Akrep Burcu Çocuğu Neleri Sever? Neleri Sevmez? Nelerden Hoşlanır?

akrep burcu çocuğu neleri sever, akrep çocuğu neleri sevmez, akrep burcu çocuğu nelerden hoşlanır, nelerden hoşlanmaz

Akrep Burcu Çocuğu ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1567
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Çocuğu Neleri Sever? Neleri Sevmez? Nelerden Hoşlanır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 17 May, 18:16

Resim

Akrep Burcu Çocuğu Neleri Sever? Neleri Sevmez? Nelerden Hoşlanır? Nelerden Hoşlanmaz?

Akrep burcu çocuğu Neleri sever? neleri sevmez? nelerden hoşlanır? nelerden hoşlanmaz? Akrep burcu çocuğunu neler mutlu eder? Ona karşı nasıl davranmak gerekir?

Her burç, kendi bünyesinde bulunan çocuğa farlı özellikler katar. Sevdikleri, hoşlandıkları, nefret ettikleri ve mutlu oldukları her şeyde mensubu oldukları burcunda etkisi vardır. Çocuğunuz akrep burcu döneminde dünyaya gelmişse ve tipik akrep burcu çocuğu ise öncelikle burcun özelliklerini öğrenmeye çalışmalısınız.

Burcunun özelliklerini ne kadar taşıyacağı büyük oranda doğum haritasında aldığı etkilerle ilgilidir. Ancak genel olarak klasik bir akrep burcu çocuğunu kısaca şu şekilde tarif edebiliriz,

Kısaca Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri

Çok dikkatli
Ayrıntılara önem veren
Sessiz ve sakin
Yalnız kalmayı ve yalnız oynamayı seven
Keşfetmeyi ve araştırmayı seven
Analitik düşünen
Küçük Psikolojik deha
İnatçı ve kararlı

Akrep Çocuğu Nelerden Hoşlanır?

İstediğini elde etmekten
Keşfetmekten
Kendisine ait bir dünya oluşturmaktan
Zor olanı başarmaktan
Çözülmesi zor sorunları kendi başına çözmekten
Heyecan yaşamaktan
Başkalarının cesaret edemedikleri şeyleri yapmaktan
Başkalarının sırlarını açığa çıkarmaktan
Başkalarını istediği gibi yönlendirmekten
Başkalarında olmayan şeylere sahip olmaktan
İstediği yemeğin yapılmasından
Başarmaktan

Akrep Çocuğu Nelerden Hoşlanmaz? Neleri Sevmez?

İsteklerinin geri çevrilmesinden
Yapmak istediklerinin engellenmesinden
Üzerinde duygusal baskı kurulmasından
Yaptıklarının eleştirilmesinden
Başkalarının önünde mahcup edilmekten
Başkalarının önünde şimartılmaya çalışılmaktan
Çok istediği bir şeyi yaparken farkedilmekten
Saklandığı yerde bulunmaktan
Sırlarının açığa çıkarılmasından
İstediği yemeğin yapılmamasından
Başaramamaktan

Ayrıntıların Ruhsal İzlerini Süren Çocuk

Çok dikkatli ve ayrıntılara önem vermesi başak burcu çocukları gibi temizlik ve tertip düzen konusunda değildir. Akrep çocuğu, ruh dünyasında kendisine bir hedef belirler ve o hedefin peşinde adım adım ilerler. Aradan günler, haftalar hatta aylar geçer ama ısrarla ve inatla o hedefinin peşinden gitmeye devam eder. Ulaşmak istediği bir amacı varsa bunu hayatının takıntısı haline getirebilir. Henüz 3-4 yaşlarında nelerin peşinde koştuğuma inanamazsınız. Bu yaş aralığına rahat rahat yürüyebileceği ve istediği yere gidebildiği tüm yaş aralıklarını dahil edebilirsiniz.

Akrep burcu çocuğu, sezgisel ve ruhsal algılara sahiptir. Amacına ulaşmak için de sahip olduğu ruhsal algılarını kullanır. Siz çoğu zaman akrep çocuğunun dünyasında neler olup bittiğinin farkına bile varmazsınız. Eğer bir kez farkettiğinizi görürse bir sonraki sefer daha dikkatli ve titiz davranır. Çıtayı sürekli yükseltir.

Bu noktada yapayacağınız en büyük hata, neler yaptığını farkettiğinizi ve onu izlediğinizi ifade etmenizdir.


Akrep burcu çocuğu kendi dünyasında yaşayan bir çocuktur. Herşeyi gizlemeyi ve gizli yapmayı çok sever. Her zaman herkesten gizlediği sırları vardır. Siz neler yaptığını bildiğinizi söylediğinizde renkli dünyasını bozmuş; izlediğinizi söylediğinizde de yeterince gizlenemediğini düşünerek komplekse sokmuş olursunuz.

Akrep çocuğunun hayatta en mutlu anlardan biri hedefine ulaştığı andır. Belki sizin için küçük bir şey olabilir ama akrep çocuğu büyük bir gizlilik içerisinde uzun süren çabayla amacına ulaşmıştır. Bu onun en mutlu anıdır. Bu hedefler çok uç noktalar olabilir, size anormal ve sıradışı da gelebilir. Öğrendiğinizde “yok artık” diyeceğiniz şeylerde olabilir.

Bu onun dünyasıdır. Yanlış yaptıkları konusunda konuşun, daha iyisi davranışlarınızla örnek olun. İyi yaptığı şeyleri her zaman taktir edin. Ama dikkatli olun bunu herkesin ortasında yapmayın. O bir aslan burcu veya hava grubu çocuğu değil. Herkesin bilmesine gerek yok.

Araştıran ve Keşfeden Akrep Çocuğu

Akrep çocuğunu yalnız başına bırakın. Evin içinde veya varsa bahçenizde neler yaptığını farkettirmeden gözlemleyin. (Farkına varmadan uzaklaşırsa seslenin) Hareketleri ve yaptıkları size çok farklı ve sıradışı gelecektir. Hemen herşeyi keşfetmeye ve en ince ayrıntısına kadar öğrenmeye çalışır. Daha önce görmediği şeyler varsa onları keşfetmek için mutlaka peşine düşecektir.

Eğer yeterince güvenli bir yerde olduğuna inanıyorsanız ve yakından takip edebilecekseniz korkusuzca evin dışına çıkıp gördüğü her ilginç detayın peşinden gittiğini görebilirsiniz. Pikniğe gittiğinizde, parkta oynarken veya sahile gidildiğinde güvenli olduğu yerlerde mümkün olduğunca özgür olmasına özen gösterin.

Tek başına hareket edebilme becerisini geliştirmesi çok önemlidir.Konunun devamı: https://akreportal.net/akrep-burcu-cocu ... z.html/amp


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Çocuğu” sayfasına dön