YÜKSELEN BALIK

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

YÜKSELEN BALIK

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Çrş 23 May, 16:44

YÜKSELEN BALIK


Yükselen Balık hayatla başedebilmek için,herşeyin en iyi yönünü görmeye çalışır.Ancak sezgisel güçlerle yolunu bulursa harekete geçer.Balık burcu çift tipli bir burçttur. 1.tip enerjisini yüksek kaynaklardan alan, emirleri yerine getiren ve işini ciddiye alan tiptir. Diğer tip ise hayalperesttir ve yaratıcıdır.Tekamül sırasında Zodyak' ın son burcu olan Balık insanı hayatın aşırı uçlarında gidip gelebilir..Bu yükselenle doğan çocuklar özel ilgi ister,Çünkü bunların doğasından gelen hayalcilik ebevenler tarafından beslenirse, hedeflerini yakalamakta yanılgılar yaşayabilir.

Balık yükselirken doğan kişinin bilinç düzeyi yüksek ve hedefi kendini aşmaktır. Uyuşabildiği insanlarla son derece güzel ve keyifli ortamlar yaşar..Bulunduğu ortamı sürekli hafızasında canlandırarak,sezgileriile akıl ve ideallerini birleştirerek mükemmel sonuçlar elde eder.

Hayallerini takip ettiğinde ideal koşullara ulaşır.Tek sorunu ayrıntıları önemsiz görmesidir.

Yükselen Balık her zaman doğru ve iyi olmaya çalışır.Olumlu anlamda ,para konularına gelindiğinde becerikli ve insiyatifli olur.Rekabetin bulunduğu fiziksel enerji gerektiği alanlarda çalışabilir.Kardeşlerine ,arkadaş ve akrabalarına karşı herzaman sevgi doludur.Şayet aksini gösteren bir durum yoksa kişi iletişimi seven,diplomatik ve sanatsal yapıya uygundur.Öğrenmekten büyük zevk alır.

Yükselen Balık için işinden ve başarılarından gurur duymak çok önemlidir.İşinde egemense sağlıklı ve canlıdır.Egosunu beslemeyen alanlarda çalışmaktan mutlu olmaz.Tarafsız bir biçimde kendini değerlendirir.Eşini ve ortaklarını idealize etmesi ona hayal kırıklığı yaşatabilir.Güvensiz ve yargılayıcı insanlardan hoşlanmaz.Olgun,güvenli ve sorumlu kişilerle arkadaşlık etmekten hoşlanır.


Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Çrş 23 May, 17:57

Akrep Yükselen Balık
Güzelliklere, sevgiye önem ve­ren, rahatına düşkün, kuşkucu, kıskanç, her şeyini saklama­ya çalışan, karar vermekte zorlanan birisiniz. Düşlerinizin ve duygularınızın anlaşılmasıyla zarar göreceğinizi düşünür, içinize kapanırsınız. Sezgi gücünüz gelişmiştir, gizemli konu­lara ilgi duyarsınız. Başkalarının düşüncelerine önem veri­yor, karamsar düşünceler taşıyorsunuz.Yükselen Balık etkisiyle gevşeyerek, rahat davranabilirsi­niz. Başarı için sadece hayal kurmak yeterli değildir. Güzel ve lüks şeyler istiyorsanız, iyimser düşüncelerle çalışmanız gerekiyor. Yaratıcı düşünce gücü isteyen sanat dallarında başarılı olabilirsiniz. Araştırma, turizm, basın - yayın ve tıp dalları ile ilgilenebilir, şansınızı perde ve sahnede deneyebi­lirsiniz.Aşk konusunda duygusal, cinsellikte güçlüsünüz Evlilikte sevebileceğiniz üstün birini arar, aradığınız aşkı buluncaya kadar da birden fazla aşk İlişkisi yaşarsınız. Evlilikte çift kıs­metli olduğunuzu bilmelisiniz. Erken yapılan bir evlilikte piş­man olabilirsiniz, duygularınızdan emin olmalısınız. Duygu­sal, gizemli ve tutumlu Başak sizi mutlu edebilir.
:)
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yükselen Burç” sayfasına dön