Akrebin Doğum Dejavu'su

Yalnızız, Az Konuşuruz, Kalabalığı Sevmeyiz, Bireyselciyiz, Normali Sevmeyiz, Kendimizi Farklı Görürüz. Neden? Gerçekten de Anormal miyiz?
Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Pzr 11 Kas, 21:54

Düşündüm de, akrep ölümü temsil edense, doğumgünümden 1 hafta öncesi ve sonrasında ölümle yaşam arasında gidip gelir gibi bir muamma benimkisi... Kendinizi irdeleyecek olursanız, yalnız mıyım bu histe?
Sonrasında ki 1 hafta geçince normal yaşama dönüp, hayata devam ediyorum, daha zinde, daha kendinden emin, daha dik...
bu konuda yalnız değilsin. doğum günümden 1 hafta önce yepyeni bir hayat ve doğum gibi hissederim sanki zaman duracak ve o gün yeniden doğacağım gibidir. fakat o gün karmaşıklaşırım.o günden sonra ise normal hayata geri dönüş olur. sanki ilk defa yaşıyormuş gibi hayata acaip ilgili ve şaşkın olurum..
Kullanıcı avatarı
keşmekeş
Mesajlar: 58
Yaş: 38
Kayıt: Prş 08 Kas, 23:21

Re: Akrebin Doğum Dejavu'su

Okunmamış mesaj gönderen keşmekeş » Pzr 11 Kas, 22:43

KuKi yazdı:1 hafta kala ve sonrasında bunalım, zaman zaman depresyon, içimin belli belirsiz olan-olmayan-olabilecek herşeye sıkılması, karamsarlık akabinde karakışın gelmesi gibi... Doğumgünümde ise, salt yalnızlığı yeğlerim içten içe birşeyler eksik derim, bir boşluk hissi kaplar bu sefer her yanımı, herkes olmak-normal olmak isterim, herkes nasıl kutlama yapıyor etrafı insan dolu ise onlardan biri olmak ister ancak başarısız olurum genelde. Olabilenler ise eminim onca kalabalıkta yalnızlığı en derinlerinde duyumsuyorlardır o özel günlerinde bile...
Kesinlikle sana katılıyorum. Yalnız bir hafta da düzelemiyorum ben biraz daha uzun sürüyor. Mesela bu sene çok zorlandım o dönemde.Ama şimdi çok şükür yeniden doğmuş gibiyim gerçekten. İnşallah bu devre uzun sürer. yalnızlık konusunda da çok haklısın. Kalabalıklar içinde tek başıma kalmayı başarıyorum o günde bile.
Arif isen,deme sırrın asla dostuna;dostunun da dostu vardır,o da söyler dostuna...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 12 Kas, 00:53

bir tek benmiyim böyle diye düşünür dururdum... iki haftadır kafayı yemiş bir şekilde dolanıp duruyorum... can sıkıntısı, ne işim var bu dünyada, etrafımdaki insanlar kim, benim için ne ifade ediyorlar vs vs vs... ve her yıl böyle oluyor biri dokunma cesaretinde bulunsa gözyaşlarım hiç bitmeyecek gibi olacağı aşikar, o yüzden kimseyle diyalog içinde olamıyorum... içimdekileri kimselere anlatamıyorum... ama bugün bütün gün düşündüm kendimi toparlayıp yeniden doğmam yeniden hayata tutunmam gerektiğini kendime telkin edip durdum... baya bi toparlandım... yazını okuyunca KuKi yanlız olmadığımı anladım... ya sadece bize has bir duygu bu yada herkese... çünkü kimse içindeki bu boşluğu tanımlayacak cümleler bulamaz... biz şanslıyız çünkü birbirimizi anlıyoruz, dertlerimizi sıkıntılarımızı burada paylaşıyoruz... ortak hüzünlerimiz sevinçlerimizle kişiliğimizi pekiştiriyoruz...

"Bazı yıkılışlar, daha parlak kalkışların teşvikçisidir."

bu söz herhalde duygularımızı anlatmaya yeter...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
gnc_scrp
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 894
Yaş: 45
Kayıt: Sal 05 Ara, 17:30

Okunmamış mesaj gönderen gnc_scrp » Pzt 12 Kas, 10:56

süper bir saptama kuki..

Kullanıcı avatarı
che_tanesi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 924
Kayıt: Pzr 11 Kas, 13:58

Okunmamış mesaj gönderen che_tanesi » Pzt 12 Kas, 12:37

dedektiflerin akrep burçlarından çıktığını,akreplerin müthiş bi gözlem yeteneği olduğunu,sır küpü olduklarını,gizemli olduklarını da biliyosunuzdur... bilmiyosanız da öğrenmiş oldunuz :))
Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür...


Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Sal 13 Kas, 05:03

cok onmlı bı moktaya parmak attın
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Psikolojik ve Sosyolojik Analizleri” sayfasına dön