Balık Burcu Haziran 2019 Yorumları

balık burcu haziran 2019 yorumları, balık burcu 2019 haziran ayı yorumları, balık burcu haziran 2019, 2019 haziran ayı balık burcu yorumları, balık burcu haziran 2019 yorum, balık burcu haziran yorumları, 2019 balık burcu haziran, balık burcunda bu ay, balık burcu bu hafta, haziran aşk, haziran ayı balık burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1354
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Balık Burcu Haziran 2019 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 01 Haz, 18:20

Balık Burcu Haziran 2019 Yorumları
Resim

Balık Burcu Haziran Ayı Yorumu 2019

Balık burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 9 Haziran Haftası 2019

Haziran ayı balık burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

3 Haziran saat 13:02 İkizler burcunda doğacak Yeniay, hareket özgürlüğü kazanmak için ev içinde yapılacak değişimleri işaret ediyor. Bu bir hazırlık olabilir. Taşınmak, bir bebeğin doğumu, hamilelik, ofis açmak, yaz tatili için bir yere gitmek gibi. Sonuçta bir hareketlilik, yenilik ve değişim arzusu yoğun. Tabii ki, maddi açıdan duruma bakarak, şartları göz önüne alarak bunları yapmak lazım. Her yönüyle hesabı yapalım ki, sıkıntı oluşturmasın.

Bu Yeniay, maddi-manevi anlamda moral duygumuzu yükseltecek bir rahatlığın işaretçisi. Biraz önce tatilden söz etmiştim. Yıllık izni bu tarihe getirmekte yarar var. Yeni proje ve planlamalar için başlangıç tarihi olarak görebiliriz. Hem iş hem dinlenme anlamında yolculuklar olabilir. Bir taşla iki kuş vurma hali. Bu Yeniayda dikkat edilecek nokta, bir karar verirken, tüm yönleriyle ele almanız, hesabınızı iyi yapmanız ve uzun vadeli düşünmenizdir. Hadi olsun, yapalım bitsin tarzı değil, bunun artı ve eksi yönleri nedir, faydası olur mu, neler yapmak lazım diye incelemektir.

4 Haziran saat 23:04 - 27 Haziran saat 03:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, aile yaşamı, evlilik, iş ortaklığı ve birebir aşk hayatınızla ilgili konularda hassasiyetle düşünmenizi sağlayıcıdır. Bazen eskiye ait anılar, çocuklukta yaşanılanlar aklımızdan geçer. Eğer ilişkimizde problemler varsa bunlar üzerinde durabiliriz.

Çocuk sahibi olmayı düşünürsek, kontrollerimizi yaptırabiliriz. Bir ofis açarak çalışmayı düşünürsek piyasanın durumuna bakabiliriz. Çocuk sahibi olmak, çocuklar ve ailelere dönük işlere merak salmak, yemek, bakım, sahiplenme gibi meselelere eğilmek dönemin etkileri arasında yer alır. Sözgelimi yuva açmak, anne-baba-çocuk üçlüsü hakkında yazılar yazmak, ailelere dönük danışmanlık vermek bu süreçte etkilidir.

9 Haziran saat 04:37 - 3 Temmuz saat 18:18 arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Evimiz, ailemizle ilgili konularda bizim iki yönlü hareket etmemize, yerleşim yerimizle ilgili meselelerde kararsız kalabiliriz. Güzelliğiniz, çekiciliğiniz, sağlığınız, kendinizden eminliğiniz bu dönemde yükselir.

Kafanızı karıştıran meseleleri gayet başarılı şekilde çözüme kavuşturursunuz. İletişim, seyahat, yolculuklar bu dönemde etkili olacaktır. Venüs-İkizler geçişini yöneten güç Merkür, 27 Haziran tarihine kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. aile yaşamı, evlilik, iş ortaklığı ve birebir aşk hayatınızla ilgili konularda hassasiyetle düşünmenizi sağlayıcıdır. Bazen eskiye ait anılar, çocuklukta yaşanılanlar aklımızdan geçer. Eğer ilişkimizde problemler varsa bunlar üzerinde durabiliriz. Çocuk sahibi olmayı düşünürsek, kontrollerimizi yaptırabiliriz.

10 - 16 Haziran Haftası 2019

10-16 Haziran Balık burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, haftanın etkili ilk enerjisi Başak burcunda oluşacak ilkdördün. Bu durum ilişkilerde mükemmel olanı istemek ve bunu bulamadığımızda kendimize yüklenmek olur ki, yanlıştır. Ailevi konularda da geçtiğimiz 3 Haziran tarihinde verilen karar veya düşünülen işleri şimdi tekrar gözden geçirelim. Sizin bakış açınızla başkaları arasında oluşan farklılık rahatsız edici olabilir.

Hafta ortasına doğru enerjilerimiz daha iyi. Bu endişeleri giderecek gelişmeler yaşanır. Çocuklarınız, sevdiklerinizle bir araya gelebilir, eskiyi anabilir, duyarlı olduğunuz meseleleri onlarla konuşabilirsiniz. Ben haftanın genelinde zihnimizin duygusal düşünmeye açık olduğunu, eğer bir şeyler sizi düşündürüyorsa bunu ılımlı şekilde paylaşmanın daha iyi olacağını düşünüyorum. Gerçekçi olmayı ihmal etmeyelim.

17 - 23 Haziran Haftası 2019

17 - 23 Haziran Balık burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, 17 Haziran saat 11:31 Yay burcunda oluşacak Dolunay, tüm ilgimizi iş hayatı, hedef, sorumluluklar yönünde etkiliyor. İş değiştirmek, işten ayrılmak, farklı işlere yönelmek mümkün. Ancak bunların çok iyi düşünülmesinde yarar var. Çünkü Dolunayın yöneticisi Jüpiter Ağustos ayına kadar gerileyecek. Alternatifiniz güçlü olmadıkça mevcut işinizi değiştirmeyiniz.

Bu Dolunayda, daha önce başlanmış işler bitirilmesi, verilmiş kararların uygulanması mümkündür. Bir teklif alabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz bir yer görüşmeye çağırabilir. Kararsız kaldığınız konular da olabilir. Bu sizi üzmesin. Daha iyisi olması adına belki Ağustos ortasına kadar düşünmenizde yarar var. İşverenle maaşınız hakkında görüşebilir, ihtiyacınızı dile getirebilirsiniz. İş-ev arasındaki dengenin sağlanması gerekir. Ailenizle bir arada olmak, işinizi ihmal etmemek gibi.

Kariyer hayatınız için son derece önemli olan bir proje size teklif edilebilir. Ön çalışmalara başlarsınız. Uzun zamandır iş problemi yaşıyorsanız, işe girebilirsiniz. Uluslararası bir şirkette, medya-yayıncılıkla ilgili alanda çalışabilirsiniz. Yurtdışında bir işe başvurabilirsiniz. Bu Dolunay, aşk hayatınızı güçlendirici bir gelişmenin işaretçisidir. Bir bebek sahibi olmak, aşık olmak, çocuğunuz varsa onun hayatında önemli bir gelişme yaşamak mümkündür. Tek tavsiyem, bir şeyler gecikirse, bir engelle karşılaşırsanız, beklemeniz söyleniyorsa üzülmeyiniz. Bunlar Ağustos ortasına doğru düzelecektir.

21 Haziran saat:18:54 - 23 Temmuz saat:05:50 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, aşk hayatınız, çocuklarınız, işinizde verimlilik ve güvence gibi önemli konuları gündeminize taşıyor. Günlük yaşamda huzur, sevgi, barış o kadar kıymetli ki, bunlar yoksa hayattan lezzet almamız mümkün değil.

Güneşin-Yengeç burcuna tekrar dönmesi bir yıllık süreci kapsıyor. Bu da gösteriyor ki, mevcut duruma bakarken ne kadar güvendeyiz, yarınlarımız ne kadar garantide diye sormamız gerekiyor. Bu geçişte, sahiplenilmek, korunmak, değerimizin bilinmesi bizim için önemli olacaktır. Aşk bu dönemde sizi besleyen, büyüten kıymetli bir olgu. İlişkisinde aradığını bulmuş, mutluluğu yakalamış kişiler için dönem gayet güzel geçer. Tam tersi durumda, aşkta aradığımızı bulamasak da, bütün kırgınlıkları bir yana koyup, yeniden aşka değer vermeye hazır olurunuz

24 - 30 Haziran Haftası 2019

24 - 30 Haziran Balık burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, 27 Haziran saat 03:19 - 8 Temmuz saat 02:14 tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan burcu süresince, bilhassa çalışma hayatımızda iletişimin önemi ön planda olacaktır. İnsanlarla konuşacağız, ikna etmeye çalışacağız, bol bol söyleşide bulunacağız ve bildiklerimizi aktaracağız. Dinlenir olmak için, dinlemeyi de bilmemiz gereken zamandır.

El yeteneklerimizi sanatsal veya farklı bir alanda değerlendirebiliriz. Eğitmenlik de bunlardan biridir. Ancak işlerinizi çok iyi organize etmeniz gerekiyor. Bu dönem, ailevi, ilişkiniz ve çalışma hayatınızla ilgili konularda yapılacak gözden geçirmelerin, düzenlemelerin, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuzun işaretçisidir.

İşimizden memnun muyuz? Çalışma ortamında konum olarak lider bir pozisyonda mıyız? İşimizi severek mi yapıyoruz? Serbest mi yoksa birinin emri altında mı çalışmaktayız? Hangi durum olursa olsun, burada asıl nokta, verimli bir işe sahip miyiz sorusuna cevap vermek. Yetkin miyiz değil miyiz? Bütün bunlara bir bakmalıyız. Bir de sağlıklı mıyız? Ne gibi şikayetlerimiz var? Bunları da ele almalıyız. Merkür 8 Temmuz-19 Temmuz tarihlerinde Aslan burcunda gerileyecek. Yorumunuzda dikkat edilecek noktaları tekrar gözden geçiriniz.

2019 Haziran Ayı Balık Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-5-6-13-14-18-19-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 3-9-10-16-30
Aşkta En Şanslı Günler: 5-6
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 25-26

Haziran 2019 Balık Burcu Yeniay Günleri: 22-23-24-25
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Haziran 2019 Balık Burcu Dolunay Günleri: 9-10-11
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Kaynak: Astroloji Danışmanı İrem SU Hanım Linki tıklayarak youtube kanalından kendisini takip edebilirsiniz.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir