Akrep Burcu 2019 Nisan Ayı Yorumları

akrep burcu 2019 nisan ayı yorumları, akrep burcu nisan 2019, 2019 nisan ayı akrep burcu yorumları, akrep burcu nisan 2019 yorum, akrep burcu nisan yorumları, 2019 akrep burcu nisan, akrep burcunda bu ay, akrep burcu bu hafta, nisan aşk

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1364
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu 2019 Nisan Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 05 Şub, 17:41

Akrep Burcu 2019 Nisan Ayı Yorumları
Resim

Akrep Burcu 2019 Nisan Yorumları

Akrep burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 7 Nisan 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler, 5 Nisan saat 11:50 itibariyle Koç burcunda doğacak Yeniay, günlük hayatın ritmini hızlandırıyor. Bireysel hareket etme ihtiyacı yükseliyor. Zihnimizi rahatlatıcı, bedenimizi güçlendirici aktivitelere yöneleceğiz. Egzersiz yapacağız, diyetimize özen göstereceğiz. Amacımız sağlıklı yaşamak, kendimizi iyi hissetmek olacak. Mars İkizlerde ilerlediği için bu Yeniay, başkalarıyla ilişkimizi iki yönlü geliştirecek.

Bazen tartışacağız, hakkımızı savunacağız, araştıracağız, bilgileneceğiz ve çıkarlarımızı düşüneceğiz. Bazen de kafamızı boşaltmak, rahatlamak isteyeceğiz. Hesabımıza uymayan bizi rahatsız eden bir şey olursa fikrimizi söylemekten kaçınmayacağız. Kişiden kişiye değişen bir duruşumuz olacak. Bize gerçekten insanca yaklaşan, empatide bulunan, iyiliğimizi düşünen kişilerle tartışmak yerine anlaşmak isteyeceğiz. Tam tersi kişilerle kıyasıya bir mücadeleye girişmekten kaçınmayız. İşimizi isteyerek, severek, içimizden geliyorsa canla başla yapacağız.

Birileri zamanımızı çalıyor, bizi bir şeylere mecbur ediyorsa, buna kayıtsız kalmayacağız. İş ortamında bir şeyler değişebilir. Yenilikler olabilir. Sorumluluk almanız söylenebilir. Sıkı çalışmak gerekebilir. Yaşça ve konum itibariyle etkili kişilerle yapılacak toplantı ve görüşmelerde dikkatli olmakta yarar var. Önemli bir sağlık probleminiz varsa doktora gösteriniz. Ağır sporlardan kaçınınız.

8 - 14 Nisan 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler, Yengeç burcunda oluşacak ilkdördün, 8-14 Nisan haftasının etkili görünümüdür. Ailenizle alakalı konular, eğitim hayatınız, mesleki uzmanlığınız, gönül meseleleriniz gibi geniş bir yelpaze içinde, sahip olduğunuz değerlerinizi koruma ve kollama ihtiyacınızı gayet önemli hale getiriyor. Hedefinize varmak ve hak ettiğiniz konuma ulaşmak arzusu ister istemez içinizde büyük bir hırs oluşturabilir.

Bu hırs doğal olarak sizi besler, büyütür ancak bir o kadar da hassaslaştırır. Acaba doğru yolda mıyım, gerçekten ne yapmak gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim türden sorular kafanızın içinde dönüp durur. Peki ne yapmak gerekiyor? Kendinize güvenmekten asla vazgeçmeden, yeteneklerinizin farkında olarak duruma bakınız. Yeniliklerde bulunmak için duygularınızın değil mantığınızın sesine kulak veriniz.

Geçmişte yaşananlar ters gitti diye veya tam tersine çok iyiydi de şimdi işleriniz bozuk diye gerilmeyiniz. Çünkü bilirsiniz ki, bunun gibi neler gördünüz, neler geçirdiniz. Sinirlerinize hakim olunuz ve bilinçli bir şekilde hareket ediniz.

10 Nisan saat 20:01-11 Ağustos saat 16:37 tarihleri arasında Jüpiter-Yay burcunda gerileyecek. Sizler bu süreçte, kazanç anlamındaki işlerinizi, birikim, yatırım ve finansal durumunuzu, koşulları-şartları gözden geçireceksiniz. Hayatınızı nasıl kazanıyorsunuz, nasıl bir bütçe düzenliyor, ihtiyaçlarınızı nasıl karşılıyorsunuz? Bunlara bakmak gerekiyor. Bazen hesabımızı bilmeyiz, açılırız, gereksiz alışverişler yüzünden zorlanırız. Farkında bile olmadan kendi kendimizi zora sokarız. İşte geri hareket süresince, maddi-manevi değerlerin hayatımızdaki önemini tekrar tanımlayacağız.

Kendi ihtiyaçlarımız, beklentilerimiz ile kazancımız arasındaki farkı gözlemleyeceğiz. Bütçemizi yeniden oluşturacağız. Yetenek ve becerilerimizi geliştireceğiz. Kimseye güvenmeden kendi ayaklarımızın üzerinde duracak şekilde hareket edeceğiz. Kazancımızı hangi alanda değerlendirmek gerektiğinin farkına varacağız. Amacımızı, hedefimizi belirleyeceğiz.

Belki her şeyin paraya dayalı olduğunu düşüneceğiz, belki de kazandığımız ekmeği huzurla yemenin kıymetini anlayacağız. Bu dönemde karşımıza çeşitli fırsatlar çıkabilir. Daha fazla kazanacağımızı düşünürüz. Ancak bunlar ne derece doğrudur ve uygundur. İşte bunları geri hareket süresi içinde dikkatlice ele alarak, analiz ederek anlayabiliriz. Geri hareket sonrası değerlendiririz.

15 - 21 Nisan 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler, 17 Nisan saat 09:00 - 6 Mayıs saat 21:25 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatıyla ilgili konularda kendimizi tutamamaya, fikirleri açıklamaktan çekinmemeye yol açabilir. İş arayanlar için bu süreç girişim isteği doğurur. Ancak dikkatli olacağız. Önümüzdeki şartlara iyi bakacağız. Merkür seyrini yöneten Mars, şu aralar İkizler burcunda ilerliyor. Mali konularda hızlı kararlar verebiliriz. Hesabımızı bilelim. Çalışma şartlarımız sağlığımızı bozuyorsa veya iş ortamında gereksiz tartışmalar verimi düşürüyorsa, ilgili kişilerle görüşmemizde yarar var.

19 Nisan saat 14:13 Terazi burcunda ikinci kez oluşacak Dolunay, değerlerimizi koruma ve kollama çabamıza karşılık başkalarını idare etmenin sıkıntısını yaşadığımızı işaret ediyor. Geçtiğimiz haftalardan bu yana bir şeyleri toparlamaya, düzenlemeye çalışıyoruz ancak tatmin değiliz, boyun eğiyoruz veya susuyoruz. Bu bazen ilişkimiz yüzünden oluyor, kimi zaman verimli olmayan iş veya kişiler nedeniyle yorgunluk şeklinde kendini hissettiriyor. Tabii ki bedenimize ve ruhumuza önem vermeliyiz.

Şartları olduğu gibi kabul etmeye bizi zorlayan ne varsa, gerçekçi bir şekilde duruma bakmalıyız. Kimin için kendimizden vazgeçiyoruz veya neler yüzünden zaman kaybediyoruz. Bu Dolunayda bütün bunların farkına varacağız. Venüs, yarından itibaren Koç burcunda ilerleyecek. Kendimize bir şeylerin yabancı geldiğini hissedeceğiz. Kendimizi merkeze koymak, arzu ve isteklerimize uygun bir günlük yaşam sürdürmek isterken içimizde bir yerlerde idare et, şuna sus, olgunluk sende kalsın, diyen bir ses duyacağız.

Bu sese kulak vermeye öylesine açığız ki, bu bizi problemle mücadele etmek yerine, olanı olduğu haliyle kabullenmeye yöneltir ki, yanlıştır. Onun için, gerçekçi bakın. Yapıcı çözümler için, mantığınızın sesine kulak verin. İşbirliğinde, gönül birliğinde bulunan kişileri hayatınızda tutun. Keseri kendine yontanları değil, birlik ve bütünlüğe önem verenlerle olun. Bunlar çok önemli. Güzellik, bakım, estetik gibi sizi mutlu edecek tedavileri araştırın. Kendinize zaman ayırın ve güzel davranın.

Bu Dolunayın bir başka yönü, ilişkide karşılıklı bölüşüm ve paylaşımın niteliği üzerinde durmaktır. Sizi bir arada tutan veya tutmayan nedenleri bu Dolunayda fazlasıyla önemseyeceksiniz. Ne alıyor, ne veriyorum, neler beni tatmin etmiyor gibi sorulara cevap bulacaksınız. Bir ilişkiyi devam ettirmek, büyütmek, beslemek, duygusal ve ruhsal anlamda doyuma ulaştırmak nedir? Bu ilişkide gerektiğinde değişime açık olmak, gelecekte mutsuz olmaktan iyidir cümlesini merkez alacaksınız.

20 Nisan saat: 11:55-21 Mayıs saat: 10:59 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Sizlerin de tüm ilginiz ilişki ve iş ortaklığınızla ilgili konulara çevrilecek. Nasıl beraberliğimiz var, bu beraberlikte merkez aldığımız nokta nedir? İlişkinin kalitesi, özü, geleceği hakkında bir düşünmemiz gerekiyor. Karşımızdakine ne veriyoruz ve neler bekliyoruz? Bunların tespit edilmesi vaktidir. Maddi ve manevi anlamda güven içinde yaşamak arzusu tüm insanlarda vardır. Ancak sadece bir olguya dayalı ilişkiler yürümez. Sözgelimi kendimizi garanti altına almak için maddi anlamda düşünülen bir evlilik, sonrasında duygusal tatminsizlikle sonuçlanır. Sorunlar olduğu halde, sırf alışkanlık diye bir ilişkiyi sürdürmek de doğru olmaz.

20 Nisan saat 19:10 - 15 Mayıs saat 12:46 tarihleri arasında Venüs-Koç burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreçte başkaları üzerinde etkili olup, taviz vermeyiz. Çalışma ortamında rekabetçiyiz. Zorlanmaya gelemeyiz. Ortam şartlarına, aldığımız ücrete, haklarımıza önem veririz. Girişimciyiz. Çıkarlarımızı biliriz. Zorluklar karşısında yılmayız. Yeter ki buna değsin. Bu dönem, yeni kararlar almak, öne atılmak hevesimiz yükseliyor. Venüs-Koç burcu geçişini yöneten güç Mars, bugünlerde İkizler burcunda ilerliyor. İş yaptığınız, ortaklık kurduğunuz, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkinizi güçlü tutmakta yarar var. Miras, hisseli para, iş sözleşmesi, sigorta gibi konular bugünlerde gündeminizde yer alıyor.

22 - 30 Nisan 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler 30 Nisan saat 03:54 - 18 Eylül saat 11:47 tarih aralığında Satürn-Oğlak burcunda gerileyecek. Bu süreç, yakınlarımızla ilişkimizi, çevremizle ilgili meseleleri, ticaret, iletişim, eğitim hayatımızla ilgili konuları sorumluluk ve güvenilirlik ilkesi çerçevesinde yeniden ele alma dönemidir. Bu konularda verilmiş kararları tekrar gözden geçirmeliyiz. İhmal ettiğimiz sorumluluklar eğitimden iş hayatımıza kadar kendini hatırlatacaktır. Bunlara artık çok ciddi bakmamız gerekiyor.

Eğitimdeki zorlukları düzenli, planlı, disiplinli çalışarak, ödevlerimizi zamanında yaparak, sorumlu davranarak aşabiliriz. Göz ardı ettiğimiz, tembel davrandığımız, görmezden geldiğimiz hangi mesele varsa, bu süreçte kendini hatırlatacaktır. Onun için bu sürece ek bir zaman gibi görüp bahsettiğim konulara bilinçli bakma zamanınız gelmiş demektir.

2019 Nisan Ayı Akrep Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-11-12-16-20-24-25-29-30 Nisan Günleri
Zayıf Enerjili Günler: 7-8-13-14-27-28 Nisan Günleri
Aşkta En Şanslı Günler: 2-3-29-30 Nisan Günleri
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 22-23 Nisan Günleri

Yeniay Günleri: 19-20-21 Nisan Günleri
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay Günleri: 6-7-8 Nisan Günleri
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)Kaynak Astroloji Danışmanı irem SU
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Runa
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu 2019 Nisan Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Runa » Prş 11 Nis, 21:26

Bu akreplerin allah belasını vermiş ya. Zihinleriyle başı belada. Yorumlar için çok teşekkürler.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 4 misafir