Akrep erkeği nasıl bir eş olur?

akrep burcu erkeği nasıl bir eş olur, akrep erkeği nasıl bir eştir, eş olarak akrep erkeği, nasıl bir eştir, eş olarak

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep erkeği 2018, akrep burcu erkeği 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
Mesajlar: 69
Yaş: 27
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 27 kez
Teşekkür edildi: 80 kez

Akrep erkeği nasıl bir eş olur?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 02 May, 16:03

Akrep erkeği nasıl bir eş olur
Resim

Akrep erkeği nasıl bir eş olur? Kıskanç, öfkeli, sevgi dolu, yaramaz, koruyucu, sadık, tutkulu ve gizemli.

Evlilik ve eş olmak ezelden beri çok önemli iki konudur. İlişkide anlayış, iletişim, güven, mutluluk ve huzur gibi istenilen birçok öğe vardır. Astroloji ve Burçlar bu konuda insanlara bir nebze olsun yol göstererek daha güzel ve huzurlu bir ilişki yaşamalarına, ilişkilerinde olan problemlerin çözümlerinde ve ilişkide olması gerekenler konusunda da yardımcı olurlar. Astrolojik olarak değerlendirdiğimizde akrep erkeği nasıl bir eş olur? Akrep erkekleri ilişki içerisinde duygularını hoyrat yaşayan insanlardır yani bazen üzüntülerini, kıskançlıklarını ve sinirlerini üst seviyede yaşayarak istemedikleri davranışlarda bulunabilirler bu onların eşlerini sevmediği ya da artık hoşlanmadığı anlamına gelmez. Bu bakımdan akrep erkeklerine eş olmak için kesinlikle sabırlı olmak gerekmektedir. Eğer akrep burcu bir eşiniz varsa sabırlı olmasanız dahi zamanla bunu öğrenmeniz gerekmektedir.

Resim

Ayrıca akrep erkeği nasıl bir eş olur konusunu kıskançlık üzerinden de değerlendirmemiz gerekir. Akrep erkekleri ilişkilerde güvene oldukça fazla değer verirler ve güven eksikliğini fark ettikleri andan itibaren daha fazla kıskanç olmaya başlarlar. Bu şekilde üst seviyelere taşınabilen kıskançlık ilişkiye zarar verebilir. Bu yüzden akrep erkekleriyle gerek evlilikte gerekse de evlilik öncesi aşamada kesinlikle kartları açık oynamak gerekir. Yani yanlış anlaşılacak ya da kıskanması amacıyla yapılan bazı hareketlerin yapılmamasında fayda vardır. İlişkilerde blöf yapmak, oyun oynamak, daha çok sevmesi için olmadık istek ve talepler akrep erkeği tarafından agresifçe karşılanacaktır. Neyseniz O olun ve kendinizi olduğunuz gibi göstermekten asla çekinmeyin.

Resim

Akrep erkekleri kendi alanlarında vakit geçirmeyi severler ve bu yüzden kendi ilgi alanlarını oluştururken çok özenli olmaya dikkat ederler. Bu akrep erkeklerinin eş olması açısından birçok iyi yönünden biridir. Ayrıca akrep erkeklerinin cinsel hayatları da oldukça önemlidir. Cinsel güce ve cinselliğe oldukça önem veren akrep erkekleri cinsellikte şaşırtılmayı severler fakat bu şaşırtma dışa dönük değil kendi özel yaşamları içerisinde olması gerekir. Yani dışarıya çıkarken çok fazla kıskanılacak giysilerden uzak durulmasında fayda vardır. Söylediğimiz gibi kıskanç olan akrep erkeklerinin bu özelliklerini çok fazla perçinlemekten kaçınmak gerekir. Fakat kendi özel yaşamlarında ve ev ortamında yasaklardan ve sınırlardan olabildiğince uzak dururlar bu yüzden etkili ve güzel bir cinsel hayat ön planda olur.

Resim

Bunların dışında akrep erkeği nasıl bir eş olur?

# Sahiplenici ve koruyucu
# Uyum ve düzeni sağlayıp sürdürmek için katı kurallara sahip
# Sürekli herşeyi kontrol eden bir eş
# Sadık, sabırlı, sevgi dolu ve tutkulu
# Çılgın, yaramaz, maceracı ve sınır tanımaz
# Meraklı, keşfetmeyi seven, öğrenen ve öğreten
# Gizemli, mistik ve her zaman bilmediğiniz bir şeyleri olan
# Şaşırtmayı, yaşamayı ve yaşatmayı seven bir eş olur


Akrep erkeği nasıl bir eş olur? - www.akrep-burcu.com - Mayıs 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Cristian (Çrş 02 May, 23:15) • Reloaded (Prş 14 Haz, 23:36)
Değerlendirme: 40%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir