Akrep burcu erkeği nasıldır?

akrep erkeği nasıldır, akrep burcu erkeği nasıl bir erkektir, akrep erkeği romantik midir, akrep burcu erkeği ile anlaşılır mı, akrep erkeğinin gözleri, akrep erkeğinin gözleri, akrep burcu erkeğinin özellikleri, akrep erkeği özellikleri

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep erkeği 2018, akrep burcu erkeği 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
Mesajlar: 68
Yaş: 27
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 27 kez
Teşekkür edildi: 79 kez

Akrep burcu erkeği nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 17 May, 21:51

Resim

Akrep burcu erkeği nasıldır?

Akrep burcu erkeğinin özellikleri ve bilinmeyen yönleri

Akrep burcu erkekleri ile ilgilenen ve onlarla sevgili ya da eş olmak isteyen kadınların akıllarına gelen ilk soru Akrep burcu erkeği nasıldır sorusudur. Akrep erkekleri ile anlaşmak bazen zor olsa da onların iyi birer sevgili ve hayat arkadaşı adayı olduklarını unutmamak gerekir.

Akrep Burcu Erkeği ve Özgüven

Akrep erkeklerinin kendilerine özgüvenleri oldukça yüksektir ve kendilerine olan güvenlerini göstermekten de kaçınmazlar. Konuya bu açıdan baktığımızda Akrep burcu erkeği nasıldır? Akrep burcu erkekleri kendilerine güvenen ve ne istediğini bilen insanlardır. Ne istediğini bilen ve bu doğrultuda hareket etmekten çekinmeyen bir yapıya sahip olan akrep erkekleri aşkta oldukça ateşli ve yakıcıdırlar.

Akrep Burcu Erkeğinin Derin Bakışları

Resim

Göze ilk çarpan özelliklerinden biri ise bakışlarıdır. Akrep burcu erkeği nasıldır? Akrep erkekleri çekici, güçlü bakışlara sahip olan ve karşıdaki kişiyi bakışları ile etkileyebilen bir özelliğe sahiptir. Bu özelliklerini aradıkları kadını bulana kadar sık sık kullansalar da aradıkları kadını buldukları zaman güven ve arzu dolu bir ilişki yürütmeye başlarlar.

Akrep Burcu Erkeği Giyimi ve Renkleri

Giyim ve Renk seçiminde Akrep burcu erkeği nasıldır?

Çoğu yazar Akrep burcu erkeklerinin modanın sıkı bir takipçisi olduğunu yazsalar da buna katılmıyorum. Sanırım bunu yazanlar daha çok sanatçı, sosyete kesimi veya ekranlarda herkesin karşısında olmak zorunda olanları inceleyerek yazıyorlar. Veya ben sürekli hayata tümüyle ters bakan akrep erkekleri ile tanışıyorum. Ben kendi gözlem ve bildiklerimle devam edeyim.

Akrep erkekleri giyinmeyi iyi bilirler, kendilerine yakışanı bulurlar ve yıllarca onu veya benzerini giyerler. Tutku ve bağlılık yaşamlarının her anında kendisini gösterir. Nasıl giyinmeleri gerekirse o şekilde giyinirler ancak genelde herkesin giydiğini değil kendi tercihlerini seçerler. Herkes gibi olmaktan ve görünmekten ısrarla kaçarlar. Akrep burcu erkeği nasıldır? Kesinlikle her konuda sıradışıdır. İdeal renkleri Gizemlerini ve iç dünyalarını yansıtan = SİYAH ve Tutkularını ve Enerjilerini dışa vuran = KIRMIZI renktir. Renkleri çok fazla birbirine karıştırmayı sevmezler. Tek ve sade rengi tercih ederler ancak farklı renkler de tercih edeceklerse gene kırmızı ve siyah tonların ara pastel renkleri tercih ederler.

Resim

Sade giyinmelerinin nedeni, ruhlarının dışa yansıyan merkezleri olan gözlerinin enerji merkezi olarak çekim gücünü kaybetmesini istememeleridir. Bunu bilinçli mi yaparlar? Bir çoğu hayır. Yılların verdiği araştırmalarla ulaştığımız sonuç budur. Akrep insanları yaşamı göz pencerelerinden izler, o pencerenin görüş ve çekim alanı her zaman iyi olmalıdır.

Duygusal Yönüyle ile Akrep burcu erkeği nasıldır?

Duygu dünyası ile Akrep burcu erkeği nasıldır? Dışarıdan bakıldığında çok duygusuz, eğlenmeyi sadece kendisi ve anı yaşamak için kullanan biri olarak gözükse de içlerinde oldukça derin duygulara sahip insanlardır. Genellikle iç dünyalarında karamsar oldukları halde dışarıdan bunu yansıtmazlar. Gerektiğinde ve sonbahar mevsiminde tutkuları ile sarmaş dolaş olabilen derin romantiklerdendirler. Romantik olduklarında anın değerini bilir ve ona göre davranırlar. Akrep burcu insanları için sarı sonbahar kesinlikle romantizmin en uçlarda yaşandığı dönemdir. Yani bir akrep burcu erkeğini bu yönüyle etkilemek istiyorsanız Sonbahar mevsimini seçmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Sararan ve yerlere dökülen kahverengi tonlara bayılırlar/bayılırız.

Resim

Akrep Burcu Erkeği ve Özgürlük

Özgürlük konusunda Akrep burcu erkeği nasıldır?

Özgürlük, Akrep burcu erkekleri için hayatta olmazsa olmazlardandır. Bir dağın başında, mağarada veya bir adada hiç farketmez. Nerede ve nasıl olurlarsa olsunlar, yanlarında kimin ve neyin olduğu da pek önemli değildir. Önemli olan özgür olmalarıdır. Tahammül edemeyecekleri uç noktalardan biri; Birisinin veya birilerinin sürekli müdahale etmesi veya bazı konularda etkileyerek yönlendirmeye çalışmasıdır. Belki bir süre tepki göstermeyebilirler ama bir süre sonra “bu da nereden çıktı” dedirtecek bir tepki ile karşılaşılabilir. Yani klasik akrep tepkisi. Bekle, biriktir belki biter. Bekle biriktir belki yapmaz Bekle bekle belki vazgeçer bırakır. Taştığında o herşeyi biriktirmiştir, karşı taraf bunu bilmediği için çok abartılı bulur tepkiyi.

Resim

Akrep burcu erkeği nasıldır? Kesinlikle bireysel özgürlüğe çok düşkündürler. Bu kavram onların yaşamlarında önemli bir yer teşkil eder ve kısıtlandıklarını düşündükleri bir ilişkiye asla girmezler. Bunu denemek ister misiniz? Bu bakımdan onları kısıtlamak yerine onlarla beraber eğlenmeyi ve daha fazla alan bırakmayı denemekte fayda vardır.

Ayrıca bilmeniz gereken başka bir konu da, öncelikle kendi istedikleri şeylerin olmasını isterler bunu itiraz edilmemesi gereken konular arasında görürler. Bu durum ilişkide bazı sorunlar ortaya çıkmasına neden olsa da zamanla olumlu yönde değişecektir. Biraz sabır, biraz fedakarlık sonu şerbetini iyice çekmiş tatlı gibi olurlar. Emin olabilirsiniz.Akrep burcu erkeği nasıldır? - www.akrep-burcu.com - Mayıs 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Cum 18 May, 22:35) • Reloaded (Sal 12 Haz, 00:47)
Değerlendirme: 40%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir