Yükselen Başak Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Yükselen başak Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri, yükselen başak özellikleri, yükselen başak fiziki özellikleri, yükselen başak erkeği fiziki özellikleri, yükselen başak kadını fiziki özellikleri, yükselen başak bayanı fiziki özellikleri, fiziksel özellikleri

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
emekli
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yükselen Başak Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cmt 03 May, 02:13

Resim

Yükselen Başak Burcu Fiziksel ve Karakteristik Özellikleri

Yükselen başak burcu insanları, uzun saçları, bakımlı ve şekilli tırnakları, eleştirel bakışları ve çoğu zaman ince zekasının ürünü olan sivri dilleriyle hemen hissedilirler, onlar çalışma hastası, düzen temsilcisi pratik insanlardır. En büyük korkuları sağlıklarının bozulmasıdır. Dağınık, ilkel, pasaklı ortamlarda hemen hasta olurlar. Çok erken yaşta okuma-yazma ve konuşmaya başlarlar.

Mutevazı insanlardır, adalet duyguları gelişmiştir. fevri tipler değillerdir ancak bağışlamaları imkansızdır. kendi düşüncelerine inatla sarılan taviz vermeyen insanlardır. iradesi muazzam güçlüdür, analitik araştırmacı derin insanlardır, mantığıyla hareket eder çoğunlukta. bir planı projesi olmdan paldır küldür olaylara atlamaz yada girişimde bulunmaz. Aşkta mutluluğu geç yaşta bulurlar, genelde y. b. başak olanlar iki evlilik yapabilir, yada evlilik dışı birlikte bir yaşam sürebilir.


Kaynak: Emekli (kişisel gözlem ve deneyimler)
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yükselen Burç” sayfasına dön