Yengeç Burcu Haziran 2019 Yorumları

yengeç burcu haziran 2019 yorumları, yengeç burcu 2019 haziran ayı yorumları, yengeç burcu haziran 2019, 2019 haziran ayı yengeç burcu yorumları, yengeç burcu haziran 2019 yorum, yengeç burcu haziran yorumları, 2019 yengeç burcu haziran, yengeç burcunda bu ay, yengeç burcu bu hafta, haziran aşk, haziran ayı yengeç burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1364
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yengeç Burcu Haziran 2019 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 01 Haz, 18:12

Yengeç Burcu Haziran 2019 Yorumları
Resim

Yengeç Burcu Haziran Ayı Yorumu 2019

Yengeç burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 9 Haziran Haftası 2019

Haziran ayı yengeç burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

3 Haziran saat 13:02 İkizler burcunda doğacak Yeniay, ne istediğimizi anlama ve buna göre kendimizi yönlendirme çabamızdır. Merkür burcunuzda ilerleyecek. Bu daha önce başlanmış işlerin yürürlüğe konması anlamı taşıdığı gibi, yeni bir plan ve projenin hazırlık aşaması da olabilir. Henüz netlik kazanmamış, belirsizlik içeren meseleleri anlamaya, öğrenmeye çalışacağız.

İşimizde veya özel yaşantımızda okumak, öğrenmek, bilmek arzusu yoğun olacak. Dostlarımızla konuşacağız. Bağlantılar kuracağız. Belki bir iş veya proje için bir araya geleceğiz. Sağlam ve uzun vadeli işlere yöneleceğiz. Huzurlu ortamlar, müzik, edebiyat, kaliteli yemekler, aile ilişkileri, eskiden beri tanıdığımız kişilerle beraber olmak bizi rahatlatacak. Bir yanıyla hassas düşüneceğiz.

Sevdiklerimizin üzerine titreyeceğiz. Bu Yeniayda kimseyle takışmak, huzursuz olmak niyetimiz yok. Partnerimizin olgun yaklaşımı, güven vermesi, duyarlı yüreğimizi rahatlatır. Bekar Yengeçler bu Yeniayın güçlü enerjisi sayesinde biriyle tanışabilirler. Bu kişiyle yazışmak, konuşmak, bir şeyleri paylaşmak sizi mutlu eder. Malum yaz ayları geldi. Benim size tavsiyem bu ay tatile çıkın. Kitap okuyun, müzik dinleyin, yürüyüşler yapın. Tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmaya çalışın. Bu anlamda enerjiniz gayet olumludur.

4 Haziran saat 23:04 - 27 Haziran saat 03:19 tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür süresince, etrafınızdaki dünya ile temasınız güçlenir. Şimdi düşünceleriniz, hisleriniz ve siz canlanmaya başlıyorsunuz. Kimsenin etki altında kalmadan kendiniz adına yeni kararlar alarak bunları uygulamaya çalışmak, eskiye yeni bir yüz geçirerek veya tümüyle değiştirerek hayatınızın kontrolünü ele geçirmektir.

Duygusal konularda yaşamınızı gözden geçirebilir, geçmişin izlerini silmeye çalışırsınız. Kimi zaman birileri veya bazı olaylar sizi bağımlı olduğunuz alanlara doğru sürükleyebilir. Fakat bunların tümünde aldığınız dersler ön plandadır. Yani nerden nereye geldim tarzı bir düşünce halidir. Aileniz, vatanınız, değerleriniz, sizi bugüne getiren olaylar, insanlar ne varsa hepsine sahip çıkabilir, hatalarınızın bile sizi olgunlaştırdığını düşünebilirsiniz.

9 Haziran saat 04:37 - 3 Temmuz saat 18:18 tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. İlişkimizi, iş hayatımızı, bizi çelişkide bırakan meseleleri gözden geçireceğiz. Bazen kafamız karıştırabilir. Ailemizi, sevdiklerimizi, yarınlarımızı önemsiyoruz.

Geçmişte yaşadığımız, tecrübe ettiğimiz zorlukları unutmadık. Bunlar kafamıza bir hayli takılabilir. Venüs-İkizler geçişini yöneten güç Merkür, 27 Haziran tarihine kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Aileniz, vatanınız, değerleriniz, sizi bugüne getiren olaylar, insanlar ne varsa hepsine sahip çıkabilir, hatalarınızın bile sizi olgunlaştırdığını düşünebilirsiniz.

10 - 16 Haziran Haftası 2019

10-16 Haziran Yengeç burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler, haftanın hemen başında Başak burcunda oluşacak ilkdördün ve ardından diğer enerjilerimiz, kendinizi olumlu şekilde ifade etmek, hayatınızı düzene sokmak ve endişelerinizden arınmak arzunuzun birebir göstergesidir. Bu istekler yüreğinizin içinde öylesine hakimdir ki, hani dokunsalar veya biri bir söz söylemeye kalksa veyahut da bir problem daha üzerinize gelse patlayacak haldesinizdir.

Ruhunuz artık ters giden hiçbir duruma sabredecek halde değildir. İlkdördün etkisinde, mücadele arzunuzun, yenilenme isteğinizin en yüksek noktaya vardığını düşünüyorum. Yapılması gereken öncelikle hayata olan güvensizliğinizden, geçmişin üzerinizdeki etkisinden, kuruntulu düşünmekten ve kendinize güvensizlikten uzak durunuz. Dolunay yaklaşırken bu hassasiyet daha fazla artabilir. Sakin olunuz ve kaygılarınızı gerçekçi bir şekilde kontrol ederek, çaresiz olmadığınızı biliniz.

17 - 23 Haziran Haftası 2019

17 - 23 Haziran Yengeç burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler, 17 Haziran saat 11:31 Yay burcunda oluşacak Dolunay, sağlığımızla ilgili kararların işaretçisi olup, geçtiğimiz 3 Haziran tarihinden bu yana olan gelişmelerin bir sonucudur. Kilo sorunlarımız varsa bir doktora görünebiliriz. Egzersiz ve diyet programı düzenlenebilir. Önemli olan kendinizi nasıl hissettiğinizdir.

Şikayetler varsa, son iki haftadır bunlar sizi rahatsız ediyorsa mutlaka kontrollerinizi yaptırınız. Dolunayın yöneticisi Jüpiter gerilediği için, Ağustos ayına kadar bu söylediğim tetkik, muayene ve tedavilerin önemi büyük. Çalışanlar için bu dönem bir değişiklik ihtiyacını simgeler. Bazen de çalıştığınız iş yerinde değişimler olur. İki hafta önce işe girenlerin alışma süreçleridir. Ağustos ayına kadar bu süreç uzayabilir. Dolunay olumsuz bir durumu işaret etmiyor. sadece bir bekleme, yavaşlama veya alışma olarak sabır istiyor.

Yengeç burcunda şu aralar önemli geçişler var. Bu sayede değerlerinizi koruma ve kollama arzunuz bir hayli yüksek. Teklifler alabilir, bir hazırlık için çaba sarfedebilir, henüz tam karar vermediğiniz için düşünüyor olabilirsiniz. Bu eğitimden iş hayatına kadar önemli konularda gelişir. Bilgimizi, tecrübemizi gözden geçirebilir, yeterli olup olmadığımızı tespit ederiz.

Ben biliyorum demek yerine öğrenmek için gayret göstereceğim diyenler için bu Dolunay gayet olumlu gelişmelerin işaretçisidir. Birileri sizi gözlemliyor, hakkınızda bilgi sahibi olmaya, sizi tanımaya çalışıyor olabilirler. Daha önce başlanan projelerin eksikleri bugünlerde tamamlanır ve yürürlüğe konabilir. Fakat gecikme oluyorsa, terslikler yaşanıyorsa üzülmeyin, Ağustos ortasında bütün bunlar düzelecektir.

21 Haziran saat: 18:54 - 23 Temmuz saat: 05:50 tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Güneş güvende yaşama ihtiyacını vurguluyor. Bir yaş daha alırken, doğal olarak tüm yılı gözden geçireceğiz ve yeni bir hedef belirliyoruz. Böyle olması da gerekiyor. İşte bu dönemde Güneş size kuvvet sunuyor, ışık oluyor.

İmajınız ve çevrenizdeki saygınlığınızın yükseldiği bu dönemde ihtiyaçlarımızı belirliyoruz. Mevcut duruma bakıyoruz. Huzurumuzu önemsiyoruz. Bu süreç, kabuğumuzdan çıkarak ben buradayım deme vaktiniz. Hedefimi belirledim ve onu elde etmek için harekete geçiyorum deme zamanınız. Önümdeki engelleri aşabilir ve yeni bir sayfa açabiliriz.

24 - 30 Haziran Haftası 2019

24 - 30 Haziran Yengeç burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler, 27 Haziran saat 03:19 - 8 Temmuz saat 02:14 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir geçişi, parasal konularda zeka ve ifade gücünü yükselticidir. Bu dönemde insanları ikna etmek kolaylaşır. Yengeçler pek öyle konuşmaktan, kendilerini öne sürmekten hoşlanmazlar. Ancak bu süreçte dilimiz kazandırıcıdır.

Birkaç hafta sürecek işlerden para kazanabilirsiniz. Kalıcı olması için sabır gereklidir. Bir de yaz sezonu olması, tatil vb. konularda bütçemizi zorlayabilir. Bu dönem, yenilikçi düşünmek, piyasayı bir kontrol etmek, kimler ne yapıyor bir bakmak lazım. Çabuk sıkılmak, bir işi uzun süre devam ettirmemek, bitirmeden başka bir işe başlamak gibi durumlar yaşanabilir. Bir davranıştan bin bir tane yorum çıkarabilirsiniz. Bu da iş huzurunuzu kaçırabilir. Bu noktalara dikkat edelim lütfen. Merkür 8 Temmuz-19 Temmuz tarihlerinde Aslan burcunda gerileyecek. Yorumunuzda dikkat edilecek noktaları tekrar gözden geçiriniz.

2019 Haziran Ayı Yengeç Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-5-6-9-10-13-14-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 11-12-18-19-25-26
Aşkta En Şanslı Günler: 13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 7-8

Haziran 2019 Yengeç Burcu Yeniay Günleri: 4-5-6
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Haziran 2019 Yengeç Burcu Dolunay Günleri: 17-18-19-20
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Kaynak: Astroloji Danışmanı İrem SU Hanım Linki tıklayarak youtube kanalından kendisini takip edebilirsiniz.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir