Akrep Kadını Başak Erkeği

akrep kadını başak erkeği, akrep kadını başak erkeği aşk uyumu, akrep kadını başak erkeği cinsel uyum, akrep kadını başak erkeği ilişki uyumu, akrep kadını başak erkeği evlilik uyumu, akrep kadını ile başak erkeği anlaşabilir mi, akrep kadını başak erkeği mutlu olabilir mi, akrep kadını ve başak erkeği ne kadar uyumludur? akrep başak arkadaşlığı

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Kadını Başak Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 02 Oca, 16:24

Resim

Akrep Kadını Başak Erkeği

Akrep kadını Başak erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Başak erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Başak erkeği ilişkisi, aşk ve evlilik? Akrep kadını başak erkeği aşkı

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Başak Erkeği

Grubu: Toprak
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Merkür
Ev Konumu: 6. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Sağlıkla ilgili konular, Titizlik, Toplumsal hizmet ve yararlı olma, Eleştiri

Akrep Kadını ve Başak Erkeği Belirgin Sorunları: Eleştirel yaklaşımlar, aşırı titizlik ve tutku eksikliği

Akrep Kadını Başak Erkeği Genel Uyum Analizi

Akrep kadını ile başak erkeği birbirlerini tamamlayan bir uyuma sahiptirler. Akrep kadını güven verici, emin ve kararlıdır. Başak erkeği utangaç, titiz ve çalışkandır. Bir araya geldiklerinde eksiklerini uyum içerisinde giderebilecek bir yapıya sahiptirler. Sahip oldukları özellikler birbirleri ile rekabete girmelerini gerektirecek özellikler değildir. Bu durum akrep kadını ve başak erkeğini uyumlu bir hale getirecektir.

Başak erkeğinin sağlık ve temizlik konularında aşırı titiz oluşu Akrep kadınının aldığı etkilere tepki vermesine neden olabilir ancak doğal sınırlar içerisindeki titizlikler kimseyi rahatsız etmez. Başak erkeği kendisini insanlara ve topluma adayacak derecede çalışkan bir yapıya sahiptir. Bazı günler çalışma aşkı ve şevkinden dolayı eve geç gelmesi Akrep kadınının kıskanç ve şüpheci yaklaşmasına neden olabilir.

Akrep Kadını Başak Erkeği, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını ve Başak erkeği arasında ilişkiyi hüsrana uğratabilecek ciddi sorunlar yaşanmaz ancak Akrep kadınının kıskançlığı ve Başak erkeğinin gördüğü her ayrıntıya eleştirel yaklaşması zaman zaman sert rüzgarların esmesine neden olabilir. Akrep kadını durağanlıktan sıkıldığı için rüzgarın tersten esmesi O’nun deşarj olması için iyi gelecektir. Her ikisi de birbirlerine hükmetme çabasında olmadıkları için sorunlar fazla büyümeden çözümlenir.

Birbirlerini tamamlayan burçların özellikle su ve toprak grubu birlikteliklerinin en güzel yönlerinden biri aralarında rekabet olmayışıdır. Akrep kadını kendisine hükmedilmesinden ve yönlendirilmeye çalışılmasından nefret eder. Herşeyi kendisi düşünüp kendisi karar vermelidir. Bu yönüyle Başak erkeği ile olan ilişkisi sorunsuz olacaktır.

Akrep kadını hayatını hafızasındaki sandıkta şifreli olarak saklar. Orası O'nun en güvenilir yeridir ve evlendiği insanda dahil o sandığın şifresini hiç kimseye söylemeyebilir. Başak erkeği, Akrep kadınında her zaman gizli saklı bir şeyler olduğunu düşünür. Bunu size özel bir durum olmadığını bilmelisiniz.

İlişkide ilk konuşan genellikle Akrep kadınıdır devamı Başak erkeğine aittir. Başağın kendisini gördüğü her ayrıntıyı eleştirmek zorunda hissetmesi dışında iletişim sorunları yoktur.

Akrep Kadını Başak Erkeği, Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını Başak erkeği ilişkisinde sosyal yönü ağır basan taraf başak erkeği olacaktır. Birbirlerinin eksiklerini tamamlayan ikili bu konuda da uyum sağlayacakları noktayı bulurlar. Başak utangaç bir yapıya sahiptir ve bu özelliği O’na tedirginlik verir. Yanında akrep kadını bulunduğunda kendisini daha iyi hisseder ve O’ndan güç alır. Akrep kadını da Başak erkeğinin kendisine ihtiyaç duymasından ve güç almasından içten içe gururlanır.

Su grubu gerekmedikçe yalnız kalmayı veya sevdiği insanla birlikte olmayı sosyal ortamlara tercih eder. Toprak grubu için de sosyal alan daha çok iş ve iş bağlantıları demektir. Hava grubu gibi kendisini sosyal alanda tatmin etme ihtiyacı yoktur. Her ikisi de evde mutlu bir birliktelik geçirebilirler.

Akrep Kadını Başak Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak erkeği Akrep kadınını gördüğünde kararlılığı, çekiciliği ve gözlerine hayran kalır. Akrep kadını da Başak erkeğindeki çocuksu, sevecen ve kendisini tehdit etmeyecek ruh haline bayılır. Akrep kadını ile Başak erkeği bir araya geldiklerinde yaramaz iki çocuk gibi olabilirler. Ruhsal enerjileri birbirlerini olumsuz yönde etkilemez. Birlikte olmaktan ve birşeyler paylaşmaktan keyif alırlar.

Her ikisi de evlilik için acele edecek tipler değillerdir. İnce eleyip sık dokurlar. En uygun zamanı beklerler. Evlendiklerinde de kaldıkları yerden sahneyi devam ettirirler. Birlikte yaşamaya başladıklarında aşmaları gereken iki sorun göze çarpar. Akrep kadını zaman zaman yalnız kalmak ister. Başak erkeği ise temizlik ve sağlık konusunda aşırı titizdir.

Akrep kadını eşinden tam bir sadakat bekler. Seçimini bir kez yaptığında değiştirme olasılığını düşünmeden yapar. Bu düşüncesinde sapmalara neden olabilecek tüm hareketlerden kaçınılmalıdır. Kıskançlıkla başlayan iletişim kopuklukları zamanla Akrep kadınının şiddetli tepkiler vermesine neden olacaktır.

Akrep kadını eleştiriye bir noktaya kadar tahammül eder. Sınırlar aşıldığında kiminle muhatap olduğuna aldırış etmeden sert karşılıklar verebilir. Evliliğin tatlı sert olması kaçınılmazdır ancak sınırların zorlanması sert iklimi devamlı hale getirebilir ki bunu kimse istemez.

Akrep Kadını Başak Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kızı ve Başak erkeği uyumlu bir arkadaşlık geçirirler. Birbirlerini çok iyi anlarlar. Akrep kızı Başak erkeğinin kendini aşamadığı durumlarda O’na destek olur. Başak erkeği de Akrep kızına neşeli ve sosyal olmayı öğretir.

İkiliyi uyumlu yapan her ikisinin de birbirleri üzerinde baskı kurma çabalarının olmayışıdır. Birlikte kendilerini hayatın akışına bırakırlar. İlk kim ne isterse kendilerine uygun olduğunda yaparlar. “Benim söylediğim olur” tartışması yaşamazlar.

Akrep Kadını Başak Erkeği, Cinsel Uyum

Akrep kadını ile Başak erkeği arasındaki tek sorun Başağın hijyen ve temizlik konusunda takıntılı olabileceği gerçeğidir. Zamanla aşılabilecek bir sorundur. Birlikteliklerinde çoğu zaman ilişkiye zemin hazırlayan ve kışkırtan taraf Akrep kadını olacaktır. Başak erkeği ya meşguldür veya aklı hala işlerindedir. O’nun düşüncelerini dağıtıp dünyadan uzaklaştırmak Akrebe düşer. Cinsel uyumda tutku eksik kalacaktır.

Akrep kadını için cinsellik yaşamın vazgeçilmez bir parçası gibidir. Başak erkeği cinselliği çok sorun yapmaz ama Akrep kadınının manyetik çekim alanına hiçbir zaman dayanamaz. Derin bir bakış, hafif bir dokunuş ve sıcak bir nefes çoğu zaman yeterli olacaktır.


Akrep burcu Başak burcu ayrıntılı genel analiz için akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-basak-bur ... 17945.html linkine bakabilirsiniz.
Akrep Kadını Başak Erkeği - 2 Ocak 2019
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 04 Oca, 01:16)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Siyam
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Başak Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Siyam » Prş 07 Mar, 15:25

Çok eğlencelidirler. Arkadaşlıkta tek geçerim. Ama çoğunlukla eğlenen taraf ben olurum, affet beni arkadaşım 😁

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Başak Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 20 Mar, 21:28

Başaklar akrep burcu insanları için kesinlikle favori arkadaşlar arasında yer alır. Onlarla birlikte olmak eğlencelidir.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Nazlı35
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Başak Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Nazlı35 » Pzt 01 Nis, 21:32

Başakları severim. Dost canlısı olurlar


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir