Akrep Burcu Haziran 2019 Yorumları

akrep burcu haziran 2019 yorumu, akrep burcu 2019 haziran ayı yorumları, 2019 haziran ayı akrep burcu yorumları, akrep burcu haziran 2019 yorum, akrep burcu haziran yorumları, 2019 akrep burcu haziran, akrep burcunda bu ay, akrep burcu bu hafta, haziran aşk, haziran ayı akrep burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1364
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Haziran 2019 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 01 Haz, 17:59

Akrep Burcu Haziran 2019 Yorumları
Resim

Akrep Burcu Haziran Ayı Yorumu 2019

Akrep burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 9 Haziran Haftası 2019

Haziran ayı akrep burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

3 Haziran saat 13:02 İkizler burcunda doğacak Yeniay, başkalarıyla maddi-manevi ilişkimize odaklanacağız. Sağlıklı, verimli ve güvenilir mi diye bakacağız. Özgür müyüz, yoksa başkalarına ihtiyacımız var mı? Parasal açıdan rahat mıyız yoksa ödemeler veya farklı sebeplerle sıkıntı yaşıyor muyuz? Duruma bakacağız ve neler yapabiliriz onu düşüneceğiz.

Sözgelimi evlilik, iş ortaklığı veya birileriyle işbirliğine giderek rahatlayabiliriz. Başka bir yere taşınmayı düşünebiliriz. İmkanları daha iyi olan bir iş düşünebiliriz. İş alanımızda bir yenilik yapabiliriz. Bu Yeniayda önemli olan, yönümüzü tayin etmek ve gerçekçi bir planlama yapmaktır. Süregelen sıkıntılara veya sıkışıklığa çözüm bulmak en doğru yoldur. Evli isek, eşimizin tayin, terfi yoluyla hayatında bir değişim olabilir. Bunun üzerinde düşünürüz. Eğitimle ilgili bir gelişme olabilir.

Sözgelimi okuyorsak, burs alabiliriz, uygun bir kredi alabiliriz. Önemli olan bu Yeniayda verilecek kararın, uzun ömürlü olmasıdır. Paramızın uygun iş veya konuda değerlendirilmesidir. Borcumuz harcımız varsa, bunların ödenmesidir. İlişkimizde bugünün değil, yarınların göz önüne alınmasıdır. Gerçekçi olmalıyız. Attığımız adımın farkında olursak, çok doğru karar vermiş oluruz.

4 Haziran saat 23:04 - 27 Haziran saat 03:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, geçmiş problemlerinize çözüm bulmanızda ve geleceğinizi şekillendirmenizde dikkatli ve mantıklı düşünmenin önemini gösteriyor. Hassas düşünmeye neden olabilir. Güç ve kontrole bu denli önem veren bir Akrep bu süreçte ileriye bakmalı ve eski tecrübelerini göz önüne alarak geleceğe yönlenmelidir. Çünkü şimdi önemli olan tarafsız düşünmektir. Gereksinimler, gelecek, maddi konular, hedefler anlamında gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde kuvvet olacaktır.

9 Haziran saat 04:37 - 3 Temmuz saat 18:18 arasında Venüs-İkizler burcunda seyrine başlayacak. Maddi ve manevi açıdan kendinizi garanti altına almaya çalışmanız yararlıdır. Miras, hisseli paralar veya beklediğimiz destekler konusunda da gerçekçi olalım, boyunuzu aşabilecek harcamalardan uzak duralım.

Boşanma nedeniyle, nafaka veya hukuksal sorunlarınız varsa, bunların takibini çok iyi yapınız. Venüs-İkizler geçişini yöneten güç Merkür, 27 Haziran tarihine kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. İhtiyaçlarımız, maddi durum ve hedeflerimiz yönünde gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde kuvvet olacaktır.

10 - 16 Haziran Haftası 2019

10-16 Haziran Akrep burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Akrepler haftanın hemen başında Başak burcunda bir ilkdördün oluşacak. Üzerinde emek harcadığınız ve oldukça titizlendiğiniz geri dönüşler sizi pek tatmin etmeyebilir. Sanki bir şeyler eksik veya yavaş ilerlemektedir. Bu hassasiyet nedeniyle kuşku ve endişeye kapılırsınız. Oysaki bunun biraz da nedeni Merkür-Yengeç burcu seyrinin neden olduğu hassasiyettir.

Bir de yaklaşan Dolunayı hesaba katarsak, belirsizlikler canınızı sıkabilir. Burada önemli olan sizin kendinizden ve yaptığınız işten, girişimden emin olmanızdır. Eğer her şeyiyle düşünmüş, eksikleri tamamlamış ve doğru şekilde ilerlemişseniz kimseyi kafanıza takmayınız. Hafta ortasında enerjileriniz gayet olumludur. Görüşmeler umut verir. Aşkta arzu ettiğiniz güzellikleri yaşarsınız. Sevildiğinizi hissedersiniz. Yetkili kişilerle görüşmeler gündeme gelir. Bunlar proje, iş veya önemli çalışmalardır. O nedenle gereksiz şeyleri kafanıza takmayınız. Eksikleri tamamlayınız, yarım kalan işlerinizi bitiriniz.

17 - 23 Haziran Haftası 2019

17 - 23 Haziran Akrep burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Akrepler, 17 Haziran saat 11:31 Yay burcunda oluşacak Dolunay, finansal konularda geçtiğimiz 3 Haziran tarihinde yapılan girişim, görüşme ve başvuruların sonucu görmemiz yönünde etkilidir. O tarihlerde birileriyle kredi, miras, eş veya iş ortağımızla bir mesele üzerinde konuşmuştuk. Bir talepte bulunmuş da olabiliriz.

Değişiklik ve yenilenme arzusu son günlerde bir hayli etkili. Özellikle ilişkide kalıcılık, samimiyet, inanmak, güven gibi olgular baş tacı yapıldığı için, eğer bir sorun varsa bunların karşılıklı konuşulması gerekecek. Bir kredi başvurumuz varsa, uygun şartlar bize sunulsun isteyeceğiz. Bu Dolunayın özel bir görünümü var. Bu aşk, bağlılık, hayata bakış, değerler anlamında uzun ömürlü olanı istediğinizi gösteriyor. Nelerde anlaşıyor veya birbirimize uymuyoruz, bunları önemseyeceğiz.

Dolunayın yöneticisi Jüpiter gerilediği için, belki bir kredi, miras, burs, sponsor gibi girişimler Ağustos ortasına kadar beklememizi gerektirebilir. Daha uygun şartlar karşımıza çıkabilir. Aceleci olmayalım. Bazen beklemekte bir hayır vardır. Yapıcı çözümden yana olmalıyız. Konuşmak kadar dinlemeli, fikir almalı, alternatifleri araştırmalıyız. Sözgelimi bir ürün almayı düşünmüşsek, şimdi başka yerlere de danışalım, belki daha uygun şekilde alırız.

Anlaşmak bu Dolunayda zor değil, sadece başkalarının bize sunduğu teklif ile bizim istediğimiz şartlar uyuşmuyor. Konuşursak bir orta yol bulabiliriz. Sıkıntılarını bizimle paylaşan insanlara anlayışlı yaklaşmak yararlı olur. aynı şekilde, siz de sorunlarınızı anlatmalı, sıkıştığınızda yardım istemeyi unutmamalısınız.

21 Haziran saat: 18:54 - 23 Temmuz saat: 05:50 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, duygu dünyanız ve geleceğinizle ilgili konularda, güvenceye verilen değerdir. Ülkenizi, manevi değerlerinizi, alışkanlıklarınızı inançla savunacaksınız. Girişimde bulunmak isteyeceksiniz. Çünkü yarınlarınız önemli. Bu bir aylık süreçte kimileri tatil programını yapacak, bazıları iş arayışında bulunacak, eğitimiyle ilgili karar verecek.

24 - 30 Haziran Haftası 2019

24 - 30 Haziran Akrep burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Akrepler, 27 Haziran saat 03:19 - 8 Temmuz saat 02:14 tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan süresince, iş hayatınızdaki ifade gücünüz ve zekanız bir hayli önem taşır. Akıllı olan kazanır diyelim. İnsanların ilgisini çekebilmek için sözleriniz, fikirleriniz etkileyici olmalıdır. Yetenek ve becerilerinizi mutlaka gösteriniz.

Ancak şunu da ekleyeyim. Konuşmak kadar dinlemeyi bilmek de faydalıdır. Özel ilişkilerde, her iki kişi de, yaşamsal hedefleri anlamında ortak mı düşünüyorlar. Bu soru çok önemli. Ayrıca mali konularda da bu geçişin önemi var. Başkalarına bağımlı olmak yerine, kendi gücünüzle ayakta durmanız gerekiyor. Hedef belirlemeniz veya belirlenmiş bir hedefiniz varsa, buna ulaşmak için cesur olmalısınız. Merkür 8 Temmuz - 19 Temmuz tarihlerinde Aslan burcunda gerileyecek. Yorumunuzda dikkat edilecek noktaları tekrar gözden geçiriniz.

2019 Haziran Ayı Akrep Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 5-6-9-10-13-14-18-19-23-24
Zayıf Enerjili Günler: 1-7-8-20-21-28-29
Aşkta En Şanslı Günler: 23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 16

Haziran 2019 Akrep Burcu Yeniay Günleri: 13-14-15
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Haziran 2019 Akrep Burcu Dolunay Günleri: 1-2-27-28-29
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Kaynak: Astroloji Danışmanı İrem SU Hanım Linki tıklayarak youtube kanalından kendisini takip edebilirsiniz.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 4 misafir