Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

akrep erkeği sevdiğini neden söylemez, akrep burcu erkeği sevdiğini neden söylemez, akrep erkekleri sevdiklerini neden söylemezler, akrep erkeği sevdiğini neden belli etmez, akrep erkeği sevgisini göstermez mi, akrep burcu erkeği sevgisini neden belli etmez, neden göstermez

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 03 Nis, 16:16

Resim

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Genel olarak bakıldığında erkekler, kadınlara oranla duygularını dile getirme konusunda daha soğuk davranmaktadırlar. Kadın erkek arasındaki en belirgin farklardan birisi olan bu durum, erkekler arasında da burçlara göre değişiklik göstermektedir. Akrep burcu erkeği sevdiğini neden söylemez diye düşünüldüğünde şu nedenleri sıralayabiliriz.

Akrep Burcu Erkeği Kontrolü Korumak İster

Akrep burcu erkeği ilişkilerinde yönetici pozisyonunda olmayı ister. Sadece ilişkilerde değil hayatın her alanında yönetici pozisyonunda olan kişilerin belli bir ciddiyet ve sertlik içerisinde oldukları bilinen bir gerçektir. Akrep burcu erkekleri de ilişkilerinde bu sertliği korumak için onları daha duygusal gösterebilecek cümleleri kurmamaya gayret etmektedirler. Bu tür cümlelerin başında elbette duygulara dayanan cümleler gelmektedir.

Duygular mı Cinsellik mi?

Akrep burcu erkekleri cinsel yaşamlarına düşkünlükleri ile bilinmektedirler. Onların duygularını ifade ediş tarzları davranışlarına dayandığı için tutkularını ve sevgilerini sözlerden ziyade davranışları ve cinsel yaşamları ile ifade etmeyi tercih ederler. Elbette aşk, duygusallık ve sevgi gibi kavramlar da onlar için çok önemlidir ancak daha çok dile getirdikleri cinsellik olabileceği için, duygusal cümleler daha geri planda kalabilmektedir.

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez? Davranışlarda Birer Cümledir

Akrep burcu erkekleri karşılarındaki kadının davranışlardan da sonuçlar çıkarmalarını istemektedirler. Dile getirilmeyen ancak davranışlarla ortaya koyulan sevgi de onlar için söylenmiş cümlelerle eş değer olmaktadır. Akrep burcu erkeği sevdiğini neden söylemez sorusunun yanıtlarından bir tanesi de söylemez çünkü söylemekten ziyade yaşamayı ve yaşatmayı tercih ederler olmaktadır.

Sözler Yanıltır Davranışlar Yaşatır

Akrep burcu erkeği sözlerin davranışlara göre daha yanıltıcı olduğunu iyi bilir. Akrep erkekleri, İçten gelmeyen biz söz söylemektense susmayı yeri geldiğinde de duygularını davranışları ile göstermeyi severler. Sözler yanılsamadır ama davranışlar gerçektir. Eğer bir akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz, onun sözlerinden çok davranışlarına önem vermeyi de öğrenmelisiniz. Az konuşurlar ama duygularını daha çok gözleri ve davranışları ile yansıtırlar.

Size Davranışları ve Bakışları Sevgisini Gösterir

Akrep burcu insanları genel olarak az konuşurlar ama öz konuşurlar. Bir kez söylerler ve söylediklerini tekrar etmek istemezler. Sizin için söyledikleri bir söz onların zihinlerinde sürekli var olan bir anlamı ifade eder. Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez? Tekrar etmenin vurguladıkları anlamın değerini yitirmesine neden olacağını düşünürler.

Bu konuda bilinçli hareket etmezler, yapıları onları bu şekilde davranmaya iter. Soğuk görünürler, sert ve itici olabilirler ama değer verdikleri insanlara yalan söylemezler. Bunu gurur ve onu meselesi haline getirirler. Kendileri ve iç dünyaları ile çelişkiye düşmek istemezler. Sizinle birlikte ise, size dokunuyor ve gözlerinizin içine bakıyorsa sizi seviyor demektir. Bunu ifade etmek için sözlü ifadeye başvurmaya gerek duymazlar. Hatta bunu bayağılık olarak görürler.


Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez? - www.akrep-burcu.com - Nisan 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Sal 02 Eki, 20:18)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1235
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 02 Eki, 20:23

Sözlerin değil Hislerin insanı olmak zor... Ruhun mu, bedenin mi? gibi tuhaf bir şey bu. Sıcak mı seversin, soğuk mu? Hayır "ılık" diyebilen var mı?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Çrş 03 Eki, 14:02)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Aşk mevsimi
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Okunmamış mesaj gönderen Aşk mevsimi » Prş 07 Şub, 20:38

Akrep erkeğine aşık olan kadınlar akrep erkeğini iyi tanımalı. Sezgiseller. Hislerini sözleriyle değil davranışlar ve gözleri ile yansıtırlar. Bunu bilmeyen kadınlar akrep erkeklerinin kendilerini sevmediğini düşünebilir.

Mysoul
Mesajlar: 16
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 03 Mar, 00:02
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Okunmamış mesaj gönderen Mysoul » Cum 19 Tem, 23:29

Söze degil davranisa bakiyoruz. Ancak sözsel ifadeyi de gercekten tutkuyla isterse soyler akrep kişisi. Disi veya eril farketmez bence.
Şimdi yap!


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir