Yengeç - Kova Uyumu

yengeç burcu kova burcu uyumu, yengeç kova uyumu nasıldır? yengeç ve kova anlaşabilir mi? yengeç kova uyumu, yengeç kova uyumlu mu, yengeç kova aşk uyumu, yengeç kova ilişki uyumu, yengeç kova ilişkisi, yengeç kova cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Yengeç - Kova Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:20

Resim

Yengeç - Kova Uyumu

Yengeç Kova Uyumu - Yengeç burcu ile Kova burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Kova Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Kova Erkeği Uyumu

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek.

Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir. Su elementi olan Yengeç burcunun iç güdüleri hava elementi Kova'ya göre çok daha fazla gelişmiştir.

Eninde sonunda Kova'nın mesafeli tavrı sizi rahatsız edecektir. Başta onun bu ilgisiz havası gizemli gelip sizi çekse de zamanla bu sizin kalbinizi kıracaktır. Siz yumuşak, sevecen ve sıcaksınız. Kova sizi aramadığı yada soğuk davrandığı zaman aynı durumda sizin başka türlü davranacağınızı düşünür ve üzülürsünüz.

Kova bireyseldir, bir çift gibi hissedemez ve düşünemez. Sizin derin duygularınızı beğense de kendisi bu duygulara sahip değildir. Bu yüzden de bu ilişkide verici hep siz olacaksınız.

Sevgili Yengeç siz her şeyden önce aile, yakınlık ve bağlılık istersiniz. Kova ise özgür olmak kendini yakından tanımak ister. Bağımsızlığını kaybedeceğinden korkarak evliliğe direnir. Zaman içinde Kova'yı ikna etseniz de aradığınız sıcaklığı hiç bir zaman bulamayacaksınız. Kova sizi çok duygusal bularak küçümseyecektir, sizde onun soğuk ve aksi olduğunu düşüneceksiniz.

Bazı Kova'ların gözleri çok güzeldir ve bakışları ile sizi her konuda ikna edebilir. Yatakta eğlenceli ve oyuncudur. Sizi bambaşka bir dünyaya götürse de ikinizde birbirinize tam uymadığınızı bilirsiniz.

Yengeç gelenekçidir, Kova ise geçmişle hiç ilgilenmez, tamamen geleceğe odaklanmıştır. Kova sanki bu dünyaya kuralları yıkmaya, evrendeki ön yargıları sorgulamaya gelmiştir. Yengeç olarak bununla yıllarca uğraşmak size zor gelecektir.

Onun kişiliği ile uyum sağlamak için neden bu kadar taviz verdiğinizi kendi kendinize sormaya başlarsınız. Kova sabit nitelik taşıyan bir burçtur ve sabit fikirlidir. Siz ondan daha esnek yapıda olduğunuz için taviz veren hep siz olursunuz, bu da sizi çok yıpratır.

Kova'yı çok seviyorsanız yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler var demektir. Biz burada sadece güneş burçlarının uyumlarını inceliyoruz. Kova ile gelecek konusunda ciddi bir karar vermeden iyice düşünmelisiniz.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
panaxiaa
Mesajlar: 62
Yaş: 39
Kayıt: Sal 10 Nis, 20:13

Okunmamış mesaj gönderen panaxiaa » Pzt 23 Tem, 17:25

AYNI KOCAMLA İKİMİZ BEN TAM BİR YENGEC O TAM BİR KOVA EVDE HEP Bİ KAVGA Bİ YERDE OKUMUSTUM DENİZDE KOVA GÖRSENİZ BİLE YAKLASMAYIN YAZIYORDI:)
HER SEÇİM DİĞERİNDEN VAZGEÇİŞTİR

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yengeç Burcu Uyumu” sayfasına dön