Akrep Burcu Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri

akrep burcu kadını dış görünüşü, akrep burcu kadını fiziksel özellikleri, akrep kadını fiziksel özellikleri, akrep kadını dış görünüşü, akrep kadını bışı, akrep burcu kadını duruşu, akrep burcu kadını görünüşü

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep kadını 2018, akrep burcu kadını 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
Mesajlar: 68
Yaş: 27
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 27 kez
Teşekkür edildi: 79 kez

Akrep Burcu Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 11 Haz, 01:01

Resim

Akrep Burcu Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu kadını oldukça çekici ve kadınsı bir görünüme sahiptir. Dışarıdan bakan insanların görüntüsüne hayran olacakları bu burç kadını görünüşü, bakışları ve duruşu ile oldukça dikkat çekicidir. Hayatın tüm zorluklarına karşın herkese meydan okurcasına dik bir duruş sergiler. Akrep kadınını yakından tanımayan biri O’na uzaktan baktığında çok soğuk, sert, duygusuz, büyüleyici ve gizemli olarak tarif edebilir.

Resim

Siyah ağırlıklı giyimi ile O’nu yaşamın her anına meydan okur bir dış görünüşte bulabilirsiniz.. Başkalarına ihtiyaç duymadan yaşamını sürdürebilecek ender insanlardandır. İç dünyası duygularla örülüdür, yaşamını duygusal yönü ile değerlendirir; yaralanır, yıkılır, içine atar ama dışa yansıtmamak için elinden gelen tüm çabayı gösterir.

Resim

Akrep kadınını değerlendirirken iç dünyası ile ayrı dış dünyası ile ayrı değerlendirmekte yarar vardır. Ne dışını içine yansıtır ne de içini dış dünyasına yansıtır. Yıkılsa da ayakta durmaktan çekinmeyecek kadar hayata karşı pervasızca bir tutum içerisindedir. Evet, Akrep kadını görebileceğiniz en zorlu kadınlardan biridir. Bunu dış görünüşü ile herkese ilan eder.

Resim

Neredeyse bütün akrep kadınlarının fizikleri göz kamaştıracak düzeydedir. Bir prensesi andırmasa bile bakanlar onda farklı bir şeyler olduğunu hemen anlarlar. Bu sebeple akrep burcu kadını karşı cins tarafından oldukça alımlı bir kadın olarak görünür.

Resim

Akrep Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Genel olarak akrep burcu kadınları farklı bir burcun fiziksel özelliklerinden etki almamışsa orta boylu olurlar. Göğüs ve kalça kısımları belirgin olabilir. Güçlü bir kemik yapısına sahiptirler. Çeneleri belirgindir. Gözleri oldukça belirgindir. Bakışları ile etkileyemeyeceği insan yok gibidir. Her bakışı baktığı yeri analize odaklıdır. O nedenle hemen dikkat çeker. Keskin bir yüz hatları vardır. Diğer su grubu burçlarına göre el ve ayakları kaba sayılabilir.

Resim

Akrep Kadını Genel Duruşu

Hayata karşı her zaman güçlü bir duruş sergileyen akrep burcu kadını, çoğu kadının sergileyemeceği kadar güçlü bir duruş sergiler. Akrep özelliklerinizi tam olarak taşıyan bir akrep kadını her şeye rağmen hayattan zevk almaya çalışır. Yaşadıklarından üzülüp yaralansa da kendisini çok çabuk toparlayıp dış görünüşüne yansıtmadan yoluna devam eder.

Akrep Burcu Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri www.akrep-burcu.com - Haziran 2018[/i]
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Reloaded (Çrş 13 Haz, 00:51)
Değerlendirme: 20%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 1 misafir