Yükselen Boğa Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Yükselen boğa Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri, yükselen boğa özellikleri, yükselen boğa fiziki özellikleri, yükselen boğa erkeği fiziki özellikleri, yükselen boğa kadını fiziki özellikleri, yükselen boğa bayanı fiziki özellikleri, fiziksel özellikleri

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
emekli
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yükselen Boğa Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 02:15

Resim

Yükselen Boğa Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Yükselen Boğa Burcu mitolojideki Taurus ile temsil edilmiştir. Bu insanların gövdeleri genellikle kısa ve bodurdur. Onların iyi gelişmiş çok güçlü seksüel enerjileri vardır, tümsek kalın bir boyun, geniş ve yuvarlak kulak memeleri , dolgun yüz, kısa ve küt bir burun, koyu renk gözleri ve dalgalı saçları onlara ayrı bir güzellik verir. Boğa'ların gözleri öfke anında ateş saçar ama o bir Koç gibi düşmanlarını yok etme güdüsünden hareket etmez, bakışları taeş gibidir ama daha yumuşak bir şekilde küserek ifade eder. pasif bir direnişle bu insanlar, mücadelelerinde kazanır. Atılgan eceleci koç ile arasında ki fark boğa'nın inatçılığıdır.

Geniş parmak kemiklerine, tombul ayaklara ve iyi gelişmiş baldırlara sahiptirler. yürüyüş tarzları sert ve önce topuklarını basarak yürürler. Boğa insanları her şeyde son derece dikkatli, sadık ve sabittir.

Aşk'da gösteri ve inat etmesi belirgin yönüdür ve münakaşa içine girdiğinde hiçbir neden onu düşüncesinden döndüremez. Onlar eylemlerini ve fikirlerini savunurken sözü uzatırlar, onlar yeni fikirleri ağır ve zor kavrar, tutucudurlar, benimsemeleri idrak etmeleri önemlidir. Onlar bildiklerini okur, inanç görüşlerini fikirlerini sonuna kadar savunurlar.

Yükselen Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri ve Etki Eden Gezegenler

# Yükselen Boğa içinde yerleşen Güneş nadiren sert bir fizik verir ve Boğa'nın içindeki güçten dolayı kibiri, gururu vurgular.

# Doğurganlığın, verimliliğin simgesi olan Ay burada fazlasıyla verimli bir işarettir, bu yüzden Boğa'nın içinde AY'ı bulunan insanların geniş bir ailesi vardır, özellikle 5. ev konumuna göre çok fazla çocuğa işaret eder.

# Boğa'nın yöneticisi Venüs burada olursa, biçimli bir güzellik verir ve güçlenir, artistik yetenekler ve müzikal ilhamlar verir.

Orjinal Kaynak Kitap: THE MESSAGE OF THE STARS-Max-Augusto Foos HEINDEL

Çeviren: Emekli
Kullanıcı avatarı
Okyanusya
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 102
Yaş: 39
Kayıt: Çrş 25 Tem, 23:16
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Okunmamış mesaj gönderen Okyanusya » Cum 11 Tem, 00:57

benim de yükselenim boğa çıkıyor fakat tipim hiç boğa yükselen gibi değil .Boynum uzun,yüzüm ince ve küçük,gövdem de bodur değil orta diyeyim,burnum hafif kalkıktırbana göre uzun ama aileme ve arkadaşlarıma göre öyle değil,gözler kahverengi,saçlar dalgalı,ayaklar ince ve uzun,bacaklarüst bedene göre uzun,kollar uzun,sert birisi değilimdir,sinirlensem bile aşırı değil ,bazen en olmadık şelere kızarım,alınganlık yaparım,el parmaklarım uzun,
Çalışan kadın başarır,başaran kadın sevilir ve sevilen kadın güzelleşir

astrolojist
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Yükselen Boğa Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen astrolojist » Cum 12 Tem, 03:25

gercek yukseleniniz vedikte bulunur. anlattıklarınıza gore siz koc olabilirsiniz.. yukselen bogaların, teraziler gibi elleri ayakları cok kucuktur belleri ince boyları kısa ve topludurlar bacakları kalındır..


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yükselen Burç” sayfasına dön