Akrep Burcu Kadını Pişman Olur mu?

akrep burcu kadını pişman olur mu, akrep burcu kadını pişmanlık duyar mı, hatasını anlar mı, akrep kadını haklıysa pişmanlık duyar mı?

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Pişman Olur mu?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 13 Şub, 12:16

Resim

Akrep Burcu Kadını Pişman Olur mu?

Akrep burcu kadını pişman olur mu? Yaptıklarından pişmanlık duyar mı? Akrep kadını hatasını anlar mı? Ortaya çıkan olumsuz sonuçların sorumlusunun kendisi olduğunu görürse pişman olur, birilerinin kırılmasına, üzülmesine neden olmuşsa pişmanlık duyar. Ancak ortaya çıkan sonuca kendisini iten nedenlere kimin veya kimlerin neden olduğu önemlidir.

Akrep Kadını Ayrılıktan Pişmanlık Duyar mı?

Sorumlunun ve olumsuz sonuçların kendisi olduğunu görürse pişmanlık duyabilir. Ancak akrep burcu kadını sabit nitelikte olduğu için aldığı kararlar basit kararlar olmaz. Bir karar almadan önce ayrıntılı bir şekilde düşünür ve yapabileceğini, anlaşabileceğine inanırsa birisi ile bir araya gelir veya evlenir.

Sabit niteliğe sahip insanlar aldıkları kararlardan kolay vazgeçmezler. Kararlarını bozabilmeleri için çok ciddi sebepler olması gerekir. Sebeplerin ortadan kalkması kendi sınırlarını aşmışsa ortaya çıkan ayrılıktan pişmanlık duymayacaktır.

Özgürlüğünün kısıtlanması
Mutsuz bir ortamın sürekliliği
Sürekli yaşanan çatışmalar
Verilen sözlerin yerine getirilmemesi
Güven verilememesi
Aldatılma

Ve benzer durumlar sonrası akrep kadını ayrılmış veya kırıcı olmuşsa doğal olarak pişman olmayacaktır.

Sebep Olduğu Üzüntüler ve Kırgınlıklar

Akrep burcu kadını ani tepkiler verebilir. Diğer burçların tepki vermediği durumda tepki vermiş ve bundan dolayı çevresinde birilerini üzmüş ve kırmışsa öfkesi yatıştığında pişman olur ve kendisini sorgulamaya başlar. Ancak çoğu zaman gururu pişmanlığını dile getirmesine engel olur.
Tahammül Edemediği Durumların Ortaya Çıkması

Yalan söylenmesi
Ciddiyetsiz tutumlar
Beklentilerin dışında hareket edilmesi
İhanetler
Karar verilen bir şeyden vazgeçilmesi
Olumsuz sonuçlara neden olan kararsızlıklar

Sert bir tavır takınmasına ve öfkelenmesine neden olur. Her burç sahip olduğu özelliklere göre tepki verir, esneklik sınırları her burçta farklıdır. Toprak ve hava unsurlarının tahammül sınırları daha esnektir ancak ateş ve su grubu burçları anında tepki verebilir. Akrep burcu kadını beklentilerin karşılanmaması veya yanıltılmaları halinde anında sert tepki verebilirler.

Bu durumda verdiği aşırı tepkiden dolayı duyacağı pişmanlık; muhatabının ne kadar kırıldığı ve ne kadar haklı olduğu ile doğru orantılı olacaktır. Haklı olduğu konularda aşırı bir pişmanlık duymasını veya bunu dile getirmesini beklememelisiniz. Her insan sahip oldukları özelliklerle değerlendirilmelidir.

Birlikte Olduğunuz İnsanların Özelliklerini Tanıyın

Birlikte olduğunuz insanın özelliklerini bilmeden hareket etmeniz
Özelliklerini bildiğiniz halde hataların tekrar edilmesi

Akrep burcu kadınının değil sizin sorumluluğunuzdur. Benzer durum akrep burcu kadını için de geçerlidir. Birlikte olduğu insanları yeterince tanımadan hareket ediyorsa sonuçlarına kendisi de katlanmak zorunda kalır.

Genel olarak akrep burcu erkeğinin ve akrep burcu kadının ortaya çıkan sonuçlar karşısında duyacağı pişmanlıklar karşısında fazla bir beklentiye girilmemelidir. Hatalı ise hatasını görür ancak analitik bir yapıya sahip olduğu için çok geniş kapsamlı bir şekilde değerlendirme yapar. Sonuçta sabit bir niteliğe sahip olmasından dolayı çoğu zaman kendisi haklı olur.

Kendisini haklı bulmuşsa pişman olmasını beklemeyin.

Akrep Burcu Kadını Hatasını Anlar mı?

Sorunlar sürekli tekrarlanmıyorsa, uyumun hakim olduğu bir evlilik veya ilişki söz konusu ise, birlikte olduğu insan ne söylediğini ve ne yaptığının farkında olan bir insansa yaptığı hataları anlaması kolay olacaktır. Ancak sürekli tekrarlanan sorunlar zihninde karmaşaya neden olacağı için savunma mekanizması kendisi haklı çıkarmaya odaklanacaktır.Akrep Burcu Kadını Pişman Olur mu? - 13 Şubat 2019
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Çrş 13 Şub, 20:02)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir