Yengeç Burcu Temmuz 2019 Yorumları

yengeç burcu temmuz 2019 yorumu, yengeç burcu 2019 temmuz ayı yorumları, 2019 temmuz ayı yengeç burcu yorumları, yengeç burcu temmuz 2019 yorum, yengeç burcu temmuz yorumları, 2019 yengeç burcu temmuz, yengeç burcunda bu ay, yengeç burcu bu hafta, temmuz aşk, temmuz ayı yengeç burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1364
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 03 Tem, 00:36

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Yorumları
Resim

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu 2019

Yengeç burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 7 Temmuz Haftası 2019

Temmuz ayı yengeç burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

2 Temmuz saat 02:19 - 18 Ağustos saat 08:18 tarihleri arasında Mars-Aslan burcunda ilerleyecek. Maddi kazanç elde etmede gücümüz yükseliyor. Aynı zamanda kazandığımızı istediğimiz şekilde değerlendirme ve harcama halimiz de ön planda olacaktır. Biriktirmeyi seven Yengeçler, sevdikleri söz konusu olduğunda harcamaktan çekinmezler.

Bu dönemde jestlerde bulunmak, cömertçe kesenin ağzını açmak hali söz konusu olabilir. Giyim harcamaları, lüks tüketimler dönemin etkileri arasında yer alır. Tatil harcamaları da bu anlamda etkindir. Bir yere gideriz, bir bakmışız, fazladan para harcanmış, söylenenden daha fazla para istenmiş gibi. Bunlara da dikkat edelim. Şimdi gelelim önemli noktaya. Mars-Aslan burcunda ilerlerken Merkür 8 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde gerileyecek. Onun için, düşünmeden yatırım yapmayalım. Elimizdekini koruyalım. Bize para konusunda verilen tüyolara dikkat edelim. Bütçemizin dengesini koruyalım. Aldığımıza-verdiğimize bakalım. Bütçemize göre hareket edelim.

2 Temmuz saat 22:23 tarihinde burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması önünüzdeki bir yıllık süreçte güvenliğinizi oluşturmak, maddi anlamda geleceği garanti altına almak amaçlı girişim, plan ve projelerin göstergesidir. Kişisel her türlü girişimde sorumluluk alarak amacınıza odaklanırsınız. Yetenekli olduğunuz alanda mücadele ederek, sıkı çalışarak başarıya ulaşırsınız.

Başkalarıyla kurulan bağlantılar maddi-manevi anlamda kazandırıcı olur. Önem verdiğiniz her şeyi, savunup koruyacak güce kavuşursunuz. Sizin bilginize, tecrübenize ihtiyacı olan kişilere destek verirsiniz. Bu bir iş veya bir danışmanlık hizmeti olabilir. Kararlar kalıcı tarzda verilir, liderlik yönleriniz ön plandadır. Bu size girişimde başarı ve kazanç getirir.

Çocuklarınız varsa onların eğitim hayatıyla ilgili kararlar verilir. Güvenilir insanlarla çalışılır. Bir grup veya bir topluluk içinde yer alınır. Verimsiz işlerden uzak durulur. Bir iş değişimi yaşanır. Yeni bir işe adım atılır. Dostlardan destek görülür. Gerçekçi bir şekilde kariyer, toplumsal konum ve sorumluluk olguları yeniden tanımlanır. Bildiklerimizi geliştirme, bilmediklerimizi öğrenme yönünde kişisel gelişime önem verilir.

3 Temmuz saat 18:18 - 28 Temmuz saat 04:54 tarihleri arasında Venüs burcunuzda ilerleyecek. Değerlerinize sahip çıkışınız öylesine güçleniyor ki, dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı kalenizi savunursunuz. Sevdikleriniz gözünüzün bebeğidir. Onların her türlü gereksinimlerini karşılamak, huzur ve güven içinde yaşamaları adına elinizden geleni yaparsınız. Anneniz, babanız, çocuğunuz, eşiniz, eviniz, yaşadığınız toprak, sahip olduğunuz her şeyi, kısaca sınırlarınızı korursunuz. Bu süreçte insanlar, sizin ne kadar duyarlı ve sevgi dolu bir insan olduğunuzu fark ederler. İlişki anlamında da karşınıza arzu ettiğiniz kişilik özelliklerine sahip biri çıkabilir. Devam eden ilişkilerde de sevgi alışverişi gayet olumludur.

8 - 14 Temmuz Haftası 2019

Yengeç Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler 8 Temmuz saat 02:14 - 19 Temmuz saat 10:06 Merkür-Aslan burcunda geriliyor. Öncelikle iyice düşünmeden yatırım yapmayalım. Elimizdekini koruyalım. Bize para konusunda verilen akıllara, tüyolara dikkat edelim. Bütçemizin dengesini koruyalım. Aldığımıza-verdiğimize bakalım.

Kimlerle parasal ilişkimiz varsa, bu kişilerin doğruluğundan emin olmadan karar almayalım. Çıkarlarımızı tabii ki düşünelim. Ancak her şeyde sadece kendimize dönük hareket etmeyelim. Bazen başkalarının da fikirlerini almak gerekir. Savurgan olmayalım. Tatil, eğlence, zaruri ihtiyaçlarımızı bütçemiz çerçevesinde gözden geçirelim.

Tüm Burçlar İçin Önemli Not

* Merkür 8 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında önce Aslan burcunda ardından Yengeç burcunda gerileyecek. Yukarıdaki yorumunuzda Aslan burcundaki geri hareket ele alınmıştır.

* Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi (gölgeli günlerin başlangıcı) 1 Temmuz tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

* Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları iki ayrı burçtaki geri hareketin bitiş tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 8 Ağustos itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

15 - 21 Temmuz Haftası 2019

Yengeç Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler, 17 Temmuz saat 00:38 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulması, eş veya yakın ilişkilerde, kanuni tüm işlerde, iş ortaklığında, geçici veya kalıcı sorunların işaretçisi olabilir. Bu nedenle çok iyi düşünülmesi, karar verilmeden önce her yönüyle gözden geçirilmesi gerekir. Sözgelimi evlenmek veya boşanmak gibi hayati konularda bu çok önemlidir.

Tutulmayla örtüşen Merkür geri hareketi burcunuzda etkili olacak. Bu durum hassas olduğunuzu, geçmişte yaşananları unutmadığınızı, karar verirken duygusal düşündüğünüzü gösteriyor. Oysaki farkındalık önemli. Ne üstünü kapatmalıyız problemin ne de aceleyle karar vermemeliyiz. Eşler arasında sevgi birliğinin, güven ve saygının tekrar bilinçli şekilde ele alınması gerekiyor.

Özel hayatımız, evimiz, yuvamız söz konusu olduğunda sadece bir tarafın olgunluğu, sorumluluk yüklenmesi çözüm değil. Evet ister olumlu ister zor bir karar olsun, biz bu Tutulmada ne kendimizi ne de başkasına ihmal edecek şekilde hareket edemeyiz. Çünkü bu bakış açısı geri teper. İdeal ilişki nasıl olur sorusuna olgunlukla, sorumlu bireyler olarak çözüm bulmalıyız.

Hukuki işlerimizde bu Tutulma davanın devam edeceğini, birkaç celse daha yapılacağını gösteriyor. Eğer hüküm verilirse, temyize gidilme ihtimali olabilir. Bu Tutulmada bir başka önemli husus, güvence meselesidir. Eşin paraya yaklaşımı veya bu konudaki sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Probleme tek taraflı bakmamak, evlilik bir ortaklıksa, birbirinize destek olmak gerekir.

19 Temmuz saat 10:06 - 1 Ağustos saat 06:58 arasında Merkür Yengeç burcuna gerileyecek. Hassasiyet bir hayli yüksek olabilir. Etrafımızdaki insanları, yaşadığımız ülkeyi, düzeni, dünya görüşünü bir hayli sahiplendiğimiz için, dışarıdan gelebilecek tepkilere karşı açıkçası çok fazlasıyla hassas olabiliriz. Bu nedenle de duygusal yönden rahatsız olacak şekilde hareket etmeye yöneltebilir bizi.

Diğer taraftan da bu dönemde bizim için kıymetli olan hususları, sınırları, iletişimi de gözden geçireceğiz. Bu bir onarım sürecidir. Sorunları bazen halledilir diyerek geçiştiririz bazen de birçok mesele aklımıza takılır, bir türlü işin içinden çıkamayız. Bir daha dönüp olan bitene bakalım. Hemen karar vermeyelim. Garantiyi önemseyelim.

Tüm Burçlar İçin Önemli Not

* Merkür 8 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında önce Aslan burcunda ardından Yengeç burcunda gerileyecek. Yukarıdaki yorumunuzda Yengeç burcundaki geri hareket ele alınmıştır.

* Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi (gölgeli günlerin başlangıcı) 1 Temmuz tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

* Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları iki ayrı burçtaki geri hareketin bitiş tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 8 Ağustos itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

22 - 31 Temmuz Haftası 2019

Yengeç Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler, 23 Temmuz saat: 05:50 - 23 Ağustos saat: 13:02 tarihleri arasında kazanç evinizde ilerlemeye başlayacak Güneş iş arama veya hakkınız olan paraya ve güce kavuşma arzunuzdur. Güneşin parlak ışıkları, sıcak ve özgüvenli bir şekilde hayata katılmanızı sağlar.

Sanatsal konular, yöneticilik, eğlence hayatıyla ilgili kazançların elde edildiği bu dönemde, sahnede olmak, dikkat çekmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Ancak gösteriş yapacağım diye aşırı harcamalardan uzak durunuz. Sosyal ortamlar, aktiviteler, yayıncılık, politika, tanıtım, organize işler, sanat, çocuklarla alakalı alanlardan gelir elde etmek mümkündür

28 Temmuz saat 04:54 - 21 Ağustos saat 12:06 tarihleri arasında kazanç evinizde etkili olacak Venüs-Aslan burcu seyrini mercek altına aldığımızda görüyoruz ki, maddi açıdan güven içinde yaşama, kendinizi güçlü bir kişi olarak görme ve gösterme anlamında etkili bir dönem. Eğer kazancımız yeterli değilse, bu bizi oldukça rahatsız eder.

Evimiz ve ailemizin gereksinimleri için daha fazla kazanmak, onları rahat ettirmek isteriz. Yengeçler genel olarak güvence konusunda bir hayli hassastırlar. Birilerine bağlı yaşamaktan veya muhtaç olmaktan son derece çekinirler. O nedenle bu süreçte sıkıntılarını her zaman olduğu gibi paylaşmazlar. Güvenli bir iş, uzun vadeli bir yatırım için neler yapılması gerektiğini düşünürler.

Aslan burcunda ilerleyen Venüs eğer hesabını bilmeyen bir kişiyseniz, fazladan para harcamanıza sebep olabilir. Sosyal hayatınız, ilişkiniz, aileniz veya bizzat siz gereksinimleriniz veya lüks harcamalar nedeniyle bütçeniz dışına taşabilirsiniz. Her şeyin en iyisini istemek tabii ki hakkınız. Ancak ben sizin her zaman olduğu gibi tasarruf için bir kenara mutlaka para ayırmanızdan yanayım.

Böylece daha sonraki ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sıkılmazsınız. Bir başka önemli husus, gölgeli günleriyle birlikte 8 Ağustos tarihine kadar Merkür geri hareketini sürdürecek. Sorunları bazen halledilir diyerek geçiştiririz bazen de birçok mesele aklımıza takılır, bir türlü işin içinden çıkamayız. Bir daha dönüp olan bitene bakalım. Hemen karar vermeyelim. Garantiyi önemseyelim.

2019 Temmuz Ayı Yengeç Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-6-7-11-20-21-25-26-30
Zayıf Enerjili Günler: 8-9-15-16-23-24
Aşkta En Şanslı Günler: 11
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 4-5

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Yeniay Günleri: 10-11-12 2-3-4-29-30-31
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Dolunay Günleri: 15-16-17
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Kaynak: Astroloji Danışmanı İrem SU Hanım Linki tıklayarak youtube kanalından kendisini takip edebilirsiniz.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir