Yengeç - Oğlak Uyumu

yengeç burcu oğlak burcu uyumu, yengeç oğlak uyumu nasıldır? yengeç ve oğlak anlaşabilir mi? yengeç oğlak uyumu, yengeç oğlak uyumlu mu, yengeç oğlak aşk uyumu, yengeç oğlak ilişki uyumu, yengeç oğlak ilişkisi, yengeç oğlak cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Yengeç - Oğlak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:21

Resim

Yengeç - Oğlak Uyumu

Yengeç Oğlak Uyumu - Yengeç burcu ile Oğlak burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Oğlak sevgiliniz hırslıdır ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleğinde başarılıdır. Siz de bu içgüdüye sahip olduğunuz için onu onlar ve destek olursunuz. Bu iyi bir ilişki olacaktır.

Oğlak sevgiliniz toprak elementidir, yani pratik, sağlam ve güvenilirdir. Oğlak genelde iyi para kazanır ve parlak bir geleceğe sahiptir. Büyük şirketler, holdingler, güvenilir yönetici oğlakları severler. Oğlak kazandıklarını yatırımlarla değerlendirir, sizde birikim yapmayı sevdiğinizden bu konuda anlaşırsınız.

Sevgili Yengeç, siz su elementi olarak bu ilişkiye sezgilerinizi, duygusallığınızı katarak onun duygusal dünyasını zenginleştirirsiniz. Yatakta birbirinize çok uyarsınız. Oğlak ağırdan alacak ve size çok zaman ayıracaktır, siz de derin duygularınızla karşılık vereceksiniz.

Oğlak işteki başarıları ile bir çok hayranı olsa da kaçamak yapmayacak, size sadık kalacaktır. Bu da sizin ihtiyacınız olan güven duygusunu oluşturacaktır.

Siz bu ilişkide evinizin ve ileride çocuklarınızın efendisi olurken, Oğlak insanının hayalindeki ev hayatını sağlayacaksınız. Oğlak ise daima çalışacaktır. Onu git gide daha çok işkolik olduğunu görseniz de şikayetçi olmayacaksınız.

Size çok uygun olan Oğlak burcunu sakın kaçırmayın.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yengeç Burcu Uyumu” sayfasına dön