Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler?

yay burcunda gölgeli ay tutulması, yay burcunda parçalı ay tutulması burçları nasıl etkiler, hangi burç nasıl etkilenir?

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1604
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 06 Haz, 11:48

Resim

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler?

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Koç Burcunu Nasıl Etkiler?

Yer Değişikliği

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, farklı şehir ve ülkeye yerleşim konularını vurgulayıcıdır. Mevcut çevrenizden uzaklaşmak, değişimde bulunmak istersiniz. Ailenizin güvencesi, parasal açıdan rahat yaşamak arzusu, bilmek-keşfetmek-öğrenmek isteğiyle seyahatler, görüşmeler gündeme gelir. Sıkıntıya gelemezsiniz. Hayatınızda canlılık istersiniz.

Farklı bir işte çalışmak, akademik kariyer yapmak, daha iyi imkanlara kavuşmak arzusuyla harekete geçersiniz. Ancak Venüs geriliyor ve ardından 18 Haziran tarihinde Merkür gerileyecek. Onun için, çok iyi düşünmeli, her yönüyle incelemelisiniz. Gecikmeler, yanlış anlaşılmalar olabilir. Başvuru, görüşme veya toplantı gibi konulardaki evrak, broşür, belge ve dosyaların hazırlanması için ek süreye ihtiyacınız olabilir.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Boğa Burcunu Nasıl Etkiler?

İlişkilere Dikkat

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, finansal konularda ve ilişkilerde haklı olduğumuzu düşünerek, anlamadan, dinlemeden tepkide bulunmanıza neden olabilir. Bu tutulma size verilen sözlerin veya sizin verdiğiniz sözlerin yerine getirilememesi sonucu yaşanabilecek gerginliğin işaretçisidir.

Venüs bu tutulma esnasında gerilediği için, ilişkilerde sorun yaratabilir. Bir de 18 Haziran tarihinde Merkür gerileyecek. Çevresel etkenler başta olmak üzere, parasal konularda yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Kredi alımlarında, miras, hukukla ilgili konularda her yönüyle düşünmek gerekiyor. Hiçbir şeyi aceleye getirmeyiniz. Borç-alacakla ilgili işlerde hesabınızı iyi yapınız. Dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım. Söz vermeyiniz, size verilen sözlere de dikkat ediniz.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması İkizler Burcunu Nasıl Etkiler?

Getir - Götür Hesabı

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, evlilik-uzun süreli ilişki-iş ortaklığıyla ilgili konularda yanlış anlaşılmaya, gerginliğe neden olabilir. Eşiniz veya sevgiliniz kendi görüş yapısına göre fikirlerini açıklarken, siz bunları anlamakta zorlanırsınız. Venüs, burcunuzda gerilediği için, çelişkiler, duyarlılık, hayal kırıklığı gibi sonuçlar oluşabilir. Sorunlar büyüyebilir. Ardından 18 Haziran tarihinde Merkür gerileyecek. Onun için sakin olmanızda birbirinizi dinlemenizde yarar var.

Bekar İkizler için bu tutulma hayatınıza girecek kişinin veya ayrıldığınız kişiyle tekrar bir araya gelmenin işaretçisidir. Hangi seçenek olursa olsun artı veya eksi bir karar vermeden önce bilinçli olmak gerekiyor. İş ortaklığı konularında bu Tutulma, işinizin niteliği ve maddi açıdan getiri ve götürü hesabı yapılmadan karar verilmemesi gerektiğini işaret ediyor.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Yengeç Burcunu Nasıl Etkiler?

Yanlış Anlaşılmalara Dikkat

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, çalışan kesim için, işlerini çok dikkatli yapmaları gereken zamanı işaret ediyor. Çünkü dikkat dağınıklığı, işleri toparlamakta zorluk, faydalı olsun diye uğraşırken gereksiz zaman kayıpları yaşanabilir. Yaptığınızdan memnun olmadığınızı, birilerine beğendirmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Venüs gerilediği için, birden fazla işle ilgilenmek, daha önce başlanmış işlerde gecikmeler görülebilir. Bir de 18 Haziran tarihinde Merkür burcunuzda gerileyecek. Bir yandan hassas düşünürken diğer taraftan doğru bir yön belirlemek kolay olmaz. Sağlık kontrollerinizi mutlaka yaptırınız. Dedikodulara, yanlış anlaşılmalara, kendinizle çelişmemek için doğru bilgilenmeye özen gösteriniz.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Aslan Burcunu Nasıl Etkiler?

Aşka Yeniden Bakış

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, aşk hayatımızı her ne kadar canlandırıcı olsa da, geçmişteki sevgilinizi unutmama, yeni bir ilişkiye düşünmeden atlama tarzında garip durumlara yol açabilir. Bir yanıyla hayatı hızlandıran ancak diğer yandan sosyal ilişkileri zorlayan bu Tutulma finansal konularda da dikkat gerektirir. Venüs geri hareketini sürdürürken, 18 Haziran tarihinde de Merkür yengeçte burcunda geriye hareket yapacak. Hassas düşünebilir, eski ile yeni planlamalarda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Bekar Aslanlar bu Tutulmada karşınıza çıkan kişiyi iyi tanıyınız. Siz Aslanlar hedef belirlerken, sadece kendi bakış açınıza göre değil dış dünyanın koşullarını da göz önüne alınız. Başkalarıyla iş veya özel anlamda yaptığınız görüşmeler tekrarlanabilir. Artı ve eksilerine göre duruma bakmadan karar vermeyiniz.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Başak Burcunu Nasıl Etkiler?

Eskiyi Geride Bırakmak

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, ailenizi veya bizzat sizi ilgilendiren taşınma, barınma, satın alma, kiralama gibi konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Sizi kısıtlayandan kurtulmak arzusu veya yapmak istediğiniz bir değişiklik için iş ve finansal durumun gözden geçirilmesinde yarar var. Çünkü Venüs geri hareketini sürdürüyor. Ardından 18 Haziranda Merkür gerileyecek. Bütün bunları göz önüne alırsak, yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir, tekrar düşünmek gerekebilir.

Yolculuklarda, görüşmelerde ve ikili ilişkilerde geçmişe ait sorunlar, kaygı ve endişeler su yüzüne çıkabilir. Hem yeniye yer açmak istersiniz hem de eskiyi geride bırakmakta zorlanırsınız. Sevdiklerinizi düşünürsünüz, her şeyin sağlam ve kazandırıcı olmasını istersiniz.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Terazi Burcunu Nasıl Etkiler?

Ajandanız Önemli

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, eğitim hayatından seyahatlere kadar iş hayatı ve ilişkileri de kapsayan değişim ve yenilik ihtiyacını vurguluyor. Ancak Venüs gerilediği için tam olarak içinize sinmeyen durumlar oluşabilir. Yurtdışıyla ilgili ise, yolculuklar tekrarlanabilir. Eğitim hayatıyla ilgili belge, evrak, yerleşim yeri, kurulacak bağlantılar, gidilecek yer ve hedefiniz yeniden gözden geçirilmelidir.

Acele karar verilmemelidir. İş hayatınızla ilgili ise, ajandanız düzenlenmeli, hedefiniz, amacınız konusunda kararlı olmalısınız. Düşündüğünüz şeyden vazgeçmek veya sonra pişman olmak gibi haller oluşabilir. Şartlara iyi bakmak gerekiyor. Ne istediğinizi bilmekte, analiz etmekte yarar var. Merkür de, 18 Haziran tarihinde gerileyecek. İş hayatında, ailevi konularda duyarlılık, geçmişe özlem veya eskiye ait kararların tekrar gözden geçirilmesi gerekecektir.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Akrep Burcunu Nasıl Etkiler?

Yeni Çözümler

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, parasal konularda yeteri kadar özgür olmadığımızı, birilerini anlamak dinlemek zorunda olduğumuzu hissetmemize yol açabilir. Yeni çözüm yolları ararız. Ancak Venüs gerilediği için, önümüzü görmediğimiz yollara sapmamak lazım.

Düşüncelerimiz göreceli ve değişken olursa, yine sıkıntılar yaşanabilir. Gerçekçi olmakta yarar var. Venüs gerilediği için, ihtiyaçlarımızı karşılamada sabırsız, gergin hatta isteklerimiz olmadığında tepkisel davranabiliriz. Bu tutulmanın yöneticisi olan Jüpiter, Oğlak burcunda ilerliyor ve Pluto ile kavuşmak üzere.

Bu durumda kontrollü ve bilinçli bir yaklaşım içinde olmalısınız. Güçlenerek bu sıkıntıların üstesinden gelmeniz buna bağlıdır. Bu tutulma 18 Haziran tarihinde Merkür gerileyeceği için, şimdiden eğitim, yurtdışı ve yerleşim yerinizle ilgili konulardaki işlerinizi gözden geçirmenizde yarar var.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Yay Burcunu Nasıl Etkiler?

İletişim Önemli

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, kendi düşünce ve hayat görüşümüze göre ilişkimizi gözden geçirmemize neden olabilir. Eğer ilişkide sorunlar uzun zamandır varsa, iletişimsel problemler yaşanabilir. Ancak Venüs gerilediği için partnerimiz bunu anlamamakta ısrar edebilir. Henüz ilişkimiz yeni başladıysa partnerimizi gözlemleyerek onun hakkında bir fikir oluştururuz. Bu biraz önyargılı düşünmeye neden olabilir. Onu tanımakta yarar var.

Bu tutulma ailevi konularda yanlış anlaşılmalara veya fedakarlıklarımızın kıymetinin bilinmemesi halinde sıkıntıya neden olur. Tutulmanın bir başka önemli yanı, eğer başka bir şehir veya ülkeye yerleşmeyi düşünüyorsak mutlaka iş ve finansal açıdan duruma bakmalıyız. Geçmişe dair meseleler gündeme gelebilir. Bunlar iş ortaklığı, ailevi ve parasal konularda olabilir. Merkür de 18 Haziran tarihinde gerileyecek. Bu durum finansal konularda bugünlerde yapılan görüşmelerin tekrarlanma olasılığını işaret ediyor. Birileri sizden anlayış bekleyebilir veya ajitasyon yapabilirler.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Oğlak Burcunu Nasıl Etkiler?

Gelinen Nokta

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, ilişkimiz başta olmak üzere çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili konularda önceden düşünülmüş, planlanmış işlerin geldiği son noktayı görmek yönünde önemlidir. Çabamızın sonuçlarını görmek isteriz. İyi niyetimizin karşılığını almak isteriz. Yeterli bilgi ve birikime sahip olup olmadığımızı kontrol ederiz.

Bu kontrol ilişkimizle ilgili olarak da gelişir. Eşimiz, partnerimizle olan iletişimin duyarlı hale gelmesi geçmişe ait konular üzerinde konuşulması mümkündür. Günlük hayatın içinde insanlardan beklediğimiz anlayış ve takdirdir. Bu olmadığında kırılabiliriz. Venüs geriliyor ve 18 Haziran tarihinde Merkür gerileyecek. İlişkimizde hassasiyet ön planda olacak. Karar vermeden önce iyi düşünmekte yarar var. Tutulmanın yöneticisi Jüpiter burcunuzda ilerlediği için ciddiyet ve sorumluluk bir hayli etkili. Ancak bu durum, özgür hareket etmenin önüne geçtiği için yeni çözüm yolları bulmak gerekiyor.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Kova Burcunu Nasıl Etkiler?

Yeni Biri ile Tanışmak

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, yetenek ve becerilerimizi başkalarına ifade etme arzumuzun işaretçisidir. Fakat ne kadar eminiz ve gerçekten yeterli bilgiye sahip miyiz? Bunu görmek, anlamak gerekiyor. Tutulmanın yöneticisi Jüpiter-Oğlak burcunda ilerliyor ve bizim kendimizi geliştirmemiz, sağlam ve uzun vadeli işlere ağırlık vermemiz gerekiyor. Bu bazen insanı yorabilecek bir durumdur. Ancak sabırlı olmak, çalışmak, pes etmemek gerekir.

Bu tutulmada Venüs geriliyor. İlişkilere özel önem vererek, başkalarıyla bağlantımızı güçlü tutarak başarılı işler çıkabiliriz. Aşk hayatımızla ilgili konularda geçmişe dönük konular tekrar gündeme gelebilir. Hayatımızdan çıkan birini özleyebiliriz veya o bizi özleyebilir. Kimi Kovalar yeni biriyle tanışabilir. Hayatınıza girecek kişiyi iyice tanımadan onun hakkında net bir karar veremeyiz. Bir anlayalım önce. Merkür de, 18 Haziran tarihinde gerileyecek. Bugünlerde yaptığınız işleri dikkatlice inceleyiniz. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyiniz ki, bu tarih sonrası sıkıntı yaşanmasın.

Yay Burcunda Gölgeli Ay Tutulması Balık Burcunu Nasıl Etkiler?

Görüşmeler ve Projeler

5 Haziran Yay burcundaki Gölgeli Ay Tutulması, hazırladığımız çalışmaları, ürün veya projeleri başkalarına sunmak, görüşmede bulunmak yönünde önem taşıyor. Çatlak seslere tahammülümüz yok. Fikrimizin beğenilmesini ve istediğimiz şekilde değer görmesinden yanayız. Tutulmanın yöneticisi Jüpiter-Oğlak burcunda ilerlediğine göre gerçekten emek sarf ettiğiniz, uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projenizin beğenilme ihtimali var. Ancak Venüs gerilediği için, iletişime dikkat etmelisiniz.

Duygusal düşünebilirsiniz. Fakat sakin olmak, empatide bulunmak ve kendinize güvenmek başarınızda etken bir olgudur. Bu Tutulma yeni bir işe başlamak veya evden çalışmak, ofis açmak, daha önceden bildiğiniz bir yerden teklif almak gibi gelişmeleri de işaretler. Merkür, 18 Haziranda gerileyecek. Bugünlerde aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili kararlarınızı ve iş konularını dikkatli takip ediniz ki, sonra bir sorun yaşamayın.


Astrolog irem SU

Kendisini Takip Etmek İçin https://tr-tr.facebook.com/astrologiremSU/


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön