Yay - Aslan Uyumu

yay burcu aslan burcu uyumu, yay aslan uyumu nasıldır? yay ve aslan anlaşabilir mi? yay aslan uyumu, yay aslan uyumlu mu, yay aslan aşk uyumu, yay aslan ilişki uyumu, yay aslan ilişkisi, yay aslan cinsel uyumu

yay burcunun uyum tablosu, yay burcu uyum tablosu, yay burcu en uyumlu burç, yay burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yay burcu uyumu, yay burcu aşk uyumu, yay burcu cinsellik uyumu, yay burcu evlilik uyumu, yay burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Yay - Aslan Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:03

Resim

Yay - Aslan Uyumu

Yay Aslan Uyumu - Yay burcu ile Aslan burcu anlaşabilir mi?

Yay Aslan Kadını Uyumu veya Yay Kadını Aslan Erkeği Uyumu

İki ateş elementinin beraberliğinden çakan kıvılcımları görebilirsiniz. Bu harika ve tutkulu bir ilişki olacaktır. On üzerinden on veriyoruz! İkinizde macera ve sağlıklı cinsel dürtülerine sahipsiniz. Aranızda müthiş bir ten uyumu olabilir.

Aslan burcunun aydınlık bakış açısı ile sizin iyimserliğiniz birbirine çok uyar, bir arada olmak eğlenceli olacaktır. Aslan burcu sosyal hayatınızı genişletecek, özellikle güzel sanatlarla ilgili ilginç insanlarla tanıştıracaktır. Karşılığında sizde ona akademik çevreden insanlar tanıştırabilirsiniz.

Aslan insanı sizi gibi esnek değildir, değişikliklere bir türlü adapte olamaz. Başta fark etmediğiniz bu özelliği sizi şaşırtacaktır. Onu ikna etmeye çalışın. Aslan hükmetmeyi sever, fakat yüksek zekanız sayesinde özellikle pohpohlayarak onu parmağınızda oynatabilirsiniz. Aslan için övgü, oksijen kadar gereklidir, bunu unutmayın. Ağzınızdan çıkanı kulağınız işitsin sevgili Yay, lütfen patavatsızlığı bırakın, istemeden gaddarca açık sözlülüğünüzle başkalarının egolarına zarar veriyorsunuz.

İkinizde pratik değilsinizdir. Hayatınızın dramatik, tutkulu, renkli, enerjik ve birazda lüks içinde olmasını arzu edersiniz. Aslan burcu ile bu gerçekleşecektir ama onun aşırı harcamalarına dikkat etmelisiniz. Siz para konusunda hesaplı değilsiniz ama Aslan sizden beterdir. Onun lüks ve pahalı zevkleri meşhurdur. En azından birinizin iyi bir gelire sahip olması gerekiyor. İkiniz de iyimser olduğunuz için para biriktirmezsiniz, bir gün ne olduğunu bile anlamadan kendinizi sokakta bulabilirsiniz.

Yatakta ise en çılgın rüyalarınızda bile göremeyeceğiniz anlar yaşayacaksınız. Güneş kral ya da kraliçe ile tutkulu geceler geçirebilirsiniz. Enerjik Aslan ile aşk hayatınız hiç monotonlaşmayacaktır. Aslan burcu sizin sportmen, atletik yapınızdan hoşlanırken, sizde onun eğlenceli hayatından ve saten çarşaflarından zevk alacaksınız.

Özet olarak, onunla birlikte iken ayaklarınız yerden kesilecektir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yay Burcu Uyumu” sayfasına dön