Yengeç - Aslan Uyumu

yengeç burcu aslan burcu uyumu, yengeç aslan uyumu nasıldır? yengeç ve aslan anlaşabilir mi? yengeç aslan uyumu, yengeç aslan uyumlu mu, yengeç aslan aşk uyumu, yengeç aslan ilişki uyumu, yengeç aslan ilişkisi, yengeç aslan cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4690
Yaş: 45
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yengeç - Aslan Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:14

Resim

Yengeç - Aslan Uyumu

Yengeç Aslan Uyumu - Yengeç burcu ile Aslan burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Aslan Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayılmasa da iyi olabilir.

Sevgili Yengeç, Aslan sizden çok farklıdır. Gösterişli, abartılı Aslan hayata tutku ile bağlıdır ve istek doludur. Aslan, Güneş sisteminin yöneticisi Güneş tarafından yönetildiği için ben merkezci ve egoist olabilir.

Hayran olunmak ve saygı duyulmak Aslan'ın en büyük ihtiyacıdır. Kıyafetlerine harcadığı para konusunda en ufak bir itiraz bile duymak istemez. Kraliyet soyundan geldiğine inanır ve o şekilde para harcar. Kötü günler için bir kenarda para biriktirmek aklının ucundan bile geçmez. Siz ise paranızı biriktirir hatta istif edersiniz. Aslan'ın cüretkar harcamalarını karşılamak için en azından birinizin iyi kazanması ya da daha gerçekçi olmanız gerekiyor. Aslan'a beş adet takım elbise almak yerine iki adet almanın daha akıllıca olacağını öğretmeye çalışın.

Eğer Aslan'a aşıksanız onun usta bir sevgili olması ve aldığı pahalı hediyeler başınızı döndürebilir. Sevgiliniz Aslan her zaman gösterişli ve cömert olacaktır. Onunla toplum içinde her gittiğiniz yerde gurur duyacaksınız. Aslan insanı, kültürlü, sofistike, sıcakkanlı ve de çok şıktır. Gittiği herhangi bir yerde hemen fark edilir.

Aslan'ı seviyorsanız aranızda çıkabilecek sorunları bir an önce anlayarak halletmeye bakın. Onunla dolu dolu yaşayacak bir hayatınız olacaktır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yengeç Burcu Uyumu” sayfasına dön