Yengeç - Boğa Uyumu

yengeç burcu boğa burcu uyumu, yengeç boğa uyumu nasıldır? yengeç ve boğa anlaşabilir mi? yengeç boğa uyumu, yengeç boğa uyumlu mu, yengeç boğa aşk uyumu, yengeç boğa ilişki uyumu, yengeç boğa ilişkisi, yengeç boğa cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Yengeç - Boğa Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:17

Resim

Yengeç - Boğa Uyumu

Yengeç Boğa Uyumu - Yengeç burcu ile Boğa burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa dengeli, maddi açıdan güvenli, erotik ve sadıktır. Bunlar sizin bir sevgilide aradığınız özelliklerdir. Ev hayatına olan düşkünlüğünüzü paylaşır ve sizin huzursuz duygusal dünyanıza sağlam bir zemin oluşturur. Siz duygusal olarak iniş çıkışlarla dolusunuz ve Boğa’nın sakin ve sağlam yapısı sizi çok rahatlatır.

İkinizde para konusunda akıllı davranırsınız. Boğa yatırımcıdır, Yengeç ise oldukça hesaplıdır.

Yatakta ise Boğa ihtiraslı, duyarlı ve özenlidir. Koku, görme, tat, dokunma, işitme gibi bütün duyulara hitap eder. Belki de en heyecan verici yönü okşama ve dokunuşlarıdır. Aynı zamanda sesi çok güzeldir. Boğa, sizin ona olan bağlılığınızdan çok memnun olacaktır. İkinizde kıskanç ve sadıksınızdır.

Sevgili Yengeç, Boğa sevgilinizi bırakmayın. Duygusal olarak sizi tatmin ederken maddi açıdan da güvenilirdir. Bu ilişki çok uzun vadeli olabilir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yengeç Burcu Uyumu” sayfasına dön