Akrep Kadını Ayrılık Sonrası

akrep burcu kadını ayrılık sonrası ne yapar? akrep kadını ayrılık sonrası nasıl tepki verir, akrep kadını ayrıldıktan sonra neler yapar, ayrıldıktan sonra acı çeker mi, ayrılık akrep kadınını nasıl etkiler?

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Kadını Ayrılık Sonrası

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 31 Mar, 17:44

Resim

Akrep Kadını Ayrılık Sonrası

Akrep kadını ayrılık sonrası ne yapar? Geçmişin üzerine bir sünger çekip unutur mu? Akrep burcu kadını ayrıldıktan sonra neler yapar? Ayrılık akrep kadınını nasıl etkiler? Kalbinde açılan bir yara varsa, yarasını sarmak için neler yapar?

Akrep kadını ayrılık sonrası ayrılığa ve ayrılığın neden olduğu sebeplere odaklanıp yeni başlangıçlara odaklanmaya çalışır. Bir süre herkes gibi ayrılığın neden olduğu olumsuzluklarla boğuşacaktır ancak bu durumun tüm yaşamını ve geleceğini etkilemesine uzun süre izin vermez. Sebebi ise, etkisi altında olduğu değişim ve dönüşümün simgesi Pluto etkisidir.

Eğer akrep kadınından ayrılmışsanız ve acısı çekmesini istiyorsanız ve bu isteğinizi akrep kadını anlamışsa acı da çekse bunu dışa yansıtmama konusunda çok katı olacağını bilmelisiniz. Çekeceği acılardan başkalarının mutlu olmasına asla izin vermeyecektir. Çaresiz bir duruma düşmediği sürece gururu buna müsaade etmeyecektir.

Çaresizlik, Üzüntü ve Yeniden Doğuş Süreci

Akrep kadını istemediği bir ayrılıkla karşı karşıya kalmışsa insanca üzüntüsünü yaşar. Ayrılık sonrası yasını tutar. Bilir ki yaşanmayan her acı ve üzüntü eninde sonunda karşısına tekrar tekrar çıkacaktır. İstem dışı da olsa öncelikle yaşaması gerekenlere odaklanır. Yalnız kalmak ister. Çünkü akrep burcu etkisi altında bulunan insanlar kendilerine ait olanı en iyi yalnızken değerlendirip yaşayabilirler.

Bu sürecin ne kadar uzun süreceği edindiği yaşam tecrübesi ve birikimleri ile ilgilidir. Karşı karşıya kaldığı ayrılık henüz yaşamının ilk tecrübesi ise kendisini kalın duvarlarla örüp iç dünyasında uzun süre bu durumla boğuşmak zorunda kalabilir.


Ölümle sonuçlanan ayrılıklarda çaresiz kalındığı için sorunu kendi iç dünyasında çözmesi gerektiğini bilir. Belki de çaresiz kaldığı bu ilk durum karşısında gururu da kibri de yerle bir olur. Ve belki de her sorunu kendi başına halletmeye yetecek güce sahip olduğunu düşündüğü için bu çıkmazı aşması zorlu bir süreçten geçmesine neden olur.

Akrep burcu için yapılan tanımı duymuşsunuzdur “Bir anka kuşu gibi kendi küllerinden yeniden doğar” bu süreci yaşamı boyu tekrar tekrar her karşılaştığı çaresizlik durumunda yaşar. Ve sonunda içindeki tüm ümitsizlikleri, hüzünleri, yasları ve çaresizlikleri tükettiğinde yeniden doğrularak yaşama kaldığı yerden devam eder.

Resim

Plutonun Değişim ve Dönüşüm Etkisi

Her burcun kendine has özellikleri gezegenlerden aldıkları etkilerle tarif edilir. Pluto etkisi sürekli değişim ve dönüşümle ilgili olduğu için akrep burcu kadını ayrılık sonrası yaşadıklarından sonra bu değişim ve dönüşüme tâbi olur. Yanar, küllenir, tükenir ve yeniden ayağa kalkar. Her tükeniş ve ayağa kalkış O’nu bir öncekinden daha güçlü hale getirir.

Bu süreci astroloji ve burç özelliklerini, gezegen etkilerini bilmeyen akrep burcu kadınları bilinçsiz bir şekilde, iç dürtülerle veya bilinç dışı savunma psikolojisi etkisi ile yapar. Söylemler ve bahaneler farklı olabilir ama sonuç çoğunlukla aynıdır. Buna yaşam tecrübesi veya Tükeniş ve Diriliş diyebiliriz.

Düşüp te kalkmayı bilmeyen düşmekten korkar, çaresizliği yaşamayan çaresizlikten korkar, kaybetmeyi bilmeyen risk almaktan korkar. Akrep etkisinin insana kazandırdığı en güzel yanlardan biri belki de bu durumu akrep burcu etkisi altında olan insanların doğal bir süreçte yaşamalarıdır.


Kendilerinde duygusal ve ruhsal izler bırakan herşeyi analiz edip sebep ve sonuçlarını en ince ayrıntısına kadar değerlendirdikleri için, hislerini yaşadıkları ve yaşayabileceklerini analiz etmek için kullanırlar. Kendilerinde iz bırakan herşeyi yaşamlarının bir sonraki evresinde yaşayacakları için tecrübe olarak kullanırlar.

Akrep Kadını Ayrılık Sonrası “Aşk Acısı”

Aşk hayatında istediği sonuçları alamayan akrep burcu kadını ayrılık sonrası ne yapar? Akrep kadını ayrılık sonrası neler yaşar?

Aşk acısı, burç kavramını dikkate almaz. Her insan az veya çok aşık olmuş ve sonuç alamamışsa veya ilişki ayrılıkla sonuçlanmışsa acı çeker. Akrep kadını da çekmesi gereken acıyı çeker ve bir süre sonra hayatına kaldığı yerden devam eder.

Önemli olan ayrılığın nefretle sonuçlanmamasıdır. Çünkü nefret ve öfke ile birlikte gelen bir ayrılık akrep kadınını ayrıldığı insanı ömür boyu öfke ile anmasına neden olur. Ayrılıkta öfke, kin ve nefret varsa akrep burcu kadını bu süreci hayatı boyunca unutmakta zorluk yaşayabilir.

Elde olmayan ayrılıkları, acısını yaşayarak unutabilir ama istenmeyen ve öfke ile sonuçlanan ayrılıkları unutmakta zorluk çekebilir. Öfkesini içinde bitirebilmesi için karşılık verme ihtiyacı duyar. Kin ve intikam duygusu akrep burcu kadınının aşmakta zorlanacağı bir duygudur.

Bu durumu nasıl aşabilir? Hislerine baskın gelen ikinci bir birliktelik bu durumun aşılmasında kolaylık sağlayabilir. Öfkesini içinde yaşamak dengelerini bozabilir. İçindekileri bir şekilde kimseye zarar vermeden anlatmak onu rahatlatacaktır. Aksi taktirde değişim ve dönüşüm etkisi iç dünyasında sürekli kurgulanan öfke ile dolup taşacaktır.

Ayrılık Sonrası Akrep Kadını

Ayrılık sonrası yaşananlar ne kadar ağır olursa olsun, akrep kadını bir şekilde hayata yeniden başlar. Hatta çoğu zaman ayrılığı hiç dikkate de almayabilir. Özellikle kendisini sürekli bir şeylerle meşgul eden, hobileri olan ve çalışan bir kadınsa üzerinde fazla durmadan geçiştirebilir.

Kendisi istemese de değişim ve dönüşüm etkisi bir şekilde kendini göstererek yaşama kaldığı yerden devam eder.

Önemli olan herşeyin geçip gittiği ana kadar yaşananların nasıl değerlendirildiği ve kararların hangi yönde alındığıdır. Alınan yol, olgunlaşmak için değerlendirilmişse her ayrılık akrep kadınını daha güçlü yapacaktır.

Hayatta ayrılıklar da, hüzünler de, çaresizlikler de yaşamak için sıralarının gelmesini bekliyor olabilir. Yaşamamaya değil, yaşadıklarımızı en iyi şekilde değerlendirmeye odaklanmak, tecrübe hanemize yazılacak artı notlar olacaktır.


Akrep Kadını Ayrılık Sonrası - 31 Mart 2019
Resim
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir