Yükselen Burcunuza Göre Aşk ve Cinsel Meyliniz

Yükselen Burcunuza Göre Aşk ve Cinsel Meyliniz

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
Kullanıcı avatarı
daphne
Mesajlar: 65
Yaş: 51
Kayıt: Prş 03 Kas, 02:19

Yükselen Burcunuza Göre Aşk ve Cinsel Meyliniz

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Pzt 21 Kas, 20:25

Eros (Koç-Terazi)

Bu aşk stiline "Tutkulu romantik tarz" diyebiliriz. Böyle olan insanlar karşı cins ile ilişkilerinde denge ve uyum ararlar. Dışarıya vurumu, iyi huylu gözüken insanın eşini mutlu etmeye yönelik tutumu göze çarpar. İlişkilerde benimsediği yöntem konuşkan olmak ve eşi ile entelektüel bir düzeyde iletişim kurmaktır. Taraflar arasında çıkabilecek sorunları bütün yönleri ile tartışıp sonuç almaya çabalayacaktır.

İçinde yaşadığı toplumun ilişkisi hakkında ne düşündüğü ve doğru olan şeyin ne olduğu konusunda kuşkular taşır. Sonuçta evleneceği hayat ortağını bulmak gerekliliği onu "aşka aşık olmak" şeklinde açıklanacak görüş açısını pekiştiren aşk ilişkilerine yöneltir. Sevginin sürdüğü boyutta eşine bağlı,ince düşünceli,nazik ve saygılıdır. Fakat, eşi romantik jestlerine karşılık veremezse kaprisli,hüsrana uğramış ve canı sıkkın birisi olabilir.

Bu insan eşinin sevgisini kulaklarına fısıldamasını ister. Güllerin ve şarabın hazırlayacağı atmosferde romantik hazları yaşamayı sever. Evlilik beraberliğine değer verdiğinden eşi ile arasındaki bağların sağlam ve güçlü olmasını bekleyecektir.

Böyle bir insanın Aşk ve cinsel tarzı "Eros" stili olarak adlandırılır. Tam anlamıyla romantizm ile uyum gösteren erotik bir aşk anlamındadır. Bu tarz genel anlamda fiziksel ve coşkulu bir aşktır. Böyle birinin eşinde aradığı en önemli şart onun fiziksel çekiciliğe sahip olmasıdır. Hayalinde yaşattığı aday onun erotizmini tetikleyen çekici bir dış görünüşe sahip her hangi birisi olabilir. Hayalindeki heyecan verici tipe benzeyen ve kendisine uygun gördüğü bir yabancıya aşık olabilir. Hoşlandığı insanın kendisini çektiğini ve heyecan uyandırdığını içtenlikle dile getirir ve fiziksel yakınlaşmanın olabildiğince çabuk olmasını arzular. Bu insan aşk ve seksi yaşamın en önemli amacı ve girişimi olarak kabul etmektedir. Sevdiği insana yakın olma isteğini,aşık olma arzusunu her fırsatta düşünce,söz,girişim ve jest olarak ortaya koyacaktır.

Eros stiline giren bir haritada Mars ve Venüs'ün de yönettikleri burçlarda yerleşmeleri ortaya büyük bir cinsel güç ve arzu oluşturur.

Mania (Boğa-Akrep)

Mania tipi Aşk ve cinsel meyline "Deli gibi aşık" olmak tarzı diyebiliriz. Yüksek düzeyde ihtiraslı olmasına karşın özel ilişkilerinde şefkatli ve sadık olmaya meyillidir. Kendine eş olarak sadık kalacak ve güvenebileceği birisini arar. Genellikle yaşadığı yeri ve yuvasını güzelliklerle donatmaya çalışır. Sevdiği insanla beraber yaşayacakları yerin ruhsal durulma ve bağlılık atmosferi ile sarılmasını ister.

Elindeki tüm maddi ve parasal olanakları kullanacak kadar cömert birisidir. Eşine adeta bir yağmur gibi her şeyi yağdırmak ister. Buna karşın verdiklerinin tamamen karşılıksız olduğunu düşünmek de yanlıştır. Bunların karşılığında partnerinin sadakat ve sevgisini bekleyecektir. Bilinçli olmadan ve farkına varmadan sevdiğine oldukça sahiplenici davranır. Sahip olan kişinin isteklerinin tüm görüşlerde öncelikli olmasını bekleyen kişiliği, genellikle eşini bir mülkü gibi görmeye koşullanmıştır. İlişkilerinde güvenliğine öncelik verecektir. Düşkünlüğünü gösteren davranışlarla karşısındaki insanı rahatlatmayı ve huzur vermeyi ön görmektedir. Aynı davranışları eşinden de bekleyecektir. Aşırı durumlarda bu bağlılık gösterileri partneri için sıkıcı ve boğucu olmaya başlayabilir, ve de kendini boynuna bir kement bağlanmış gibi hissedebilir.

Bu aşk tarzının olumsuz yanları arasında çelişkili bir durum vardır. İlişkilerinde eşinden aldığı vaatler veya teslimiyet karşısında ortaya kendini beğenmiş bir kişilik çıkması da olasıdır. Bu insanın ilişkilerinde cinsel kadar duygusallık da çok önemlidir. Bu insan kendi ruhsal ve fiziksel tatmin duygusuna eşinden daha fazla öncelik tanıyacaktır. Eğer cinsel ilişkisi fiziksel olarak tatmin sağlayamıyorsa giderek hüsran duygusunun kin ve nefrete de dönmesi mümkündür. İlişki giderek gerilim kazanmaya başlasa da başlangıçta bunu bitirmekte gönülsüz davranacaktır. Bir süre içindeki güven duygusu ile her şeyin düzelmesini bekleyecektir. Fakat, sonunda biten ilişkiyi yeniden canlandırmayı asla denemeyecektir.

Eski Yunan dilinden alınan "Mania" tipi aşk tipine "deli gibi aşk" adını verebiliriz. Sevdiğine her şeyi ile sahip olmak isteyen sahiplenici bir sevgi türüdür. Aşk ve cinsel tarzları içinde en fazla tutkulu ve yoğun duygular taşıyanıdır. Böyle birisi deli gibi aşık olur. Gizlilik,karışıklık ve duygusal incinmeler kapsayan ilişkisinde şiddetli arzular duyar. İlişkiye başlarken karmaşık ve dalgalı duygular içindedir. Karşılıklı güven ortamında ise hem duygusallıktan hem de erotizmden büyük keyif alacaktır.

Ludus (İkizler-Yay)

Ludus tarzı aşk ve cinsel meylini bir oyuna benzetebiliriz. Doğum haritasında Ludus tarzı aşk anlayışı bulunan kişi yakın ve özel ilişkilerinde iyi tabiatlı, cana yakın, talihine güvenen ve yaşamdan zevk alan birisidir. Karşı cinsle ilişkilerinde içinde romantizm bulunan serüvenler arayacaktır. Heyecan ve tat kapsayan ilişkileri benimseyecektir. Böyle bir tarzı hayalinizde canlandırmanız için Don Juan'ı düşünün. Çok derinden seven, heyecan duyan ama birden gönlünü başka birine kolayca kaptıran kişiliktir.

Böyle birisi partneri için her şeyi yapmaya hazır olup maceralarla dolu bir hayatı paylaşmayı planlamaktadır. Aşırı bir romantik ve yüksek düzeyde idealist biridir. Ardı ardına sıralanan ve bitmeyecek gibi gözüken romantik ilişkilere yönelecek ve bunlarda, aramakta olduğu prens veya prensesi bulduğuna inanacaktır. Bulacağı eşi idealine uyacak tarzda birisi çıkmayınca, bu durumu kabullenip katlanmak yerine yoluna başkası ile devam etmeyi deneyecektir. Bu insan için devamlı olarak idealini tatmin etmek önemlidir. O asla tek eşle yetinen birisi olmayacaktır.

Bu insan cinsel olarak ateşli ve tutkulu birisidir. Eşi ile beraber olduğu süre boyunca ilişkiye büyük ölçüde yoğun bir enerji katar. Elde edilen sonuç oldukça haz vericidir. Düşünceleri partnerine bazen dağınık ve bağlantısız gibi gelseler bile ilişkide esprili,hazırcevap,eğlenceli ve akıllı birisidir. Düşünce duygularını eşi ile paylaşmaktan zevk duyar. Bu durum ilişkinin kalitesini yükseltir. Bununla beraber özgürlüğünü sınırlayacak vaatlerde bulunmaktan hoşlanmayacaktır. Böyle bir insanın, kendisine bağlılık ve gerek duyma hissi veren veya uyandıran bir eşe ihtiyacı vardır.

Ludus olarak tanımlanan aşk stili bir aşk oyunu veya daldan dala konan bir sevgilinin aşkı olarak tanımlanabilir. Romantizmde oyun oynamaya meyilli bir aşık olarak en kaygısız, baştan çıkartıcı ve tutkulu sevgiliyi temsil eder. Zekasını,kültürünü ve engin bilgilerini kullanarak etkin olabilen bir flört uzmanıdır. Çevresinde bulunan ve tanıdığı insanlarla özgürce flört etmek isteyecektir. Zihnini hep aynı eş ile meşgul etmek yerine bağlı olduğu insanın onun için vazgeçilmez olduğunu kabul ederek diğer insanların da var olduğunu düşünecektir. Böylece, başka ilişkilere kayabilecektir. Böyle bir insan kendine uygun olanı bulana kadar bazen kazanıp bazen kaybederek aşk oyununun kurallarını öğrenecektir.

Pragma (Yengeç-Oğlak)

Pragma tarzı aşk ve cinsel yönelimi mantıklı bir aşk düzeyi gösterir. Bu doğada olan kişinin ilişkilerinde en azından başlangıç safhalarında tedbirli,soğukkanlı ve çekingen bir durum göze çarpar. Karşı cinse olan ilgisini mesafeli olarak ortaya koyar. Zaman geçip karşılıklı sevgi geliştikçe aradaki mesafe bir dereceye kadar azalır ama, tamamen ortadan kalkacağını söyleyemeyiz!

Bu insanın yakın ve özel ilişkilerinde bile duyguları heyecan uyandıran ihtiyaçları konusunda nadiren konuşacak ve zaman zaman kendisi bile bundan habersizmiş gibi davranacaktır. Bu tarzdaki insan partnerine karşı olan hislerini saklı tutacak ve açıklamaktan kaçınacaktır. Bu davranış romantik ilişkilerde başlı başına bir sorun olabilir. İlişkide kaygılandığı ve önem verdiği ilk önemli nokta sosyal mevkidir. Bu nedenle derin ve tutkulu bir aşk yerine kendi sosyal mevkisine destek olacak ve bir oranda katkı sağlayacak eş arayacaktır. Maddi durumu iyi olan,entelektüel veya işinde ün yapmış,başarılı ve iyi bir aileden gelen bir aday bu insanı çekecektir.

Böyle olan bir insan ilişkilerinde doğasından gelen bir tutuculuk gösteren geleneksel aile yapısını tercih edecektir. Kendisine uygun bulduğu ilişkisini evlilikle yasallaştırmayı isteyecektir. Çocuklarla bezenmiş ve sağlam temellere oturmuş bir aile yapısının en temel kurum olduğunu düşünecektir.

Böyle olan birinin aşk ve cinsel stili Pragma adı verilen mantıksal sevgi tarzıdır. Bu tarz tüm stiller içinde en fazla realist olanıdır. Zira, bu insan aşkı yaşamakla elde edeceği deneyimlerden fazla ilişkinin katkısını düşünecek ve bunu amaç olarak görecektir.

Bu insan aşık olunca duygusal,sadık ve hırslı biridir. Ne istediğini tam olarak bilerek geçimli ve uygun bir eş olacaktır. Çevresinde, tanıdık birisi ile ilişkiye başlarken eğitimine ve aile geçmişine göre bir seçim yapacaktır. Böyle olan birisi eşinin yükselen mevkisinden ve sağladığı saygınlıktan büyük zevk alacaktır.

Storge (Aslan-Kova)

Storge Aşk tarzına"Doğal Sevecenlik" adını verebiliriz. Böyle kişilikte olan insan yakın ve özel ilişkilerinde büyüleyici ve karizmatik etkiler bırakır. Bu insanın dış görünüşündeki içtenlik ve sıcak samimiyet başka insanları kendine çekmeye ve hayran bırakmaya neden olur. Karşı cins tarafından ilgi görür ve pohpohlanır. Hayranları ona layık olan karşılığı vermekte zorlanmazlar.

Böyle olan kişi bir ilişkiye öncelikle evlilik amacı ile değil fakat romantizm için girebilir. O eşini mutlu etmekten zevk duyar. Sevgisini fiziksel sevecenlik ve duygusal destekle gösterir. Karşı cins ile ilişkiye girdiği zaman partnerine güçlü ve derinden bağlanan birisidir. Yaşamını ender olarak yalnız ve eşsiz olarak geçirir.

Tüm benliği ile ve tamamen aşık olsa ve söz vermek durumunda kalsa bile çevresindeki hayranlarını göremezlik edemeyecektir. Bu arada flört yapmaya kalkışması bu insanın eşini sevmediği ve ona ihtiyacı kalmadığı anlamına gelmez. Kendini başkaları tarafından daima beğenilen,sevilen ve takdir edilen birisi olarak hissetmek doğasının gereğidir. Sevgisinde cömerttir. Ama bu noktada unutulmaması gerek gerçek insanların bu tarzdaki birine olan ilgisine her insanın hoşgörü ile bakmayacak olmasıdır. Bu durumda kıskançlık yüzünden zor durumlar yaşayabilir.

Bu tarz aşk ve cinsel meyline doğal sevecenlik veya dostluk biçimi sevgi tanımı yapabiliriz. Bu, arkadaşlıktan başlayan bir sevgi yoludur. Aşk tarzları içinde en şefkatli,sevecen ve eğlendirici aşk tarzıdır. Oldukça bireyseldir ve böyle kalmaktan haz almaktadır. Aşkın korkunç heyecanlar ve acılar vererek başlamasını ve ilerlemesini beklemeyen insandır. Eşine duygularını doğrudan açmak yerine onunla yapmaktan hoşlandığı ve ilgi duydukları şeyleri denemekle duygularını açığa vurmaya yönelecektir. Birlikte yapılan ve konuşulan ilginç konulardan zevk alır. Bu insan için aşk, sevgilisi ile beraber yapmaktan zevk duyduğu şeyleri yaşamaktır. Böyle birisi için en iyi aşık her zaman çevresinde olan ve onu eğlendiren, zamanı iyi geçirten kişidir.

Agape (Başak-Balık)

Agape tarzı aşk ve cinsel yönelimine "cömert ve şefkatli" aşk biçimi diyebiliriz. Böyle yapıda olan insanlar karşı cins ile özel ilişkilerinde hassas,sevecen ve kendini feda eden bir doğa gösterirler. Ayrıca, bir eş olarak da son derece sadık birisidir. Beraber olduğunda son derece duygusal ve gizemli olarak yöneleceği bir eş arayışındadır. Aslında tam olarak peşinde olduğu şey ebediyen sürecek yüce ve ruhsal bir birleşmedir. İlişkilerinde beklentisi yüksek düzeydedir. Ama, bunlar çoğunlukla saf ve temiz fanteziler,romantik edebiyattan ve filmlerden etkilenen hayaller şeklindedir.

Bu insan mükemmellik simgesi olduğundan kendine de aynı vasıflara sahip bir eş arayacaktır. Eğer, sahip olduğu eş ideal olandan daha az özelliklere sahip birisi çıkarsa, bu insana hayalinde yaşattığı imajı yerleştirip fantezi dünyasında yaşamaya devam edecektir. O, her yönden güzel bir eş istemektedir. Sıkça bu özelliklere tam sahip olamayan insanlar tanıyacağından hayal kırıklığı yaşamaya hazır bir ruh haline de hazırdır. Gerçeklerden yara aldığı zaman gerileyecek, eşini kırılmış bırakarak kendi özel düş dünyasına geri dönecektir. Bazen içsel dünyasında hayalleri ile o kadar dalgın olur ki, eşine sanki bir sis perdesinin ardında ve her şeyden kopmuş olarak görünür. Partneri onun uzaklaşmak ve güç toplamak için yalnızlığa ihtiyacı olduğunu anlamazsa, yanlış olarak zalim veya duygusuz birisi olduğunu bile düşünebilir. Bu insan bazen kaçış noktası olarak alkol veya ilaçlar gibi bağımlılık maddelerinden medet umabilir.

Agape sitiline giren bu tarz bencil olmayan, cömert bir sevgi yönelimidir. Başka insanların iyiliği ve mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Fedakar birisi olup aslında herkesin sevilmeye hakkı olduğunu düşünmektedir. Böyle olan birisi her çeşit insan ile mantıksal bir beraberlik kurabilir. Yakınlarında hazır bulunan, tanıdığı ve sevilmeye gerek duyan birisi ile ilişkiye başlayabilir. Aşkın sakinleştirici,yatıştırıcı ve iyileştirici etkisinden zevk alacaktır. Aşkını, partnerinin istenmek ve sevilmek ihtiyaçlarını karşılamaya adayacaktır. Onun için aşkın gücü sihir gibidir. Barış ve içsel huzur vererek umutsuzluğa düşmenin getireceği acıları yok eder.
POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 21 Kas, 20:32

ee şimdi yükselenimizemi bakıyoruz?hani ekstralar

Kullanıcı avatarı
daphne
Mesajlar: 65
Yaş: 51
Kayıt: Prş 03 Kas, 02:19

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Pzt 21 Kas, 21:10

Evet bu bilgiler yükselen burcun için geçerli. Yani senin yükselenin Yay burcuysa, parantez içinde Yay yazılı bölüme bakacaksın.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 21 Kas, 21:15

YANİ BANA SADECE İKİZLERMİ KALDI?

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 595
Yaş: 50
Kayıt: Sal 11 Eki, 16:37

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Sal 22 Kas, 10:17

dapne neden yükselenimize bakıyoruz?benim bildiğim ay burcumuz belirler ikili(karşı cins,evlilik)ilişkilerimizi?

*hem ben burda bana düşeni sevmedim :o
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!


Kullanıcı avatarı
daphne
Mesajlar: 65
Yaş: 51
Kayıt: Prş 03 Kas, 02:19

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Sal 22 Kas, 10:49

GÜNEŞ BURCU NEDİR?

Hemen hepimiz Güneş burcumuzu biliriz.

Burcunuz ne ? Kova. Ya sizin? Sen İkizler misin? Hayır canım Aslan’ ım. İşte olası güncel konuşmalarda sözü geçen burcumuz aslında sadece Güneş burcumuzdur. Yani Güneş’ in doğduğunuz tarihteki konumu.

Güneş burcu pek çok insanın sandığı gibi astrolojiyi ve fal köşelerini tek başına dolduran kaynak değildir. Astrolojinin tek belirleyicisi de değildir. Zaten astroloji 12 burç ve 12 çeşit insandan da ibaret değildir. Güneş Zodyak Kuşağının sadece bir parçasıdır. Önemli ve anlamlı bir parçası ; kabul görebilecek ve tutarlı bir kendini tanımlama, kimlik duygusu, olumlu durum geliştirmek için irade gücü, kısaca kişilik. Olumsuz işlevinde bencillik, duyarsızlık, hükmetme, kibir, gurur, esnek olamamak gibi sorunlu yapı söz konusudur. Kim olduğunuz, ne tür deneyimlerle kendinizi gerçekleştirebileceğiniz, kişisel gücünüzü nasıl geliştirebileceğiniz sorularının cevapları Güneş burcunuz tarafından verilir. Örneğin Güneşiniz Koç burcunda. Kişisel gelişiminiz ve mutluluk duygunuz Koç tarzı deneyimler sonucunda sizinle bütünleşecektir. Doğduğunuz andaki gezegenlerin konumları sizin diğer Koç’ lara benzemez görünmenizi sağlasa bile bu böyle olacaktır. Bunu sağlamayıp eylemsizleştiyseniz Güneşinizin yanlış fonksiyonuyla bütünleşmişsiniz demektir.

Güneş burcunuzu tam olarak bilebilmek için doğum tarihinizi doğru olarak bilmeniz gerekir. Güneş, ay, yükselen ve diğer gezegen konumlarınızı öğrenebilmek için Gök günlüğü denilen gökyüzü atlasları, çeşitli web siteleri, ve biz astrologlar bu konudaki kaynaklarınız olabilir.

AY BURCU NE İŞE YARAR?

Pek çok okurdan aynı soru yöneltiliyor bana; Ay burcu nedir veya benim Ay burcum nedir? Kısaca siz doğduğunuz günde Ayın konumudur.

Duygusal tepki verme yeteneği, hissetme ve duyarlılığı geliştirme, içgüdüsel tepkiler geliştirme, bilinçaltı, duygular, anne/anaç yönünüz, yuva, ev, bilincin tepki veren bölümü, hayal gücü, kısaca ruh. Olumsuz işlevinde duygusal safahat, kararsızlık, amaçsızlık, hayalperestlik sorunları yaşanır. Ay döngüsel karakterinden dolayı değişken bir ruh hali sunar. Duygularınızı nasıl ifade ettiğiniz, bilinçaltında hangi duygusal ihtiyaçlarınızın olduğu, neşe ve mutluluk duyguları için ne tür deneyimlere ihtiyacınız olduğu Ay burcunuz tarafından belirlenir. Ay burçları da Güneş burçlarıyla aynıdır, özellikleri aynıdır. Aradaki fark burçlarda değil Ay ve Güneşin fonksiyonlarındadır. Ay ortalama 2 günde bir burç değiştirir. Ay burcunuzu bulmanız için tam olarak doğduğunuz ay ve günü bilmelisiniz. Örneğin 23.Ocak/ veya 5.Mayıs (Pek çoğunuzun zannettiği gibi doğduğunuz günün ismine yani Çarşamba veya Cuma olduğu bilgisine gerek yoktur.)

HERKESİN BİLDİĞİ ŞU YÜKSELEN

Astrolojiyle az çok ilgilenen ve yükselen burcunu veya anlamını bilmeyen pek az insan kaldığını tahmin ediyorum. Yükselen burç Zodyak kuşağında doğduğunuz anda yükselen burçtur. Kendinizi dış dünyaya ifade etme tarzınızdır, sosyal tavrınızdır. Yükselen burcunuzu bulabilmek için yaklaşık olarak doğum saatinizi bilmelisiniz. 1 saatlik zaman aralığı yükselen burcunuzun yanlış bulunmasına neden olabilir. Bazen 10 dakika hata ile verilmiş doğum saati de yükselen burcunuzun yanlış bulunmasına neden olabilir.

Yaşam süresince anılarla, korkularla, sezgilerle, değişen düşünce ve duygularla, pek çok sorunla doluyoruz. Sizi tanıyan her insana bunları bir çırpıda anlatabilme şansınızda yok. Yükselen burç bütün bunları kişiliğinizi, ruhunuzu en iyi ifade edebilmek için geliştirdiğiniz/ veya geliştiremeyip sevimsizleştirdiğiniz, kimlik duygunuzdur, görüntünüzdür. Bu görüntüye ihtiyacınız vardır. Bazen göründüğünüz gibisinizdir bazen görünemediğiniz gibi. Doğru görüntü ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı veren tavrı geliştirebildiğinizde ortaya çıkar ve bize özgüven sağlar. Aksi durumda amaçsız, korkak, zorba, dünyayla savaşan birine dönüşürsünüz.

Yükselen burç, kişinin kendini nasıl gördüğünü ve nasıl hissettiğini belirlediği için, bir doğum haritasındakini ruh ile en çok bağlantısı olan nokta olarak kabul edilir. Kendini tanımak ve farkında olmak kişiye yaşama gücü verir. Bu da doğrudan doğruya yükselen burca bağlıdır. Yükselen burç aynı zamanda kişinin gerçekleri nasıl gördüğünü de belirler.

Geleneksel astrolojide yükselen burcun kişinin fiziksel bedeni ile dış görünümünü de etkilediği kabul edilir. 24 saat içinde yükselen burç 4 dakikada 1 derece, yaklaşık 2 saatte bir burç değiştirir.

Kullanıcı avatarı
daphne
Mesajlar: 65
Yaş: 51
Kayıt: Prş 03 Kas, 02:19

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Sal 22 Kas, 10:57

Selincim ben de şu anda güneş burcu, ay burcu ve yükselenin bize olan etkilerini araştırıyorum. Bilgileri sizlerle paylaşıyorum ancak bu bilgiler çerçevesinde yorum yapabilmek için sanırım ciddi anlamda astroloji bilgisi gerekiyor. Henüz ahkam kesecek kadar bilgili değilim:) Bildiğim tek şey; kişiliğimizi, hayata bakışımızı, duygularımızı ve sosyal hayatımızı etki altında bırakan çok fazla konu var. Seç-beğen-al da diyebiliriz kısaca:)

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 595
Yaş: 50
Kayıt: Sal 11 Eki, 16:37

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Sal 22 Kas, 11:08

ellerine sağlık daphnecim..:)
ama benim bu konuda bildiğim;ay burcudur ikili ilişkilerde etkili olan.

yine de bence hepsi birleşiyor,yani güneş,yükselen,ay burcu ve yıldızlar harici kişinin karakteri,tercihleri vs...
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 22 Kas, 15:55

ay burcu senin duygu burcundur,ikili ilişkilerde de herzaman duygu ön planda değil,tabi o senin ilişkine bağlı,dostluk arkadaşlık,evlilik,gibi.buda önemli...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 595
Yaş: 50
Kayıt: Sal 11 Eki, 16:37

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Sal 22 Kas, 16:07

ay burcu senin duygu burcundur
bu biraz küfür gibi olmuş:p ya neyse :x
ay duyguları ifade eder diye ay burcu "benim":) duygu burcum demek değildir..ay burcum "duygusuz" bi burçsa napcaz scorpcum?(eh burdada şimdi duygusuz burç yoktur die hemen atlamayın..ya mantık kısmı agır basan burcsa hadi)
ikili ilişkilerde de herzaman duygu ön planda değil
demişsin..eh dolaylı olarak yanıtladım sanırım :wink:
:P
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 23 Kas, 08:48

banada boğa düşmüş, iyi partner olmalı. aşk sınırsız olucak gibi :) waaaawwww.......
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
çıkmazsokak
Mesajlar: 34
Yaş: 37
Kayıt: Pzr 15 Eki, 19:03

Okunmamış mesaj gönderen çıkmazsokak » Pzr 15 Eki, 21:51

Tüm benliği ile ve tamamen aşık olsa ve söz vermek durumunda kalsa bile çevresindeki hayranlarını göremezlik edemeyecektir. Bu arada flört yapmaya kalkışması bu insanın eşini sevmediği ve ona ihtiyacı kalmadığı anlamına gelmez.

bu yanlış,birlikte olduğum insandan başkasına asla bakmam...

Böyle birisi için en iyi aşık her zaman çevresinde olan ve onu eğlendiren, zamanı iyi geçirten kişidir.

buna da hayır : ) sevdiğim insan beni eğlendiren insan değildir,aşk çok başka bir şey benim için ..

geri kalanı doğru : )

teşekkür ettim : )
Yumuşak başlı isem kim dedi uysal koyunum
Kesilir belki fakat çekmeye gelmez boynum...!!

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2631
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 08 Oca, 12:20

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Pzr 15 Eki, 22:02

abi bana hepisi.pisi uyuyo fark etmiyo :D
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

Kullanıcı avatarı
daphne
Mesajlar: 65
Yaş: 51
Kayıt: Prş 03 Kas, 02:19

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Pzt 04 Şub, 03:08

Kuki vallahi alemsin. Ne diyim ben sana:) Benim de yükselene göre okuduğumda tutuyor. Bunu en iyisi portaldaki astroloji editörü arkadaşımızın yorumuna açalım ne dersin?

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Pzt 04 Şub, 15:41

Ay burcu daha fazla tutuyor :) Yükselenim başak ama Başak-Balık ta olduğu gibi hiç bir ilişimde salya sümük olmadım
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yükselen Burç” sayfasına dön