Kova Burcunda Yeniay Burçları Nasıl Etkiler?

kova burcunda yeniay burçaları nasıl etkileri, ocak 2020

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1435
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Kova Burcunda Yeniay Burçları Nasıl Etkiler?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 28 Oca, 10:58

Resim

Kova Burcunda Yeniay Koç Burcunu Nasıl Etkiler?

Kova burcunda yeniay tüm burçları nasıl etkiler? Hangi burca etkisi nasıl olur?

Sevgili Koçlar 25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde Kova burcunda doğan Yeniay, umut veren gelişmelerin, entelektüel paylaşımların, hedefe yönelik girişimlerin ve ideallerinize uygun şekilde ilerlemenin göstergesidir. Karşınıza yeni fırsatlar çıkartır. Zihniniz bütünsel bir bakışla objektif yaklaşımla hayatı ele alır. Bu ele alış biçimi doğru adımların doğru zamanda atılmasını sağlayacaktır.

Eğitim, ticaret, teknolojik, seyahat, bir yere yerleşmek, dostlardan destek görmek, kendinizi farklı ve güçlü bir şekilde ifade etmek kolaylaşacaktır. Yenilik bu Yeniayın özünde mevcuttur. Aynı şeyleri tekrarlamak değil yeniye yer açmak demektir. Görüşmelerde bulunursunuz. Fikirlerinizi söylersiniz. Maddi kazancınızı yükseltici veya mevcut sıkışıklığı giderici çözümler karşınıza çıkar.

Ufkunuz genişler. Başkaları sizi takdir eder, beğenir. Yaptığınız çalışmalar ilgi görür. İleri görüşlülük kazandırıcı bu Yeniay, öğretmek, tez hazırlamak, hukuki açıdan hakkınızı almak, satış-alış gibi ticari konular başta olmak üzere seyahat ederek, iletişimde bulunarak, aktif şekilde isteklerinizi elde etmek yönünde destekleyicidir.


Kova Burcunda Yeniay Boğa Burcunu Nasıl Etkiler?

Sevgili Boğalar, 25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde Kova burcunda doğan Yeniay, farklı bir çözüm yolu bularak iş ve finansal konuların ele alınmasını sağlayacak. Bu kolay değil belki ama gereklidir. Aynı pencereden ve sürekli aynı manzarayı seyretmek insanı nasıl yorarsa, şu andaki mevcut işler de sizi bir o kadar yoruyor olmalı.

Şimdi yeniden düşünmek vaktidir. Neler yapabilirsiniz, maddi açıdan durumunuzu nasıl iyileştirirsiniz, nasıl bir yol belirlemek gerekiyor bunları düşünmelisiniz. Yenilikçi düşünün, bilgilenin, araştırın, öğrenin, kendinizi geliştirin. Önyargılı olmayın. Deneyime açık olun. Keşfedin ve bundan korkmayın. Bu yeniay bir uyanış sağlayacaktır. Bir aydınlanma gibi düşünün. Aktif olmaya çalışın.

Birileri size, neyi farklı yapabildiğinizi soracak. Ne özelliğiniz var ki, sizi tercih edelim diyecek. Bunu iş ortağınız, eşiniz veya bir başkası söyleyebilir. Onlara farkınızı gösterin. Yetkin ve etkin bir kişi olduğunuzu belli edin. Çünkü ancak yeniliklere açık olanlar bu yeniaydan fayda görebilir. Bu yeniayı yöneten güç Uranüs burcunuzda ilerliyor. Eskiye yeni bir bakış anlamı taşıyor. Gelişime açık olanlar için yeni bir proje, bir gelişme, fırsat ve değişim olduğunu söyleyebilirim.

Kova Burcunda Yeniay İkizler Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde Kova burcunda doğan Yeniay, farklı görüş ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmanızı, özel biriyle tanışmanızı, işinizi geliştirmenizi, dünyadaki trendleri takip ederek kendi işinize, hayatınıza uygulamanızı sağlar. Psikolojik yönde moral takviyesidir. Sıkıntılara çözüm yolu bulmanızı, yaptığınız işe gönül vermenizi, yenilikçi düşünmenizi destekleyicidir.

Özel hayatınıza ışık tutabilecek bu Yeniay, biriyle tanışmanızı ve canlanmanızı sağlar. İlişkileri güçlendiricidir. Güven uyandırır. Zeki, ufkunuzu açan, açık sözlü, mantıklı bir kişiyle kurulacak bu beraberlik doğum haritanız da destekliyorsa uzun sürecek demektir. İlişkisi devam eden çiftleri birbirine bağlayan bir etkidir. Görüşleriniz birbirinizden farklı olsa da, bir mesele üzerinde aynı kararı vermenizi sağlar.

Bu Yeniay, başka bir şehir-ülke yerleşimine sıcak bakmanın, araştırmanın, keşfetmenin göstergesidir. Sosyal medyayı en iyi derecede kullanarak kendinizi, yaptığınız işi, ürünü, çalışmayı başkalarına sunmanızı, beğendirmenizi destekler. Bir atılımdır, girişim, karar ve özgüvenle ilerlemenin işaretçisidir.

Kova Burcunda Yeniay Yengeç Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde doğan Yeniay, iş ve para konularına yeni bir çözüm yolu bulmanız için size destek veriyor. Bu konulardaki problem çözülmedikçe sağlıklı bir hayat, verimli bir iş ve ilişkiyi sürdürmek mümkün değil. Endişelerimizin özünde yatan en önemli olgu başta borçlarımız olmak üzere ilişkimizdeki fikirsel ayrılıklar. Bunlar bizi oldukça yoruyor.

Bir hasar tespiti gibi görülen bu Yeniay duruma uygun çözüm bulmamız için bize farklı bir pencere açacak. Güven telkin etmeyen, dengesiz, tutarsız ve oldukça dağınık ilerleyen konuları şimdi toparlamaya, radikal kararlar vermeye çalışacağız. Öncü bir enerji sunacak Yeniay başkalarıyla olan özel veya farklı ilişkilerimize ışık tutarak bize yeni bir ufuk açacak. Fikirlerimizi ifade edecek, objektif bir yaklaşımla ilişkimizi ve işlerimizi yoluna koymaya çalışacağız.

Kova Burcunda Yeniay Aslan Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde doğan bu Yeniay, bekar Aslanlara aşkta şans getirir. Devam eden ilişkileri güçlendirir. Çiftlerin birlikte vakit geçirmekten, konuşmaktan, seyahatten ve keyifli paylaşımlardan hoşlandıkları zamandır. İlişkideki sorunları gidericidir. Birbirinizi sıkboğaz etmeden, farklı yönlerinize saygı göstererek ilerlemenizi sağlayıcıdır.

Bir iş ortaklığının kurulmasında etkilidir. Hayatın güzel ve keyifli taraflarını hissetmenizde etkilidir. Yenilikçi bakış açısı sunduğu için geçmişin zorlukları değil geleceğin güzellikleri merkez alınır. Uyum, paylaşım, uzlaşı ön plandadır. İş hayatınızla ilgili bir desteği, olanak ve fırsatı karşınıza çıkartır. Tutarsızlığa dağınıklığa ve ilişkide güvensizlik uyandıran olgulara nokta konur. Kendinizi harika hissetmenizi sağlar. Zihniniz rahatlar.

Kova Burcunda Yeniay Başak Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde Kova burcunda doğan Yeniay, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak işlerimizi düzene koymamızı, iletişime önem vermemizi sağlayıcıdır. Ancak kendinizi yormamaya da çalışın, Dinlenmeyi, molalar vermeyi unutmayın. Bu Yeniayda bir proje üzerinde düşünebilir, en faydalı verimli olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterebilir, şikayetleriniz varsa bunları doktora gösterebilirsiniz. Bu Yeniay, kiralamak, satın almak veya gelen bir teklifi kabul ederek farklı bir yere taşınmak anlamı taşıyor. Bir hareketlilik, söz konusu olacaktır. Sözgelimi başka bir şehre veya ülkeye yerleşmek gibi. Eğitim, ticaret, ailevi bir nedenle bu yapılabilir. İş yolculukları veya özel anlamda yapılacak seyahatlerin de göstergesidir. Önemli olan, bir şeyleri artık değiştirmek ve yenilenmektir. Buna açık olursanız kendinizi sağlıklı, verimli ve keyifli hissedersiniz.

Kova Burcunda Yeniay Terazi Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde doğan bu Yeniay, aşkta şanslı gelişmeleri müjdeliyor. Yeni biriyle tanışmak veya devam eden ilişkinizi güçlendirmek yönünde olumlu etkidir. Birbirinizle fikirlerinizi paylaşır, birlikte seyahat edebilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Bu Yeniay, başkalarıyla maddi-manevi yöndeki(banka kredileri, hukuk davası, nafaka konusu) gibi işlerin düzenlenmesi yönünde size destektir. Gayet olumlu bu gelişmeler uzun süredir devam eden bir davanın sonuçlanmasını sağlar.

Bu Yeniayda yetenekli olduğunuz alanlarda kendinizi gayet güçlü ifade edersiniz. Zihniniz gayet aktif çalışır. Ne istediğinizi bilir, neye ihtiyacınız olduğunu doğru şekilde tespit edersiniz. Bakış açınız gelişir, yeni çözüm yolları bulursunuz. Yeni bir yere taşınmak, bu çevrede kendinizi tanıtmak kolaylaşır. Yazı, görsel medyayı gayet iyi kullanarak bir grup oluşturabilirsiniz. İletişim bu Yeniayda gayet güçlüdür. Kazançlı çıkacağınız işler, fırsatlar karşınıza çıkar. Hayatın güzel ve olumlu yönlerinin tadını çıkarmak için bu Yeniay biçilmiş kaftan gibidir.

Kova Burcunda Yeniay Akrep Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde Kova burcunda doğan Yeniay, evimizde yapmak istediğimiz yenilikleri bütçemize göre düzenlememiz gerektiğini hatırlatıyor. Harcamalara oldukça açığız. Ancak bunların çok iyi analizi yapılmalıdır. Özgürce hareket etme isteğimiz, farkında bile olmadan fazladan para harcamaya neden olabilir. Taşınmak, ofis açmak gibi konular gündemde yer alacaktır. Evlenecek olanlar için bu Yeniay, evlerinin ihtiyaçlarını almak, kiralamak veya satın almak gibi konularla ilgilenecekler.

Evden ayrılmayı düşünen Akrepler nerede oturacaklarını tespit edeceklerdir. Aile içinde bazı önemli konular görüşülebilir. Bunlar maddiyat, özgür hareket etmek, iletişimde yaşanan görüş farklılıkları veya aile içindeki hak hukuk meselelerini kapsar. Zorlayıcı değildir ancak tutarsız, dağınık, düzensiz ve güven uyandırmayan konuların çözüme kavuşması gerekecektir. Zihniyet önemlidir. Aile içinde zihniyet farklılığı nedeniyle yaşanan sorunlar ancak konuşularak halledilir. Yaşı genç olanlar anne ve babalarıyla birlikte yaşayanlar bu Yeniayda, birbirinize karşı anlayışlı olmanız aykırı düşüncede bile olsanız konuşarak sorunlara çözüm bulmanız faydalı olur.

Kova Burcunda Yeniay Yay Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde Kova burcunda doğan Yeniay, keşfetmek ve bilgilenmek yönünde sizi geliştiricidir. Hayatınıza anlam kazandırır. Gördüklerinizle yetinmezsiniz. Daha fazlasını bilmek arzusuyla yanıp tutuşursunuz. Bu ister çalışma hayatınız veya özel yaşamınızı ilgilendirsin fark etmez, size yeniye yer açmaktan yanasınızdır. Ufkunuzu açan uyandıran zihninizi geliştiren bu Yeniay, size yepyeni kapılar açar. Bütüne bir resmi görerek, nasıl ilerleyeceğinizi bilerek çevrenizi gözlemlersiniz.

Bu size atılım gücü, kendinizden eminlik, cesaret kazandırır. Direnişçi yanlarınızı ortaya çıkartır. Düzene boyun eğmek yerine farklı bir pencereden bakarak ihtiyacınız olana ulaşmanızı sağlar. Teknolojik yeniliklere meraklı, sosyal aktivitelere gönüllü, öğrenmeye açık ve geleneklere karşısınızdır. Bunu neden böyle yapayım ki, şöyle yapabilirim diyerek yeni bir yol ve yöntem bulursunuz. Çevreniz genişler, farklı ortamlara girersiniz. Yolculuklar, alış-satış pazarlama, siyaset, rehberlik, danışmanlık gibi alanlarda başarılı olursunuz.

Kova Burcunda Yeniay Oğlak Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde doğan Yeniay, ihtiyaçlarımızı elde etmek amaçlı girişimlerin göstergesidir. Kendimizi fiziksel anlamda güvende hissetmek isteriz. Çünkü güvende değilsek, hayattan zevk almamız pek mümkün olmaz. Bu yüzden yeni ve farklı yollar denemeye, çözüm bulmaya, kazanmaya açığız.

Bazen hayatın sadece para kazanmaktan ibaret olmadığını düşünsek de, parasız bir şey olmuyor sözünün anlamını da biliriz. Sahip olduğumuz şeylerin tadını çıkarmak arzumuz da yoğundur. Fakat daha iyi yaşamak, özgür olmak, dilediğimiz hayata kavuşmak için çabalamak gerektiğinin farkındayızdır. Bu Yeniay maddi görüşmelerde bulunmamızı, kazanç elde etmek amaçlı objektif düşünmeyi sağlar. Sizi kısıtlayan kişi ve konulardan uzak durmamız gerektiğini, moralinize iyi gelecek aktivitelerin önemini vurgular. Mali durumunuz iyiyse, hoşunuza giden bir şeyler satın alırsınız. Bir ufak seyahate çıkabilirsiniz.

Kova Burcunda Yeniay Kova Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde burcunuzda doğan Yeniay, ileriye dönük kararların alınacağı, girişimde bulunacağınız, özgüven duygunuzu yüksek olacağı zamanın göstergesidir. Sosyal hayatınızı canlandırır, dostlukları güçlendirir ve yeni insanlarla tanışmanızda etkilidir. Plan ve projeler yürürlüğe konulur veya tasarlanır. Tutarsız, dağınık ve düzensiz olan her şeyi düzeltir, yenileştirir. Geleceğe dönük konularda zihninizi aydınlatır, iyi bir analizde bulunarak kararların alınmasını sağlar.

Arkadaşlarınızla olan bağınızı güçlendirir. Macera hevesiniz yükselir. Hiç kimseye uymak zorunda değilsinizdir. Kendinize özgü davranırsınız. Size uymayan, sorun çıkartan kişi ve durumlardan uzaklaşırsınız. Performansınız yüksektir. Ailevi konularda önemli gelişmeler yaşanacağı bu Yeniay, ilerisi adına umut aşılayıcı, kişisel anlamda sizi memnun edicidir. Bir yuva kurmak veya ailevi ilişkileri güçlendirmek gibi. Burcunuzda oluşan yılın en olumlu bu Yeniayda istediğiniz yolda, dilediğiniz şekilde yaşamak adına verilen önemli bir kararın işaretçisidir.

Kova Burcunda Yeniay Balık Burcunu Nasıl Etkiler?

25 Ocak 2020 saat 00:42 tarihinde Kova burcunda doğan Yeniay, özgür olmanızın önüne geçen durum, kişi ve şartların üstesinden gelebilmenizi destekler. En azından siz, sizi yoran zorlayan meseleleri her anlamda gözden geçirip rahatlayabilirsiniz. Bu Yeniay, çevrenizle kurulacak iletişimin, maddi-manevi yönde karşınıza fırsatlar çıkartacağını gösteriyor. Sıra dışı, orijinal, farklı çalışmalarınızı hazırlayın ve sunun. İnsanların dikkatini çekebilirsiniz.

Bu Yeniay bir uyanış, değişim, yeni bir bakış açısı kazanmak ve gelişimdir. Bu bakış açısına hazırsanız son derece güçlü adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda da etkili olacak Yeniay, bir tanışmayı işaret ediyor. Sürpriz bir şekilde hayatınıza girecek kişi sizin doğal güzelliklerinizi ve de farklı yönlerinizi açığa çıkartabilir. Onun yaklaşım biçimi, düşünceleri, duruşu sizi bir hayli etkileyecektir.


Astroloji Danışmanı iremSU
https://www.facebook.com/astrologiremSU/
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir