Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı

akrep burcu erkeği cinsellik, akrep burcu erkeği cinsel yaşamı, akrep burcu erkeği cinsel hayatı, akrep erkeği cinsellik, akrep burcu erkeği cinsel yönden nasıldır, cinsel yoğunluğu artıran konumlar, akrep burcu erkeğinin cinsel gücü, cinsel enerjisi, cinsel yönü, cinsel gücü nasıldır, cinsel enerjide mars 7. evde pluto etkisi

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 17 Eki, 17:39

Resim

Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı

Akrep Burcu Erkeği Cinsel Hayatı

Akrep burcu erkeği cinsellik konusunda kendisine engel olamayacak derin bir çekime sahiptir. Güçlü içsel enerjisini başka bir yolla deşarj edemiyorsa bu enerjinin deşarjı ancak cinsel yaşamla deşarj edilebilir. Bu akrep burcu erkeğinin doğasında varolan bir durumdur ve bilincin bu oyunda rol alıp almaması önemli değildir.

Akrep Burcu Erkeğinde Cinsellik “Ruhsal Hazlar ve Tutku”

Her burcun hayatta kendisini tatmin ettiği noktalar farklıdır. Hava gurubu sosyal alanda, toprak gurubu doğada, ateş gurubu güç ve hükmetme konusunda. Su gurubu ise ruhsal alanda tatmin yaşayabilir. Akrep burcu diğer su gurubu burçlarına nazaran enerji oranı daha yüksek olduğu için ruhsal yolla enerjisini deşarj edemezse stres, gerginlik ve öfke patlamaları yaşayabilir.

Akrep burcu erkeğinin tatmin olma noktaları sosyal yaşamla doğrudan bağlantılı olmadığı için cinsellik onu tümüyle tatmin edemez. Sadece deşarj ve erteleme olabilir. Bu nedenle cinsel yaşamı ruhsal yönden haz duyacağı bir birliktelikle taçlandırılmalıdır. Akrep burcu erkeği cinselliği, ruhsal anlamda bütünleşebileceği bir insanla birlikte yaşadığında gerçek anlamda tatmin olabilir.

Bedensel hazlar anlık deşarj sağlayabilir ancak ruhsal bütünleşme, tutku ateşinin yanması ile doruğa çıkacaktır.

Akrep Burcu Erkeğinde Cinsellik “Sevgi ve Yanılsamalar”

Akrep burcu erkeği cinsel deşarj yaşamadığında yaşayacağı sinirsel enerji sıkışması etrafında bulunan herkesi kırıp geçirmesine ve incitmesine neden olabilir. O anki gerginliği, karşısındaki insanların kim olduğuna dair değer yargılarını kaybetmesine neden olabilir. Bedensel aktiviteler veya ruhsal çalışmalar akrep burcu erkeğinin sinirsel patlamalarını ortadan kaldırsa da bu durum geçici olacaktır.

Sevgiye duyulan ihtiyaç aslında akrep burcu erkeğini cinsellik ile ilgili ihtiyaçlarını gidermeye yönelten bir yanılsama olabilir. Sürekli boğuşmak zorunda kaldığı cinsel dürtüleri akrep erkeğini rahatsız etmeye başladığında mantığı ile değil dürtüleri ile hareket etmeye mecbur kalır. Aldığı karar aslında sevgiden çok bir ihtiyacın giderilmesine yöneliktir.

Temel hedef sevgi ötesinde cinsellik ile ilgili olduğunda akrep burcu erkeği ayrıntıları göremeyecek hale gelebilir. Bu durumda birlikte olmayı istediği insanın cinsel enerjisinin durulmaya başladığı dönemde veya gerçekleri görmeye yetecek kadar doyum sağladığında; daha da kötüsü yaşamını birlikte sürdürmeye karar verdiği insanın kendisi için cinsel yönden yeterli potansiyeli taşımadığını gördüğünde çıkmaza girebilir.

Akrep Erkeği Cinsellik ve “Ruhsal Denge” Arayışı

Tümüyle siyah veya beyaz olamayan akrep burcu insanları gri olmaya zorlandıklarında cinsellik ile ilgili ihtiyaçları arka planda kalarak kendisi için daha hayati öneme sahip bir konu ön plana çıkmaya başlar “ruhsal denge”. Akrep burcu erkeği çoğu zaman dizginlemeye çalıştığı cinsel arzularının kurbanı olma potansiyelini de bünyesinde taşır.

Aslında bu durum akrep erkeğinin içerisindeki en zayıf halkalardan biridir. Akrep burcu erkeğinin içine kodlanmış bir Truva atı gibi işlev görür. İçeri girmek isteyen, o noktayı harekete geçirdiğinde kaleye kolayca sızabilir. Durumu farkettiğinde ise kale ile birlikte herşeyi yıkıp yeniden inşa etmek O’nun için daha kolay bir tercih gibi görünür.

Resim

Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve “Bitmeyen Enerji”

Akrep burcu erkeği için “en acımasız eleştiriler” listesinin ilk sıralarında her zaman cinsellik yer alır. Astroloji ve burç etkilerinin insanları nasıl yönlendirdiği ve nasıl etkilediği bilinmediği ve öğrenilmediği sürece de bu durum bu şekilde devam edecektir. Cinsellik konusu akrep burcu erkeği için “bilinçli bir tercih” değildir. Şiddetli arzuları ve bitmek bilmeyen cinsel enerjisi kendi seçimi değildir. O’nu ilgilendiren kısmı belki bu enerjiyi yanlış yönlendirmesi olabilir. Ama eleştirilere konu olan “akrep burcu ve afrodizyak” etkisi doğuştan altığı etkilerle ilgilidir.

Bir koç burcu için spor yapmak, hükmetmek, insanları yönlendirmek ne ise akrep burcu erkeği için de cinsellik odur. İçsel enerjisi o kadar yoğundur ki bu enerjiyi kontrol etmesi başına olmadık işler açabilir. Henüz küçük yaşta bu dürtü ile yaşama merhaba diyen akrep burcu erkeği bastırılmış bir aile ve toplum yapısı içerisinde bu durumu kolayca kompleks haline getirebilir.

Cinsel enerji yoğunluğu standartların üzerinde olduğu için “su ihtiyacı” ne ise çoğu zaman “cinsel ihtiyaç” ta aynı noktaya gelebilir. Yani siz su içme ihtiyacı hissettiğiniz kadar akrep burcu erkeği de cinsel birliktelik ihtiyacı duyabilir. Kontrol altına alıp bu durumu erteleyebilir. Ancak her defasında gelen dürtüler daha güçlü ve birikmiş olacağı için sonuç, “gerginlik ve öfke” olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Cinsel Dürtüleri ve “İlişkilere Yansıması”

Akrep burcu erkeği cinsel yaşamını istediğini şekilde sürdüremez ve Kendisini cinsel yönden tatmin edemezse ne olur?

Akrep burcu erkeği, cinsel yaşama bakışı ve duygusal yönden anlaşamadığı, aynı frekansta olmadığı biri ile birlikte ise bir süre sonra ortamı gererek gizli bir psikolojik savaş başlatır. Bu akrep burcu erkeğinin farkına varmadığı telepatik baskılama yöntemidir. Diğer yazılarımı takip edenler akrep burcu insanlarının ruhsal iletişime yani telepatik iletişime doğuştan yatkın olduklarını belirttiğimi hatırlarlar.

İstediklerini elde edemediklerinde ruhsal mekanizmaları devreye girerek bulundukları ortama yüksek frekansta dalgalar yayarlar. Eğer ruhsal yönden hassas bir insansanız bulundukları ortama girdiğinizde ortamdaki gerilimi kolayca algılayabilirsiniz. Akrep burcu erkeği ile birlikte olan insanın bu durumda yapacağı iki şey vardır. Ya uzaklaşmak ya da bu atmosferin etkisi ile boyun eğip ona yakınlaşarak istediklerini yapmak.

Bu ruhsal atmosferi algılayamayacak bir burç gurubunda yer alıyorsanız veya ev konumlarınızda uygun bir konum yoksa birliktelik kısa sürede yaşanan tartışmalarla son bulabilir. Verdiği mesaj nettir “Benim lisanımdan anlamıyorsan, benimle aynı ihtiyaçlara sahip değilsen benimle burada ne işin var?”

Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve “Cinsel Enerjide Önemli Konumlar”

Akrep burcu erkeği cinsel enerji etkilerinin artması için yeterli bir burç konumunda iken buna bir de doğrum haritasında bu etkileri artıran konumlar eklenirse buraya kadar yazdıklarımı ikiye katlayın lütfen. Eğer güneş burcunuz akrepse doğum haritanızda aşağıdaki konumları kontrol etmenizde yarar var, bu konumlardan da etki alıyorsanız hayatınızı birlikte geçirmeyi düşündüğünüz insanı seçerken benzer etkilere sahip olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Cinsel etkileri artıran ev konumları

# 1. Ev Boğa Burcunda: Yükselen burcunuz boğa ise akrep burcunun cinsel enerjisi ve gücü ile boğa burcunun cinsel gücüne de merhaba deyin. Sabır dolu bir yaşam dilerim. Eş seçiminizin çok çok önemli olduğunu asla unutmayın.

# 7. Evde Mars Gezegeni: Yükseleniniz Boğa ise bu konum da doğal olarak mars gezegeni bulunacaktır. İhtiraslı, yoğun, tutkulu, bitmek bilmeyen cinsel enerji…


Akrep burcu erkeği için cinsellik konusunu ister imtihan olarak değerlendirin, ister doğal bir ihtiyaç olarak... Pluto ve Mars etkisi ile ortaya çıkan enerji farklı alanlara yönlendirilmediği sürece sorun yaşamaya açık bir konu olacaktır.


Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı - 17 Ekim 2018

Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Çrş 21 Kas, 16:05)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Mars etkisi
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı

Okunmamış mesaj gönderen Mars etkisi » Çrş 10 Nis, 21:54

Yaşamayan bu enerjiyi bilemez. Yükselenizde boğaysa yandınız. Evliliği size cevap verebilecek biriyle yapın

kozmopolitan
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı

Okunmamış mesaj gönderen kozmopolitan » Çrş 10 Nis, 23:30

tabular yıkılmak için vardır altında kalmak için değil.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 10 misafir