Yengeç - Balık Uyumu

yengeç burcu balık burcu uyumu, yengeç balık uyumu nasıldır? yengeç ve balık anlaşabilir mi? yengeç balık uyumu, yengeç balık uyumlu mu, yengeç balık aşk uyumu, yengeç balık ilişki uyumu, yengeç balık ilişkisi, yengeç balık cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Yengeç - Balık Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:15

Resim

Yengeç - Balık Uyumu

Yengeç Balık Uyumu - Yengeç burcu ile Balık burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Balık Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Balık Erkeği Uyumu

Balık burcuna aşık olmanıza şaşmamalı! Nerede ise konuşmadan sadece sezgilerinizle anlaşıyorsunuz. Balık su elementidir ve bu özellikleri en çok taşıyan burçtur. Su burçları içinde en yardımsever olanıdır. Beden dilini ve yüz ifadelerini çok iyi algılar. Siz bir şey söylemeden endişelerinizi bilecek ve sizi teskin edecektir. Kendisi çok kolay incinen Balık sizi hiç incitmeyecektir.

Aranızdaki her hangi bir anlaşmazlıkta siz öfke ile konuşsanız da Balık içinizdeki acıyı ve çatışmayı anlayacak sezgisi ile duygu ve düşüncelerinizin derinine inecektir. Zodyak'ın sonuncu burcu olan Balık kendinden önce gelen bütün burçlara anlayış gösterir. Sadece yüzeyde görüneni değil ama altında yatan gerçekleri görmede ustadır.

Sevgili Yengeç ilişkinizde kontrol sizde olsun istersiniz. Zaten Balık bu tip güç kavgalarından hiç hoşlanmamakta ve bunu önemsememektedir. Balığında hayattan beklentileri sizin gibidir: Düzgün bir ev hayatı, çocuklar, üretkenliğini ifade edebilme fırsatı. Bu yüzden de yönetimi size bırakabilir.

Balık seçkin ve zariftir. İkinizde yalnız kalma isteği ile eğlenceli sosyal hayat isteği arasında gidip gelirsiniz. Balık zaman zaman yalnız kalıp hayatın anlamı hakkında düşünmek ister, sizin de buna ihtiyacınız vardır.

Yatak odanızın mahremiyeti içinde Balığın güçlü duygularını yaşayacaksınız. Balık için cinsel sadece bir eğlence değil aynı zamanda iki ruhun başka bir alemde bütünleşmesidir. Aranızdaki cinsel spirituel, güçlü, şehvetli ve ateşli olacaktır. Balık size tapacak, aşkının gücü ile sizi heyecanlandıracaktır. Karşılığında siz de kimseye göstermediğiniz tutkularınızı ortaya çıkaracaksınız. Birbirinizin ihtiyaçlarını kusursuz olarak karşılayacaksınız.

İkinizde romantik ve duygusal yaratıklarsınız. Yatak odanızdan kokulu mumlar, gül yaprakları, romantik müzik ve şiirler eksik olmayacaktır. Birbirine olan ilginiz sonsuz olacaktır.

Balık para konularında becerikli sayılmaz, bu konuda siz daha iyi olmalısınız. Gene de sanatla ilgili alanlarda iyi kazanan Balıklar vardır. Balık insanı kalbinin istediği işi yapmalıdır, yoksa çok mutsuz olabilir.

Balık hayatın gerçeklerini kabullenmekte zorlanır, sizin daha gerçekçi olmanız gerekiyor. Gerçeklerden incindiği için ikinizin de etrafını koruyucu bir tül ile örterek güzel bir dünya yaratacaktır.

Bu gerçek aşk ve mutluluk dolu bir ilişkidir. Siz ve Balık birbirinizi koruyarak, özen göstererek aranızdaki bağı her geçen gün güçlendireceksiniz.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yengeç Burcu Uyumu” sayfasına dön