Akrep Burcu Erkeği Çekiciliği ve Karizması

akrep burcu erkeği çekiciliği, akrep burcu erkeği karizması, akrep erkeği neden bu kadar çekici ve karizmatik, akrep burcu erkeğinin gözleri, akrep burcu erkeği mars ve pluto etkisi, akrep burcu erkeği çekici yanları

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 231
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Çekiciliği ve Karizması

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 15 Şub, 15:10

Resim

Akrep Burcu Erkeği Çekiciliği ve Karizması

Akrep burcu erkeği çekiciliği ve karizması yüksek bir burçtur. Çünkü Akrep burcu erkeği Mars ve Pluto etkisi altında yüksek enerjiye ve gizeme sahiptir. Açıkta olan hiçbir şey çekici değildir. Bilinmeyen ve bir sır perdesi gibi üzeri örtülü olan herşey büyük bir çekiciliğe sahiptir.

Akrep Burcu Erkeği ve Mars Etkisi

Mars etkisi altında olan erkeklerin enerji potansiyeli yüksektir. Bir ortama girdiklerinde onları hemen ayırt edebilirsiniz. Akrep erkeği gibi Mars etkisi altında olan Koç erkeklerinde de benzer özellikler görülür.

Koç erkeği ile Akrep erkeğini birbirinden ayıran ayrıntı ise Akrep erkeğinin gizemli kalmasıdır. Koç yüzeyde yer alır ve herşeyi açıkça ifade edip meydan okur. Akrep burcu erkeği ise herşeyi analiz ederek sadece gerektiğinde ortaya çıkar. Koç gibi acele etmez.

Pluto Etkisi Altında Akrep Erkeğinin Mistik Yapısı

Pluto ölüm, ölüm ötesi hayat ve maddesel unsurlar dışında kalan madde ötesi planı temsil eder. Etkilediği insana değişim ve dönüşüm dürtüsü kazandırır. Tam olarak akrep burcu etkisi altında olan insanlarda mistik bir çekicilik vardır. Onlarda bu dünyaya ait olmadıkları hissi veren garip bir enerji bulunur.

Diğer erkeklerde olmayan bu enerjiyi hissettiğinizde farklılıkları size çok cazip ve çeciki gelir. Akrep burcu erkeklerinin çekiciliği bu yönleri ile de ilgilidir. Mistik, gizemli ve karizmatik. Farklı bir boyuttan nefes aldıklarını düşünürsünüz.

Resim

Gözlerine Yansıyan Çekiciliği

Siz hiç akrep burcu erkeğinin gözlerine baktınız mı? Gözlerine baktığınızda içsel derinliğini ve yüksek enerjisini hissedebilirsiniz. Akrep erkeğinin en çeciki yeri neresidir? Tabiki gözleri… Çünkü ruhunu doğrudan yansıtır. Baktığınızda, gördüğünüz aslında onun iç dünyası, düşünceleri ve ruhudur. Bu yüzden bakışları çok anlamlı ve kendisi ile bütünleşmiş gelir.

Enerji yoğunluğunu gözleri ile size odakladığında enerjiyi kalbinizde hissedebilirsiniz. Zihninden size bir şeyler fısıldıyorsa ne söylemek istediğini çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Bu yönü ile akrep burcu erkeği gerçekten çok çekici ve etkileyicidir. Adeta karşınızda mistik bir şaman olduğunu düşünmenize neden olurlar.

Akrep Burcu Erkeği ve Karizmatik Yapısı

Gurur akrep burcu erkeğinin bel kemiğini oluşturur. Herşeyi kaybetmeyi kolayca göze alır ama gururunun incinmesine izin vermez. Bu nedenle akrep erkeği ile birlikte iseniz, seviyorsanız veya evli iseniz bu konuda çok dikkatli olmanızda yarar var. Sizi ne kadar severse sevsin ilk tercihi gururu olacaktır.

Bir akrep burcu erkeği size kraliçe olduğunuzu hissettirebilir. Ama siz buna aldanıp üzerine basmaya çalışırsanız eline yağlı boyalarını ve fırçalarını alıp tüm portreyi yeniden boyayacak ve sizi şok edecek şekilde tahtınızdan indirecektir. Emin olun neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Daha önce sizi tahta çıkaran erkekle sonrakinin kim olduğunu anlayamayabilirsiniz. Çoğu zaman tepkisi ani ve şiddetlidir. Neler olduğunu anlamaya fırsatınız olmayabilir.


Akrep Burcu Erkeğine Karşı Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Sahip olduğu yüksek enerji, duruşu, derin bakışları ve kibre yakın yüksek gururu ile karizmatik bir erkektir. Analitik yapısı ile etrafında olup biten herşeyi kontrol eder ve sonuçlar çıkararak hareket eder. Böyle bir erkekle birlikte olmak, atacağınız her adıma dikkat etmenizi gerektirir. Sakın size her haliyle teslim olduğunu düşünmeyin. Sizin için sıradan olan bir şey Onun için omurgasındaki gururunu incitecek kadar önemli bir konu olabilir.

Öncü, Ateş ve Hava unsurlarından biri iseniz Akrep burcu erkeğinin çekiciliği ve karismasını uzaktan izleyin ama uzun süreli bir birliktelik için size göre olmadığını bilin. Onun için balık burcu gibi uysal ve kendini teslim eden ama yengeç burcu gibi gerektiğinde öncülük edebilecek veya başak, boğa ve oğlak burcu gibi uyum sağlayabileceği, aşırı sosyal olmayan, kafasını karıştırmayan toprak unsuru burçlar olması gerekir.


Akrep Bucu Erkeği Çekiciliği ve Karizması - 15 Şubat 2019
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir