Akrep Burcu Mayıs 2019 Yorumları

akrep burcu 2019 mayıs ayı yorumları, akrep burcu mayıs 2019 yorumu, 2019 mayıs ayı akrep burcu yorumları, akrep burcu mayıs 2019 yorum, akrep burcu mayıs yorumları, 2019 akrep burcu mayıs, akrep burcunda bu ay, akrep burcu bu hafta, mayıs aşk, mayıs ayı akrep burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1354
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Mayıs 2019 Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 18 Mar, 22:31

Akrep Burcu Mayıs 2019 Yorumları
Resim

Akrep Burcu Mayıs Ayı Yorumu 2019

Akrep burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 5 Mayıs Haftası 2019

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı akrep burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Akrepler, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, ilişkilerde karşılıklı güven, huzur ve sürekliliğin temin edileceğini gösteriyor. Gayet olumlu bir Yeniay sizleri bekliyor. Maddi güvence de aynı şekilde önemsenecek. Hayatı birlikte geçirmeye kararlı çiftlere düğün için bu tarihi veririm. Anlaşamayan, ancak birbirinden vazgeçemeyen çiftlerin arasındaki buzları eriten bir Yeniay bu.

Burada önemli olan birbirinize güven duymak, sorumlulukları eşit paylaşmak, yuvanızı dış etkenlere, zorluklara karşı korumaktır. Bağlılık çok önemli. Aşkın gücü ve ortaya çıkardığı sinerji çok önemli. Bu Yeniay, hiç kimsenin huzursuzluk istemediğini gösteriyor. Kendi değerini bilen, yuvasını ve ilişkisini ayakta tutmak isteyen kişiler olacağız. Enerjiler bizi böyle yönlendirecek. Tabii ki bazı çiftler buna katılmayabilir.

Bunun nedeni maddi-manevi güvencenin sağlanmaması halidir. Bir çözüm yolu bulmak için iyi bir zaman olduğuna göre, bu çiftler de doğru bir karar vereceklerdir. Yaşam arzumuz, aile olgusu, iletişim, bir arada yaşamanın güzelliği, keyif aldığımız aktivitelere yönelmek bugünlerde çok değerli olacak. Önümüzdeki iki haftalık sürecin sonunda kimileri evlilik kararı verecek, kimileri iş ortaklığında bulunacak. Amaç, şefkat sıcaklık ve birbirimize ihtiyaç duyduğumuzda yan yana olabilmek. İşte bu Yeniay, bunları tesis etmek açısından sizler için en güzel zamanı işaret ediyor.

6 - 12 Mayıs Haftası 2019

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı akrep burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Akrepler 6 Mayıs saat 21:25 - 21 Mayıs saat 13:52 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, ilişkimizdeki maddi-manevi güvence ilkesi çerçevesinde düşünmemizi sağlayacak. Karşımızdaki kişiye, ortağımıza ve diğerlerine ne kadar güven veriyoruz veya biz ne kadar güven duyuyoruz. İlişkimizin niteliği çok önemli. Nasıl bir temel üzerine inşa edilmiş olduğunu anlamak gerekir.

Karşımıza biri çıktığında onu iyi tanımak lazım. Öncelikleri nedir, nasıl bir davranış sergilemekte, mali anlamda sıkıntıları var mı, nasıl bir yaşam sürmüş ve biz bu ilişkide huzurlu muyuz? Bunlara bakacağız. Açık, net ve samimi bir diyalog bu süreçte çok önemli. Sevgiyi üretmek, çoğaltmak gerekir.

Evlilik, boşanma veya iş ortaklıklarını menfaatlerimizi gözetmek doğaldır. Ancak sadece buna dayalı beraberliklerin uzun sürmeyeceğini de bilelim. Sadakat, değer bilirlik ilkelerini sorgulamak ve kafamızın içinde belirlemek için uygun bir süreç olduğunu belirtmek isterim. Bu geçişin yöneticisi Venüs, 15 Mayıs itibariyle Boğa burcunda ilerleyerek ilişkide maddi-manevi anlamda gücü, konforlu yaşamı, güven olgusunu daha fazla önemseyeceksiniz.

13 - 19 Mayıs Haftası 2019

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı akrep burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Akrepler, 15 Mayıs saat 12:46 - 9 Haziran saat 04:37 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Zoraki değil, gönülden ve içten davranışlar bu dönemde önemlidir ve ilişkiyi köklendirir, güçlendirir, verimli hale getirir, büyütür.

Venüs-Boğa geçişinde uzun ömürlülük ve güven ayrıca maddi anlamda kendimizi garanti altında hissetmek isteriz. Bu kriterler çerçevesinde ilişkileri ele alırız. Evlilikler de buna göre gözden geçirilir. Ancak her ilişki böyle midir, bu şekilde mi gelişir? Tabii ki tam tersi durumlar yaşanabilir. Bir beraberlik umduğumuz gibi başlamadığında veya yürümediğinde ne yapacağız.

Eşimiz sadece kendi çıkarlarını düşünen biriyse ne olacak? Onun için değer ölçülerimizi, ilişkiye verdiğimiz önemi, kattıklarımızı ve aynı şekilde karşımızdakinin yaklaşım tarzını bu dönemde mutlaka gerçekçi şekilde gözden geçirmeliyiz. Böylece en doğru kararı verir, ona göre devam ederiz veya sonlandırırız.

16 Mayıs saat 06:09 - 2 Temmuz saat 02:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, çalışma evinizin de yöneticisi olduğu için, kendinizi geliştirme, daha geniş bir açıdan bakarak durumu görmek, eksikleri saptamak, hedefinizi belirlemek lazım. Bu gelişim, yüksek okulu kazanmak yoluyla olabilir veya eğitiminize ağırlık verip, daha hırslı bir şekilde çalışmakla gerçekleşir. Belki başka bir şehirde okuyorsunuz veya okuyacaksınız.

Ailenizden uzakta olmak gücünüzü azaltmasın. -Benim bir hedefim var bunu elde etmeliyim diye düşünmelisiniz. Çalışanlar sizler de bu süreçte piyasa şartlarını gözetmeli, portföyünüzü genişletmelisiniz. Karşınıza güçlükler çıktığında bunları aşabilmek için mücadelenizi sürdürmelisiniz. Yurtdışı, yurtiçi, ülkeniz, yaşadığınız şehir nerede olursanız olun, yeter ki hedefiniz olsun ve bu hedefe ulaşmak için kararlı olun.

19 Mayıs saat 00:12 itibariyle burcunuzda oluşacak Dolunay, ilişkilerde paylaşımın niteliğini, neleri önemsediğimizi veya tercihimizi neye göre yaptığımızı belirleyeceğiz. Bu gelinen bir noktadır. İki hafta önceki Yeni aydan bu yana yaşananların bir sonucudur. Rahat davranan, kendine göre düşünen, inatçı ve sadece arzularının, isteklerinin peşinden giden bir partnere tahammül etmeyiz.

Aynı şekilde davranan biz olursak, karşı tarafın buna müsaade etmesi mümkün değildir. Görünen o ki, ilişkilerde yüzleşme, dönüşümde bulunma, yenilenme zamanıdır. Birbirinin ihtiyaçlarını maddi-manevi anlamda önemseyen, buna göre hareket eden çiftler evlenebilir. Tam tersi olanlar önemli bir testten geçecekler.

Şimdi gelelim bir önemli noktaya. Dolunayın yöneticisi Mars-Yengeçte ilerliyor. Aile kurmak, sahiplenmek, korumak ve kollamak arzusu bir hayli yoğun. Ancak gerçekçi olmayı unutmayalım. Sorunlar varsa, bunları içimizde biriktirip, alışkanlık veya kendimize mazeretler yaratarak yanlış bir ilişkiye devam etmeyelim. Kol kırılır yen içinde kalır diyerek dertleri içimize atmayalım. Bunu karşı taraf da yapmamalı. Bunun faydası yok. Her şeye kişisel bakmayalım. Birbirimizi eleştirebiliriz. Ancak yapıcı çözümlere açık olalım. Evliliğin çok önemli bir karar olduğunu, her yönüyle düşünülmesi gerektiğini bilelim.

20 - 31 Mayıs Haftası 2019

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı akrep burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Akrepler, 21 Mayıs saat 10:59 - 21 Haziran saat: 18:54 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş süresince, kimlerle ortaklaşa iş yapıyor, yaşıyor, paylaşımda bulunuyorsanız bu kişileri dikkatlice gözden geçiriniz. Kararların gayet akıllıca ele alınması gerekiyor. Eğer bir güvensizlik söz konusu ise, eğer bir şeyler sizi kırıyor, incitiyor, kafanızı karıştırıyorsa problemin köküne inmek ve mantıklı düşünmek lazım. Uzun vadeli düşünmek lazım. Bu süreci yöneten Merkür-İkizler burcunda ilerliyor. Çıkarlarımızı gözetecek, parasal konularda akıllıca düşüneceğiz.

21 Mayıs saat 13:52 - 4 Haziran saat 23:04 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-İkizler burcu geçişi, parasal konularda uyanık olmanın ve çıkarlarımızı gözetmenin işaretçisidir. Nereden ne gelir, nasıl ikna edebiliriz, parayı nasıl değerlendirebiliriz, kimlerle bağlantıya geçeriz, bütün bunlar üzerinde durmakta yarar var. Hesabı bilme vaktidir.

Eğer bir yatırım düşünüyorsak uzmanlara danışmamız gerekir. Aldığımız haberlerin aslını araştırmalıyız. Başkalarıyla olan her türlü paylaşımınızda, ortaklık ilişkinizde akıllıca hareket etmeye çalışalım. Eğer sıkıntılarımız varsa, bunları bilinçli bir şekilde ele almak gerekiyor. Merkür ikizler burcunda zaten çıkarlarımız konusunda gözümüzü dört açmamızı sağlıyor. Düşünmeden borç altına girmeyeceğiz. Parasal alışverişlerimizde akıllı hareket etmenin faydası büyük.

2019 Mayıs Ayı Akrep Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 9-13-17-18-21-22-26-27 Mayıs günleri
Zayıf Enerjili Günler: 4-5-11-24-25-31 Mayıs günleri
Aşkta En Şanslı Günler: 26-27 Mayıs günleri
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 19-20 Mayıs günleri

Yeniay Günleri: 17-18-19 Mayıs günleri

(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay Günleri: 3-4-5-6-31 Mayıs günleri

(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


Kaynak Astroloji Danışmanı İrem SU
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir