Akrep Burcu Temmuz 2019 Yorumları

akrep burcu temmuz 2019 yorumu, akrep burcu 2019 temmuz ayı yorumları, 2019 temmuz ayı akrep burcu yorumları, akrep burcu temmuz 2019 yorum, akrep burcu temmuz yorumları, 2019 akrep burcu temmuz, akrep burcunda bu ay, akrep burcu bu hafta, temmuz aşk, temmuz ayı akrep burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1354
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Temmuz 2019 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 03 Tem, 00:18

Akrep Burcu Temmuz 2019 Yorumları
Resim

Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu 2019

Akrep burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 7 Temmuz Haftası 2019

Temmuz ayı akrep burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

2 Temmuz saat 02:19 - 18 Ağustos saat 08:18 tarihleri arasında Mars-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu dönemde iş hayatımız veya iş tercihlerimizi gözden geçirmek kadar, bir an önce girişimde bulunmak sonuçlandırmak arzumuz da yoğun. Sözgelimi işten ayrılmışsanız, tekrar eski iş yerinizdeki insanlar sizi arayı hal hatır sorabilir, hatta sizin için bir girişimde bulunmayı düşünebilirler. Bir başvurunuza cevap gelebilir.

Boş oturmak yerine, ilginizi çeken bir konuda kendinizi göstermek için mücadele veririniz. Gururlusunuz. Öyle her kapıyı da çalmazsınız. Ancak bu boş gurur halinde olmamalı. Yeteneklerinizi küçümsemeyin. Bilmediklerinizi öğrenin, bildiklerinizi göstermekten çekinmeyin. Toplumla ilişkinizde duruşunuz, tavrınız, özgüven duygunuz önemlidir. Sizin yetkin bir kişi olduğunuzu bilsinler. Siz de buna uygun şekilde kendinizi geliştirin. Kariyer hedefinize uygun şekilde ilerleyin. Şurada olmak, bu zirveye çıkmak istiyorum diyerek oraya gözünüzü dikin.

Gelelim önemli hatırlatmaya. Mars-Aslan burcunda ilerlerken, 8 Temmuz-1 Ağustos arasında Merkür gerileyecek. İşveren, aile veya aynı ortamda çalıştığınız kişilerle ilişkinize dikkat ediniz. Bulunduğunuz yerde, ortamda ve ilişkilerde sizi kimsenin etki altına almasına izin vermeyeceksiniz. Ancak unutmayalım ki, bir ekipte, grupta yer alıyorsanız ona göre hareket etmelisiniz. Yarım kalan işlerin bitirilmesi, daha önce başlanmış olan işlerin devamı önemlidir. Ancak karşınıza yeni bir teklif çıkarsa bunun üzerinde mutlaka iyice düşününüz.

2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, bize olanaklar, fırsatlar getirecek. Belki başka bir şehirde veya ülkede ekmeğimizi kazanacağız. Kimi Akrepler, yüksek eğitimini tamamlayıp işe başlayacak. Bazıları evlenecek, yuva kuracak. İş hayatında olan Akrepler, bilgi ve tecrübelerini gösterme fırsatı bulacaklar. Canla başla çalışacağız. Evet çok zorlandık.

Son yıllarda birileri üstümüzde dayatmada bulundu, yorulduk. Şimdi kendimizi garantiye alacağız. Maddi-manevi anlamda güçlenmemizi sağlayacak yenilikler karşımıza çıkacak. Olumlu gelişmeler yaşayacağız. Mars, şu aralar Aslan burcunda ilerliyor. Kendimizi gösterebiliriz. Yeteneklerimizi ifade edebiliriz. Bir projede yer alabiliriz. Hedefimize göre kimlerle bağlantıya geçebiliriz, bunları tespit ederiz. Hayatımıza biri girebilir. Devam eden ilişkimizde sorunlar varsa, bunları geride bırakabiliriz.

Sağlıklı verimli olana yöneliriz, sıkıntılarımızın kaynağında yer alan problemleri çözmeye çalışırız. Alternatif yollar karşımıza çıkabilir. Yapacağımız iş, kuracağımız hayat doğru karar ve tercihlerimize dayanacak. Gelenek ve göreneklerimizi önemseyeceğiz. İlişkide hem güvenilirlik hem de değerlerimize saygı gösterilmesini isteyeceğiz. Yüksek eğitim veya akademik kariyer için yurtdışı veya başka bir şehre gidebiliriz. Bu gelişim için gayet olumludur. Bir işi yerinde öğrenmek, bilgilenmek için kurs görebiliriz. Başka ülkelerin kültürleri hakkında bilgi sahibi olabilir, bunu işimizde kullanabiliriz.

3 Temmuz saat 18:18 - 28 Temmuz saat 04:54 tarihleri arasında, iç dünyanızda artan sezgileriniz bir ışık gibi sizi korur. İlişkisi sağlam temelli olanlar için bu dönem, yoğun duyarlılığın koruma ve sahiplenme içgüdüsüyle birleştiği bir zaman aralığıdır. İlişkisinde sorun olanlar bu dönemde hoşgörüyü, sempati, iyi niyeti ve duygusal bütünleşmeyi kendi aralarında kolaylıkla sağlamaları mümkündür.

İlişkisi olmayanlar bu dönemde, güven, sadakat olguları güçlü, ailevi ve toplum değerlerine saygılı, sahiplenici ve koruyucu kişileri çekici bulabilirler. Tanıdığınız insanlara, zamanla oluşturduğunuz değerlerinize, ailenize, ülkünüze sıkı sıkıya bağlılık gösterdiğiniz bu süreçte, güvendiğiniz insanlara, ortamlara daha fazla yönelirsiniz.

8 - 14 Temmuz Haftası 2019

Akrep Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrepler 8 Temmuz saat 02:14 - 19 Temmuz saat 10:06 Merkür-Aslan burcunda geriliyor. İşveren, aile veya aynı ortamda çalıştığınız kişilerle ilişkinize dikkat ediniz. Bulunduğunuz yerde, ortamda ve ilişkilerde sizi kimsenin etki altına almasına izin vermeyeceksiniz. Ancak unutmayalım ki, bir ekipte, grupta yer alıyorsanız ona göre hareket etmelisiniz.

Yarım kalan işlerin bitirilmesi, daha önce başlanmış olan işlerin devamı önemlidir. Ancak karşınıza yeni bir teklif çıkarsa bunun üzerinde mutlaka iyice düşününüz. Deneme-yanılma zamanı değildir. Duruma stratejik bakacağız. Bazen konuşmak yerine susmayı tercih edeceğiz. İçten içe egomuz baskın olacak. Ancak kafamızın içindekileri kimse bilmeyecek. Davranışlarımızla tepkimizi göstereceğiz. Bu dönemde önemli olan oyunu kuralına göre oynamaktır. Nerede ne yaptığımızı bilmek, riskten uzak durmak, adımlarımızı dikkatli şekilde atmaktır.

Tüm Burçlar İçin Önemli Not

* Merkür 8 Temmuz - 1 Ağustos tarihleri arasında önce Aslan burcunda ardından Yengeç burcunda gerileyecek. Yukarıdaki yorumunuzda Aslan burcundaki geri hareket ele alınmıştır.

* Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi (gölgeli günlerin başlangıcı) 1 Temmuz tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

* Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları iki ayrı burçtaki geri hareketin bitiş tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 8 Ağustos itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

15 - 21 Temmuz Haftası 2019

Akrep Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrepler, 17 Temmuz saat 00:38 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulmasında, odak noktamızda kardeşlerimiz, yakınlarımız, çevremiz yer alıyor. Sorumluluk alırız, büyürüz, olgunlaşırız. İhtiyaçlarımızı tespit ederiz. Duygularımızı, düşüncelerimizi ölçeriz, tartarız. Yaşadığımız çevrede olan bitenlere karşı farkındalık geliştiririz.

Merkür bu Tutulmada iki ayrı burçta geriliyor. Zihnimiz geçmişe takılı, duyarlı ve ihtiyaçlara yönelik çalışıyor. Özellikle yabancı ortamlardan, insanlardan çekiniyoruz. Halimizi anlayacak bize destek olacak insanlar arıyoruz. Fakat duygularımızla karar veremeyiz. Kendimize göre düşünürken tarafsız olmayı da bilmeliyiz. Geri hareket yeni bir gözlem ve düşünme sürecidir. Bizim de bilgimizi, tecrübemizi, anlayışımızı geliştirmemiz, durum ve şartların farkında olmamız lazım. Yüksek eğitim, iletişim, seyahat, yabancı ülke, ticaret, inançla ilgili konuları mantık süzgecimizden geçirmemiz ve şu aralar acil kararlar vermememiz gerekiyor.

Etrafımızdaki söylentilere kulak asmayalım. Beklediğimiz evrak gecikebilir, ilgili kişilere bir soralım. Fikirlerimizi baskıcı veya negatif şekilde başkalarına ifade etmeyelim. Bunlar işlerimizi zorlaştırır. Yazılı veya sözlü ifadelerimize dikkat edelim. Bilgiyi kaynağından öğrenelim. Bizimle aynı düşünmeyen muhalif görüşte insanlarla ilişki kurmakta zorlanabiliriz. Bu Tutulma, büyük sorunlar getirmez. Sadece alıştığımız çevredeki zorluklar, bizi başka yerlere, arayışlara yöneltir. Ancak işler istediğimiz gibi gelişmediğinde moralimiz çabuk bozulur. Sabırlı olmalıyız. Gelen teklif ve önerileri her yönüyle incelemeliyiz. Böylece bizim için neyin gerekli veya gereksiz olduğunu tespit etmiş oluruz.

19 Temmuz saat 10:06 - 1 Ağustos saat 06:58 arasında Merkür Yengeç burcuna gerileyecek. Bu dönemde değerlerimiz konularında çok hassas düşünebiliriz. Bazen duygusal anlamda da alınganlığımız ön planda olabilir. En ufak bir sıkıntıyı yüreğimizde hissedebiliriz. Böyle bir devrede hayati kararlar vermemek gerekir. Yeni bir adım atma anlamında etkin bir zaman dilimi değildir. Güvenli ve garantili olmayan bir yerde çalışmak istemezsiniz. Ameliyat olacaksanız, hastane, ödeme koşulları ve doktorunuzu iyi seçiniz. Özel sağlık sigortanızın ödemelerini ihmal etmeyiniz. Muayenelerinizi geciktirmeyiniz.

Tüm Burçlar İçin Önemli Not

* Merkür 8 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında önce Aslan burcunda ardından Yengeç burcunda gerileyecek. Yukarıdaki yorumunuzda Yengeç burcundaki geri hareket ele alınmıştır.

* Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi (gölgeli günlerin başlangıcı) 1 Temmuz tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

* Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları iki ayrı burçtaki geri hareketin bitiş tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 8 Ağustos itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

22 - 31 Temmuz Haftası 2019

Akrep Burcu 2019 Temmuz Haftalık ve Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrepler, 23 Temmuz saat: 05:50 - 23 Ağustos saat: 13:02 tarihleri arasında yöneticisi olduğu Aslan burcunda ilerlemesini sürdürecek Güneş, nasıl hayatın merkezi, ısı ve ışık kaynağı ise, insanın güven tazelemesinde, kendine gelmesinde etkili bir ışıktır. Burcunuzla mücadeleci görünüm yapan Güneş, kendinizi öne sürerek, yılmadığınızı göstermenizi sağlar. Ancak tabii ki dozunu da bilmekte yarar vardır. Transit geçtiği yaşam evi, onun parlaklığıyla aydınlanır. Amacını bilen, hedefini tayin edebilen, ne istediğinin farkında olan kişiler, bu süreci gayet olumlu yönde değerlendirebilirler.

28 Temmuz saat 04:54 - 21 Ağustos saat 12:06 tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek Venüs, genel anlamıyla, mesleki faaliyetleriniz, otorite konumunda bulunan kişilerle olan ilişkiniz ve sosyal aktivitelerinizi ilgilendiren meseleler üzerinde etkilidir. Hükümran tavırlar göstermemeniz, sürekli ilgiyi üzerinize çekebilmek için olayları çarpıtmamanızda yarar var.

Güçlü görünme arzunuz veya kontrolü elinizde tutma isteğiniz ön planda olacağı için çatışmalar yaşanabilir. -Benim kurallarım, isteklerim doğrudur demeye kalktığınız zaman buna müsaade edilmesi mümkün olmayabilir. Ailevi ilişkileriniz açısından da durum böyledir. Siz kendi fikirlerinizi kabul ettirmek istersiniz fakat kurallara uymak zorunluluğunuz vardır.

Benim bu süreçte size tavsiyem, yeteneklerinizin farkında olarak iş seçiminde bulunmanız veya güçlü pozisyonda bulunan kişilerle sıcak ve candan bir ilişki kurmaya çalışmanızdır. Böylece oyunu kuralına göre oynamış oluruz. Şimdi gelelim önemli hatırlatmaya. Merkür, gölgeli günleriyle birlikte 8 Ağustos tarihine kadar gerileyecek. Yeni bir adım atma anlamında etkin bir zaman dilimi değildir. Güvenli ve garantili olmayan bir yerde çalışmak istemezsiniz. Ameliyat olacaksanız, hastane, ödeme koşulları ve doktorunuzu iyi seçiniz.

2019 Temmuz Ayı Akrep Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-6-7-11-15-16-20-21-30
Zayıf Enerjili Günler: 4-5-18-19-25-26
Aşkta En Şanslı Günler: 20-21
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 13-14

Akrep Burcu Temmuz 2019 Yeniay Günleri: 10-11-12
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Akrep Burcu Temmuz 2019 Dolunay Günleri: 25-26-27
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Kaynak: Astroloji Danışmanı İrem SU Hanım Linki tıklayarak youtube kanalından kendisini takip edebilirsiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Lal (Prş 18 Tem, 10:36)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir