Yengeç - Başak Uyumu

yengeç burcu başak burcu uyumu, yengeç başak uyumu nasıldır? yengeç ve başak anlaşabilir mi? yengeç başak uyumu, yengeç başak uyumlu mu, yengeç başak aşk uyumu, yengeç başak ilişki uyumu, yengeç başak ilişkisi, yengeç başak cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Yengeç - Başak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:16

Resim

Yengeç - Başak Uyumu

Yengeç Başak Uyumu - Yengeç burcu ile Başak burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Başak Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Başak Erkeği Uyumu

Seçkin, zarif Başak çok iyi bir iletişimci ve hoş sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanır ve çok iyi yazı yazar. Ona çok çabuk aşık olduğunuzu göreceksiniz. Siz su elementisiniz, Başak ise toprak, beraberliğiniz harika olacaktır.

Bazı astroloji kaynakları utangaç yapılarından dolayı Başağı sıkıcı olarak tanımlamaktadır. Bu çok yanlıştır, Başak tutkulu duyguları ile sizi şaşırtacaktır. Özellikle sizin gibi duygusal bir eşle ateşli ve coşkulu yönleri ortaya çıkacaktır.

Günlük hayatta da iyi anlaşırsınız. Başak insanı, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayışı içindedir. Sizin gibi değişken ruh halleri olmadığından karamsar günlerinizde size destek olacaktır. İkinizin de evhamları meşhurdur bu durumda birbirinize destek olamazsınız. Neyse ki aynı zamanda endişelenme ihtimaliniz azdır. Siz üzüldüğünüz zaman daha çok mideniz ağrır onun ise bağırsakları hassastır. İkinizde ağır yağlı yemekler yememeli, bol sebzeli hafif yemekler yemelisiniz.

Başak sabırlıdır, sinirlendiği zaman bile kabalaşmaz. Hesaplıdır, asla savurgan değildir ve çok çalışarak başarılı olur. Ahlaki değerlere önem verir, hep doğrudan yanadır, aldatmayı sevmediğinden size sadık kalacaktır.

Başağın tatlılığı, esprileri, ilgisi, özeni sizi çok mutlu edecektir. Onun yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz, bu ilişki çok iyi olacaktır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yengeç Burcu Uyumu” sayfasına dön