla sıkılmazlar.

Akrep bir ailede, çocukların işi kolay değildir. Eşlerin ikisi de kendi problemleriyle o kadar ilgilenirler ki evlatlarını bir yana bırakırlar. İkiniz de çocukların, ailenin ilgi eksikliğinden çok büyük zarar gördüğünü ve bunun sonraki hayatlarını zorlaştırdığını bilmelisiniz.

Akrep Erkeği - Yay Kadını İlişkisi Nasıldır?

Zayıf bir erkek, Bayan Yayın yanında,. ayağını yere basamayacaktır. Bu kadın erkeği istediği gibi yönlendirecektir ve asla ona bağlanmayacaktır. Ama hareket halindeyken rahat bir yuva aradığında, sizi çekici bulabilir. Akrep erkeğinin hırsı ve kendine güveni Yay kadınını çok etkileyecektir. Kendi ateşinizi biraz dizginler, onu sahiplenme fikrinizden vazgeçerseniz, bu göçebeyi bir yere yerleştirebilirsiniz.

Yay kadınınıza nikâhtan sonra da işine devam etme izni vermek sizin için akıllıca olur. Bir ev kadını ve anne olarak kendini izole edilmiş ve boş hissedecektir. Ama "kadınlık görevleri" ni yerine getirmediği söylenemez. Yine de evinin kahramanı olmak için doğmamıştır. Genel olarak Yay kadını çocuklarla çok iyi anlaşır. Çocukların neye yetenekli olduklarına dikkat eder ve onları teşvik etmek için her şeyi yapar.

Akrep Erkeği - Oğlak Kadını İlişkisi Nasıldır?

Birçoklarının aklına Oğlak kadını deyince, her zaman kapalı bir bluz giyen, "evde kalmış kız" gelir. Bu tabii ki bir önyargıdır. Çünkü bir kadın karşısına çıkan ilk iyi erkekle bir maceraya atılmıyorsa, bu onun buzdağı gibi soğuk olduğunu göstermez. Oğlak kadınının içindeki şef kat duygularını çok az erkek uyandırabilir, çünkü ona yanlış davranırlar. Oğlak kadını eğer doğru erkeği bulursa, sizin gibi bir kazanovaya bile meydan okuyabilecek bir volkana dönüşecektir. Yine de onu ailesinden ayırmak yorucu ve uzun süren bir iştir. Ailesinde bıraktığınız kötü bir izlenim, bu kadınla olan ilişkinizi de zehirleyecektir.

Ama Oğlak kadını birçok iyi meziyetiyle kazanmaya değerdir. En önemli özelliği dürüstlüktür. Evliliğinizin sürmesi için her şeyi yapacaktır. Aşk bu kadın için, kendini tamamen teslim etmektir ve eşinden de bunu hissetmesini bekler. Onun güvenini sarsarsanız, somurtacak; çok fazla kendi bildiğinizi okursanız, bir dram yaratacaktır. Akrep erkeği için Oğlak kadınıyla ortak yaşam daima ölçü ve saygı anlamına gelir. Evlilikte can sıkıntısından korkmanıza gerek yok, gizli tutkuları biraz yardımla tekrar ateş alabilir.

Akrep Erkeği - Kova Kadını İlişkisi Nasıldır?

Kova kadınıyla devrim yapabilirsiniz, ama kurallı bir evlilik hayatı sürdüremezsiniz. O dünyayı değiştirmek ister, yüksekten uçan fikirleri vardır ve bunları kanıtlamak için cesaretle harekete geçer. Aile, ona göre kendini kanıtlaması için uygun ortam değildir. Bu burçta doğan kadınlar genelde inançlı feministlerdir.

Boşuna hayal kurmayın: Kova kadınıyla uzun bir ilişkiye girmek veya evlenmek için çaba sarfetmeniz gerekir. Devrimci safhayı genellikle sonradan geride bırakır ve daha sakin sulara geçer.

O, hayatı boyunca geleneksel ol mayan bir kadın olarak kalacaktır. Bu yaratıkta büyülü bir şeyler var dır. Sizin için hep yeni bir bulmaca olacaktır. Sekse gerçekten az değer verse bile, onunla sıkılmazsınız. Uzun zaman sekssiz de yaşayabilir, çünkü enerjisini başka şeylerde kullanır.

Akrep Erkeği - Balık Kadını İlişkisi Nasıldır?

Siz koruyucu rolünü oynamayı seviyorsunuz. Balık burcunda doğan bir kadınla olan ilişkinizde bu yön deki hislerinizi serbest bırakabilirsiniz. Evet, Balık kadını güçlü bir karakterin yardımına ihtiyaç duyar, çünkü kendine güveni çok azdır. Onun gibi dürüstlük arayışı içinde olan ve insanların içindeki iyiliğe inanan biri, bu dünyada ümitsizliğe düşebilir. Sevindirici olan; nadiren ağlamaklı veya depresif olmasıdır. Sorumluluk almayı da becerir ve onun her şeyini üstlenmeseniz iyi olur.

Balık kadını sevilecek bir insan dır, onunla olmasını bilen her erkek için bir şanstır. Her şeyden önce, güçlü fantezileri, hissetme yeteneği ve ev işlerinden anlamasıyla tam bir kadındır. O, kesinlikle sizin adınıza sözler vermez ve işlerinize karışmaz. Ondan öğüt isteyen ise düşünülmeye değer bir cevap alır.

Balık kadınıyla ilişkide hata yapmamalısınız. Bu onun güvenini kıracak ve ona daha çok emniyet vade den birisine ilgi duymaya sebep olacaktır. Buna rağmen onun dürüstlüğünden şüphe edilemez.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

alikayaoglu

biz

Okunmamış mesaj gönderen alikayaoglu » Çrş 28 Eyl, 12:18

Akrep Erkeği - Oğlak Kadını

Birçoklarının aklına Oğlak kadını deyince, her zaman kapalı bir bluz giyen, "evde kalmış kız" gelir. Bu tabii ki bir önyargıdır. Çünkü bir kadın karşısına çıkan ilk iyi erkekle bir maceraya atılmıyorsa, bu onun buzdağı gibi soğuk olduğunu göstermez. Oğlak kadınının içindeki şef kat duygularını çok az erkek uyandırabilir, çünkü ona yanlış davranırlar. Oğlak kadını eğer doğru erkeği bulursa, sizin gibi bir kazanovaya bile meydan okuyabilecek bir volkana dönüşecektir. Yine de onu ailesinden ayırmak yorucu ve uzun süren bir iştir. Ailesinde bıraktığınız kötü bir izlenim, bu kadınla olan ilişkinizi de zehirleyecektir.
Ama Oğlak kadını birçok iyi meziyetiyle kazanmaya değerdir. En önemli özelliği dürüstlüktür. Evliliğinizin sürmesi için her şeyi yapacaktır. Aşk bu kadın için, kendini tamamen teslim etmektir ve eşinden de bunu hissetmesini bekler. Onun güvenini sarsarsanız, somurtacak; çok fazla kendi bildiğinizi okursanız, bir dram yaratacaktır. Akrep erkeği için Oğlak kadınıyla ortak yaşam daima ölçü ve saygı anlamına gelir. Evlilikte can sıkıntısından korkmanıza gerek yok, gizli tutkuları biraz yardımla tekrar ateş alabilir
:D

Kullanıcı avatarı
Deli Akrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Deli Akrep » Çrş 28 Eyl, 17:11

Aynısı yukarıda zaten vardı neden tekrar alıntı yaptın ki?
~~~O Geri Döndüüüüüü~~~

Delirtmeyiiinnnn Beniiiiiiiiiii Kardeşiiiimmm

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 28 Eyl, 18:15

SCORPandPOİSON tarafından değiştirildi.

asla yorum yapmayacağım bu dişi burçlar hakkında birdaha.
En son POİSON tarafından Prş 17 Ağu, 20:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 03 Eki, 01:19

yengeçlerin sinsi ve duygusallık konusunda kendine bencil olduğu söylenir. boğa ise bizim karşı zıt burcumuz olduğu için onlara karşı dikkatli olunması gerektiğini biliyorum. sadakatli olular ama sakin tavırları bazen bir akrebi bile şaşırtabilirmiş. akrebe hükmetmeye çalışabilirmiş. cesarete bak hele BOĞADAKİ!!!!! AKREBE HÜKMETMEK..
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
TutanKamon

Okunmamış mesaj gönderen TutanKamon » Pzt 03 Eki, 10:35

Boğadaki bu hükmetme güdüsünü tatmıştım. Farkında olarak mı yoksa bilinçsiz mi yapıyorlar bilmiyorum ama başlarda bunu sinsice sonrada açıkta yapmaya başlıyorlar. Boğarlar biraz anaçtırlar ya, Bunun ana şefkati mi yoksa köle efendi arasındaki ilişki mi anlamaya çalışmanız gerekiyor.

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 07 Eki, 09:43

Çok fazla düşünerek hareket ettikleri için bence sinsiler...

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Pzt 31 Eki, 00:08

Selamlar, ben bir yay burcu kızına aşık oldum, bu kız benim hayatımı alt üst etti. Ona beraberlik teklif ettim kabul etmedi, mektup yazdım, hediye verdim ama onu etkileyemedim, ne yapmam gerekir, bana yardımcı olusanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Pzt 31 Eki, 00:23

Wayy kardeşim benim. Sen fena çatmışsın. Hiç bir yaya aşık olunulur mu Allah aşkına
Sipahi

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Pzt 31 Eki, 00:24

Bak Burda Yay Var. Yayın Özelliklerini İyice Bir Öğren ve Ona Göre Strateji Belirle...

viewforum.php?f=110
Sipahi

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Pzt 31 Eki, 00:47

Teşekkür ederim.
Diyabilirim ki bir Akrebin en büyük düşmanı yay dır.
Başına buyruk, özgür ve patavatsız tavırları ile Akrebi deli eder, ve yay insanları kontrol etmek, yönetmek ister. Akrep ise asla yönetilmek istemez, kontrol altına alınamaz.

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Pzt 31 Eki, 00:54

Rica ederim.

Birisi akrebi çıldırtmak isterse onu kontrol altına almak istesin. O durumda kendimi düşünmek bile istemiyorum. Çıldıracak gibi oluyorum. Bunun direkt olmasına gerek yok bunu hissetmek dahi deli ediyor beni.

Boğa, Koç, Yay, Kova, Terazi... Özellikle Hava Grubundan şiddetle uzak durmak lazım.
Sipahi

Kullanıcı avatarı
daphne

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Pzt 21 Kas, 14:31

Boğa, Koç, Yay, Kova, Terazi... Özellikle Hava Grubundan şiddetle uzak durmak lazım.[/quote]

Peki esas burcu BOĞA; ancak yükseleni de zıt burcu olan AKREP'ler için nasıl bir yorumun olabilir? Ayrıca ben kimseden şiddetle uzak durulmamasını şiddetle tavsiye ediyorum:)

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Pzt 21 Kas, 14:59

:)
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 21 Kas, 18:27

onurxt yazdı:Selamlar, ben bir yay burcu kızına aşık oldum, bu kız benim hayatımı alt üst etti. Ona beraberlik teklif ettim kabul etmedi, mektup yazdım, hediye verdim ama onu etkileyemedim, ne yapmam gerekir, bana yardımcı olusanız sevinirim.
arkana bakmadan güneşin batışına git.unutma sen bir akrepsin,yoksa zayıflığı seviyormusun.