Akrep Kadını Terazi Erkeği

akrep kadını terazi erkeği, akrep kadını terazi erkeği aşk uyumu, akrep kadını terazi erkeği cinsel uyum, akrep kadını terazi erkeği ilişki uyumu, akrep kadını terazi erkeği evlilik uyumu, akrep kadını ile terazi erkeği anlaşabilir mi, akrep kadını terazi erkeği mutlu olabilir mi, akrep kadını ve terazi erkeği ne kadar uyumludur? akrep terazi arkadaşlığı, terazi erkeği akrep kadını aşk uyumu

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 231
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Kadını Terazi Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 18 Oca, 19:14

Resim

Akrep Kadını Terazi Erkeği

Akrep kadını Terazi erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Terazi erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Terazi erkeği ilişkisi, Akrep burcu kadını ve terazi erkeği uyumu, Akrep kızı terazi erkeği arkadaşlığı, aşk uyumu ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve Terazi erkeği uyumu nasıldır?

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Terazi Erkeği

Grubu: Hava
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 7. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Evlilik, Sevgi, Denge ve Ortaklıklar

Akrep Erkeği ve Terazi Kadını Belirgin Sorunları: Denge, Kıskançlıklar, Güven sorunu, İletişim ve Uyum Sorunları

Akrep Kadını Terazi Erkeği Genel Uyum Analizi

Mars ve Pluton’un gizemli Akrep Kadını ile Venüs’ün çekici Terazi erkeği astrolojik olarak uyumlu değildir. Akrep burcunun doğası gereği cinsel uyumları olsa da iletişim ve uyum sorunları bir süre sonra cinsel uyumlarını da gölgede bırakacaktır.

Akrep kadını ve Terazi erkeği birbirlerini gördüklerinde etkilenirler ancak samimi olup bir süre birlikte zaman geçirdiklerinde birbirleri ile ne kadar uyumsuz olduklarını farkedeceklerdir. Terazi hava unsurudur ve her konuyu yüzeysel ele alır. Derinlere inemez. O’nun alanı insanlar arasındaki dengeyi ve iletişimi sağlayıp estetik güzellik katmaktır. Akrep kadını ise her zaman derinlerde yaşar. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar analiz ederek hareket eder.

Terazi erkeği hissettiği, gördüğü, duyduğu herşeyi sözel olarak paylaşmak ister. Akrep kadını ise terazi erkeğinin neden bu kadar konuşmak zorunda olduğunu anlamakta zorlanır. Terazi erkeği ile yaşamına sayısını bilemeyeceği kadar çok yeni insan katılır. Kendi izni olmadan bu kadar çok insanın hayatına girmesi herşeyi analiz edip seçerek yaşamına sokan Akrep kadınının karmaşa yaşamasına neden olur.

Terazi erkeği venüs etkisi ile zarif ve estetiktir. Başkalarının kendisini ne kadar beğendiğine büyük önem verir. Akrep kadını ise tam tersine tıpkı bir gölge gibi yaşar. Herşeyi herkesin bilmesine ihtiyaç duymaz.

Akrep Kadını Terazi Erkeği, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Terazi erkeği akrep kadını aşk uyumu mümkün olabilir mi? Akrep kadını Terazi burcu erkeği ne kadar uyumlu olabilir?

Akrep kadını ve Terazi erkeği arasındaki en büyük sorun iletişim sorunu olacaktır. Çünkü aynı frekansta iletişim kuramazlar. Terazi doğum haritasında farklı etkiler almamışsa çok konuşur ve herşeyi anlatır. Bu O’nun için bir ihtiyaçtır. Akrep kadını ise tam tersi özelliğe sahiptir. Sadece gerekli gördüğü konularda ve gerektiği kadar konuşur. Zaman zaman yalnız kalmak ta, akrep kadını için bir ihtiyaçtır.

Ne Akrep kadını Terazi erkeğinin neden bu kadar çok arkadaşa ihtiyaç duyduğunu ve konuştuğunu anlayabilir ne de Terazi erkeği Akrep kadınının neden bu kadar suskun ve yalnız olduğunu anlayabilir.

Terazi Erkeği doğası gereği Akrep kadını kadar güçlü bir hafızaya sahiptir değildir. Akrep kadınının önem verdiği ayrıntıları hatırlama ihtiyacı duymaz. O daha çok, arkadaşları ve telefon listesine ekleyeceği yeni arkadaşları ile ilgili ayrıntılara ve estetik güzelliklere odaklıdır. Akrep kadını ise yaşamındaki hemen hiçbir ayrıntıyı atlamaz. Özellikle kendisinde iz bırakan konuları adeta zamanı geldiğinde kullanmak için hafızasının en ücra köşelerinde saklar.

Terazi erkeği iletişim uzmanıdır ve kiminle nasıl konuşulması gerektiğini çok iyi bilir. Akrep kadını ise ruhsal analiz yeteneğine sahiptir. Konuşmadan da insanların iç dünyalarını anlayabilir. Bir ortama girildiğinde kimlerin yanına yaklaşması gerektiğini, kimlerden uzak durması gerektiğini hemen anlayabilir. Terazi duyu organları ile Akrep ise ruhsal sezgileri ile algılar. Bu konuda işbirliğine gidip uyum sağlayabilirlerse her ikisi de eksiklerini tamamlayabilecekleri güzel bir nokta yakalamış olurlar.

Akrep kadını sabit Terazi erkeği ise öncüdür. Terazi dışarıdan bakıldığında kolay bir insan gibi gözükse de öncü niteliğinden dolayı çoğu insanı farkettirmeden peşinden sürükleyebilir. Bu durumu Akrep kadını sezdiğinde güven sorunu yaşanmaya başlar. Çünkü karşısındaki insanın sözel bir manipülasyon ustası olduğunu anlayacaktır. Sözel kabiliyetini istediklerini elde etmek için kullandığını gördüğünde kendisine söylediği tüm sözleri sorgulayıp analiz etmeye başlayacaktır.

Çok konuşan her zaman birkaç kelime de aslında var olmayanı abartmak için katabilir. Bu durum Akrep kadınının canını sıkar ve açıkça kendisine yalan söylenmesine tahammül edemez. Bu sorunu her akrep terazi ikilisi yaşamayabilir ancak oturup sorunlar ortaya çıkmadan konuşulursa daha sağlıklı bir birliktelikleri olacaktır.

Akrep Kadını Terazi Erkeği, Sosyal Faaliyetler

Terazi erkeği hava grubunda yer aldığı için doğal olarak daha sosyaldir. Öyle de olması gerekir çünkü yaşamın estetik ve denge unsurudur. Başkalarının sorunlarını dinler, çözüm bulmaya yardımcı olmaya çalışır. Enerjisini insanları mutlu etmek için harcar. Akrep kadını ise yaşamın ruhsal yönünü temsil ettiği için gerekmedikçe herkesle bir arada bulunma ihtiyacı hissetmez.

Bir yemek daveti geldiğinde Terazi erkeğinin tepkisi “harika”, Akrep kadınının tepkisi ise “ööfff yine mi” olabilir. Bu durum her zaman aynı şekilde olmaz ancak doğum haritasında terazi ve akrep burç özellikleri ağırlıklı ise genelde sonuç bu olacaktır. Terazi erkeği en güzel elbiselerini seçip neşelenirken, Akrep kadını oflayıp puflar. “Nereden çıktı şimdi bu yemek işi.. ne güzel kafa dinleyecektim..

Akrep Kadını Terazi Erkeği Aşk ve Evlilik

Akrep burcu kadını ve Terazi erkeği aşk uyumu evlilik getirebilir mi?

Evlilik ile ilgili konuları kapsayan 7. ev Terazi burcunun evidir ve ister terazi kadını olsun ister terazi erkeği, genelde erken yaşta evlenirler veya evliliği çok erken yaşta düşünmeye başlarlar.

Akrep kadını ve Terazi erkeği eğer iç yüzleri ile birbirlerini tanıma fırsatı bulmuşlarsa evlilikle sonuçlanması zordur. Ancak uyumlu oldukları noktalar ikiliyi evliliğe götürmüşse manzara şu olacaktır. Terazi erkeği; evi canlı renkler, bitkiler, lüks ve modaya uygun tasarlar. Akrep kadını kendi gri tonlarından sonra bu rengarenk yaşamdan hoşlanır ancak zamanla bu renkli tasarım koyu kahve tonları ve siyahla yer değiştirmeye başlayabilir. “Farklılık

Aşk, Terazi erkeği için yaşamda mutlaka olması gereken bir kelimedir. Akrep kadını içinse Aşk, ruhunda hissedebildiğinde ve sürekli aynı ritimde kaldığında aşktır. Terazi romantiktir ama tutkulu bir aşık değildir. Akrep kadını aşkta olmayan derinliğin eksikliğini her zaman hissedecektir.

Evlilikte muhtemel ilk sorunlardan biri Terazi erkeğinin sosyal yaşamı gereği sayısız arkadaşları arasında bulunan bayan arkadaşları ile de iletişimini devam ettirmesi sonrası Akrep kadınının kıskançlık bombasını patlatması ile gerçekleşir. Bu sorun evlenmeden önce yaşanmamışsa Terazi erkeği neye uğradığını şaşırabilir. Akrep kadını açıkça tekrarlanmaması konusunda uyaracaktır. Tekrarı halinde ise akrep ve terazi arasındaki bitmeyen senfoni yaşanmaya başlanır “Ne senle, ne de sensiz

Terazi ve Akrep birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak başarılı oldukları alanları kendilerini geliştirmek için kullanmayı öğrenemezlerse sorun yaşamaya aday bir ikilidir.

Akrep Kadını Terazi Erkeği Arkadaşlığı

Terazi erkeği akrep kadını arkadaşlığı aşk uyumu getirebilir mi?

Terazi erkeği ve akrep kadını ilk etapta birbirlerini çekici bulabilir hatta aşık ta olabilirler ama bu durum her iki burcun sahip olduğu özelliklerden dolayı aşk uyumunu sürekli kılmaz.Akrep kızı Terazi erkeğini çok laubali ve geveze bulabilir ama ondaki neşeli atmosferi de her zaman sever. Terazi erkeği anlatır, Akrep kızı dinler. Uyumlu oldukları noktalar varsa ve bir araya gelmişlerse neşeli bir birliktelikleri olacaktır. Ne zamana kadar? İç dünyalarını keşfetmeye başlayana kadar. Yok hayır, terazi için akrep kızı çok katı bir sır küpü olarak kalır, Akrep kızı, terazi erkeğinin iç dünyasını keşfedip uyumsuz olduklarını anlayana kadar.

Anlaşamayıp ayrı kalmaları terazi erkeği için sorun mudur? Tabiki hayır çünkü terazi erkeğinin hayatta tanıması gereken daha çok insan vardır. Bu durum Akrep kızının canını sıkacağı için işi sağlama alıp öncelikle terazi erkeğini kendisine tutsak etmenin yollarını arayacaktır. Terazi erkeğini duygusal bağlarla bağladıktan sonra da “şimdi istersen istediğin yere gidebilirsin” deyip oradan uzaklaşacaktır.

Akrep Kadını Terazi Erkeği, Cinsel Uyum

Akrep kadını tırmalayan siyah bir kedi gibidir. Terazi erkeği ise zarif Van kedisini andırır. Cinsel uyumları Akrep kadınının Mars-Pluto etkisinden dolayı romantik ve tutkulu olacaktır. Ancak zamanla Terazi erkeği Akrep kadınına ayak uyduramayacağı için cinsel yaşamları sekteye uğrayabilir.

Buna rağmen Terazi erkeği iyi bir aşıktır ve romantikliğinden hiçbir şey kaybetmez. Eksik yönlerini gidermeyi başarıp uyumlu olmayı öğrenebilirlerse güzel bir evlilikleri olabilir.


Akrep Kadını Terazi Erkeği - 18 Ocak 2019
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


KırmızıKedi
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Terazi Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen KırmızıKedi » Prş 07 Mar, 14:52

Terazi: Kararsız, güvensiz, unutkan, geveze.

İyi bir arkadaşlar. Birlikte yaşam zor, akrebe göre değiller. Biz de onlara göre değiliz. Ne kadar anlatsanız da yaşamadan anlamaları güç.

Siyam kedisi
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Terazi Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Siyam kedisi » Pzt 11 Mar, 23:04

Sahip olduğum ve sakladığım ne kadar eşya, takım varsa kıran ve kaybedenler hep terazi burcu arkadaşlarım oldu. Ötesini siz düşünün. Bana mı denk geldi hep böyleler?

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 231
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Terazi Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 20 Mar, 21:30

Herkesi olduğu gibi kabullenmek gerek. Benim zayiatım daha fazla ama gene de severim çocuksu yanlarını.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Saçma
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Terazi Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Saçma » Çrş 10 Nis, 20:46

Denge sorunu yaşamak istemiyorsanız sinir hastası olmak istemiyorsanız terazilerden uzak durun. Terazi akrebe göre değil


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir