Yükselen Kova Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Yükselen kova Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri, yükselen kova özellikleri, yükselen kova fiziki özellikleri, yükselen kova erkeği fiziki özellikleri, yükselen kova kadını fiziki özellikleri, yükselen kova bayanı fiziki özellikleri, fiziksel özellikleri

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
emekli

Yükselen Kova Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 02:08

Resim

Yükselen Kova Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Yükselen Kova Burcu insanları çağın ilerisinde düşünce boyutuyla yaşayan, ilginç buluşları olan, hümanist dost canlısı kişilerdir. Onlar çevresinin hep kalabalık olmasını isterler, organizasyonlar, ilgi alanlarını paylaştığı guruplar için her türlü özveriyi yapar, küçük parlak yıldızlı gözleri, kalın dudakları, zımba gibi yürüyüş tarzları, düz hafif dalgalı saçları, yüzlerindeki belirgin herhangi bir yerdeki benleri özellikle dudak çevresi hemen dikkat çekerler, oldukça dürüst samimi insanlardır, erken evlenme ihtimalleri yüksektir.

Ayak bilekleri, dolaşım sistemi en hassas bölgeleridir. Meslek hayatında oldukça yönlü ve şaşırtıcı insanlardır. Kendilerini iyi kamufle etme yetisi olduğundan gizli devlet ile alakalı işlerde başarılı olabilirler. Aşk hayatları dalgalıdır. Eş ile arkadaş kavramı arasında bocalar, onun aşkı önce arkadaşlıktır.
Kaynak: Emekli (kişisel gözlem ve deneyimler)
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yükselen Burç” sayfasına dön