Yay Burcunun İmtihan ve Kusurları

Yay Burcu (Sagittarius) 23 Kasım - 21 Aralık
Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 947
Yaş: 40
Kayıt: Pzr 07 May, 21:44

Yay Burcunun İmtihan ve Kusurları

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzt 19 Mar, 17:23

Yayın hayatında iyice araştırmadan inandığı için dolandırılmak, iyimserce hayaller kurduğu için beklentilerinde hayal kırıklığına uğraması eksik olmaz. Bu imtihanlara uğramasının sebebi ise, yüksek beklentilerine fazla zahmet çekmeden ulaşabileceği ümidi ile şansına güvenmesidir. O, hayatın gerçeklerine gözünü yumup, hayallere uyacak kadar iyimserdir. Çünkü o, kendisini buna layık görmekte, kaderi düzenleyen kuvvetin ona iltimas geçeceğine inanmaktadır. Çünkü o, herkesten üstün ve iyidir ve bunun mükafatini görmeyi hak etmektedir!!!

Elbette Yay, kendisini bu yüksek perdeden hülyalardan uyandıracak gerçeklerle kısa zamanda karşılaşır ve kendi gerçeği ile yüzleşir. Bu, onun en büyük imtihanı değildir. Onun esas imtihanı, bundan sonra kendisine güven duymaya devam etmek üzere neye inanacağına bağlıdır.

Yay burcu karşıt burcu olan İkizlerden dengeleyici özellikler edinebilir. İkizler akıllı, iletişimci ve dost canlısıdır. Bu yapısı sayesinde işlerini danışarak, ileri görüş geliştirerek, ölçüyle ve beceriyle yürütür. Kare burçlardan Başak da işlerini özenle ve görev bilinciyle yapma konusunda Yaya örnek olmalıdır. Böylece Yayın körü körüne inanarak veya çok bilmişlikle hiç danışmadan burnunun dikine giderek batağa saplanma davranışı dengelenir. Balığın sezgileri de Yaya denge getirir. Balığın bensizliği sebebiyle sahip olduğu duru görüsü, Yayın kibirden kaynaklanan körlüğünü dengeler.


BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Yay Burcu (Sagittarius) 23 Kasım - 21 Aralık” sayfasına dön