Yükselen Terazi

yükselen terazi, yükseleni terazi olan akrep burcu, yükselen Yükselen Burcu Terazi, Yükselen burcu terazinin özellikleri

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

Yükselen Terazi

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzt 30 Nis, 19:32

Yükselen Terazi

Resim

“Beni sev.” “Ben denge arıyorum.”

Terazi burcu yükselirken doğan insanlar hayata güleryüzlü, diplomatik ve uyumlu bir tarzda yaklaşırlar. Çatışmalardan, anlaşmazlıklardan ve haksızlıktan hoşlanmazlar. Çevrelerinde huzur isterler. Fiziksel anlamda da güzelliğe ve estetiğe düşkündürler. Hava grubundan olan Terazi yerin altında değil yüzeyinde hareket halindedir. Dolayısıyla yüzeydeki barış ortamı ve estetik ile ilgilidir. Bu da suları bulandırmamak, uyumu bozmamak çabasıyla kendi özünden çok taviz vermesi ile sonuçlanabilir. Sosyal ve paylaşmacı tavrı girdiği her ortamda güleryüzüyle arkadaş edinmesini sağlar. Ortaklık ve evlilik için önüne çok fırsat çıkar. Ancak adeta etrafa “beni sev” diyen sevimli tavrı yalnız kalmamak için üzerine giydiği bir elbise gibidir. İnsanlarla birlikte olabilmek adına kendisi için hayati olan isteklerinden ve ihtiyaçlarından vazgeçebilir. Bu da içinde bastırılmış öfkeye neden olur. Bastırılmış öfke önemli bir hastalık nedenidir. Amerika’daki bir konferansta Yükselen’i Terazi olan bir astrolog birkaç yıl önce kısa süreli bir yüz felci geçirdiğini söyledi. Çevresiyle ilişkisi her zaman gülümsemek tarzında olduğu için çok zorlanmış. Sonunda nihayet sevimli ve güleryüzlü olmadan da ilişki kurabileceğini öğrenmiş.

Sosyal onayı çok önemseyen Terazi Yükselen’in hayata yüzeysel yaklaşmasının bir yolu da sosyal trendlere uyum ve modayı takip etmektir. Bu eğilimde aşırıya kaçıldığında kişinin varoluş biçimi giderek anlamsız ve içi boş hale dönebilir.

Uyum, sevgi ve estetik konularında dış dünyaya, dışarıdaki insanlara göre kendini ayarlamaya çalışan bir Terazi Yükselen’in asıl yapması gereken kendi içinde denge ve uyum duygusunu sağlamak, kendi isteklerini de en az diğerlerinki kadar önemsemektir. Aksi takdirde yüzündeki gülümsemeye rağmen içinde küskünlük, doyumsuzluk ve öfke duygularıyla yaşar. Haksızlığa uğradığını düşünür. Verdiği ve karşılığını alamadığını düşündüğü şeylerin hesabını tutmaya başlar. Oysa önce kendi ihtiyaçlarını doyurduğunda, karşılık beklemeden, sadece istediği için vermesi “koşulsuz sevgi ve barış” timsali olmasını sağlar.

Churchill, Newton, Napolyon, Sezar, Frank Sinatra ve Elizabeth Taylor’ın Yükselen’leri Terazi’dir. Bir de Hitler’in!


Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Cum 04 May, 01:33

Terazi Yükselen : İyi bir düşünür, tarafsız ve yansız davranan ve en adil yargılayıcıdır. Yaşamlarının erken yıllarında evlenirler. Zeki ve anlayışlı, nazik ve adil biridir ve barış arayışındadır. cinsel hayatını sever ve aşk ilişkilerinde uzmandır. Eşlerini cinsel ve tutku yolu ile tutsak ederler. Parfüm düşkünlükleri, tenlerine bakmaları karşı cinsten hoşlanmaları ve cinsellikten zevk duymaları onların özellikleridir. Ayrıca eğlenceyi, konforu ve lüks yaşamı da severler. Kendilerini kontrol etmesini bildiklerinden karşı cins ile gayet rahat bir ilişki içine girebilirler. Çok tutkuludur ve aynı karşılığı bekler. Bu konuda hayal kırıklığına uğrasa da boşanmayı aklına getirmez.
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 947
Yaş: 40
Kayıt: Pzr 07 May, 21:44

Yükselen Burcu Terazi Olanlar

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Çrş 23 May, 15:47

Yükselen Burcu Terazi Olanlar...


Özburcu, yani güneşinin yer aldığı burcu Boğa olan kişilerin yükseleni Terazi ise bunlar gerçekten çok özel kişiler oluyorlar. Olaylara nesnel bakabilme yetenekleri, duygularını çok derin yaşadıkları halde bunları günlük yaşamda ve ilişkilerde sorun çıkarmayacak şekilde kontrol etme, hümanist ve aynı zamanda rasyonel bir bakış açısı, sanat alanında yaratıcılık vs. vs...

(Bu kadar övdüğüme bakıp da benim ya da bir yakınımın böyle bir kombinezona sahip olduğunu zannetmeyin, henüz böyle birini tanımışlığım yok.)

Buna karşılık, Boğa dışında herhangi bir Güneş burcu üzerine Terazi yükselmiş ise...

Oooof of!..

Yazmakta en zorlandığım bölüm bu sevgili okurlar... Zira olumsuz kişilik özellikleri "geliştirmeye" ve bu kişilik özellikleri ile hayatı diğer insanlara zindan etmeye en müsait "yükselen burç" Terazi maalesef... (Özburcu Terazi olmakla, asendantı Terazi olmak birbiriyle ilgisiz şeylerdir, bir kez daha hatrlatmış olayım.)

Bu kişilerin yoğun duyguları (çocukluk dönemlerinde yaşadıkları sıradan sorunları bile yoğun yaşar bu insanlar ve bu olaylar kendileri için "travmatik" olabilir; dolayısıyla da burada duygular derken, her türlü istek, arzu, ihtiras, beklenti, korku vb. duyguları kastediyorum) diğer insanların gerçeklerini ve onların duygusal durumlarını "kaale almalarını" zorlaştırır.

Bakın, bu kişiler "empati yeteneğinden yoksundur" demiyorum. Böyle değillerdir çünkü. Sadece, kendi duygularının yoğunluğu ve bu yoğun duygular sonucu kapıldıkları "panik" çevrelerindeki kişilerin gerçeklerini görüp anlamalarına veya hissetmelerine engeldir.

Bu kişilerin "zaaf"ları vardır. Ve bu zaafları yaşamlarını yönetir genellikle. (Bu zaaf, cinselliğe veya aşka düşkünlükten yemek düşkünlüğüne, güvenlik saplantısından kaynaklanan "para biriktirme ve zengin olma" takıntısına kadar herşey/herhangi bir şey olabilir.) Genellikle, davranışlarının sonuçlarını taşıyabilecek kadar güçlü olmadıkları halde, toplumun gözünde "olumsuz" olan, hatta toplum tarafından "yasaklanmış" davranışları sergiler dururlar.

Yükselen burcu Terazi olanlar, yakın çevrelerinin "şu yaşın sahibi oldu, halâ çocuk gibi" dediği tiplerden olurlar.

Gerçekten de, çok zeki ve kendi beklentilerini gerçekleştirmek için şeytana pabucunu ters giydirebilecek kadar becerikli oldukları halde bu tiplerin çok saf (çocuk saflığında) bir tarafları vardır.

Kendi hallerine bırakıldığında, genellikle yetmişli yaşlarında olgunlaşmaya başlarlar. O zaman bütün hayatları boyunca ne için / neler için savaşmış oldukları ve yollarına çıkan kişileri nasıl çıldırttıları kafalarına dank eder...

Peki, yetmişli yaşlarına varmadan bu yazıyı okuma şansına erişmiş olanlar için bir "ümit" var mıdır?..

Kesinlikle "var"dır. Öncelikle bu yazıdan bir print-out alıp onbeş-yirmi kere okumalılar... Sonra, kendilerini çok iyi tanıyan kişilerle birlikte bu yazıyı tekrar okuyarak o kişilerden kendilerini "en tarafsız şekilde ve acımasızca" eleştirmelerini istemeliler. Eleştirileri not ettikten sonra iki-üç gün "hayatın" ve "kendi hayatlarının" anlamı üzerine düşünüp ardından profesyonel bir danışmanlık alarak kendilerini "dönüştürmeli" ve bir dizi prensip kararı alıp bunları uygulamak suretiyle "temelli bir özsaygı" tesis etmeliler.

"Neden yapsınlar bunu" diye sorulabilir tabii... Cevaplayayım: Bu kişiler, şu üstteki son paragrafta önerdiğim şeyleri yapmazlarsa da yaşarlar tabii... Hatta zengin olabilir, iyi bir mesleki kariyer yapabilir ve "neşeli" bir ömür sürebilirler ama "mutlu" olmaları için tek koşul "kendilerine saygı duymaları"dır... Zira bilinçaltlarımız tek "klik"le "empty" hale getirilebilen bir "recycle bin" değil -şimdilik...


HÜRRİYET
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

ya-ye
Mesajlar: 61
Yaş: 50
Kayıt: Pzt 07 May, 11:42

Okunmamış mesaj gönderen ya-ye » Çrş 23 May, 16:14

effendi kardes yükselen yengec ile ilgili yazi hazirinda varmi ?varsa bunuda aktarirsan makbule gecer
Suclar insanlarin yuzunde gorunseydi aynalar satilmazdi

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

YÜKSELEN TERAZİ

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Çrş 23 May, 16:42

YÜKSELEN TERAZİ


Bu yükselene sahip kişiler sessiz,uslu ve mükemmel olduklarında kendilerini güven içinde hissederler.Bir ilişkide huzuru bozmamak için fedakarlıkta bulunurlar.Bu konum kişiye anlayış ve barış severlik verebilir. Uzlaşma ve başkalarıyla ilişki kurabilme yeteneğine sahiptir. Bunu tam olarak başarabilmesi için, birinin ona eşlik etmesi gereklidir. Bir sorunun her iki tarafını da gördüğünden, bir cevaba varması uzun sürebilir, bu yüzden karasız kalabilir. İyi görünmeyi, çevresindeki insanları büyülemeyi ister. Onlar tarafından beğenilmelidir. Etrafındaki olaylara hem mantıklı hem duygusal yaklaşıp, bir denge kurmak ister.Cana yakın ve sosyaldir.Rekabet öfke ve kıskançlık duyguları kendini güven içinde hissetmesini engeller.Aklından geçenleri gizlemez.Entellektüel düzeyde aktif bir bilinçaltı vardır.Ancak onu sergilemek için ,onları uzunca bir zaman tanımanız gerekir.

Yükseleni Terazi olan kişi kalabalığı pek sevmez.Küçük guruplarla samimi ve rahat ilişkiler kurmayı tercih eder.Neşe dolu bir hayat görüşü,cömertlik ve iyimserlik duyguları taşır.Felsefi eğilimi ve çekiciliği etrafına da bulaştırır..Estetik anlayışı gelişmiţtir.

Öğrenme süreci onun için çok önemlidir.Felsefeler,inançlar ve yaşamın bilinmeyeni ilgisini çeker.Öğrenmesi okul hayatı ile sınırlı kalmaz.Daima gerçekleştirmek istediği bir rüyası vekoşulları ideal bir işi olmalıdır.İş konusundaki hayal kırıklıkları sağlığını etkiler.

Eğitim ve felsefeler gibi konulara ilgi duyar.Yeni ufuklar zihnini yeniler , sıkılmasını önler.Yabancı ülkelerde yaşamları son derece verimli olabilir.

Yükselen terazi sorumluluklarının doruk noktasına yaşlılık dönemlerinde ulaşır.Şayet aksini gösteren etkiler yoksa kardeş ve akrabaları ile ilişkisi iyi destekleyici ve cömerttir.Karşılaştığı tersliklerden doğasında buluınan mizah anlayışı ile yara almadan

kurtulur.Kişi genelde farklı ve özel kişilere ilgi duyar.En beklenmedik zamanda ve geleneklere ters duygusal ilişkilere girebilir.

Toplumla kozmik düzeyde temas kurmayı,ilgi odağı olmayı kolay başarır.Arkadaşlarından gurur duyar.
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

Başak Yükselen Terazi

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Çrş 23 May, 18:00

Başak Yükselen Terazi

Siz yükselen Terazinin etkisiyle duygulu, çok hoş, zarif, çekici ve etkileyici birisiniz. Güvesiz görünüş altında çok romantik, sevgiye önem veren bir yaradı­lışınız vardır. Her şeyin en iyisini ister, güven duygusu İçin pa­raya İhtiyaç duyar, kariyere önem verirsiniz. Haksızlıklara karşı tahammülünüz yoktur. Denge, uyum ve güzellik sizin için çok önemlidir. Toplumda aranan ve beğenilen insanlardansı­nız. Paraya önem verecek, harcamalarınızı da kontrol altında tutacaksınız. Meslek olarak yaratıcılık isteyen güzel sanatlar­da başarılı olabilir, çekiciliğinizi kullanarak perde ve sahnede şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca reklâmcılık, ticaret, satış, bankacılık, muhasebe, hukuk, danışmanlık ve halkla ilişkiler alanında da çalışabilirsiniz. Aşka ve sevgiye önem verir, eş seçimini iyi yapar, evliliğinizin ilk ve son evlilik olmasını ister­siniz. Sevgilinizi nasıl mutlu edeceğinizi iyi bilir, sevgilinize de sadık kalırsınız. Cinselliğe karşı duyarlı, aşk konusunda içinizde anlamsız kuşku ve korkular taşıyan birisiniz.
En son dark_venus tarafından Pzr 11 Kas, 02:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Misafir_Akrep

Terazi Yükselen

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 10 Kas, 13:09

Terazi Yükselen

Yükselen burcunuz sizin dışarı yansıttığınız maskenizdir. Yükselen burcun fiziki özelliği çoğunlukla yüze yansıyacaktır. İnsanlara ilk olarak tavırlarınızla ve yüzünüzle, yükseleninizi yansıtacaksınız. Buradaki Terazi yükselen bilgileri, yükseleni Terazi olan 5 kişi her biri en az 3 ay boyunca izlenerek gözlemlenmiştir.

Yükselen teraziler genelde orta boyludurlar. Oval ve değirmi bir yüze sahiptirler. Gözleri gerçekten büyüleyicidir.Bu kişilerin ellerinde zayıf bile olsalar kemiksi bir yapı gözlenmez. Hafif balık etlidirler. Ten gayet estetik ve yumuşaktır. Yanaklarda yüzü ön plana çıkaran bir ben görebilirsiniz.Giyim ve koku bu karakter için çok önemlidir.Ayrıca mankenlerin de çoğu yükselen terazidir.Eğer Venüs olumsuz açılar almamış ise sizin kıyafetinize, üstünüze başınıza bakıp ona göre bir yargıya varacaktır.Bu haliyle Terazi yeni tanıştığı insanlarla ilk başlarda pek derine inmez.

Bu kişi kendisini sevgiden yoksun hissetmeye meyillidir..Sevgiye o kadar açtır ki ilişki kurduğu insanları tutku ve aşk(cinsel sevgi) yoluyla kendisine bağlar.Sevgiyi çok yoğun hissederler ve hissettirirler.. Tam bir Romeo veyahut Juliet'tir diyebiliriz.

Yükselen terazi aşk,cinsel,moda,güzellik,estetik,sanat gibi dallara karşı doğuştan gelen bir yetenek ile doğar.Moda ve tasarımcıların yükselenlerine bakın bir çoğunun terazi olduğunu göreceksiniz.. Bu kişiler, Koç/Terazi aksında oldukları için ilişkilerinde sürekli huzursuzluk yaşarlar. Çünkü partnerinde sürekli bir eksik arama yoluna gidecektir ve gözü sürekli dışarıda olacaktır. Sadakat konusunda yükselen terazi için kesin bir söz söylemek doğru olmayacaktır. Ama yükselen terazi karakteri tam bir aşk karakteridir. Cinsellikte usta ve tutku dolu olmasına rağmen duyguları yaşamayı daha çok ister.

Olaylar karşısında susarak tepki vermeyi tercih eder. Ya da sözlü saldırıya geçer ama fiziksel bir karşılık verilecekse ilk adımı asla atmaz.Arabulucuk görevini layıkıyla yerine getirecektir. Diplomatik tavırları görmenizde mümkündür. Sorunların neredeyse tamamı konuşarak çözüme kavuşur.Bir çok konuda ne istediğinden emin olmayan düşünceler içerisine girebileceklerdir.Bir karar almakta zorlanırlar..İsterler ki herkes yaptığı işi onaylasın ama böyle olmayacağını düşündüklerinden hep huzursuzluk hissedeceklerdir. Her ilişkide bir denge, adalet ve uyumun ön planda olması için çaba göstereceklerdir.

Yükselen Terazide çok fazla derinlik aramayın.Çünkü böyle olursa genelin ve yüzeyin üstü kapalı kalacağını bilincinde hissedecektir.Bir görüşme sırasında konudan konuya atlayabilir, siz onu bu haliyle bir İkizler sanabilirsiniz ama durum öyle değil.Çünkü Terazi, yükselen İkizler gibi gereksiz konuşmayacaktır ama susmayacaktır da.

Bir aslan gibi şatafatlı gösterişler içine girmeyi yeğlemez.O daha çok sadelik ve estetik ile ön plana çıkmaya çalışır. Aslında "benim zevkim budur!" demek için estetik anlamda bir tercihden yana olur.


Yükselen Terazilerin genel rahatsızlıkları(1. eve düşebilecek 3 ev baz alınarak): Mide rahatsızlıkları, prostat sorunları, böbrek rahatsızlıkları..

Koç için sadakatsizdir . Boğa için biçilmiş kaftandır. İkizler için flört arkadaşıdır ve pek uyumludurlar. Yengece göre geleneksel ve manevi değerlere karşıdır.Aslana göre çok şık ve bakımlıdır. Başakla beraber kusurları yok etmeye yönebilirler. Yükselen Terazi ile zıtlaşabilirler veya sürtüşmeler yaşanabilir.Akrep için duygusuz ve yüzeysel olabilir, Yaya göre hayat arkadaşı, Oğlak resmen bu kişiliğe aşıktır. Kova bu kişiyle duyguları ve aşkı tadacaktır. Balık ideallerini bu kişiyle gerçekleştirebilir.

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cmt 10 Kas, 13:21

ben yükselenimi başak olarak biliyorum ama bazı yerlerde yükselenim terazi olarak geçiyor, yukarıda bana uyan özellikler var... fiziksel görünüş mesela... neyse...

teşekkürler yalnızefe...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 10 Kas, 13:28

Vermiş olduğun cevap bile aslında detaycı ve analizci bir Başak'ı temsil etmediği için kanımca Terazi yükslensin.

Kullanıcı avatarı
tutku
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 979
Yaş: 36
Kayıt: Cmt 16 Ara, 17:25

Okunmamış mesaj gönderen tutku » Cmt 10 Kas, 16:53

teşekürler efe. ay burcunun trazi olması ne demek acaba?malumatınız varsa paylaşabilir misiniz?
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 18:57

yükselen burçları terazi olan arkadaşlarımıza bir katkıda benden olsun isterim...

Zerafet belkide terazi burcuna özgü söylenmiş fiziksel bir kelimedir.
Gençlik döneminde vücut ince ve narindir, zamanın ilerlemesi ile irileşen terazi vücudu şişmanlayıp irileşmesine ragmen mutluluk vericidir. Ten pürüzsüz ve temizdir, gözler yumuşak ve hüzünlü bir ifadeye sahiptir. Agız genellikle düzgün şekilli ve özellikle dişler güzel ve düzgündür.

Teraziler evlilikle ilgili çok güçlü şevkat duygusuna sahiptirler, bu özellik öyle güçlüdür ki digerlerini gölgeler. Aslanlar ailelerini cok severler ama kalpleri bunun dısında da herseyi alabilir. Ancak teraziler böyle degildir. Onlar ailesindekilerin rahatı ve ferahı için her türlü fedakarlığa hazırdırlar, ancak aynı zamanda gerekirse kendileri icin başka aileleri de feda edebilirler.Diğer birçok özellikte Terazi burçları sembolleri olan bir çift tartıya uygun bir şekilde kendilerini dışavururlar, karakteristik özellikleri bir kelimeyle ifade edilebilir : Değişkenlik. Onlar ruh hallerinden oluşurlar çünkü Satürn burda yükselir ve akıldan üstün gelir; değişiklikler beklenmedik ve had safhada olurlar; hayatları buna bağlıysa tutkunun da keyifleri(hazları) kadar peşinden gidebilirler ve bir uyarı bile olmadan, bunları bırakıp tamamen zıt bir şeye devam edebilirler,terazi ortalama değerlerde salınmaz. Doğal olarak şanslı oldukları için şartlara çok iyi uyum sağlayabilirler, aksilikler onları üzmez aksine şanslarını kuvvet ve enerjiyle eski durumuna getirmeye hazırlardır.

Koçlar ve teraziler saturn ve günesin , yaşam ve olumun, savaş alanı olarak bilinirler. Güneş koçun üzerinden yükselir, satürnü mağlub ederek dolayısıyla koçların da cesurluğunu yok eder. Terazide olay tersine isler, orda saturn yukselir ve guneşi mağlub eder ki bu da alçakgönüllülüğü kibirli koçlarla zıtlasan terazilere daha ılımlı bir hal verir. Terazilerin yoneticisi venus bu görevinde yalnız degildir.venus yonetsede boğa insanları kördürler. Teraziden yükselen venüs artistlik kabiliyet verir, satürn daha çok bilimsel e yönelir, teraziler genelde şekilli el ve ayaklara sahiptirler ve bununla da gurur duyarlar.

Orjinal Kaynak Kitap:THE MESSAGE OF THE STARS-Max-Augusto Foos HEINDEL

Çeviren:Emekli

Smyye

Re: Yükselen Terazi

Okunmamış mesaj gönderen Smyye » Prş 10 Oca, 00:39

Benim burcum akrep yükselenim terazi ve ay burcum da boğa acaba nasıl oluyor onlar

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 33
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55

Re: Yükselen Terazi

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 17 Oca, 15:29

İçiniz Akrep, Dışınız Terazi Duygularınız Boğa olur. İçiniz evde kalır, dışınız dışarıda hava almak ister. Duygusal yönünüz tembeldir.

Güneş: Su, Yükselen: Hava, Duygularınız: Toprak. Gün içerisinde farklı kişilikler ortaya çıkabilir. Duygularınız dokunarak tatmin olur. Hangisinin daha baskın olacağı iradenizi nasıl kullanacağınıza bağlı.

Ay burcu Boğa: https://www.akrepblog.com/ay-boga-burcunda.html
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yükselen Burç” sayfasına dön