Aslan Burcunda Dolunay Burçları Nasıl Etkiler?

aslan burcunda dolunay ve etkiler, aslan burcunda dolunay burçları nasıl etkiler?

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1435
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Aslan Burcunda Dolunay Burçları Nasıl Etkiler?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 08 Şub, 18:27

Resim

Aslan Burcunda Dolunay Burçları Nasıl Etkiler?

Aslan burcunda dolunay tüm burçları nasıl etkiler? Hangi burca etkisi nasıl olur?

Aslan Burcunda Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Koçlar, bu Dolunay ilişkinin özü ve niteliğine göre anlam kazanacaktır. Birbirinin hedeflerine sosyal yaşamına, ileriye dönük her türlü kararına saygı duyan bir partnerle beraberseniz, bu aşkın tadını çıkarmanın zamanıdır. Birlikte hedefe varmak, beraberce ilerlemek arzunuz yoğun olur. Ancak böyle bir ilişkiniz yoksa, birbirinize duvarlar örüyor ve engelliyor, güven anlamında sorunlar yaşıyorsanız bu beraberlikte iletişim azalır, yollar ayrılır.

Bu Dolunay şimdilik gizlilik içinde yürüyecek bir aşk ilişkisinin göstergesidir. Taraflar birbirini tanımalı, yalansız ve gerçekçi bir şekilde iletişimde bulunmalıdırlar. Bu Dolunay, çocuklarınız varsa eğer onlarla ilgili bir kararın verilmesidir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için her yönüyle bu kararın gözden geçirilmesi anlamı taşır.

Sağlık, maddi, yaşam stiliniz ve yarınlarda yapmak istediğiniz her şeye bir daha bakmak faydalıdır. Belki bir heves veya arzuyla bunu istiyorsunuz. Peki bu ne derece doğru bir karar olur bunu iyi anlamak gerekiyor. Bu Dolunay, yetenekli olduğunuz bir alanda kendinize güven duyarak bir projeyi başlatmanızı, ön çalışma yapmanızı veya çok önceden başladıysanız son bir gözden geçirmenin yapılmasını sağlar.

Bu dolunayda önemli olan, bir yanıyla kendi istek ve arzularımızı gerçekleştirmek diğer yanıyla sosyal yaşamı ihmal etmeden, hedefe uygun düşünmeyi bilmektir. Merkeze kendinizi alacaksınız ancak grup veya ekip çalışması gerekiyorsa, katkıda bulunmayı bilmelisiniz.

Aslan Burcunda Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Boğalar, bu dolunay ailevi ve iş hayatınızla ilgili konularda kendinize güvenmenizi, cesaretle gereken kararları almanızı sağlıyor. Ne yapmanız, nasıl hareket etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Geçmişte yaşananların farkında ve şu andaki durumun bilincindesiniz. Anlaşılmak, sevilmek, desteklenmek arzunuz yükseliyor.

Merkeze kendinizi koyarak ve haklı olduğunuz konularda atağa geçerek başarılı olmaktan yanasınız. Tabi ki bu Dolunayda egomuz gereği, kendimizi her konuda haklı görebiliriz. İhtiyaçlarınız ve geleceğiniz söz konusu olduğundan hassas düşünebiliriz. Ancak gerektiğinde aile üyelerinizle olduğu gibi başkalarıyla da iletişime açık olup, düşüncelerini öğrenmeliyiz. Bazı gerginlikleri, sıkıntıları ve problemleri aşmak için dengeyi korumak lazım. Evet dışarıda birilerine uymak zorunda kalıyor, işiniz gücünüz için elinizden geldiğince sabır gösteriyorsunuz.

Fakat şartlar bunu gerektiriyor. Bu Dolunayda, krizleri aşmak için, üstünüze düşen görev ve sorumlulukların bilinciyle hareket etmek ve inatlaşmalardan kaçınarak iş-ev arasındaki dengeyi korumak gerekiyor. Bazı insanlarla anlaşmak kolay değil fakat merak etmeyiniz sezgileriniz son derece güçlü. Ne yapmanız gerektiğini size fısıldayan bir iç sesiniz olacak.

Aslan Burcunda Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili İkizler, bu Dolunay geçtiğimiz 25 Ocak tarihindeki Yeniaydan bu yana olan gelişmeleri, verilen kararları tekrar gözden geçirmek ve duruma iyice bakma yönünde önem taşıyor. Özgüven duygusu bu Dolunayda bir hayli yükselir. Bilginizden ve yapmak istediklerinizden emin olunuz. Eğer kendinizi herhangi bir konuda yetersiz buluyorsanız, öğrenmeye ve geliştirmeye önem veriniz.

Doğaldır ki, bilmediğimiz bir konuda iddiada bulunmayız. Bu Dolunay daha önce başlanmış işlerin ve girişimlerin geldiği noktaya bakmanızı söylüyor. Henüz eksikler olabilir veya size tatmin edici gelmeyebilir. Bunlar için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeniden duruma bakınız. Sezgileriniz oldukça yüksek. Fakat bu hayalci ve uçuk düşünmeniz anlamına gelmiyor.

Tabii ki gerçekçi olmalısınız. Size söylenen, teklif edilen her şeyi mercek altına alıp kesin sonuç gibi algılamayın. Üzerinde çalışın. Yolculuk, görüşme ve toplantılar tekrarlanabilir. Gecikmeler olabilir. Birileri iyi niyetinizi kullanabilir. Merkür-Balık burcunda ilerlediğinden gözünüz açık olsun. Bilgi kirliliğinden uzak durun. Hangi konuda olursa olsun, özellikle iş hayatınızı ilgilendiren meseleleri daha dikkatli ve gerçekçi şekilde gözden geçirin.

Aslan Burcunda Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Yengeçler, önümüzdeki iki hafta boyunca maddi-manevi güvencemiz, ihtiyaçlarımız, kendimizi güvende hissetmek adına yapmak istediklerimiz önemli olacak. Girişimde bulunmak için cesaretliyiz. Geçtiğimiz 25 Ocak tarihinde, eşimiz-iş ortağımız veya başkalarıyla miras, prim, sigorta, hissedarlık gibi konulara eğilmiştik. Şimdi tüm gayretimizle kazançlı çıkmak isteyeceğiz. Çünkü kendimizi güçlü görmek ve göstermek niyetindeyiz.

Elde edeceğimiz paranın bize sağlayacağı konforu, kaliteyi, lüksü kıymetli buluyoruz. Ancak harcamalara dikkat etmeliyiz. Bu Dolunayda iş hayatımızda veya günlük yaşantımızda sağlıklı, verimli ve yararlı olacak aktivitelere önem vermeliyiz. Kazandığımız her kuruşu neye harcadığımızı bilmeliyiz. Yapılacak görüşmelerde sigortamız, iş koşulları ve güvence olguları önemsenmelidir. Parasal açıdan iyi bir teklif karşımıza çıksa da, biz her açıdan duruma bakmalıyız.

Bu Dolunay yurtdışıyla alakalı işlerimiz, farklı bir şehir veya ülkeye yerleşiminiz, eğitim hayatınız, iş girişimi, hukuk veya karşınıza çıkabilecek tekliflerle ilgili bilinçli düşünmenin, tekrar bir analizde bulunmanın, zaman faktörünü gözetmenin önemini vurguluyor. Evet kazanmak için cesur olacağız ancak risk faktörünü de hesaba katarak hareket etmeliyiz.

Aslan Burcunda Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Aslanlar burcunuzda oluşacak Dolunay, kendinize duyduğunuz güvenin ve cesaretle ilerlemek, kararlar vermek arzunuzun göstergesidir. Önümüzdeki iki hafta boyunca başkalarının dikkatini çekebilecek güçtesiniz. Fiziksel açıdan cazibeniz son derece yükselecek. Girdiğiniz her ortamda ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. İçinizden geldiği gibi hareket etmekten yanasınız. Başkası ne düşünür, ne ister veya sizden ne bekler bunların önemi olmayabilir.

Ancak unutmayalım ki, bu Dolunay kendinize göre hareket etmek isteği verirken, ilişkiniz söz konusu olduğunda veya karşı cinsle ilgili meselelerde dengeyi bozmamak gerektiğini hatırlatıyor. Bir yanıyla arkadaşça, dostça beraberliğe önem vereceğiz. Sınırlamalara, baskılara boyun eğmeyeceğiz. Ancak diğer yandan her şeyde kendimizi öne sürüp sürekli haklı olduğumuzdan da söz etmeyeceğiz.

Denge önemlidir. Kaldı ki bu Dolunayda karşılıklı hoşgörü, saygı, güvene dayalı ilişkilerde sorun çıkmayacaktır. Bu Dolunayda kredi, miras, borç konularında dikkatli olmalı, borç-alacak gibi meseleleri gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeliyiz. Alışkanlıklar, bağımlılıklar, mecburiyetler yüzünden başkalarının bizi yanıltmasına, kandırmasına izin vermemeliyiz.

Aslan Burcunda Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Başaklar, bu dolunay sizin kendinizle iç muhasebenizdir. Kendinizi ne kadar kısıtladığınızı veya bir şeyler nedeniyle kısıtlandığınızı sorgulamanızı sağlayacaktır. Kimlik bunalımına düşmeden, içinizdeki potansiyel gücü açığa çıkararak fiziksel ve bedensel anlamda kendinizi yeniden bulabilirsiniz. Burada inatlaşmaya, hayatla bağınızı koparmamaya çalışınız.

Özellikle duygusal istekleriniz ve sizi siz yapan önceliklerinizden taviz vermeyiniz. Bu dolunay bir yanıyla bağımlılık yapıcı konuları vurgulayabilir. Sözgelimi çok fazla abur cubur tüketmek, film izlemek, her şeyi çok fazla abartmak gibi. Diğer yanıyla kendinizi bastırmaya, çaresiz ve değersiz görmeye neden olabilir. Bunların her ikisi de Dolunayın sizi fazlasıyla etkilemesine yormasına neden olur. Oysaki, bu Dolunay bencilliğe, duyguları önemsememeye, mesafeli veya tam tersine aşırı sıcak davranışlara karşı bizi uyarıyor.

Arzu ve isteklerinizi tabii ki önemseyiniz. Geleceğiniz adına ailevi ilişkilerden özel yaşantınıza kadar her şeyi gözden geçirip nasıl bir hayat yaşamak istiyorsunuz bunu tespit ediniz. İkili ilişkilerde karar vermeden önce lütfen iyi düşününüz. Geçmişte yaşananları unutmadan, sağlıklı bir beraberlik için karşılıklı paylaşımın önemini biliniz. Sizi önemsemeyen sadece kendi isteklerini dayatan bir eş, iş ortağı veya kişilere karşı dikkatli olunuz.

Aslan Burcunda Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Teraziler, bu Dolunay size içsel anlamda güç ve cesaret vericidir. İçinizden gelen bir dürtüyle özgüveninizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Kimseye eğilip bükülmeden sizi siz yapan güzellikleri, özellikleri ve dikkat çekebilecek yönlerinizi başkalarına sunabilirsiniz. Paydaşlık sizin için önemlidir. Ancak alkışlanmak ve merkezde olmak arzunuzu hiçe sayan kişilerle aranızdaki mesafeyi korursunuz.

Size önem veren, kimliğinize saygı duyan insanlara her türlü desteği vermekten çekinmezsiniz. Bu Dolunay sadece bir kişiyle özel yakınlaşmanın değil, dostlukların da önemini vurgular. Girişim gücü kazandırır. Birlikte yol almanın ve hedefe odaklı ilerlemenin göstergesidir. Plan ve projeler, organizasyonlar, görüşmeler, grup çalışmaları önemsenir. Ancak önemli işlerin, girişimlerin dikkatlice gözden geçirilmesinde fayda vardır. Günlük koşturmacada, bir şeyler gözden kaçabilir.

Onun için ajandanıza önem verin, notlar alın ve hiç düşünülmemiş teklif, iş veya durumla karşılaştığınızda mutlaka inceleyin. Bu Dolunay size çekicilik kazandıracak. Bir arkadaşlığın aşka dönüşmesini, yeni biriyle tanışılmasını sağlayabilir. Yapılacak bir görüşmede fikirlerinizin başkaları tarafından beğenilmesini sağlar. Ancak bu görüşmeler birkaç kez tekrarlanarak karar verilir.

Aslan Burcunda Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Akrepler bu Dolunay, iş ve ailevi konularda dengeli bir paylaşımın önemini vurguluyor. Ne sorumlulukları ihmal edebiliriz ne de ailemizi ilgilendiren konuları es geçebiliriz. Siz bu Dolunayda kendinizi göstermek, kabul ettirmek, beğenilmek, takdir edilmek isteyeceksiniz. Bundan iki hafta önce karar verilmiş ve üzerinde düşünülmüş ne varsa şimdi dışarıda sunulacak, adımlar atılacak veya başkalarının görüşü alınacak.

Bu Dolunay bir yanıyla potansiyel mesleki gücümüzü, kariyer hedefimizi vurgularken, bizim kendimizi nasıl hissettiğimiz çok önemli. Siz kendinize güvenen, yaptığı her şeyden memnun olan, kendini muazzam biri gibi görüp, hatasız muhteşem bir varlık gibi kabul edilmek isteyen kişiyseniz bu Dolunayda birileri böyle olmadığınızı söyleyebilir. İnsanız ve eksiklerimiz, hatalarımız olabilir.

Bunun doğal olduğunu bilelim. Zaten bu Dolunayda önemli olan hem kendinize hem başkalarına olan samimiyetiniz, içten geleni yapmanız, doğallığınızdır. Birileri beğenir veya beğenmez. Bir de unutmamak gerekiyor ki, Merkür-Balık burcunda ilerliyor. Hassasiyet zihnimizde yoğun. Bilinçli düşünmemiz bazı konularda zor olabilir. İyi niyetin kullanılmaması için gerçekçi olmakta yarar var.

Aslan Burcunda Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Yaylar, Aslan burcunda oluşacak Dolunay, dış dünyayla kurulan güçlü bağın göstergesidir. Kendinize inancınız tamdır. Güven duygunuz yüksektir. Bireysel olarak cesaretiniz artmıştır. Şimdi neyi ne kadar bildiğinizi başkalarına ispat edersiniz. Tutkulu ve oldukça arzulu şekilde ilerlersiniz. Dışarıdaki dünya sizi alkışlamaya, takdir etmeye hazırdır.

Bilgilenmek, bilgiyi yaymak, seyahat etmek, seminerler, danışmanlık hizmetleri, sanatsal aktiviteler, yayıncılık, reklam ve tanıtım faaliyetleriniz bu Dolunayda verilen emeğin karşılığını almanızı sağlar. Dolunay bir neticedir. Geçtiğimiz 25 Ocak tarihinden bu yana adım atılmış, karar verilmiş, önerilmiş, karşınıza çıkmış gelişmelerin geldiği olumlu neticeyi bildirir.

Ancak Merkür-Balık burcunda ilerlediğinden yuvanız, aileniz ve yerleşim yerinizle ilgili konular hassasiyetle ele alınacağından çok dikkatli bir şekilde analizi gerekir. Bu Dolunay, her ne kadar bizi dışarıdaki başarılara, özlemlere yöneltse de, aile bağı ve köklerimiz, alışkanlıklarımız nedeniyle kararsız olabiliriz. Kendinize güvenin ve ne yapmak istiyorsanız bunun sizin için önemini çok iyi düşünün. Ölçün tartın. O zaman yanılmazsınız.

Aslan Burcunda Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Oğlaklar, bu Dolunay başkalarıyla ilişkinizde kendinizi merkez görmenin, çıkarlarınızı koruyucu tarzda hareket etmenin göstergesidir. Birileri size iki hafta önce bir teklifte bulunmuş ve siz o günden bu yana her yönüyle analiz etmişseniz, şimdi ne istediğinizi ve bu teklife karşın ne düşündüğünüzü bildirirsiniz.

Doğru denge için her iki tarafın da ortak bir noktada buluşması gerekebilir. Ancak buna gönlünüz razı gelmez. Siz arzuladığınız bir şeyi elde etmekten yanasınız. Bu Dolunayda hassasiyet zihnimizde bir hayli yoğun. Ne olursa olsun, birileri ne derse desin ilişkilerde hafife alınmaktan hoşlanmazsınız. Ben bunu istiyorum diyen bir partnere veya birilerine, ben de bunu istiyorum diyerek karşılık veririz. Eş veya iş ortaklarıyla ilişkileri yönlendirmede bu dolunay size inisiyatif veriyor. Böyle yaparsan şöyle olur veya yapmazsan şu sonucu alırsın gibi.

Verdiğiniz kararın tüm sorumluluğunu alacağınız için kendinizden emin olmanız ve her yönüyle düşünmeniz gerekecektir. O zaman sonuç sizi şaşırtmaz. Bu Dolunay, sigorta-miras-borç alacak gibi finansal meseleleri olduğu gibi bir ilişkide cinsel ve duygusal yönde partnerle neleri paylaştığınızı ve bunların sizin için ne önem taşıdığını belirlemenizi sağlar. Krizlerle başa çıkmanın yolu, sizin ne kadar kararlı olduğunuza bağlıdır.

Aslan Burcunda Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Kovalar, ilişki hayatınızı ilgilendiren konularda etkili olacak bu Dolunay, geçtiğimiz 25 Ocak tarihindeki Yeniayda verilen karar ve o günden bu yana olan gelişmelerin sonucu yönünde önem taşıyor. Eğer yeni bir ilişkiye adım attıysanız, bu beraberliğin her ikiniz açısından da olumlu veya dikkate değer noktalarını gözden geçireceksiniz. Merkür-Balık burcunda ilerliyor ve ister istemez maddi-manevi açıdan hassas düşünmeye neden oluyor.

Birbirinize karşı açık ve dürüst yaklaşımda bulunmak, doğru iletişimde bulunmak, yanıltmamak için gayret göstermek lazım. Çünkü eğer bu ilişkide soru işaretleri varsa, birbirinize güven vermiyorsanız, bu Dolunayda ilişki zorlanır. Bitmez ama sürdürülmesi halinde sorunlar ortaya çıkar. Bu Dolunayda partnerin özgüveni yüksektir. Kendini merkeze alır ve bireysel açıdan kendisi için uygun tavırlar içinde olur.

Sizinle bağ kurmaya açıktır fakat kendinden taviz vermeyecektir. Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa sorun çıkmaz. Bu dolunay bekar Kovaların yeni biriyle tanışmalarını sağladığı gibi, iki hafta içinde bitmiş bir ilişkinin yeniden canlanmasını sağlar. Fakat bitiş nedenlerinizi mutlaka iyi analiz ediniz ki, tekrar aynı problemler yaşanmasın.

Aslan Burcunda Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Balıklar, bu Dolunayda kendinizi güçlü bir şekilde ifade ederek, canla başla çalışarak, günlük hayatın içindeki tüm işlerinizi en başarılı şekilde yapmak isteyeceksiniz. Geçtiğimiz 25 Ocak Yeniayında başkalarının sizden beklentileri sizi zorlamıştı. Özgür olmadığınızı hissetmiş, farklı bir yaşam sürmek isterken birileri veya şartlar yüzünden sıkılmıştınız.

Şimdi siz önemlisiniz. Ve bu Dolunayda her şeyi akıllıca gözden geçirip, kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeden aklınıza koyduğunuzu yapacaksınız. Merkür, burcunuzda ilerliyor ve gölgeli günleriyle birlikte 10 Şubat itibariyle gerileyecek. Bu nedenle tedbir anlamında çok iyi düşünmek gerekiyor. İlişkiniz, çalışma hayatınız, sağlıklı yaşam adına yapılacaklar üzerinde duracaksınız.

Bu Dolunay, faydalı işlere, sağlıklı verimli ilişkilere ve her alanda etkin birey olmaya gayretin göstergesidir. Mars bu dolunayda size kuvvet sunuyor. Kariyer hayatınız, sorumluluklarınız yönünde gücünüzü yükseltiyor. Görünen o ki, daha azimlisiniz. Gerekli olanla olmayanları birbirinden ayırabilecek durumdasınız.


Astroloji Danışmanı iremSU
https://www.facebook.com/astrologiremSU/
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Lal (Pzr 09 Şub, 00:01)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir