Balık Burcu Temmuz 2019 Yorumları

balık burcu temmuz 2019 yorumu, balık burcu 2019 temmuz ayı yorumları, 2019 temmuz ayı balık burcu yorumları, balık burcu temmuz 2019 yorum, balık burcu temmuz yorumları, 2019 balık burcu temmuz, balık burcunda bu ay, balık burcu bu hafta, temmuz aşk, temmuz ayı balık burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1354
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Balık Burcu Temmuz 2019 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 03 Tem, 00:27

Balık Burcu Temmuz 2019 Yorumları
Resim

Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu 2019

Balık burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 7 Temmuz Haftası 2019

Temmuz ayı balık burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

2 Temmuz saat 02:19 - 18 Ağustos saat 08:18 tarihleri arasında Mars-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu geçişte, kararlılığımız epeyce yüksektir. Hırslı çalışırız, başarılı olmak isteriz. Gücümüzü kanıtlamak için mücadele ederiz. Tabii ki ayarını bilmezsek, kendimizi hasta edebiliriz. Olabildiği kadar ve gerektiği kadar diyerek hareket etmekte yarar var. Aynı işte beraber çalıştığımız kişileri rakiplerimiz olarak görüp, onları geride bırakmak için riskler almamalıyız. Kompleks insanlar gibi davranmamalıyız.

Bazen aşırı gurur hem sizi işinizden eder hem de başkalarının gözünde sizi komik duruma düşürür. Sağlık kontrollerimize tabii ki önem vereceğiz. Ne zaman rahatsızlansak tüm ilgiyi üzerimize çekmek isteriz. Kilomuza dikkat edelim. Çünkü kalbimiz bu dönemde zorlanabilir. Güç gerektiren sporlar, aktiviteler problemlere yol açabilir. Mutlaka doktorumuza danışalım.

Çalışma ortamında birileri veya biz baskın tavırlar sergileyebiliriz. Herkes kendini bulunmaz sanabilir. Dikkat edelim derim. Aşırı yorgunluktan sakınalım. Şimdiden önemli bir hatırlatmada bulunayım. Merkür iki ayrı burçta 8 Temmuz - 1 Ağustos arasında gerileyecek. Daha önce başladığımız işi kolayca bitirebiliriz. Farkına vardığımız yanlışları düzeltebiliriz. Bir projemiz varsa, onun üzerinde düşünürüz, gerekli olan araçları tespit ederiz ve yöntem belirleriz. Sağlık kontrollerimizi yaptırmak faydalıdır. Diyetimizi ihmal etmeyelim.

2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, öncelikle mal, mülk, para, taşınmaz(emlak) gibi konularda ilk etkisini gösterir. Şu aralar bir yere taşınmak veya ev içinde yapılacak işler bir hayli yoğun olur. Aslında çok önceden başlanmış şimdi bitmek üzere diyebiliriz.

Bazıları için önümüzdeki bir yıllık süreçte, çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanır. Tedavi görebilirsiniz. Kontrollerinizi sıkı şekilde takip edersiniz. Bu tarihi, bu yöndeki kararlar için kullanın. Doktorunuza görünün. Kimi Balıklar bu süreçte, ev, aile, çocuklarla ilgili meslek ve uğraşılara yönelebilirler.

Çocuklarla ilgili organizasyon, süsleme, hediyelik eşya gibi ürünler, yeme-içme, aile danışmanlığı bunlardan birkaçıdır. Şiir yazmak, hobilerinizle ilgilenmek, hamilelik-doğum gibi konularda bilgilenmek, anılarınızı kaleme almak gibi etkinlikleri sayabilirim. Huzur sizin için önemli olacak. Aşk hayatınızı olumlu yönde büyüten gelişmeler yaşanır. Aşık olabilirsiniz, kimileri geçmişte ayrıldığı kişiyle tekrar karşılaşabilir. Ailenizin seveceği, beğeneceği kişiyle hayatınızı kurabilirsiniz.

Para kazanabilir, sevdiğiniz şeylere zaman ayırabilir, kendinizi mutlu edebilirsiniz. Mars şu aralar, günlük hayatınızı renklendirici, aktif edicidir. İsteklerinizi elde etmek için mücadele verirsiniz. bir şeyler yaparak para kazanmak, kendinizi göstermek arzunuz yükselir. Olumlu bir tutulma yaşayacağız ve bunlar sizin için gelişimin işaretçisi olacak.

3 Temmuz saat 18:18 - 28 Temmuz saat 04:54 tarihleri arasında Venüs-Yengeç burcunda ilerleyecek. Aşkta sahiplenici ve koruyucu davranmanın, uyumlu, merhametli, duyarlı olmanın işaretçisi bu dönem, romantik paylaşımların da göstergesidir. Yüreğimizin kapılarını sevgiye, sevgiliye açık tutmak bu sürecin genel ifadesidir. Rahatlık ve güven duygusu son derece kıymetli olup, bunu bize vermeyen bir kişiyi yanımıza yanaştırmayız.

Yeme-içme, aile işleri, emlak, danışmanlık, ev alım satım kiralama gibi konularda gelir getirici olabilir. Ancak bir borcun altına girmeden önce veya size ait bir emlak satışı veyahut kiralama gibi işlerde hem piyasanın durumuna hem de karşımıza çıkan fırsatlara, kendi kararlarımıza, başkalarıyla alakalı parasal işlerde gelir-gider dengesini gözetelim. Kardeşlerimizle ilişkimize önem verilir, her gittiğimiz yer bize evimiz gibi gelir.

8 - 14 Temmuz Haftası 2019

Balık Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, 8 Temmuz saat 02:14 - 19 Temmuz saat 10:06 Merkür-Aslan burcunda geriliyor. Çalışma hayatının şartlarını göz önüne alarak aşırı gurur yapmak yerine, becerilerimizi farklı bir şekilde ortaya koyarak, cevabımız işimizdir diyerek hareket etmekte yarar var. El becerilerimiz bu dönemde gayet verimlidir.

Başladığımız işi kolayca bitirebiliriz. Farkına vardığımız yanlışları düzeltebiliriz. Bir projemiz varsa, onun üzerinde düşünürüz, gerekli olan araçları tespit ederiz ve yöntem belirleriz. Sağlık kontrollerimizi yaptırırız. Diyetimizi ihmal etmeyiz. Egzersiz, spor programına başlarız. Ellerimizin bakımı, saçlarımız, cildimizle ilgili güzelleştirme, tazeleme, canlandırma işlemleri yaparız. Ürün değiştirmeyiz. Sadece deneriz.

Tüm Burçlar İçin Önemli Not

* Merkür 8 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında önce Aslan burcunda ardından Yengeç burcunda gerileyecek. Yukarıdaki yorumunuzda Aslan burcundaki geri hareket ele alınmıştır.

* Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi (gölgeli günlerin başlangıcı) 1 Temmuz tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

* Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları iki ayrı burçtaki geri hareketin bitiş tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 8 Ağustos itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

15 - 21 Temmuz Haftası 2019

Balık Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, 17 Temmuz saat 00:38 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulması, iç huzuru ve güvencenin sosyal ilişkiler aracılığıyla sağlanma arzusudur. Ancak duygularımızı pek kimseye açmayız. Öyle bir duruşumuz vardır ki, gören hiçbir sıkıntımız yok sanır. Oysaki vardır. Belki çocukların sorumluluğu(veya çocuğunuzun olmayışı) geçmişte yaşanan olaylar, şu aralar eski bir sevgilinin tekrar hayatınıza girmesi, ilişkinizde sorunlar veya aradığınızı bulamama gibi konular sizi yoruyordur.

Merkür iki ayrı burçtaki geri hareketi, korunma-kollanma ve güven olgularına ne kadar önem verdiğinizin işaretçisidir. Ancak bazı durumların içinden çıkmak pek kolay değildir. Bu yüzden daha fazla sorumluluk alarak, projelere yönelerek, başarılı olmak için gereğinden daha fazla çaba sarf ederek yalnızlığınızı, ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışırsınız. Ancak bu çözüm değildir. Önemli olan dengeli bir yaşam sürmektir.

Sıkıntıları kendinizden uzaklaşarak, yalnızlığa sığınarak, güveni kendi dışınızda arayarak ne kadar mutlu olabilirsiniz ki? Bilakis endişelerin kaynağına inmeli, iç huzurunuzu bozan duyguları gözden geçirmelisiniz Bu Tutulma iş dolayısıyla kurulan arkadaşlıkların göstergesidir. Bastırılmış, engellenmiş, duygularını ifade edemeyen, zorlanan kişilere uzatılan bir yardımın, desteğin göstergesidir.

19 Temmuz saat 10:06 - 1 Ağustos saat 06:58 arasında Merkür-Yengeç burcuna gerileyecek. Bu dönemde değerlerimiz, kıymet verdiğimiz olguları sakınıp saklarız. Dışarıdan gelecek tepkilere karşı duyarlıyız. Refleksler hareketlerde bulunabilir, subjektif düşünebiliriz. Ancak unutmayalım ki bu tüm burçlar için geçerlidir. Aşk hayatımızla ilgili meselelerde, geçmişe dönük konuların tekrar gündeme gelmesi mümkündür. Böyle durumlarda hemen karar vermemek, nihai bir sonuç beklemek yanlış olabilir. Anlayışın, ılımlılığın, sahiplenmenin önemli olduğu bir zaman dilimidir.

Tüm Burçlar İçin Önemli Not

* Merkür 8 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında önce Aslan burcunda ardından Yengeç burcunda gerileyecek. Yukarıdaki yorumunuzda Yengeç burcundaki geri hareket ele alınmıştır.

* Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi (gölgeli günlerin başlangıcı) 1 Temmuz tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

* Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları iki ayrı burçtaki geri hareketin bitiş tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 8 Ağustos itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

22 - 31 Temmuz Haftası 2019

Balık Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, 23 Temmuz saat:05:50 - 23 Ağustos saat:13:02 tarihleri arasında, sıcaklığıyla bizi ısıtan, ışığıyla aydınlatan, astrolojik anlamıyla kendini ifade ve yaratıcılık yönlerimizin açığa çıkmasında, fiziksel sağlığımızın güçlenmesinde, saygınlık ve liderlik gücü elde etmemizde bize destek olan Güneş, yöneticisi olduğu Aslan burcunda seyredecek. Bu seyir sağlık, çalışma hayatı, günlük tempomuz, işimizde ustalaşma, hobilerimiz, çocuklarımız anlamında etkilidir. Bu konularda durumumuz nedir, verimli çalışıyor muyuz, kendimizi güçlü bir şeklide ifade edebiliyor muyuz, bunları mutlaka gözden geçirmemiz lazım.

28 Temmuz saat 04:54 - 21 Ağustos saat 12:06 tarihleri arasında çalışma evinizde etkili olacak Venüs-Aslan burcu geçişi, doğası gereği her ne kadar akla hep aşk ilişkilerini getirse de, bir önemli özelliği de, hayatımızın huzurlu ve güven dolu geçmesi için gerekli olan parayı temsil etmesidir. Şöyle bir düşünürsek, yaşamdan zevk alabilmenin en önemli şartlarından biri de maddi güvencemiz değil midir? Bu süreçte her türlü alışverişte egomuz ön planda. İster istemez liderliğimizin kabul edilmesinden yanayız. Ancak bunun ayarını öyle akıllıca yapmalıyız ki, huzursuz olmayalım.

Israrcı olmak, inatçı tavırlar göstermek, durumunuzun farkında olmamak ne kadar yanlışsa, birilerinin ellerine kendinizi teslim etmek, hiç bir çaba sarf etmeden her şeyin lehinize gelişmesini beklemek de o denli yanlıştır. Bu dönemin faydalı tarafı, sanatsal konularda yaratıcılığınızı körüklemesidir. Dönemi olumlu yönde geçirmek ve sonrasında rahat etmek için, bu süreçte eksiklerinizi gözden geçirmek ve tamamlamak, sağlık kontrollerinizi yaptırmak, kilonuza özellikle dikkat etmek faydalıdır.

Ayrıca iş veya özel arkadaşlıklarınızı, ilişkinizi gerçekçi manada ele almak şarttır. Bir de önemli hatırlatmada bulunayım. Merkür, gölgeli günleriyle birlikte 8 Ağustos tarihine kadar gerileyecek. Duyarlıyız. Sübjektif düşünebiliriz. Aşkta geçmişe dönük konuların tekrar gündeme gelmesi mümkündür. Duruma gerçekçi bakmamız gerekiyor.

2019 Temmuz Ayı Balık Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-11-15-16-20-21-25-26-30
Zayıf Enerjili Günler: 1-6-7-13-14-27-28
Aşkta En Şanslı Günler: 2-3-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 23-24

Balık Burcu Temmuz 2019 Yeniay Günleri: 10-11-12 20-21-22
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Balık Burcu Temmuz 2019 Dolunay Günleri: 6-7-8
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Kaynak: Astroloji Danışmanı İrem SU Hanım Linki tıklayarak youtube kanalından kendisini takip edebilirsiniz.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir