Yükselen Yay Burcu Özellikleri

yükselen yay, yükselen yay burcunun özellikleri, yükselen yayın özellikleri, yükselen yay burcu, yükseleni yay

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 05 Ağu, 22:35

Resim

Yükselen Burcu Yay Olanların Özellikleri

Bu burcun yükselenleri özgürlüklerine düşkün olur. Neşeli, iyi huylu olmaları en belirgin özellikleridir. Rahat ve tek başlarına yaşama istekleri her şeyden önce gelir. Onlara göre özgürlüklerini, enerjilerini gösterebilmek için iyi yollardan biride spor yapmaktır. Sezgi güçleri çok gelişmiştir. Bir işin sonuçlandırılması için çok az umut ışığı olsa bile aşırı bir iyimserlikle böyle işlere girerler.

Para kazanabilecek, servet biriktirebilecek pratik bir zekaları vardır. Hiç bilmediği bir konuda bile birkaç söz edecek ve bununla ilgiyi üzerine çekecek bir yaradılışları vardır. Başkalarının mutluluğu için ellerinden geleni yaparlar. Sürekli yenilik peşinde koşarlar. Sevgi konusunda başarılı olmalarına karşın kavgacı ve tutuklu da olabilirler. Yapacakları işin kendilerine düzenli bir gelir getirmesini bekler, bunu sağlayacak işler için harcama yaparlar.

Eş seçmede pek ince eleyip sık dokumazlar. Onlara göre yaşam bir okuldur ve bu okuldan diploma almak için gezmek ilk koşuldur. Değişik görüşleri olan kişileri bir araya getirme yetenekleri güçlüdür. Grup çalışmalarında bu yüzden aranan ve sevilen bir kişilik sergilerler.

Yükselen Yay kişiliğe dışa dönük, bağımsız ve meraklı bir özellik katar. Yay Yükselen, filozofik yaklaşımlarla, geniş bir görüş gücüyle, amacına ulaşmakta başarılı bir insandır. Büyük ölçekli hedefler ve uzun vadeli amaçlar Yükselen Yay için önemli bir gereksinimdir. Pozitif düşünce ve iyimserlik de bu insanların en önemli özellikleri arasındadır. Her şeyin iyi olacağına duyulan inanç zaman zaman tedbirsizlikle de sonuçlanabilir. Mental ve fiziksel olarak, gündelik yaşamdan uzaklaşmak Yükselen Yay için son derece olağandır.

Yay burcunun yöneticisi olan Jüpiter, Zodyak’ta şans gezegeni olarak bilinir. Jüpiter, pozitif etkileriyle, esprili, şanslı ve geniş görüşlü bir kişiliğin ortaya çıkmasında önemli role sahiptir. Yükselen Yay’ın hayatı pek çok farklı boyutuyla deneyimlemeye ihtiyacı vardır. Açıklık, neşe, çok yönlülük en belirgin Yükselen Yay karakteristikleri arasındadır.

İyimserliğin en büyük dezavantajı her şeyi garantideymiş gibi görmektir. Kötümser ve aşırı duygusal insanlarla birlikte olmayı sevmeyen Yükselen Yay, genellikle problemlerle de canını sıkmak istemez. Ancak bu özellik zaman zaman problemlerin çözümlenmeden kalmasına ve giderek daha büyük bir sorun halini almasına da neden olabilir. Yükselen Yay hayal kırıklığından ve başarısızlıktan korktuğu için, hiç bir zaman kötüyü de görmek ve kabul etmek istemez.

Düşünsel yanı son derece kuvvetli olmasına karşın, Yükselen Yay evdışı faaliyetleri tercih eder. Doğayı ve fiziksel aktiviteleri çok sevdiği için, genellikle zamanını şehrin ve gündelik yaşam kaosunun dışında geçirmek arzusundadır. Ruhsal yanı çok kuvvetli olduğu için, Yükselen Yay insanının muhakkak kendine ait bir inanışı, hayata ait bir felsefesi vardır.

Ufukta yükselen Yay, kişiliğe direkt ve açık yaklaşımlar katar. Bu sebeple kimi zaman diplomasi ve nezaket eksikliği, Yükselen Yay davranışlarında görülebilir. Mantık mekanizması son derece kuvvetli olan bu kişi, hayata meydan okumayı, mücadele etmeyi de sever. İyimserliği, şansına olan inancı ve yeniliklere kolayca adapte olabilmesi genç görünüşlü olmasında etkilidir.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

YükselenYay

Re: Yükselen Yay Burcu Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen YükselenYay » Cmt 22 Haz, 12:44

Merhabalar,
Burcum Akrep olup Yükselen Yay ile hayattaki planlarım sürekli ikilemde kalıyorum. Hiç bir zaman sabit fikirli olamadım. Mimarım aynı zamanda son dönemlerde piyasa sıkıntılı olduğu hiç iş sahibi edinemedim.

Kişilik özellikleri sadece Güneş burcunda anlaşılamaz. Ay ve tüm gezegenleri ev sahibi ile anlaşılır. Hep birlikte detaylandırmak mümkün mü?

Hep beraber doğum haritası üzerinde çalışalım!

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 24 Haz, 22:22

Evet doğum haritası bir bütün olarak ele alınmalıdır. Güneş burcu iç dünyanızı, yükselen burcunuz dışa bakan yönünüzü, Ay burcu duygusal yönünüzü, Merkür işlemci gücünüzü gösterir.

astrolojide-evler/dogum-haritasinda-evl ... 18572.html linkinden hangi konumun hangi anlama geldiğine bakabilirsiniz. Konum özelliklerine göre hangi unsurların daha ağır bastığına bakmalısınız.

Güneş burcunuz Su grubu. Yükselen burcunun Ateş.
Doğum haritanızda hangi taraf daha yoğun ise siz de ona yakın olursunuz. Tüm bunları yaşadığınız ortam, sıkıntılar, stres, planlarınız, endişeleriniz ve astrolojik olanlar etkiler.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Mysoul

Okunmamış mesaj gönderen Mysoul » Pzt 22 Tem, 16:03

Benim ay da yay, yukselende ve ay dugumumde ikizlerden yay a gidiyor. Iyice yaylastim. Sona geldigimi hissediyorum. Eger burada versiyon atlama varsa burda atlayacam yoksa gidecem gibi 😊
Şimdi yap!

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 22 Tem, 16:06

Mysoul yazdı:
Pzt 22 Tem, 16:03
Benim ay da yay, yukselende ve ay dugumumde ikizlerden yay a gidiyor. Iyice yaylastim. Sona geldigimi hissediyorum. Eger burada versiyon atlama varsa burda atlayacam yoksa gidecem gibi 😊
gitmek derken?:)yayla ölümün ne ilgisi var ki?:)
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 22 Tem, 18:24

güzin yazdı:
Pzt 22 Tem, 16:06
Mysoul yazdı:
Pzt 22 Tem, 16:03
gitmek derken?:)yayla ölümün ne ilgisi var ki?:)
ha bu karma ile ilgili bir durum:)yani olmuşlukla ilgili.
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com