Merkür Yengeç Burcunda Gerilerken Burçlar Nasıl Etkilenir?

merkür yengeç burcunda gerilerken hangi burç nasıl etkilenir? yengeç burcunda merkür retrosundan burçlar nasıl etkilenir?

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1604
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Merkür Yengeç Burcunda Gerilerken Burçlar Nasıl Etkilenir?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 18 Haz, 10:54

Resim

Merkür Yengeç Burcunda Gerilerken Burçlar Nasıl Etkilenir?

Merkür yengeç burcunda gerilerken hangi burç nasıl etkilenir? İrem Su hanımın yorumları şu şekilde.

Koç Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür, aileyi ilgilendiren konularda taşınmak, ev satın almak, başka bir yere yerleşmek gibi kararlar tekrar gözden geçirilecek. Güven olgusu gözetilecek. Yıl boyunca sorumluluk, disiplin ve sıkı çalışma bir hayli etkilidir. Ancak bu ailenizi, kendinizi, yuvanızı ihmal etmeniz anlamına gelmiyor. İçerde huzur varsa dışarıda başarı kesindir. Bu cümle sizin için yılın gustosudur.

Boğa Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür, çevreyle olan iletişimde, eğitimden iş girişimlerine kadar kendimizi ifade etme yönünde biraz hassasiyetle olayları ele almamızı sağlar. Etrafımızdaki insanlarla olan bağlantılarımızda algılama yönünde içe dönük düşünüyoruz.

Aile ve değerlerle ilgili konularda hassasiyet yüksek olabilir. Geri hareketin bir onarım ve yeniden bakma süreci olduğunu biliniz. Yakın çevremizle olan bağlantıda belirli bir opsiyonla düşünmemiz gerekebilir. Eğer bir çevre değişimi düşünüyorsak, bu tarihler arasında beklemede kalıp hesap kitap yaparak, özellikle de artı ve eksileri iyice tartarak hareket etmekte, biraz daha düşünmekte yarar görüyorum.

İkizler Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür süresince, parasal konularda ve ilişki meselelerinde güven unsurunu gözetelim. Geri planda bitirilmesi gereken işlerimize ağırlık verelim. İş bağlantılarında sadece söz ile değil garanti de isteyelim. Sanatsal ve mistik konularla uğraşan kişiler için enerjiler olumludur.

Yengeç Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür süresince, hassasiyet bir hayli yüksek olabilir. Etrafımızdaki insanları, yaşadığımız ülkeyi, düzeni, dünya görüşünü bir hayli sahiplendiğimiz için, dışarıdan gelebilecek tepkilere karşı açıkçası çok fazlasıyla hassas olabiliriz. Bu nedenle de duygusal yönden rahatsız olacak şekilde hareket etmeye yöneltebilir bizi.

Diğer taraftan da bu dönemde bizim için kıymetli olan hususları, sınırları, iletişimi de gözden geçireceğiz. Bu bir onarım sürecidir. Sorunları bazen halledilir diyerek geçiştiririz bazen de birçok mesele aklımıza takılır, bir türlü işin içinden çıkamayız. Bir daha dönüp olan bitene bakalım. Hemen karar vermeyelim. Garantiyi önemseyelim.

Aslan Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür süresince, hassas düşünürüz. Ailevi konular, kişisel meseleler üzerinde duyarlıyız. Güçlü sezgilere karşın alınganlık görülebilir. Kendinize güven hissiyatı verici ritüellere yönelmenizi tavsiye ediyorum. Yatırımda bulunmak, borçlanmak, kredi çekmek gibi meselelerde dikkatli olmakta yarar vardır. Ortaklaşa işlerde para hesabını iyi yapınız. İletişimde yavaşlama, içsel gözlem, ailevi konular, duygusal meseleler üzerinde hassas olacağız.

Başak Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür, ileriye dönük hedefler ve amaca uygun girişimlerde bulunma, sosyal aktiviteler yönünde bir yavaşlama dönemindeyiz. Burada hassasiyet yoğun olabilir. Yapılmak istenenler gözden geçirilmeli, aceleci kararlar verilmemelidir. Bizim de çok dikkatli bir şekilde güven olgusunu gözetmemiz lazım. Ortaklaşa işlerde de çok iyi düşünülmelidir.

Terazi Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür, kariyer hayatınızla ilgili konular üzerinde mutlaka bilinçli bir şekilde gözden geçirmeye ihtiyacınız vardır. Değerlerimiz ve fikirlerimiz üzerinde bir hayli hassas ve subjektif düşünüyoruz. Fakat şartların da çok iyi biçimde farkında olmamız lazımdır. Benim tavsiyem, geri hareketi bir onarım süreci olarak görmeniz ve iş hayatınızla ilgili konularda biraz daha sakin düşünmede bulunmanız.

Akrep Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür süresince hassas düşünebiliriz. Bazen duygusal anlamda da alınganlığımız ön planda olabilir. En ufak bir sıkıntıyı yüreğimizde hissedebiliriz. Böyle bir devrede hayati kararlar vermemek gerekir. Yeni bir adım atma anlamında etkin bir zaman dilimi değildir.

Güvenli ve garantili olmayan bir yerde çalışmak istemezsiniz. Her yönüyle doktor tarafından önerilmiş acil operasyonlar yapılabilir. Ancak yine de, hastane, ödeme koşulları ve doktorunuzu iyi seçiniz. Özel sağlık sigortanızın ödemelerini ihmal etmeyiniz. Muayenelerinizi geciktirmeyiniz.

Yay Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür, mali konularda ve ilişkilerle alakalı meseleler üzerinde iletişimi daha dikkatli yapmanız gereken bir dönem olacaktır. Çabuk kararlar vermemek gerekiyor. Mali durumlar anlamında biraz zorlanabiliriz. Dışarıdan yardım amaçlı bir durgunluk yaşanabilir. Gecikmiş borçlar kendini hatırlatabilir, kredi kartları gecikmelerine son derece önem verelim. Piyasanın şartlarına dikkat edilmelidir.

Oğlak Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür, öncelikle ikili ilişkiler konusunda hassasiyetin yoğun olduğu bir dönemdir. Partnerin içinde bulunduğu ailevi durum, ilişkideki problemler nedeniyle alınganlık ve sahiplenme arzusunun yüksekliği olabilir. İçe kapanıklık nedeniyle duygusallığı anlatamama beraberliği zorlayıcı bir etken olabilir. İlişkiye yeni başlayanlar için geçmişin gözden geçirilmesinde yarar vardır. Boşanmaya karar vermiş çiftlerinse yeniden düşünmelerinde fayda vardır.

Kova Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür, çalışma hayatıyla ilgili konular, sağlık, ailevi konular, duygusal meseleler üzerinde gözden geçirmelerde bulunmak gerekiyor. Hassasiyet yoğun olabilir. Belirsizlik ve kararsızlık gibi hassasiyetler oluşabilir. Alınganlık görülebilir. Başkalarıyla aramızdaki görüş farklılıklarında anlayışlı olmaya çalışalım. Bir şey kafamızı karıştırıyorsa, dönüp bir daha bakmak lazım.

Balık Burcu Merkür Yengeç Burcunda Geri Giderken Nasıl Etkilenir?

18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda gerileyecek Merkür süresince, kıymet verdiğimiz kişi ve değerleri sakınıp saklarız. Dışarıdan gelecek tepkilere karşı duyarlıyız. Refleksler hareketlerde bulunabilir, subjektif düşünebiliriz. Ancak unutmayalım ki bu tüm burçlar için geçerlidir.

Aşk hayatımızla ilgili meselelerde, geçmişe dönük konuların tekrar gündeme gelmesi mümkündür. Böyle durumlarda hemen karar vermemek, nihai bir sonuç beklemek yanlış olabilir. Anlayışın, ılımlılığın, sahiplenmenin önemli olduğu bir zaman dilimidir.


Astroloji Danışmanı İrem SU
https://tr-tr.facebook.com/astrologiremSU


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astroloji” sayfasına dön