Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

akrep kadını nelerden hoşlanır, akrep kadını ne kadar kıskançtır, akrep burcu kadınını nasıl etkileyebilirsiniz, akrep kadını nasıl etkilenir, akrep burcu kadını kıskanç mıdır, akrep burcu kadınını nasıl etkileyebilirim, akrep burcu kadını neleri sever

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep kadını 2018, akrep burcu kadını 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
Mesajlar: 68
Yaş: 27
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 27 kez
Teşekkür edildi: 79 kez

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 13 Haz, 18:25

Resim

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadını gerçekçi bir kadındır. Bakışları, duruşu ve tavırlarıyla diğer kadınlardan bariz bir şekilde ayrılır. Kendi has bir havası vardır. Bu etkiler sadece güneşi akrep burcunda olanlarda yoktur. Yükselen, Ay, Merkür ve diğer konumlarda kadınların akrep etkisi almalarını sağlar.

Akrep Burcu Kadını Karşısında Samimi Olun

Ruhsal yetenekleri üst seviyelerde olan akrep burcu kadınları karşılarındaki erkeğin iç dünyasını görebilirler. Amacını ve ne yapmak istediklerini iyi bilirler. Bu nedenle akrep kadınını etkilemek gibi bir düşünceniz varsa bu durumu bilmenizde yarar vardır. İçinizle dışınız bir bütün değilse bunu hemen anlayacaklardır. Karşı cinsin onu etkilemek için abartılı davranışlarını kolaylıkça anlayabilir. Bu durum akrep kadınını sizden uzaklaştırmak için yeterli bir sebeptir. Samimi olun, oyun oynamayın. Yakalanırsanız çok fena bozulabilirsiniz.

Resim

Kendiniz Olun, Akrep Kadınıyla İletişimi Kesmeyin

Akrep burcu kadınını etkilemek istiyorsanız kesinlikle kendiniz olmalısınız. Herhangi bir maske takmanıza gerek yok, indirip elinize verebilir. Bir akrep kadınını seviyorsanız sürekli onun ile ietişim halinde bulunmanız onu size daha fazla bağlayacaktır.

Aktivitelerinde Yanında Yer Alın

Arkadaş ortamında bulunmanız ve onunla sürekli sosyal aktiviteler içerisinde yer almanız, akrep kadınının gönlünü çalabilmeniz için yeterli olabilecek sebepler arasında yer alacaktır. Çünkü onun ile geçirdiğiniz vakit, onun tarafından oldukça değerli olarak görülür. Bu sebeple ona ilgi duyduğunuzu anlayabilir ve size de belli edebilir. Samimi ve dürüstseniz Yapacağınız çok şey yok aslında. Ancak kesinlikle yapmanız gereken şeylerin başında ona vakit ayırmanız gelecektir.

Resim

Kendisini Özel Hissettirin

O’na kendisinin ne kadar özel bir insan olduğunu hissettirin. Bunu başarabilirseniz size tüm kalbini açacaktır. Akrep burcu kadını seçici bir kadındır. Tanıdığı, gördüğü ve görüştüğü erkekler içerisinden seçimini kendisi yapar. Bunun dışında o istemeden hayatına girmeniz çok kolay olmayacaktır. O isterse hayatında olabilirsiniz. Bu gerçekten yola çıkarak hareket etmelisiniz.

Akrep Burcu Kadını, Gerçekler ve Kıskançlık

Akrep burcu kadını hayatınız boyunca tanıyabileceğiniz en kıskanç kadındır. Ben bunu daha çok belgesellerdeki kartalların pençelerine benzetiyorum. Akrep kadını için kıskançlık her an batırılmaya hazır pençeler gibidir. Samimiyetsizliği asla kabullenemezler. Dürüst ve gerçekçi olmak zorundasınız. Başka birisi olmamalı, “olmamalı” kelimesi her anlamda olmamalıdır. Eğer bir akrep burcu kadınını sevmişseniz hayatınızda ondan başka bir kadınının var olmaması O’nun için çok değerli ve önemlidir.Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır? - www.akrep-burcu.com - Haziran 2018


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 2 misafir