Akrep Burcu Erkeği Özlerse Ne Yapar?

akrep burcu erkeği özlerse ne yapar, akrep erkeği özlerse nasıl hisseder, akrep burcu erkeği sevdiği insanı özlediğinde neler yapar, akrep burcu erkeği özlem duyduğunda neler hisseder

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 14 Şub, 11:42

Resim

Akrep Burcu Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Akrep burcu erkeği özlerse ne yapar? İçinde bir volkan oluşur ve yanmaya başlar. Mars etkisi altındaki erkekler için özlem kavurucu bir ateş gibidir. İstediklerine hemen ulaşmak isterler. Bu mümkün olmadığında içlerindeki enerjinin ateşi ile kavrulmaya başlarlar.

Akrep burcu erkeği hayatı yalnız yaşadığı için, bir kadının hayatına girmesine izin vermişse O’na tutkuyla bağlanmış demektir. Akrep erkeği sevdiği insanın her an yanında olmasını ister. Kısa veya uzun süreli ayrılıklarda ise özlem ateşi içinde yanmaya başlar. Ayrı kalmak için sevmez. Sevdiğinde de ayrı kalmaya tahammül edemez.

Akrep burcu erkeğinin ruhsal enerjisi yoğun olduğu için çaresiz kaldığında sınırlarını aşmaya çalışacaktır. Yapabileceklerini tahmin etmek zordur. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun bir anda kapınızda belirebilir. Yaşadığı özlem ateşinin sebebinin ne olduğu ile fazla ilgilenmez, O’nu ilgilendiren içinde bulunduğu durum ve çıkış yollarıdır.

Özlem Duygusu ve Çaresizlik Hissi

Çaresizlik hissi akrep burcu erkeğine göre değildir. Sevdiği ve özlediği insana nasıl olur da istediği zaman ulaşamaz! İlk yaptığı atak kendisini çaresiz hissetmesine neden olan sebeplerdir. Bir iş görüşmesi mi? Aile mi? Toplantı mı? İmkansızlıklar mı?

Sürekli tekrarlanan ve ortadan kaldırılması mümkün olmayan özlem duygusu akrep erkeği için sıradan bir duygu değildir. Kendisini çaresiz hissettiren herşey onun için aşılması gereken bir engel gibidir. Sevdiği insanla arasına giren sebepleri belirleyip onları aşmaya çalışacaktır. Normalde yapmayacağı şeyleri yapabilir. İletişim kuramadığında sevdiği insanın yanında olabilmek için maddi imkanlarını sonuna kadar zorlamaya çalışır. Engel olan nedir? Bir uçak bileti alamamak mı? Telefonların açılmaması mı? Ailesinin izin vermemesi mi? İş seyahati mi? Yaşanan kırgınlıklar mı? Tüm bunlar bir anda sevdiği insanla O'nun arasına giren ve aşılması gereken birer engel olurlar.

Tutkuları Sınır Tanımaz

Eğer aşkını yoğun yaşadığı bir dönemde sevdiği insandan ayrı kalmak zorunda kalmış ve O’nu özlemişse sınırlarını sonuna kadar zorlamak ister. Çünkü ulaşmak isteyip te ulaşamadığı şeyler onun gözünde aşılması gereken engeller gibidir. Bunu da acizlik olarak görür. Duyguları ön plana çıkıp mantığı devre dışı kaldığında özlediği insanın ne kadar uzakta ve nerede olduğunun fazla bir önemi yoktur.

Kıskançlık Özlem Duygusuna Karışırsa

Benden uzakta ne yapıyor?” Göremediği, kontrol edemediği ve bilmediği şeyler akrep burcu erkeğini çıldırtmak için yeterlidir. Şüphe duymasına neden olacak birkaç olay kıskançlık krizlerine girmesi için yeterlidir. Sadece istediği zaman neler yaptığını görebilmek ve öğrenmek için her yolu deneyebilir. Kuşkular özlem ateşi ile birleştiğinde akrep erkeğinin gözünde siyah bir gözlük takılı olabilir.

Üstesinden gelemeyeceği ve sürekli yaşayacağı benzer baskılardan kurtulmak için her yolu deneyebilir. Çünkü baskı dengelerini bozarak hayatı normal bir şekilde yaşamasına engel olacaktır. Defalarca ayrılmak istediğini söyleyebilir ancak gerçekten seviyorsa tekrar tekrar vazgeçecektir.

“Ya gel ya git. Beni ikisi arasında bırakma”

Akrep burcu erkeği özlerse, yaptığı ve söylediği herşeyde biraz kuşku biraz kıskançlık ama en çokta samimiyet ve sevgi olduğunu bilmelisiniz. Kontrolünü kaybettiğinde, söylediklerinde samimiyet katsayısı artacaktır. Seviyorsa bunu en yüksek sesle söyler.

Özlerse ve istediği zaman sizi yanında bulamıyorsa, kırıcı olabilir. Bunun en büyük nedeni içinde bulunduğu çaresizlikten dolayı sizi harekete geçirip yanına gelmenizi sağlamaktır.

Özlemin, içimde tekrarlayan bir şarkı gibi
Her nakaratında andıkça içimde patlayan bir volkan var
Aşılması zor yollar, ruhumda yanan bir mum gibisin
“Ya gel ya git. Beni ikisi arasında bırakma sensiz”


Akrep Burcu Erkeği Özlerse Ne Yapar ? - 14 Şubat 2019
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 15 Şub, 00:25)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 8 misafir